Tusk - resortowe dziecko specjalnej troski

Obrazek użytkownika Jinks
Kraj
dziecko specjalnej troski
Mamy dzisiaj Niedzielę Palmową i zdaję sobie sprawę z faktu, że zgoła inne tematy powinny być poruszane i są na szczęście, dzięki wielu blogerom, to jednak nie sposób się nie odnieść do słów Tuska, które padły podczas wizyty u ubeckiej resortówy, gdzie ten łgarz zarzuca mi, iż postrzegam, czy też postrzegałem braci Lecha i Jarosława Kaczyńskich, jako “dzieci specjalnej troski”.
 
“Wszyscy w Polsce traktowali liderów PiS jak dzieci specjalnej troski… (…) Ale powoli przychodzi ten moment, by ta nadzwyczajna ochrona przestała paraliżować opinię publiczną.”
 
Otóż tak nie jest panie Słoneczko Peru, dalej zwane przez niektórych “premierem”, bowiem jest zgoła przeciwnie, gdyż uważam, że obaj bracia Kaczyńscy  prezentują (niestety do jednego z nich dzięki Słoneczku należy się odnosić w czasie przeszłym) poziom polityczny, którego Słoneczko nigdy nie osiągnie z uwagi na swoje ułomności psychiczne.
Kimże ty jesteś Słoneczko nasze, że ośmielasz się zabierać głos w imieniu wszystkich Polaków, sugerując tym samym, że wszyscy są idiotami na wzór ciebie?
Jesteś kompromitacją dla całej polskiej nacji, którą wraz ze swoim WSIowym anturażem upodliłeś do maksymalnych granic.
Jesteś politycznym błaznem, który na nieszczęście wszystkich Polaków piastuje urząd premiera, a pisząc “wszystkich”, mam także na myśli i słoneczną ekipę, która jeszcze nie wie w jakim gównie się pławi, a jeśli wie, to nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, jakie przyjdzie jej ponieść z uwagi na to, że z Polski uczyniono wychodek.
Tylko błazen mógł się ściskać z Putinem przy zwłokach swojego Prezydenta. Tylko błazen mógł oddać śledztwo w sprawe tragedii narodowej w ręce tych, którzy są potencjalnymi sprawcami zamachu.
Jest mi wstyd, że Polska ma takiego premiera, który nawet, a może przede wszystkim w oczach Putina jest zwykłym zaprzańcem i sprzedawczykiem, kupczącym swoja ojczyzną, bo trudno jest przypuszczać, że Putin traktuje Tuska choć z krztyną szacunku. W percepcji takich ludzi jak Putin, zdrajca pozostanie zdrajcą na zawsze i wiadomym jest, że jeżeli zdrajca zdradził swoją ojczyznę, to nie zawaha się on zdradzić kogokolwiek i czegokolwiek, co czyni go personą niegodną najmniejszego nawet zaufania.
 
Imperializm rosyjski, po wydarzeniach na Ukrainie, niechybnie przeniesie się na Polskę, która sama nie będzie potrafiła się przed nim obronić, bowiem za rządów Tuska zdemontowano polską armię, czyniąc w ten sposób nasz kraj zupełnie bezbronnym. 
Słoneczko sobie ubzdurało, że Bundeswehra będzie skutecznym antidotum na putinowskie zapędy, nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo się myli. Zresztą wprowadza on uzbrojonych Niemców do Polski, aby zainstalować w Polsce na zawsze i doprawdy nie wiem, jak Polska się na to godzi?
Kiedy już Rosjanie postanowią skopać nam nasze tyłki, to jedynym budującym czynnikiem będzie to, że w zawierusze podczas zaboru powstaną w Polsce szafoty i choć niektórych miłośników peruwiańskiego słońca uda się na nich postawić, przy czym nasze Słoneczko zdąży zapewne ukryć swoje germańskie dupsko pod skrzydłami swojej protektorki - kwoczki Angeli. Może jednak jakieś zbiegi okoliczności sprawią, że nie zdąży uciec sprawiedliwości i że tym samym uda się dorżnąć peowską watahę. Zobaczymy.Tak, czy owak, to nasze Słoneczko, samo na siebie kręci bat.
 
Myślę, że to jednak Tusk jest dzieckiem specjalnej troski, wymagającym specjalistycznego leczenia.
Na komizm zakrawa to, że tak niedawno przecież, skompromitował się ten błazen w sprawie dzieci wymagających specjalnej troski.
Jakimże trzeba być cynikiem, ażeby przemawiać takim językiem, kiedy Polska klęczy na kolanach.
 
Oto jak wyglądają dzieci specjalnej troski:
 
 
Podczas zabawy w słoneczka.
 
 
A tu zabawa w wojsko.
 
 
No i koniecznie "taniec z gwiazdami". Szkoda tylko, że tancerze wykorzystują do tego groby
i pamięć poległych pod Smoleńskiem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:16)

Komentarze

Szanowny Panie -
Ja juz wczoraj pisalem (do Contessy) i dzisiaj kolejny raz przypominam.
Wykorzystywanie zdjec z M.Olejnik jest bezprawne, bo zapewnie i Ty nie masz na to zgody od.....
konserwatora zabytkow

Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-1
#1422786

Czuję sie jednak uprawnionym, bowiem choć konserwatorem zabytków nie jestem, to kilka sugestii pani Olejnik na temat tego, jak pozbyć sie cellulitu mógłbym podsunąć, jak również mógłbym jej zaproponować, aby umyła sobie włosy od czasu do czasu, a chyba nie tylko włosy, gdyż fetor... resortowy dobiega do mnie nawet z monitora.

 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
25
Nie podoba mi się!
-1
#1422788

Co to znaczy rzekome zdjęcie. To jest to zdjęcie, czy go nie ma? Niech to Tusk jasno oświadczy, bo jak na razie to krąży opłotkami i mówi, aby mówić a nie aby powiedzieć. Widać tak się cieszył, że pozbył się tylu przeciwników na raz z prezydentem na czele, że nie potrafił tego ukryć przed Putinem, któremu też Kaczyński stanął na drodze. Rosja zawsze była mściwa i potrafiła czekać. Na zemstę na polskich oficerach za klęskę z 1920 czekali 20 lat i mieli gotowe listy kogo rozwalić. Na Kaczyńskiego czekali dużo krócej. Chociażby w tym świetle zamach nie jest wykluczony. Mieli doskonałą okazję żeby odpowiednio przygotować samolot kiedy był u nich w remoncie, a potem wystarczyło tylko czekać na okazję. Czy jakieś nasze służby nadzorowały remont tego samolotu w Rosji? Na pewno nie. Mogli spokojnie nafaszerować go niewielkimi zdalnie odpalanymi ładunkami.

Podoba mi się!
22
Nie podoba mi się!
0
#1422790

"Rzekome zdjęcie", to moim zdaniem trafne, alegoryczne określenie, wskazujące na to, że rzekomą jest polityka Tuska, również na to, iż jest on rzekomym premierem, czy w końcu na to, że jest on rzekomym Polakiem. Ktoś nieopatrznie obnażył postać rzekomo naszego, rzekomo premiera.

 

Co do tego, iż doszło do zamachu na samolot z naszymi elitami, to nie mam najmniejszych wątpliwości. Przez okres czterech lat potrafiłem na temat tego zamachu wypracować swoje własne zdanie i swoją teorię, którymi się jednak dzielił nie będę. Powiem tylko, że nikomu się nie uda stwierdzić w jaki sposób zamach przeprowadzono, jak również kto go dokonał.

Jedynym, co Polsce może się udać, to pociągnięcie do odpowiedzialności karnej Tuska i jego konfraterów za to, że do zamachu doszło.

Ta zbrodnia pozostanie kolejną niewyjaśnioną, jak ta nad Giblartarem, czy np. w Dallas. 

Zwróć uwagę na to, na jakim etapie po ponad dekadzie znajduje się śledztwo w sprawie gen. Papały. Wychodzi na to, że nikt nic nie wie, a za zamachem pod Smoleńskiem stoją lepsi specjaliści od dezinformacji.

Podoba mi się!
20
Nie podoba mi się!
-2
#1422795

chcąc czy nie chcąc - ale raczej chcąc - jest osobą publiczną, musi się liczyć z tym że będą wykorzystywane jej foteczki, jak coś nie pasuje niech założy worek na dyńkę - no nie wiem może po karmie dla kota, lub tym podobne - zapewniam, widok był by przyjemniejszy....

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ardawl

#1422797

To nie jest żadna "blondi", to jest encyklopedyczny przykład resortówy i trzymajmy się znaczeń encyklopedycznych :)

 

Co do fotek, to wszystko jest ok. Ta z resortówą pochodzi z Tweetera, a Józio to dowcipmiś, który potrafi ubawić wzmianką o konserwatorach zabytków np. :)

 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1
#1422799

Kiedyś czarownice palono na stosie za wygłaszanie herezji.. 
Dzis maja swoje programy w tvn i sa za to sowicie wynagradzane.
Ten świat schodzi na psy !

Obrzydliwe !!!!

Stara ropucha (wygląda na urżniętą), ściągnięty nienawiścią ryj.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1422803

Prosze Panstwa, mam propozycje: Lapie policjant tego  bandziora Tuska, prowadzi go na dach wiezowca. Wystawia za krawedz i pyta.Jak bylo? Mow prawde. A pan wladza mnie pusci ? Oczywiscie , ze puszcze. Tak by trzeba

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1422798

Jest to możliwe, tylko że "pan władza" musi się zmienić.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-1
#1422800

Taki jeden mały przykład, jeden z tysiąca innych, bo trudno już zliczyć wolty Tuska i jego kłamstwa. 

Sikorski jedzie na Ukrainę i mówi: "będziecie martwi". To w kontekście referendum, okrągłego stołu dla Ukrainy. 

A teraz 22 marca (zjazd KC PO)  PDT mówi: 

"Jeśli po lewej stronie mamy akty absolutnie nie do zaakceptowania, takie jak wyjazd na Krym i autoryzowanie tzw. referendum, czyli aneksji Krymu przez Rosję, przez posła SLD (...) musimy bardzo wyraźnie powiedzieć, że tego typu działanie, które jest zagrożeniem dla Polski i dla Europy nie może być akceptowane" 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/od-tych-wyborow-zalezy-czy-europa-przetrwa-tusk-na-inauguracje-kampanii-po-przyszedl-z-kliczka,410403.html

a przed tym zdaniem powiedział coś takiego:

"Jeśli po prawej stronie słyszymy wypowiedzi na temat europejskiej szmaty - to o fladze europejskiej. Jeśli słyszymy po prawej stronie, że integracja europejska to pomyłka (...) to chcę żebyście wiedzieli i powtórzyli to Polakom w czasie tych europejskich wyborów: to jest prosta droga do katastrofy dla Ukrainy, prosta droga do katastrofy dla Polski i dla całej Europy"

Jedyne panaceum dla Polski i UE jest PDT (dziecko super specjalnej troski). Bo skromnie powiedział:

Po raz pierwszy te wybory będą dotyczyć istoty naszej historii. Od tych wyborów będzie zależało, czy Europa przetrwa.

 

 

Pozdrawiam

Polak2013

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#1422801

"Po raz pierwszy te wybory będą dotyczyć istoty naszej historii. Od tych wyborów będzie zależało, czy Europa przetrwa."

 

Trefniś miał na myśli Unię Europejską, a nie Europę i tu właśnie mamy do czynienia z manipulacją. Jest to jednak mało istotne w obliczu tego, z jakim zaprzańcem mamy do czynienia, gdyż nigdy prawdy mu się powiedzieć nie udało.

UE i tak się rozsypie, niezależnie od jakichkolwiek wyborów, a tym bardziej w Polsce, a sama Europa będzie trwała nadal i UE do jej istnienia jest zupełnie niepotrzebna!

 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1
#1422802

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1422814

Ciebie dotyczy jedynie mała grafika na jego końcu. Nie dowidzisz? Ładnie poproś, to powiększę, a póki co - PLONK.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1422815

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1422816

.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1422817

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1422819

co ma wspólnego kotek z tematem.Prosze podpowiedz mi bo jakoś ciezko u mnie z domysłem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1422860

Chyba lepiej jest nazywać jakiegoś adwersarza prostaka czule kocurkiem, zamiast jak jakiś cham nazywać swojego interlokutora trollem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1422883

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Troll internetowy działa w sposób irracjonalny, często nie mieszczący się w percepcji normalnego użytkownika internetu.

Trolla należy ignorować i nie należy poddawać analizie jego niewytłumaczalnych (również dla niego samego) poczynań.

 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1422917