Wymiar niesprawiedliwości w Polsce.

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Po 1989r i grubej kresce Mazowieckiego wymiar sprawiedliwości pozostał bezkarny. Nie rozliczono sędziów za służenie władzy PRL i ZSRR a nie sprawiedliwości, nie rozliczono prokuratorów za ściganie niewinnych ludzi i mamy teraz to co mamy tzn skorumpowany i usłużny wymiar sprawiedliwości służący władzy a nie Polsce i społeczeństwu.
Satrapa Tusk dąży do zniewolenia Polaków i chce uczynić z Polski prywatny folwark. Jak widać podporządkował sobie sądy, prokuraturę, policję i służby specjalne. Nie miał z tym zresztą kłopotów bo sędziowie to wyszkoleni w PRL funkcjonariusze i wiedzą komu mają służyć.
Mam nadzieję, że po przejęciu władzy przez PiS nie będzie grubej kreski. Usłużni prokuratorzy won z urzędów a jak złamali prawo to do więzienia. Usłużni sędziowie won z urzędów a ci co złamali prawo do więzienia. To samo dotyczy policji i służb specjalnych. Trzeba o tym głośno mówić, krzyczeć i przypominać.Może wtedy jeden z drugim zastanowi się i nie wyda wyroku skazującego za to, że Obywatel mówi o swoim Premierze "matole". Przecież wolno mu ocenić Premiera. Jeżeli jest matołem to nic tego nie zmieni.Nawet sędzia na usługach matoła. Dlaczego prawicowi politycy nie mówią o tym głośno? Chyba się nie boją? Dlaczego nie mówią, że sędziowie, którzy służą władzy, którzy zaprzedali się rządowi odpowiedzą za swoje czyny?
Ja wręcz żądam od polityków PiS takich wypowiedzi.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Opisany został bardzo prosty sposób uzdrowienia instytucji z wszelkiej maści łobuzów.Prawda, można było to zrobić wcześniej.
Trudno mi jednak dostrzec wolę rządzących, by tego dokonać (interesy ręka - rękę ...itd) Sami zainteresowani również,nigdy z własnej woli tego nie zrobią (bo we własne gniazdo ...)

A więc ... ? Co powinniśmy zrobić ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#292175