Rozstrzelanie, odcięcie głowy, ukamienowanie. 2000 egzekucji. Tak działa krwawy kalifat

Obrazek użytkownika Anonymous
Nazwa serwisu: 
[TVN 24]
Cytat: 

Niemal 2000 egzekucji, z czego połowy na członkach sunnickiego plemienia Szuaitat, dokonali w Syrii islamiści z organizacji Państwo Islamskie (IS) od końca czerwca, gdy proklamowali kalifat - poinformowała w niedzielę syryjska organizacja pozarządowa (ONG).

 

Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka może udokumentować egzekucje dokonane w Syrii na 1878 osobach przez Państwo Islamskie od ogłoszenia przez nie 29 czerwca kalifatu do 27 grudnia - informuje w niedzielę opozycyjna organizacja z siedzibą w Londynie, dysponująca doniesieniami z wielu źródeł wojskowych, medycznych i cywilnych w Syrii.

 

Ofiary islamistów Państwa Islamskiego ginęły od kul, a także przez odcięcie głowy lub ukamienowanie w prowincjach: Dajr az-Zaur na wschodzie, Al-Hasaka (północny wschód), Ar-Rakka i Aleppo (północ), Hims i Hama (zachód) - informuje Syryjskie Obserwatorium.

Ocena wiadomości: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:2)

Komentarze

A może ktoś odpowie skąd terroryści mają nowoczesny sprzęt produkcji amerykańskiej / w tym czołgi i broń przeciwlotniczą/, brytyjskiej, francuskiej itd. Kto wykreował tego potwora? Czy fakt,że na dużej części Iraku i części Syrii powstało de facto panstwo islamskich fundamentalistów-terrorystów to tylko szczęsliwy dla nich zbieg okoliczności...?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1457233