Tusk walczy z Kościołem. Co na to Episkopat?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

"Jak informuje "Rzeczpospolita", telewizja Trwam nie dostała miejsca na żadnym z multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji odrzuciła wniosek prowadzącej telewizję fundacji Lux Veritatis. Według "Rz", która powołuje się na nieoficjalne wypowiedzi pracowników stacji, zdecydować miał rzekomy brak gwarancji finansowego powodzenia przedsięwzięcia."

Jestem bardzo ciekawy w jaki sposób zareaguje na to Episkopat. Czy dalej będzie trwała cisza na temat jawnej dyskryminacji ludzi wierzących czy też Biskupi odzyskają głos i zaprotestują mocnym listem pasterskim w obronie wiary i Kościoła?

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Episkopat (a może raczej episkopat), po raz kolejny położy uszy po sobie, bo jak tu bronić oszołomską telewizję, która od dawna przeszkadza biskupom - nowoczesnym patriotom z kościoła łagiewnickiego.

Dobrze, że jednego już nie ma, to i głosik może będzie cieńszy.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212102

 w 100 % jestem przekonany,ze  "episkopad"  "..polozy uszy po sobie ...."

Bedzie tak samo jak "bronili   Krzyza pod Palacem Prezydenckim.

Warszawski i Krakowski kosciol nie ma nic wspolnego < kard.Hlondem, kard.Sapiecha i kard.Wyszynskim.

To Oni bronili Boga , Narod Polski  i kosciol katolicki w Polsce. Archidiecezja Krakowska stracila na znaczeniu nie mowiac o Warszawskiej.

Doszlo do tego,ze Narod sam musi bronis swojej wiary - ponad 1000 -c letniej.

Czy nie jest to przykre ????

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212163

żaden z "pasterzy " nie stanie w obronie telewizji Trwam, ci panowie w sukienkach wiedza , gdzie stoja konfitury , wręcz moze zdarzyć się coś podobnego , ajk wtedy gdy palikocizna , używała sobie na Krakowskim Przedmiesciu , a kardynal Nycz śpiesznie zapewniałw GWnie ,że on broń Boże Radia Maryja nie słucha - a szkoda wiele by się nauczył. Natych sukienkowych drani czeka Bóg, ktorego boją się mniej niz Michnika i Tuska, a może nawet zupełnie w Niego nie wierzą, wspomniany kardynal niedawno obściskiwal się w Sejmie z palikocia posłanką, -paw...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#212210

Zobaczcie,kto jest w Episkopacie,a zrozumiecie jak
hierarchia będzie reagowac.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee#p/f/21/dA8M6D_j7Eo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#212276