Atak na Matkę Boską. Odpowiedź Polaków.

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Czy jest jakakolwiek odpowiedź Polaków, ludzi wierzących , kapłanów, hierarchii duchownej , Episkopatu na ten pierwszy w dziejach klasztoru akt wandalizmu . Cisza.
Nawet prawicowa GPC w dzisiejszym wydaniu artykuł na ten temat zamieściła dopiero na 5 stronie.
A przecież prawie 5 milionów pielgrzymów z Polski i całego świata przyjeżdża do Częstochowy aby pomodlić się przed Świętym Obrazem o łaski Najjaśniejszej Panienki i jej wstawiennictwo do jej syna Jezusa Chrystusa.
Od 2007 roku widzimy niespotykaną jak do tej pory pogardę władzy dla ludzi wierzących. Odczuwam to na własnej skórze bo ani ja ani moja zona nie kryjemy się ze swoimi przekonaniami tak religijnymi jak i politycznymi co skutkuje na karierze zawodowej, traktowaniu w gminie czy innych urzędach państwowych. W podsobnej sytuacji są dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce.
Przemysł pogardy dla Naszej Wiary i Boga trwa w reżimowych mediach. Zapowiedzi rządu Tuska o usuwaniu krzyży ze szkół wprowadziło w dobry humor ludzi Palikota i SLD.
Zabili nam Prezydenta i prawicową elitę Polski, ustawami zabierają nam wolność, niszczą naszą tożsamość narodową. Teraz uderzyli w serce naszej wiary. Uderzyli w Matkę Najświętszą. I co? Czy to obudziło Polaków?
Cisza. No tak przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Ta , której wizerunek chciano zniszczyć ma wydać na świat naszego Zbawiciela.
Czy zasługujemy na Niego???

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

A powiedział on wczoraj:  „Czy potrzebny jest ktoś spośród nas, kto nas poderwie, kto poderwie naród do opamiętania, obrony jego godności, jego prawdziwej wolności w myśleniu i działaniu?”

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kassandra

#313070

Już to robi - od dawna! Wystarczy nie przeszkadzać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#313071

Ale będą przaszkadzali, historia chrześcijaństwa uczy.  Aż pojawi się Ten, Któremu nie przeszkodzą.

My zaś będziemy rozliczani z tego co zdziałaliśmy, aby wystarczyło „nie przeszkadzać.”

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kassandra

#313082

Katolicy z nas jak z koziej dupy trąba.
Jacy z nas mocni w wierze i wierni Chrystusowi i Najświętszej Maryi, skoro nawet profanator uszedł z życiem (nawet nie poturbowany) po profanacji. A było nas 1000 na jednego.
Jesteśmy bierni i zastraszeni, potrafimy tylko klęczeć i prosić o wybaczenie.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#313092

Nikt nie namawia do zabijania i to jeszcze narzędzia zbrodni.
Należy wskazać podżegaczy, wrogów , którzy bez jakichkolwiek ograniczeń walczą z naszą wiarą a więc z nami.Ilu jest takich miedzy nami , którzy po wyjściu z kościoła głosują na PO, Palikota, SLD czy PSL albo wcale nie idą do wyborów bo im powiedzieli, że nie maja na kogo głosować. . Myślę , że są takimi samymi bezmyślnymi narzędziami jak ten co rzucił farbą. Oni też przyczynili się do tego i trzeba im o tym mówić i to głośno. Czasami warto wstać z klęczek i pokazać pięść. Wierzysz w Boga to głosuj na tych , którzy mu służą!!!I o to mi chodzi.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#313116

 "Czasami warto wstać z klęczek i pokazać pięść"

Nie czasami, lecz zawsze..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#313120

Jednym z nich jest onet.pl
Wystarczy poczytać komentarze, by zobaczyć ile tam jest jadu nienawiści, ośmieszania i podżegania w stosunku do ludzi wierzących w Boga. To później skutkuje takimi ekscesami, że znajdują się osobnicy, dla których nie ma żadnych świętości. To jest ta słynna europejska tolerancja. Tylko nie w stosunku do katolików.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#313204