Arogancja władzy otwiera oczy.

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

I znów mamy przykład arogancji władzy i pokazanie, że demokracja w Polsce jest fikcją.Państwowa spółka zrywa umowę na wynajem sali, bo do Szczecina przyjeżdża Jarosław Kaczyński.
Ludzie to widzą, widzą to wszystko co wyczynia władza. W swojej arogancji PO i rząd uważają, że społeczeństwo to stado baranów i w pewnym sensie mieli rację. Ale to stado zorientowało się , że zostało w haniebny sposób oszukane i kłamstwa o zielonej wyspie już nie działają. Stado otwiera oczy i widzi skorumpowany rząd i ich przedstawicieli w terenie. Jak na dłoni widać że za fasadą demokracji kryją się ludzie nie mający z demokrację nic wspólnego. To ludzie służb specjalnych PRL, tajni współpracownicy SB i UB a nawet KGB.To ludzie dla których liczą się ich prywatne interesy, które pomnażają ich konta, które pozwalają im kupować drogie samochody i zegarki.
Uważam, że ich głupota jest nam na rękę. Im więcej takich decyzji jak ta w Szczecinie , tym bardziej społeczeństwo będzie poznawać prawdę o ich rządzie , premierze i Prezydencie RP. Może taczki będą potrzebne szybciej niż w 2015 roku

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów