Koncerny, zombi i czystka eugeniczna. Teorie spiskowe wokół wirusa ebola

Obrazek użytkownika Anonymous
Artykuł
Czyżby nowa broń biologiczna ???
 
 
Nie potrwało to długo. Można się było spodziewać, że wraz z coraz większym rozprzestrzenianiem się wirusa ebola na kontynencie europejskim, pojawiać się będą kolejne rewelacje. Teorie spiskowe - nawet te najbardziej absurdalne - znajdują swoich wyznawców. W internecie zaczęło się np. mówić o "chorobie zombi". I naprawdę znaleźli się tacy, którzy wierzą, że zarażeni za kilka dni obudzą się po śmierci.
 
Bardzo wielu wskazuje jako na winowajców, którzy stworzyli śmiertelnego wirusa, na Rosjan. W końcu żadna współczesna teoria spiskowa nie ma prawa istnieć bez ich udziału. Na początku 1980 r. rząd radziecki rzeczywiście rozpoczął i z sukcesem zakończył program, którego celem była produkcja dużych ilości wirusa ospy prawdziwej oraz ich zaadaptowanie do zastosowania w bombach i międzykontynentalnych rakietach balistycznych. Teraz dowiadujemy się, że już za pół roku Rosja może dostarczyć trzy szczepionki przeciwko wirusowi. Jedną z tych szczepionek stworzono ponoć z nieaktywnych form wirusa. Dla niektórych to wystarczający dowód na to, że oni stoją za tym wirusem. Niektórzy przekonują, że wirus ebola został stworzony w celu czystki eugenicznej w Afryce. Gazeta "Liberian Daily Observer", czyli największa gazeta w Liberii, na pierwszej stronie opublikowała artykuł, którego treści możemy się domyślić, patrząc na jego sugestywny tytuł: "Ebola, AIDS wyprodukowane przez zachodnie firmy farmaceutyczne i Departament Obrony USA?". Trudno powiedzieć, z jakich źródeł korzystali informatorzy gazety. Bez ogródek jednak oskarżają USA o stworzenie całej epidemii eboli. Dlaczego? Afryka miałaby w tym wypadku stać się poligonem doświadczalnym dla wyprodukowania broni biologicznej. 

 

Ocena polecanki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Dr Tomislav Meštrović, MD

Ebola, także znać jako Ebola krwotoczna febra lub Ebola wirusowa choroba, jest rzadkim i śmiertelnym chorobą powodować jeden napięcia Ebola wirus. Ten wirusowy agent dotyczy jako prototypowy patogen wirusowa krwotoczna febra z wysokimi ofiar śmiertelnych tempami w istotach ludzkich i prymasach. Naturalny rezerwuar Ebola wirus zostaje niewiadomym, chociaż nietoperze wydają się są najprawdopodobniejszym rezerwuarem.

Ebola wirusa virion. Tworzy CDC mikrobiologa Cynthia złotnikiem, ten colorized przekazu elektronu micrograph (TEM) wyjawiał niektóre ultrastructural morfologia wystawiająca Ebola wirusa virion.

Infekcje z Ebola wirusem charakteryzują odpornym stłumieniem, surową podżegającą odpowiedź, koagulacja i systemy odpornościowi następnie wynika w która uszkadza naczyniastego, krwawieniu, multiorgan niepowodzeniu i szoku. 

http://www.news-medical.net/health/What-is-Ebola-(Polish).aspx

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1446106