Antypolskie działania Tuska

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Tusk i jego swołocz zrobiła w Polsce spustoszenie o wiele większe niż sowieckie hordy z Bierutem, Gomułką, Gierkiem i Jaruzelskim przez 45 lat okupacji.
Polacy nie są już tym samym narodem, co w 1989r. Część Polaków straciła poczucie patriotyzmu, moralności. Ciągła walka Tuska z polskością przyniosła efekty. Obniża się poziom nauczania we wszystkich szkołach. Historia Polski według rządzących jest przedmiotem niepotrzebnym. Polacy przestają myśleć kreatywnie.
Wymordowanie dowództwa wojskowego w Smoleńsku i antypolskie działania Tuska doprowadziło do degradacji polskiej armii. Tylko kilka oddziałów broni naszych granic. Właściwie jesteśmy oddani na łaskę i niełaskę naszych sąsiadów tych ze wschodu jak i z zachodu.
Można długo wymieniać zasługi rządu Tuska i działań Komorowskiego w doprowadzaniu Polski do upadku gospodarczego i finansowego a Polaków do nędzy finansowej i moralnej.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (1 głos)

Komentarze

 Działania antypolskie, pełne nienawiści do części Polaków , wiele antypolskich wypowiedzi Tuska, ironiczne słowa wypowiedziane w stosunku do patriotyzmu   przez premiera dyskwalifikują go całkowicie. Cóż mogą powiedzieć ci, którzy z pełnym oddaniem i to bezinteresownie walczyli przez pokolenia o Polskę, cóż mogą odczuwać Ci, którzy z hasłem Bóg, Honor i Ojczyzna oddali za Nią życie, cóż mogą odczuwać ludzie żyjący, dla których Polska coś jeszcze znaczy??? Niestety wyśmiewanie się z patriotyzmu, polskości, tradycji, chrześcijaństwa to programowa akcja politycznie poprawnych zboczeńców pod dowództwem A Michnika i jego rganu (GW). Cóż powiedzieć o premierze, który taką wypowiedzią potwierdził swój udział w takim towarzystwie. Cóż można powiedzieć, cóż ......???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369182

Wg mnie, wytłumaczenie tej sytuacji jest proste. W okresie o którym wspomina ta notka, sowieci byli na miejscu - wręcz "u siebie", zaś Niemcom jeszcze "nie wypadało" butnie się zachowywać. Stąd Bierut czy Gomółka mogą cieszyć sie lepszą opinią od Tuska. Co łączy Konrada Mazowieckiego i Donalda Tuska? Obaj oparli się o niemieckie plemię. Pocieszać może tylko świadomość, iż jednak w końcu mieliśmy swój Grunwald.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369185