Wzięli Szkopy Żyda by pluł na Polaków

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

Jan Gross to postać dla Polski parszywa. Pół-Polak, pół-Żyd. Tacy właśnie ludzie, bez zdefiniowanej tożsamości, często są najgorsi. Przyłączają się do silnych, by niszczyć słabszych. Czy w czasach Getta Warszawskiego Gross zostałby żydowskim policjantem wyłapujących swoich współbraci? Jego postawa wyraźnie wskazuje na taką możliwość.

To pseudo-naukowiec, niby-historyk, opętany nienawiścią do Polski i Polaków. Samo pełne żółci uczucie mu nie wystarcza. On na każdym kroku jest gotów szkodzić Polsce. Szczególnie, jak się znajdzie mocodawca, który jest gotów mu dobrze za to zapłacić. Właśnie się tacy znaleźli, którzy potrzebowali Żyda, który ma trochę rozgłosu i żadnych moralnych zahamowań, by zaatakował Polskę właśnie teraz.

Kto i dlaczego wynajął Grossa? Spróbujmy się zastanowić.

 

 

 

 

Fakty , ich kontekst i konsekwencje, są ponure i humorystyczne.

Niemcy, faktyczni sprawcy holocaustu, niewątpliwi zbrodniarze i kaci, wynajmują paranoicznego Żyda, o wątpliwej naukowej reputacji, lecz kto to w Niemczech wie, a wiadomo, że stają oni zawsze na baczność, gdy słyszą słowa – Herr Professor, by oskarżał Polaków wyssanymi z brudnego palca bzdurami.

"Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców" – bezczelnie kłamie ten cyniczny, i niewydarzony głupek. A Niemcy się cieszą i klaskają. Nareszcie jeden z pośród narodu ofiar dobitnie wskazuje, że nie tylko naziści, ale także Polacy, ręka w rękę, działali w niszczeniu Żydów. Odium narodu zwyrodniałych morderców nieco spada z Niemców. Polacy do nich dołączają.

Płatny niby-historyk na usługach, zawsze gotowy, gdy trzeba Polskę uwalić gównem i dobrze mu za to zapłacić, został zatrudniony przez "Die Welt", antypolską szmatę, wsławioną m.in. tym, że wielokrotnie była sądzona za "polskie obozy zagłady". "Die Welt" jest tubą grupy polityków i przemysłowców, jak choćby ex-kanclerz Gerhard Schroeder, obecnie dyrektor w ruskim Gazpromie, którzy budowanie potęgi Niemiec widzą w ścisłej współpracy z Rosją. A konkretnie z putinowską Rosją.

Polska jest i była w osiąganiu tak wyznaczonych celów przykrą przeszkodą. Tym bardziej Polska, która właśnie chce się zerwać ze smyczy, którą tak starannie założyli takim brytanom, jak Tusk, czy Sikorski. Praktycznie prawie osiem lat, III RP robiła wszystko co chcieli Merkel i Putin. Zero sprzeciwu. Gross nie był potrzebny.

 

A tu nagle bezczelni Polacy chcą się wybijać na samodzielność. Nie dość tego, wzrasta sympatia do nich nawet w Niemczech, a także powoli zyskują pozycję lidera w swoim obszarze Europy. To niedopuszczalne. Natychmiast trzeba ich sprowadzić tam, gdzie powinni być. Panie Gross! Do roboty!

 

Nagle sprawy polskie zaczęły iść w bardzo niewłaściwym, z punktu widzenia Moskwy i części niemieckiego establishmentu, kierunku.

Zostaje obalony gnuśny i spolegliwy prezydent – prostaczek Komorowski. Nie dość tego, jego miejsce zajmuje człowiek, który odważa się mieć swój rozum i swoje zdanie – prezydent Andrzej Duda. A co najgorsze, nie można się do niego przyczepić, czy czegoś mu przypiąć. A żeby już zupełnie zdruzgotać ewentualnych zachodnich przeciwników, ma on rodzinne powiązania żydowskie, jak również mówi, wraz z małżonką po niemiecku i swobodnie się w kulturze niemieckiej obraca.

W pierwszą wizytę zagraniczną wybrał się do Estonii, co Berlin długo mu będzie pamiętać. A następna wizyta w Berlinie była sukcesem i polski polityk zebrał nadspodziewanie dużo pozytywnych recenzji.

Niemcy zdali sobie ostatecznie sprawę, że odtąd będą miel od czynienia z partnerem, czasami nawet krnąbrnym, a nie z posłusznym wykonawcą woli Berlina i Kremla.

A tu się właśnie szykuje potężna inwestycja, Nordstream II i jeżeli Polacy zaczną rozrabiać i głośno krzyczeć, to nie przejdzie to tak gładko i wspaniale jak pierwszy Nordstream za Tuska. I przez rosnącą sympatię i znaczenie tego Dudy głos Polski może być donośny. Trzeba więc przy pomocy grossów temu zapobiegać.

 

Jakby tego było mało, w Polsce toczy się burzliwa kampania wyborcza i wygląda na to, że tak znienawidzony w Berlinie "kartofel" – Jarosław Kaczyński i jego ugrupowanie, sięgną po władzę. To już będzie dla Niemców i ich Ostpolitik katastrofa. Nagle może trzeba się będzie liczyć z polskim zdaniem. Coś niesamowitego! I to po umieszczeniu Tuska na takim atrakcyjnym stołku. (Co raczej oznacza, że Tusk staje się niepotrzebny i po połowie kadencji zostanie zmieniony.)

 

Na to wszystko nakłada się największa od dziesięciu lat niemiecka katastrofa. Angela Merkel i jej bliscy doradcy fatalnie się pomylili. Wezwała ona mianowicie Syryjczyków by przybywali do Niemiec, gdzie znajdą schronienie. Nie wiem, co ona miała na myśli w tym idiotycznym i krótkowzrocznym apelu, czy sobie wyobrażała, że potencjalni uchodźcy będą pokornie przybywać rodzinami w uporządkowany i rozłożony w czasie sposób, bo przecież wiadomo – Ordnung must sain. A tu masz babo placek – Bawaria już zalana emigrantami, woła o pomoc. Jednego dnia granicę węgierską w drodze do Niemiec przekroczyło pięć tysięcy ludzi, a następnego cztery. Niemcy zostały zmuszone do zamknięcia granicy z Austrią. Chwieją się podstawy traktatu z Schengen.

Przesiedleńcy i uciekinierzy z Afganistanu, Pakistanu, Erytrei, Sudanu i jeszcze paru państw, drą i wyrzucają swoje dokumenty, by twierdzić, że są Syryjczykami osobiście zaproszonymi przez Merkel. Niemiecka kanclerz bezmyślnie otworzyła puszkę Pandory.

 

A tu jeszcze na dodatek ta Polska...

Okres przedwyborczy powoduje, że obie decydujące partie zaostrzają swoje stanowiska. I nawet premier Kopacz, spolegliwa służebnica Tuska, by nie stracić w kampanii wyborczej punktów, nagle zaczyna głośno protestować przeciwko narzuconym przez Brukselę (czyli Berlin) kwotom azylantów do przyjęcia przez Polskę.

Zresztą całkowicie abstrahując od tego, jak to ma być wykonane, gdy żaden "Syryjczyk" nie ma najmniejszej ochoty przebywać na terenie Polski. Czyli co? Mamy ich uwięzić, czy przykuć za nogę do płota? To jest właśnie ta totalna bzdura w "cudownym" projekcie kancelerini Merkel.

Więc nie dość innych zmartwień, a tu jeszcze trzeba zajmować się nagle krnąbrnym i brykającym sąsiadem. I nie ma już Tuska i Sikorskiego, aby zadzwonić i przywołać do porządku. Straszne to jest dla Niemców.

 

No więc potrzeba Jana Grossa, sprawdzonego polakożercę, usłużnego pół-Żyda, który tak jak nikt potrafi rzygać jadem na Polskę, aby dał głos i pokazał Niemcom, czytelnikom "Die Welt", oraz ku radości Michnika i Blumsztajna, że ta Polska i ci Polacy, którzy nagle podskakują, to ciągle ta sama swołocz, ze swoimi obozami koncentracyjnymi i wściekłymi mordami na Żydach i w mniejszym stopniu na Niemcach.

Wkrótce zapewne we właściwych środowiskach niemieckich wypłynie teza, że gdyby Polski nie było, to nie mielibyśmy II Wojny Światowej. Ten tryb myślenia staje się coraz bardziej popularny u naszych zachodnich sąsiadów. I do tego, wręcz instrumentalnie potrzebny jest Gross.

 

Co może być gorszego od Żyda ogarniętego histeryczną nienawiścią do Polski?

Widziałem takich na własne oczy...

Chyba tylko pół-Żyd, pół-Polak, człowiek bez własnej tożsamości narodowej, zdrajca, kłamca, człowiek chory – Jan Tomasz Gross.

 

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:22)

Komentarze

Facet ma bardzo trudny syndrom : ojkofobia do trzeciej potęgi. Urodził się z matki Polki , więc ani żydem ani Żydem, nie jest. Antypolakiem jest na pewno, to wiemy. Skąd wziął tę pogardę i nienawiść wyzierającą z twarzy ? Nic nie wiedząc o człowieku, a zobaczywszy jego oblicze, ma się chęć skierowania go do kompetentnego lekarza, by sobie lub komuś, krzywdy nie zrobił.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0


#1493317

Cześć Janusz.

Wiesz, chciałbym coś napisać pod tym wpisem....ale nie mogę :-))))

Wiesz dlaczego ? bo podpisuję się pod każdym słowem komentarza Krzysztofa Pasierbiewicza, napisanego na sąsiednim

portalu.

Ta menda o której znowu jest głośno, nie może przeboleć, że jest tylko półżydkiem.

pozdrawiam,

M.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1493321

Czyli wszyscy, włącznie z gremiami żydowskimi, jesteśmy zdania, że facet się stara i stara, aż folksdojczem zostanie !

Dziwne, że naukowcy jakoś nie chcą jego kłamstw i podrabianych "dowodów" zmieść z powierzchni. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0


#1493322

Witaj Marku

 

Tak, tak... zawsze tak mówisz. Nie lubisz pisać pod moimi tekstami ;))).

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1493343

Też jestem fizjonomistą i widząc tą wysuszoną jak stara śliwka twarz, wykrzywione w nienawistym grymasie usta, natychmiast wiem, że to wątrobiarz i wrzodowiec, którego nienawiść i nieustający stress zżera od wewnątrz.

Współczuję ludziom którzy muszą z nim obcować.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1493342

cytuję  z "naszych blogów" :

NASZ_HENRY2015-09-15 [08:33]
 

Wieszcz już napisał:

W pół jest Żydem, w pół Polakiem,
W pół jakubinem, w pół żakiem,
W pół cywilnym, w pół żołdakiem,
Lecz za to całym łajdakiem ;-)

 

 

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0


#1493323

... by za pieniądze wrogów Polski w tak ohydny i bezczelny sposób zakłamywać historię i poniżać Polskę na arenie międzynarodowej.

Ja bym dodał, że wroga działalność J.T. Grossa wpisuje się także w realizację słów Izaaka Singera, który zapowiedział, że Polska będzie deprecjonowana w oczach świata, jeśli nie wypłacimy Żydkom "odszkodowania" w kwocie około 64 miliardów USD.

Co do dywagacji, czy J.T. Gross jest czy nie jest pół-żydem, to materiały źródłowe podają lakonicznie to, co poniżej napisałem.

"Grossowie wywodzą się z bogatej żydowskiej rodziny krakowskiej, właścicieli kamienic w Krakowie i Wiedniu. Ojciec Jana Tomasa Grossa – doc. dr Zygmunt Gross był kierownikiem Katedry Filozofii WSP w Katowicach i pracownikiem naukowym PAN, zaś matka lekarką i członkiem ZLP.

J.T. Gross często podróżował do Włoch i Francji za pieniądze jego stryja z Nowego Jorku – Feliksa Grossa, kierownika Katedry Socjologii na nowojorskim uniwersytecie, autora książki „The Sezure Of Political Power”, którą poświęcił zagadnieniom dotyczącym przechwytywania władzy, m. in. w krajach socjalistycznych. J.T. Gross obecnie mieszka w USA i jest jednym z czołowych propagatorów wspierających „Przedsiębiorstwo holokaust” swymi szkalującymi Polskę i Polaków książkami".

 

Pozdrawiam,

Janek

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1493324

Witaj Janku

 

I tu jest jego wielki problem. Wychowany przez ojca, jednakże z matki nie będącej Żydówką, nie jest pełnoprawnym żydem i jest przez nich traktowany z wyższością. Więc chłopak się stara, jak może. Jak by go poprosili, to by sobie obciął nie tylko napletek, ale cały interes.

Lecz jest, jak jest. To ochydna postać i już więcej tekstów mu nie poświęcę. Szkoda na parcha pióra.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1493345

Wtedy intencje Grossa, staną się diabolicznie przejrzyste!. Ta polityka kłamstwa, ma zmusić Polskę do wypłaty 65 miliardów,  nowych roszczeń żydowskich!. Ma złamać naszą cierpliwość, odporność na wmawiane kłamstwa i zmusić na odczepnego do wypłaty!. Wyobrażam sobie, że monsieur Gross widzi siebie jako człowieka obrzydliwie bogatego, w przypadku powodzenia tej prowokacji!....10% od wyłudzonej sumy, to jest naprawdę ciężarówka pieniędzy!. Naszych polskich pieniędzy!....Figę z makiem żydzie!.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1493330

gross (celowa mała litera) to, nie przymierzając i znacznie zmieniając (na potrzeby mego krótkiego wpisu) niemieckie powiedzenie z czasów wojny "ćwierć żyda, ćwierć polaka i POŁOWA świni"...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Pędrak

#1493336

A czy nie jest to przypadkiem cała świnia?

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1493348

jeżeli jest, tak jak piszesz, popełniają oni zasadniczy błąd psychologiczny. Nieustannym naciskiem możesz zmusić słabeusza do poddania się. To byli tchórze pokroju Tuska, Sikorskiego i Kopacz. Natomiast taka strategia wobec ludzi silnych, a za takich uważam Dudę, Kaczyńskiego, czy Macierewicza zazwyczaj przynosi odwrotny skutek.

O...! Tyle dostaniecie !!!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1493346

Witam! Caly misterny plan Berlina,Kremla,oraz Warszawki w calkowitym zniewoleniu fizycznym i umyslowym Polakow,szlag trafil! Obecna postawa naszego spoleczenstwa w dazeniu do odzyskania wolnej,godnej Polski,a jeszcze pod sztandarami PISu zadzialala jak plachta na byka! My nie mozemy wdac sie w ustawke z pseudo- uchodzcami! Pilnujmy po wyborach naszej racji stanu! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1493338

Witaj

Tak właśnie jest.

Jak mi z Niemiec donoszą, zalewa ich powoli krew. Czy ponownie rozpętają międzynarodową propagandę nienawiści? Zobaczymy. Lecz nie za szybko, bo teraz Merkel sama musi walczyć o utzymanie się na stołku.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1493347

Coś z historii

Wikipedia tak mówi -   https://pl.wikipedia.org/wiki/Mischling  

 

"Mischling (niem. mieszaniec półkrwi, „mieszaniec (kundel)”, „hybryda”)[1] – termin wykorzystywany głównie do opisu zwierząt powstałych przez skrzyżowanie ras. Niemieccy naziści w Ustawach norymberskich z 1935 roku określali tym słowem Niemców mających w swoim drzewie genologicznym osoby uznane za Żydów. Wprowadzono dwie kategorie rasowe:

  • półkrwi Żyd (żydowski mischling I stopnia) – osoba mająca w swoim drzewie genealogicznym dwoje żydowskich dziadków
  • ćwierćkrwi Żyd (żydowski mischling II stopnia) – osoba mająca w swoim drzewie genealogicznym jednego żydowskiego dziadka."

[...]

"...Półkrwi Żydzi byli przez niektórych uznawani nawet za „groźniejszych” od czystej krwi Żydów, gdyż w przeciwieństwie do nich posiadali w sobie pierwiastek aryjski – uznawany przez nazistów za doskonały – który (według tychże właśnie) mógł danemu mischlingowi I stopnia (jak określały go ówczesne przepisy prawne dotyczące rasy) dodawać cech charakterystycznych wyłącznie dla rasy aryjskiej, co czyniło go jeszcze bardziej niebezpiecznym i przebiegłym. "

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1493349

Mieszańce i to żydowskie tak mają.

Kanalia dobrze wie, że Polacy niewinni, ale pejsate płacą, więc trzeba pluć.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1493354

Podczas gdy w Europie toczą się zażarte dyskusje o kryzysie imigracyjnym, w mediach pojawiają się kolejne szokujące kłamliwe oskarżenia Grossa który stał się mistrzem plucia na Polskę i Polaków...
Niewątpliwie doszło do znieważenia narodu polskiego i prokuratura powinna się zająć tą sprawą.
Komoruski nadał Grossowi Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. Ten łajdak powinien zostać pozbawiony tego wysokiego odznaczenia, a przy najbliższej okazji zostać aresztowany na granicy i osadzony!

https://i.imgflip.com/r316m.jpg

Pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1493362

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1493386

Jan T. Gross - to nie "niby-historyk" ale profesor wydzialu historii Uniwersytetu Princeton.

Niestety - Uniwersytet Princeton znajdziemy na 7 miejscu w rankingu swiatowym Uniwersytetiw - dla porownania najlepszy polski Uniwersytet to chyba koniec trzeciej czy czwartej setki...

Jest to wazne z tego wzgledy, ze opinia  publiczna oraz media (poza Polska) zwracaja uwage, kto wystepuje z takimi rewelacjami - jak on.

Najprawdopodobniej J.T. Gross ma uraz do Polski i Polakow - po tym, jak w 1968 r. zostal wydalony z UW (studiowal fizyke), przesiedzial kilka miesiecy w wiezieniu a potem wraz z rodzicami emigrowal do USA w 1969 r.

Mozemy sie wsciekac, zarzucac mu nieprawde, klamstwa itd, - ale fakty pozistaja faktami - poslugujac sie warsztatem naukowym (bardzo wybiorczo - co prawda) udowadnia tezy, ktore chce udowodnic.

Zeby na arenie miedzynarodowej cos zdzialac przeciwko jego publikacjom - trzebaby zebrac kilku znanych profesorow, ktorzy powinni przygotowac niepodwazalne dowody (zrodla) jego klamstw - i dopiero wtedy ruszyc z publikacja czy dyskusja. 

Z Grossa taki sam Zyd jak i... Polak - wiec nie ma co sie zapieniac i zaperzac - trzeba przedstawiac fakty i edukowac spoleczenstwo - takze miedzynarodowe.

Bez powaznej naukowej dyskusji - zachodni historycy przyjma tezy Grossa za prawdziwe...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1493406

Skoro trzymasz się faktów, to dlaczego nie wspomniałeś o piętnowaniu kłamstw J.T. Grossa właśnie przez polskiego wybitnego historyka prof. Jerzego Roberta Nowaka??? On to, mając ogrom pracy nie tylko w edukowaniu studentów, - wydał kilkadziesiąt książek, w których naświetlił, jaka była prawda w relacjach Polacy - Żydzi. Nawet jedną z nich poświęcił kłamstwom J.T. Grossa pt. "Sto kłamstw Jana Tomasa Grossa". Także odwiedzał kontynent amerykański i miał cykle wykładów na ten temat. Miał również audycje w Radio Chicago. Przed kilkoma laty został uznany za najlepszego ambasadora Rzeczpospolitej w USA. 

 

Pozdrawiam,

Satyr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1493407

W zasadzie masz rację !

Gdy do społecznego śledztwa w sprawie Smoleńska włączyli się naukowcy zza oceanu, natychmiast ich zatrudnienie poddano głębokiej analizie ! Stosując tę samą metodę, trzeba stwierdzić : naukowiec zatrudniony na etacie "profesora" nie musi być profesorem (w europejskim rozumieniu tytułu), nie musi też być historykiem, mimo iż jest to wydział historii. Idąc dalej : jeżeli sponsor grantu tak sobie zażyczy, a wuj, ustosunkowany profesor pomoże - doktor socjologii będzie realizował grant interdyscyplinarny na świetnej uczelni. Grant musi być spory (jak dobre imię uczelni ! ).

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1493432

To dyzurny chazarski szczekacz - gnida spoleczna

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1493462