Ujrzeć siebie z przed pół wieku

Obrazek użytkownika jazgdyni
Historia

 

 

 

 

 

 

 

Oglądaliśmy z rodziną TVP Info, program "Nie da się ukryć" Dokładnie o 21:14 ze zdumieniem zobaczyłem siebie, wówczas studenta elektroniki PG, prowadzonego przez ZOMOwca, w czasie grudniowych walk 1970. Wielokrotnie powtarzaliśmy i cała rodzina potwierdziła, że to ja. Nie wiem, czy to Gdańsk, czy Gdynia. Biłem się tam i tu. To szok tak siebie zobaczyć.

KTO TO FILMOWAŁ ???

 

 

]]>https://www.tvp.info/45638170/17122019-2100/nie-da-sie-ukryc,odc-805#]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (13 głosów)

Komentarze

Bolszewik już tu był. Może to ten ZOMOwiec?

Aha widać - pałował waleczny patriota - Roman z USA. Nie wie biedak, że to widać.

Vote up!
9
Vote down!
-10

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612050

Grudzień 1970 ul Świętojańska w Gdyni i przemarsz całą szerokością ulicy stocznowców z flagami umaczanymi we krwi a na przodzie tego pochodu - zabity stoczniowiec cały we krwi noszony na drzwiach i głośne okrzyki - "ZOMO - KACI, MORDERCY, KACI " itp. Widziałem te sceny i widzę je do dzisiaj !

Wielu walczyło o wolną Polskę ginąc za swój kraj. Wielu  innych uciekło za granicę miedzy innymi do USA ze strachu po nowe lepsze życie by z piwskiem i  szynką oglądać w TV co dzieje sie w Polsce. Dzisiaj ci tchórze  z KOD siedząc w wygodnych fotelach np. w USA ( Bloger Roman z USA ? ) mają czelność mówić co jest dobre a co nie dla Polaków ! Uciekali tchórze aż smród po nich został - i pozostał na zawsze.

Vote up!
10
Vote down!
-10
#1612052

Nie byłem na Świętojańskiej. Moja dziewczyna i żona do dzisiaj, mieszkała na Partyzantów na parterze, w samym jądrze walk. Więc w Krwawy Czwartek mój teren to Wzgórze Nowotki. Konkretnie od Prezydium Miejskiej Rady Narodowej (dzisiaj UM Gdyni), po Czołgistów i Bema, Dalej cały park, MOSTiR, Partyzantów, kościół (nasza baza), aż do Kopernika. Bańki też tu oberwałem. A mogli mnie wsadzić, bo robiłem zdjęcia. Ale tylko Zorkę zabrali i na moich oczach roztrzaskali o chodnik.

Vote up!
11
Vote down!
-8

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612055

Przystanek kolejki Wzgorze Nowotki rzut kamieniem od mego domu. Pamietam jak uciekaliśmy milicji na Kamienną Górę, tam wowczas były sady, gdzie chodziliśmy na " pachte" wiesz co to jest ?

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-9
#1612059

Pochodzę z Orłowa. Najlepsze pachciarstwo było na ogródkach nauczycielskich przy parku na Wielkopolskiej. A poza tym na pachtę chodziło się na wszystkie strony.

Vote up!
11
Vote down!
-8

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612078

Pozdrawiam 

Vote up!
10
Vote down!
-9
#1612093

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Smutna rozmowa dwóch smutnych, bezwstydnych złodziei z Gdyni...

A ktoś tu już pisał, "złodziej, to zawsze złodziej"...

Patologia...

 

Vote up!
7
Vote down!
-11
#1612153

Lud coś takiego nazwał pies ogrodnika.

Waruj Ciapek.

Vote up!
10
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612154

Prosiłam Cię i proszę - nie obrażaj Romana, skoro Go nie znasz i nie wiesz o Nim wiele.

Dodam, że byli też tacy, którzy nie uciekli, a zostali wcieleni do wojska i "używani" jako ZOMO. I nie każdy miał chłopską siłę, by przeciwstawić się indoktrynacji politycznej, by odwracać się tyłem do ekranu TV, skąd obowiązkowo należało wysłuchiwać codziennej dawki propagandy stanu wojennego. Nie każdy był dość sprytny, by znaleźć we własnej grupie żołnierzy kogoś o wyczulonym smaku, kto kontrolowałby podawane posiłki zanim zjedzą je wszyscy, jeśliby nawet miały dodatek "psychostymulatorów". Z "mego" - wiejskiego terenu pochodzili tacy chłopcy, którzy sobie z tym poradzili, ale już "mieszczuchy" nie dawały rady. Spośród nich pochodziło wielu uciekinierów. Nie masz bladego pojęcia, co musieli przejść aby wydostać się "z raju". Ile prześladowania, lęku, upokorzeń... A potem także raju nie było. Temat znam dobrze - spośród moich bliskich są również ci, którzy uciekli. Co Ty możesz wiedzieć o "żłopaniu piwska", a co - o ciężkiej, poniżającej pracy, o płaceniu podatków, ubezpieczeń, o walce aby przeżyć, utrzymać rodzinę, wykształcić dzieci. By wszyscy nie wylądowali "pod mostem". Bez taryfy ulgowej! To, że Polacy, w odróżnieniu od "lokalnych" są pracowitsi, zaradniejsi, nieporównanie oszczędniejsi i bardziej wytrzymali - to są nasze cechy narodowe. I - po tych doświadczeniach - większość "nowej emigracji" - politycznej, polskiej to nadal polscy patrioci, zainteresowani polską polityką, polskimi problemami międzynarodowymi i wewnętrznymi, polską ekonomią, nauką, gospodarką, lecznictwem, obronnością...

Powinieneś przeprosić Romana za wszelkie obraźliwe uwagi o Nim i za wszystkie "negatywne ogólniki" na temat Polaków, którzy uciekali z Polski, wcale nie z przyczyn ekonomicznych. Tych "ekonomicznych" miałbyś zapewne prawo oceniać negatywnie, jeślibyś znał jakichś osobiście.

Po 37 latach od stanu wojennego ja "płacę" sercem za tamte "doświadczenia": za widok ZOMO-wców atakujących bezbronnych ludzi, za gaz, za pałki, za prowokatorów - szkolonych na milicji, mieszających się z tłumem demonstrantów... Pisać trudno, ale - mam to wciąż przed oczyma, gdy tylko przypomnę...

Tezeuszu - patriotyzm wymaga także wielkiej rzetelności, wierności Prawdzie, odwagi... Wszyscy mamy prawo tego oczekiwać od blogerów-patriotów. W przeciwnym razie, wbrew nawet własnym wyobrażeniom, ci którzy nie przestrzegają takich zasad - stają się trollami.

Nie chciałabym zmieniać zdania o Tobie. Tezeusz był mitycznym, greckim herosem. Zachowaj poziom bohatera.

Pozdrawiam,

Vote up!
14
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1612106

Teraz, gdy poznałem go trochę lepiej, nie oczekuję od niego przeprosin. Ten człowiek (uważam go za trolla) nie zna nawet historii, on obraża wielu polskich bohaterów, którzy zmuszeni zostali do emigracji, ale będąc poza granicami Polski o Ojczyźnie nie zapomnieli i robili co było w ich mocy, aby wyrwać Polskę z łap rozbiorców.

Pisząc w ten sposób o emigrantach obraża Polonię, bez której Polska nigdy by się nie odrodziła po latach rozbiorów, po prostu dzisiaj by już nie istniała. Skoro już wspomniałaś o głodówce i  50-cio tysięcznej demonstracji Polonii w obronie więzionych i bitych Polaków przez juntę Jaruzelskiego, to dodam, że gdybym nie przybył rok wcześniej do Chicago to nie byłoby tej głodówki, a demonstracja przed konsulatem nie byłaby tak liczna. Nie chciałem o sobie pisać.

Junta Jaruzelskiego była zaskoczona reakcją Polonii na całym świecie. Działacze Solidarności z którymi rozmawiałem później o tych protestach mówili mi, że gdyby nie one, to brutalność moskiewskich  pachołków byłaby dużo większa. Jak już wspomniałem w innym komentarzu, czy można spodziewać się czegoś dobrego po kimś kto "pałuje" wiersz Lwowa47 kilka sekund po jego pojawieniu się. Te pały posypały się wtedy, gdy był zalogowany tylko Lwów47, ja i Tezeusz, czy trudno wydedukować sobie kto tak "dzielnie" nimi wywijał? Jeszcze raz dziękuję Tobie i zapewniam, że Tezeuszem i tym drugim nie przejmuję się.

Vote up!
12
Vote down!
-7

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1612114

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jeśli przeanalizuje Pan poczynania tego człowieka o płci nieustalonej, bo raz podaje się za "bohatera greckiego" Tezeusza, raz za dziewicę portalową Wandę Warską, to jest to człowiek, który koniecznie chce pokazać siebie jako polskiego patriotę.

Czy jakikolwiek rzeczywisty polski patriota musi to udowadniać? On to wie, a jego czyny o tym świadczą. Pięknie to wyszło w przypadku Pana postaci, gdy ktoś inny o Panu poświadczył, a Pan odpowiedział, że mogę przedstawić zdjęcia, ale ja nie muszę się tym chwalić. Widać wyraźnie, że to osobnik co jak natrafi na oponenta, co mu jego nicość jego osoby udowodnić potrafi, zaczyna oponenta niszczyć pomówieniami pokazującymi, że to nie Tezeusz/Wanda a jego oponent jest... tu myślę, że nie muszę wymieniać pomówień tego osobnika. 

Typowe zabezpieczenia złodzieja przed wykryciem, "łapcie złodzieja". Dziś gdy czarno na białym udowodniono iż pomawiał co najmniej dwóch patriotów o bycie "czerwonym", nie ma żadnej wątpliwości iż to człowiek mowy kłamliwej, rynsztokowej, nie wart, by go Polacy słuchali. Jeśli mu cokolwiek śmierdzi, to pamiątki po jego przodkach i zamiast je wyprać po portalach żałość swą głosi.

Przy takich ludziach Polacy nie muszą udowadniać iż nie są "osłami". Nie wchodzi się w dyskusję z "zerem", on na to nie zasługuje. Zerknijmy do naszej historii, nasi Ojcowie "płazem chama traktowali". bo ten nie zasługiwał na to by ostrze szpady na niego tępić.

Niestety, na niepoprawni.pl brak jest nadzoru administracji co pozwoliło, by ci których na innych forach pogoniono tu mocne, decyzyjne bagienko utworzyli. Bo jak ocenić fakt, że gdy teksty tego, któremu udowodniono pomówienia są promowane. To tylko brak szacunku dla blogerów i czytelników tego portalu. Ale już widać tego efekty. Na tym portalu trudno znaleźć merytoryczną dyskusję, co najwyżej pyskówki, epitety i pomówienia.

Vote up!
8
Vote down!
-10
#1612146

sedes szczerozłoty...

 

sedes szczerozłoty

od niebieskiego patrioty

 

Vote up!
9
Vote down!
-7

jan patmo

#1612148

Scierwonówlowy debil znowu tutaj sra czerwone łajno . Pragnie skłócić blogerów. Co za bydło. Paszoł won kacapskie trollu co liże dupsko Putinowi w antypolskim portalu. Liż dupsko Ruszczyńskiemu cieciu. !!

Tutaj, na niepoprawnych Ruszkiewicz, jak zwykle pod postacią wielu nicków pojawił się. albo aby zniszczyć konkurencję, ponownie rosnących w siłę niepoprawnych, albo poprzez tak ulubiony przez służby czarny PR i obmowę, niszczyć poszczególnych blogerów i kształtować opinię.

Popatrzcie chociażby na Neon obecnie - to już jest jawnie promoskiewski, anty - ukraiński, anty - katolicki i panslawistyczny portal. Dokładnie ta sama linia, jaką kiedyś reprezentowały twardogłowe komuchy ze stowarzyszenia "Grunwald", a obecnie ze stowarzyszenia "SOWA".Więc widzicie, z czym mamy do czynienia. Robaczek Ruszkiewicz oddelegowany na ideologiczny front internetu, ma kształtować polityczę wieśniaków.
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/7852/neonowe-scierwomedium

Już od wielu lat ten portal jest znany jako ścierwoneonówka...
NEon24, czyli ścierwoneonówka posługuje się m.in. sowieckimi agentami z SB i WSI, którzy są tam bardzo aktywni - usiłując wmówić czytelnikom, że jako "narodowcy" są "polskimi patriotami"...
http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

CO ZA BYDŁO !!!
 

Vote up!
12
Vote down!
-10
#1612150

Potwierdzeniem slusznosci Twojej logicznej wypowiedzi jest dziesiec pal ktore otrzymales. To oznacza, ze istnieje tu jakas zorganizowana grupa, bo przeciez nie sposob znalezc dziesieciu glupkow, ktorzy z wlasnej woli paluja zupelnie logiczna wypowiedz. Mozliwe tez, ze ktos z redakcji posiada mozliwosc nieograniczonego palowania. Ja Ciebie nie znam i jak do tej pory, zasadniczo nie znalazlem nic istotnego przeciwko Twoim komentarzom. Dlatego nie rozumiem dlaczego ten z gdyni umiescil Cie na jakiejs czarnej, proskrypcyjnej liscie. Moge tylko przypuszczac, ze na to wplynely jakies zaszle spory. Osobiscie uwazam tego pana za prowokatora, dlatego jestes dla mnie znacznie bardziej wiarygodny niz on.

Zaraz zobaczymy jaka ja zbiore kolekcje.  :-)  Chcesz sie scigac?

Vote up!
1
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612563

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A na Neon trolle trzymamy za buźkę w krótkim kagańcu, stąd tu mając narzędzie ZOMOwca wykorzystują je na ile mogą, to powoduje mój śmiech i tyle. Jak możesz z komentarzy zobaczyć mają ze mną "trollowski krzyż pański", ledwo który coś wymyśli i znowu jest zaorany. Ich marzeniem byłoby, gdybym stąd odszedł, bo co to za przyjemność, gdy wytęży się "pustostan" i po chwili słychać śmiech po głupocie, którą się wypowiedziało? Ja operuję argumentami, trolle pomówieniami. Rozpacz ogólna, język rynsztokowy a później jak obudzenie po libacji... znów wyszedłem na idiotę, czyli "zawiedzony kremiku po miłości męsko-męskiej szuka". Chłopcy pracowicie w pocie czoła pałują, bo cóż im biedakom zostało? Oni nie są aż takimi głupkami by nie wiedzieć, że znów za nimi poszedł obłok śmiechu. A nic nie jest lepsze na trolla niż śmiech z jego nieporadności. Popatrz mamy tu długą listę tych, co by chcieli mi coś wykazać, wyciągają sprawy sprzed 10 lat, jakieś wypowiedzi osób o podobnym do nich myśleniu. Czy naprawdę trzeba szukać aż 10 lat wstecz, by wykazać komentarz mówiący iż są idiotami? Tu nie rozstrzygam czy autor komentarza miał rację, czy też nie. :) Przecież kilka minut temu starzec o umyśle dziecka Hamptuś już wykazywał iż nie zna zasad języka polskiego, ale mnie nazwał ... 

Ścigać się nie musimy, ja na moim koncie mam już wiele potu, krwi i łez trollich, nie byłby to równy start. A mnie trolle będą ostro pałowały, bo na argumenty to one cienkie jak osłonka od kiełbasy. Pała za to dobrze w ich rękach leży. Ja już z nimi podpisałem kontrakt, one wyją, ja się śmieję.

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1612569

Sprawa jest dość prosta, jestem administratorem Neon24

Sprawa jest dość prosta, jestem idiotą na Neon24

Sprawa jest dość prosta, jestem  blaznem Neon24

Sprawa jest dość prosta, jestem przyglupem Neon24

Sprawa jest dość prosta, jestem nikim na Neon24

Sprawa jest dość prosta, jestem szanowany na Neon24 i dlatego

pisza o mnie szczerze i na temat:

Polacy czytają opinie o pewnym adminie ze ścierwomedium  na jego ścierwomedium  takie coś:

https://niepoprawni.pl/comment/1612517#comment-1612517

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612588

osiągnięcie życiowe to bycie administratorem na portalu, którego prawie nikt nie czyta. Powinieneś raczej zaordynować minutę ciszy dla uczczenia nędzy umysłowej niebieskiego. ;)

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1612590

To zwykły obszczymurek

Mąż swojego męża b.admina

Vote up!
4
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612594

Bardzo sie ciesze ze jestes Administratorem. Do zobaczenia na Twoim portalu. 

Vote up!
1
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612606

z tym ty z Gdyni, widziałem, że byłeś zalogowany. Nie mam szacunku dla ciebie, zwalczałeś pamięć o Polakach i ich dzieciach morowanych na 400 bestialskich sposobów przez ukraińskich rezunów. Nawet pomordowani w Katyniu mieli lżejszą śmierć niż te dzieci na Wołyniu nabijane na sztachety, widły, wrzucane do płonących domów i rozrywane na oczach rodziców, zanim ich nie spotkała taka sama śmierć. Tobie pisanie o tym przeszkadzało.

Vote up!
11
Vote down!
-9

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1612117

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dyskusja z KOD czyli tobą to strata czasu. To tyle i aż tyle.  

 

Vote up!
11
Vote down!
-13
#1612121

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tu stosujesz to tylko mozna przypisac bylym mendom co do Polakow bez zmrozenia oka strzelali.Nienawidzis z Polakow bo zes Ukra albo zakamuflowany kaszebski Volksdeusche.
Razem sie tu dobraliscie z innym przesiedlonym ukraincem tym z dyni i sie tu chwalicie ze chodziliscie na pachte czyli kradziez wy knypy.Wzgorza Nowtki juz nie ma, a wy dalej tak nazywacie czerwona dzielnice marynarska, gdzie wyposzczone zony oficerow pusczaly ich forse i siebie w obrot.Tak ze widac tow.Nowotko waszym patronem.ZOOMowom przydzielano mieszkania wraz z pozostawionym calym dobytkiem po tych ktorych PRL wyslal bez mozliwosci powrotu z biletem w jedna strone.Dziwne ze zaraz po wyjezdzie wlamywali sie do mieszkania i bezprawnie zajmowali je.Do tej pory nie mozna odzyskac tych mieszkan.Tezeusz jak piszesz o patryjotach polskich wklej se Matke Boska w klape lepiej sie sprzeda twoj patryjotyzm trolu.Tyle ze na to tylko lemingi sie nabieraja zlodieju z Gdyni.

Vote up!
9
Vote down!
-11
#1612131

Ty nie jesteś głupi ty jesteś chory na kretynizm  komuchu ze Ścierwoneonówki Wracaj tam skad jesteś. Niebieski kretyn czy WSIowy Ruszczyński. Jesteście banalni i tak śmieszni.Wasze tupanie i  wycia mam w du...

Vote up!
12
Vote down!
-12
#1612132

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie Tezeusza z Niepoprawnych.

Vote up!
3
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612462

czerwony skunks...

 

czerwony skunks

wyje i wył

w buszu żyje i żył

Vote up!
10
Vote down!
-9

jan patmo

#1612137

Nie jesteś warty odpowiedzi człowieku.

Honor już pewnie dawno utraciłeś. A teraz udowadniasz, że godności również brak.

Najdelikatniej mówiąc, jesteś człowiekiem zgorzkniałym i nieszczęśliwym. Coś zrobiłeś, co cię dręczy. Swym krzykiem i obelgami nie odpokutujesz tego.

Vote up!
13
Vote down!
-11

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612129

Ścierwoneonówka czerwona antypolska tutaj śmierdzi jak łajna sowieckie. Liżą dupsko Putonowi scierwa  ! Emeryturki i SBckie im zabrali to wariują na starcze lata.

Vote up!
12
Vote down!
-12
#1612133

z ubeckich zbiegowisk...

 

z ubeckich zbiegowisk

właśnie wrócili

KODomici przemili 

Vote up!
10
Vote down!
-8

jan patmo

#1612136

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Masz rację blogerze płci nieustalonej "tyle czerwonego bydła sie zlecialo", bo tu ci co z polskich portali jak zmiotki zostali wyrzuceni, w tutejszym koszu znaleźli swoje miejsce. Polskie portale oczyszczają się z tego, co w walonkach na salony się pchają. Ludzie kultury i inteligencji nie pozwolą, by mówca wychowany na przemowach w spelunach im cokolwiek głosił. Naucz się rozmawiać stawiając argumenty, a mowę rynsztokową zostaw w miejscu, z którego się wywodzisz. Jeśli ten portal ma przetrwać, to trzeba go ratować od "czerwonego bydła" takiego jak ty.

Vote up!
8
Vote down!
-11
#1612147

Tutaj, na niepoprawnych Ruszkiewicz, jak zwykle pod postacią wielu nicków pojawił się. albo aby zniszczyć konkurencję, ponownie rosnących w siłę niepoprawnych, albo poprzez tak ulubiony przez służby czarny PR i obmowę, niszczyć poszczególnych blogerów i kształtować opinię.

Popatrzcie chociażby na Neon obecnie - to już jest jawnie promoskiewski, anty - ukraiński, anty - katolicki i panslawistyczny portal. Dokładnie ta sama linia, jaką kiedyś reprezentowały twardogłowe komuchy ze stowarzyszenia "Grunwald", a obecnie ze stowarzyszenia "SOWA".Więc widzicie, z czym mamy do czynienia. Robaczek Ruszkiewicz oddelegowany na ideologiczny front internetu, ma kształtować polityczę wieśniaków.
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/7852/neonowe-scierwomedium

Już od wielu lat ten portal jest znany jako ścierwoneonówka...
NEon24, czyli ścierwoneonówka posługuje się m.in. sowieckimi agentami z SB i WSI, którzy są tam bardzo aktywni - usiłując wmówić czytelnikom, że jako "narodowcy" są "polskimi patriotami"...
http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

CO ZA BYDŁO !!!

 

Vote up!
13
Vote down!
-11
#1612155

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

kim jesteś. Wylewaj swój jad, Polacy zobaczą kto próbuje im oczy zamydlić udając iż jest "polakiem". Próbujesz oszukać Polaków kopiując teksty o Polakach przez wielkie "P" skąd się da, za "narodowca" chcesz tu robić, parodia, pytanie jakiego narodu, bo na pewno nie polskiego. Poszedłeś o dwa mosty za daleko, dwie osoby których wiarygodność jest pewna określiłeś "czerwonymi", czym udowodniłeś iż jesteś nikczemnym twórcą pomówień. Na  Neonie jesteś spalony, na niepoprawnych wśród tutejszych patriotów też. Upierz onuce przodków, nie będą ci śmierdzieć, wylewaj swój jad gdzie indziej, bo na portalach Polaków śmiech cię pogoni. Ile ci jeszcze zostało polskich portali, gdzie ciebie nie rozgryziono?

Vote up!
9
Vote down!
-14
#1612166

masz całkowitą rację.

Vote up!
10
Vote down!
-12

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1612168

No właśnie ta wyżej.

 

Vote up!
9
Vote down!
-10
#1612171

.

Vote up!
9
Vote down!
-10

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1612173

...

Vote up!
9
Vote down!
-11
#1612177

Czy mógłbyś wymienić tych wyrzuconych z twojego szamba.
Bo z tego co wiemy to JzG i Tezeusz
Kto jeszcze?

Czy mógłbyś wymienić tych wyrzuconych szambonurków z polskiego portalu Niepoprawni.pl
i z odległego szamba patrzą teraz na nasz portal przez szybkę.
Ilu?

Vote up!
11
Vote down!
-9

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612172

A Ty skąd wpadłeś ! 

Vote up!
5
Vote down!
-3

karzącaręka

#1612355

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie Tezeusza z Niepoprawnych.

Vote up!
3
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612463

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

Vote up!
5
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612482

Lesio to ćpun na bank. Wali zioło tak sie zachowuje.

Vote up!
4
Vote down!
-5

karzącaręka

#1612486

Nie zwracam sie do pana tylko do pana Gawrona. Nie pana, tylko jego uwazam za wlasciciela Niepoprawnych i prosze go o reakcje na chamskie wypowiedzi Tezeusza, oraz panskie. Jezeli pan jest w jakims procencie wlascicielem Niepoprawnych, prosze to wyraznie powiedziec, a ja natychmiast sie wyniose. 

Vote up!
0
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612566

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie Tezeusza z Niepoprawnych.

Vote up!
3
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612485

To jest najmocniejszy "argument" tych, którzy nie mają argumentow i są kłamcami. Po tym jak napisałeś "babcie straszyły ich rezunami" wyparłeś się tych słów kłamco, gdy je odnalazłem i podsunąłem tobie pod nos zatkało ciebie. Mogli te słowa zobaczyć tutaj wszyscy blogerzy i czytelnicy. Gratuluję odwagi.

Vote up!
11
Vote down!
-12

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1612158

Tak jest, tak mówiłem. Zmyślasz i kłamiesz człowieku, że ja stchórzyłem.

I powtarzam - na Podkarpaciu babcie straszyły dzieci rezunami. Może w ZOMO tego nie mówili.

I co to durniu znaczy? Pewnie coś dla umysłowego pokręta.

 

Vote up!
12
Vote down!
-12

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612160

nie miały racji? Dlaczego wcześniej wypierałeś się swoich słów? Wyzywaj dalej, bo tylko to ci pozostało. Czy pamiętasz jak zapewniałeś (w imieniu ukraińskich polityków?), że Ukraina nas przeprosi gdy się wzmocni.   

Odwracasz kota ogonem, wtedy pisałeś o babciach tych, którzy przypominali o rzezi na Wołyniu i Lubelszczyźnie, nie wymieniałeś żadnego regionu na którym to, te babcie miały straszyć dzieci. Nie dodawaj teraz tego, czego nie pisałeś.

Vote up!
10
Vote down!
-11

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1612161

Romcio z KOD - uciekinier z Polski ! nie wstyd ci ? a tak z ciekawości to tych chyba w ogóle nie śpisz - gdyż jak widzę godziny zamieszczonych przez ciebie bredni w USA jest środek nocy !!

Z ciebie taki amerykanin jak z " koziej dupy razentasze" ) co to znaczy wiedzą żeglarze)

Vote up!
10
Vote down!
-10
#1612186

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie Tezeusza z Niepoprawnych.

Vote up!
3
Vote down!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612464

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Na pewno "z przed" ?.

Ja nie chciałby widzieć ciebie "z przed" pół wieku, Boże broń...

PS. Ten wasz lektor języka polskiego w kibucu, to jakiś sierota był ...

Powinieneś poczuć się "zawiedzony"... czy jakoś tak...

Vote up!
8
Vote down!
-11
#1612140

Mogę też napisać pół główek. I co mi mędrku zrobisz? Napuszysz się? Wychylisz kolejnego?

Vote up!
11
Vote down!
-10

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612156

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ja tobie wybaczam te dziecinne błędy w pisowni, ale aż się boję co zrobi z tobą "Satyr", gdy zauważy takiego "babola" w tekście swojego kumpla ?.  :)

Już współczuję...

PS.Czy   ty nie masz przypadkiem problemu z alkoholem, bo powracasz do tego tematu w wielu swoich tekstach ?.

Zaczynam się o ciebie martwić. 

 

Vote up!
8
Vote down!
-13
#1612163

Martw się lepiej o siebie i swój czerwony Jacusiowy  tęczowy Poznań - pośmiewisko patriotycznej Polski. Wstyd ! Powstańcy Wielkopolscy w grobach się przewracają - WSTYD !!!!!!!

Vote up!
11
Vote down!
-9
#1612185

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Skoro nie pamiętasz, czy to była Gdynia , czy Gdańsk, to skąd wiesz , że to nie ty prowadzisz tego studenta ?.

Zapytaj rodzinę, może oni lepiej pamiętają ?. 

Z takimi lukami w pamięci, mogłeś zapomnieć w jakich latach byłeś ZOMOwcem, i czy w ogóle byłeś studentem...

Vote up!
7
Vote down!
-11
#1612174

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1612175

Interesujące spostrzeżenie na "patriotycznym" (wg. redakcji), lecz otwartym portalu społecznościowym.

Gdzie prawa strona usiłuje pisać merytoryczne i w miarę interesujące teksty, a cała antyrządowa banda w chamskich i idiotycznych komentarzach usiłuje zniweczyć pracę autorów.

Nawet nie wpis, tylko krótka, dokumentalna relacja, którą zamieściłem, wzbudziła czujność i spowodowała zawodowy warkot oddelegowanych tutaj trolli. Mamy ich więcej niż normalnych komentatorów. Ci co zawsze, bo pewnie już na regularnej liście płac, musieli sobie pofolgować i nasikać na Grudzień 1970:

  • ZAWISZA NIEBIESKI
  • ROMAN Z USA
  • A NIE MÓWIŁEM
  • WILK NA KACAPY
  • KEFAS COŚTAM

Warto pamiętać tych Leonów Zawodowców, jak was będą podpuszczać i się łasić, by zmylić waszą czujność, albo usiłować was zwerbować. W sumie dobrze, gdy tak stadem występują, bo może to znaczyć, że jest jedna wspólna Centrala.

Widzimy też, że nie odezwali się ich zblatowani tajni współpracownicy. Ale są - cichcem pałują co trzeba i plusują swoich. Tak, tak... kolaboranci byli też za Hitlera.

.

 

Vote up!
11
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612182

Ścierwoneonówka ma za zadanie zniszczyć patriotyczny portal Niepoprawni.pl. O tym otwarcie piszą ( linki zamieściłem). Ale jest na nich rada. Robić swoje a ich IGNOROWAĆ. dawać 1! nie komentować. Ich portal, mam nadzieję, iż długo nie pociągnie za antypolską działalność. Sami sowieccy trolle odpowiedzą za to co robią.

Tutaj, na niepoprawnych Ruszkiewicz, jak zwykle pod postacią wielu nicków pojawił się. albo aby zniszczyć konkurencję, ponownie rosnących w siłę niepoprawnych, albo poprzez tak ulubiony przez służby czarny PR i obmowę, niszczyć poszczególnych blogerów i kształtować opinię.

Popatrzcie chociażby na Neon obecnie - to już jest jawnie promoskiewski, anty - ukraiński, anty - katolicki i panslawistyczny portal. Dokładnie ta sama linia, jaką kiedyś reprezentowały twardogłowe komuchy ze stowarzyszenia "Grunwald", a obecnie ze stowarzyszenia "SOWA".Więc widzicie, z czym mamy do czynienia. Robaczek Ruszkiewicz oddelegowany na ideologiczny front internetu, ma kształtować polityczę wieśniaków.
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/7852/neonowe-scierwomedium

Już od wielu lat ten portal jest znany jako ścierwoneonówka...
NEon24, czyli ścierwoneonówka posługuje się m.in. sowieckimi agentami z SB i WSI, którzy są tam bardzo aktywni - usiłując wmówić czytelnikom, że jako "narodowcy" są "polskimi patriotami"...
http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

CO ZA BYDŁO !!!

 

Vote up!
10
Vote down!
-8
#1612184

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie Tezeusza z Niepoprawnych.

Vote up!
5
Vote down!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612465

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

Vote up!
3
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612484

Nie jestem dla Pana zadnym "Lesiem" i prosze mnie nie obrazac.

Nie zwracam sie do pana, tylko do pana Gawrona, poniewaz jego uwazam za wlasciciela Niepoprawnych i prosze go o reakcje na chamskie wypowiedzi, zarowno Tezeusza, jaki panskie. Jezeli pan jest w jakims procencie wlascicielem Niepoprawnych, prosze to wyraznie powiedziec, a ja natychmiast sie wyniose. 

Vote up!
2
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612571

czerwonka czy pedalstwo ? ujawnieni !

Vote up!
8
Vote down!
-4

karzącaręka

#1612244

No więc chwali się, że sfilmowali jak on walczył, jak on to obalał tę komunę - ja tu i tu ZOMO! 
Proszę, oto ilustracja walki: obalony starością przewodnizący Związku Spawaczy.
I oburza że się identycznie jak ten żywy Bolek, że się z niego robi bekę - Zbrodnią jest nasikać!

Normalnie cyrk na lodzie....
.....gdyby nie pewne poważne analogie.

Tak, tak.. dobrze pamiętasz, byli kolaboranci - parchy, szmalcownicy, volksdeutche - i przygotowywali dla okupantów takie właśnie listy sąsiadów do odstrzału.
Tylko że oni przynajmniej nie udawali patriotów z Matką Boską w klapie i bełkotem o honorze i ojczyźnie.

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1612274

Nadeszły posiłki dla jzg i tezeusza i jest to "karzącarękapartii". Poniżej zamieszczam inny tekst tego z dyni zamieszczony na Gadaczce, z którego jest zapewne bardzo dumny. Przeczytajcie co napisał o Polakach. Dalej jest moja odpowiedź i patrii.

jazgdyni: Jjj >>> Bzdury Marku gadacie. Największym wrogiem Polski był zawsze durny Polak. Świna i zdrajca. To on myśląc o swojej chacie, nawoływał wszystkich do buntu przeciw demokratycznej władzy. Jak kto tutaj?  1 rok 5 miesięcy temu

Roman z USA: Teraz widzisz Marku wyraźnie i po raz kolejny, że największym wrogiem Polaków na Niepoprawnych jest ten z Gdyni. To właśnie ten polskojęzyczny osobnik napisał kiedyś, że takich jak my, którzy przypominają o okrutnym ludobójstwie na Wołyniu nasze babcie straszyły rezunami. Ten polskojęzyczny osobnik chce aby Polacy zapomnieli o polskich dzieciach wrzucanych na oczach ich rodziców do płonących domów, rzucanych do góry i łapanych na widły, rozrywanych, nabijanych na sztachety itd. Ten osobnik tłumaczył też nam, że upaińcy przeproszą Polaków za Wołyń wtedy gdy ich państwo okrzepnie i wzmocni się. Co za bzdury! Teraz popisał się ponownie wyzywając Polaków od durni, świń i zdrajców. Już chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, kim jest ten osobnik.    1 rok 5 miesięcy temu

patria: Panie Romanie.. ten polskojęzyczny, jak słusznie Pan zauważył osobnik ma swoje korzenie nad Jordanem i stąd właśnie jego kompleksy :) Une tak wszystkie mają.
Prędzej czy później wychodzi z nich nienawiść do Polaków. Ten podziw dla banderowców, no cóż... jego tate przyjechał ze wschodu i jak sam opisywał - miał wyśmienite stosunki z MO. To się z domu wynosi...
Ten gościu najpierw rzucił się na kobiety.. Kossobor, Sigma, ja, Verita...
Potem niszczył i... udało mu się.. świetnego blogera Trybeusa. Tyle, że to za mało.. w końcu przeszkadzała mu już i Mała Mi i Gawrion... ja myślę, że on chciał przejąć tego portal.
Tak już ta nacja ma, pogarda dla innych
Miejmy tego świadomość i rozpoznawajmy ich w porę bo inaczej czeka nas tutaj druga Palestyna.

Pozdrawiam 1 rok 5 miesięcy temu

Źródło: https://niepoprawni.pl/shoutbox?page=20

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Vote up!
5
Vote down!
-8

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1612310

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika karzącaręka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie wycieraj sobie mną swojej obleśnej nacpanej gęby..Czytaj sam co piszesz a nie wal głupa.

Vote up!
3
Vote down!
-7

karzącaręka

#1612499

Facet pisze iż widzi siebie w telewizorni a banda czerwonych idiotów robi gnój z tej wypowiedzi. Faktycznie albo nawaleni albo stare trzęsące się nad grobem lewaki ! A może jedno i drugie.

Vote up!
9
Vote down!
-7

karzącaręka

#1612205

Dokładnie jak piszesz - nawalone, stare trzęsące się nad grobem lewaki. Onuce i ZOMOwcy z uczciwą wreszcie emeryturą.

I boją się jak cholera, więc panikę maskują wyciem.

Vote up!
8
Vote down!
-8

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612234

 

Satyr

Vote up!
6
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1612235

Wcale tak prosto nie jest, jak to podają w szkolnych podręcznikach.

Choćby:

"Opis: „sprzed laty” (sprzed lat, przed laty). Komunikat: To wyrażenie jest niepoprawne. Poprawnie piszemy przed laty lub sprzed lat ..."

https://community.languagetool.org/rule/show/SPRZED_LATY?lang=pl

Specjalistyczną dyskusję (a chyba tu nie mamy specjalistów należało by toczyć, co lepiej powiedzieć:

-     Przed pół wiekiem...(coś było)

-     Coś (rzecz, wydarzenie) z przed pół wieku...

-     To jest sprzed pół wieku.

Więc są wątpliwości.

Ps. W rozbieraniu włosa na czworo udziału brać nie będę. Inne portale (w tym z zawodowymi korektorami) problemu nie widzą.

Ps.2  Ciekawe jaka uwaga by przyszła, gdybym myśl nieco rozwinął i napisał - Z momentu przed pół wiekiem...

Vote up!
6
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612237

Nie umiesz przyznać się do błędu, bo jesteś zwykłym chłoptasiem. 

Trwasz przy swoim jak wałęsa, mimo, że wszyscy  widzą, że "zawaliłeś" byka jak nic. 

Ten sam typ człowieka, jak śmieszny, skompromitowany "Bolek "... 

Ps. Mi też zdarza się zrobić tu błąd, ale nie robiłbym z tego tragedii i na pewno nie tkwiłbym w uporze jak ty. 

Na dodatek obrażasz wszystkich wkoło , zupełnie jak "Bolek". 

 

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1612276

i nie chcę rozumieć: skąd tyle minusów pod tym artykułem? Nikt ze stojących z boku nie zorientuje się gdzie jest granica pomiędzy słusznym oburzeniem a prowokacją. Te emocje nie mają sensu. Przemyślmy to. Dla patriotów, Polska jest najważniejsza, nie my.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku

Honic

Vote up!
12
Vote down!
-2
#1612238

Nie takie cyrki już potrafiły się tutaj dziać.

Mam swoje podejrzenia. Wystarczy tylko porównać poprzednie moje teksty i punktowanie komentarzy.

Widać tutaj wyraźnie manipulacje. Portal nie jest dostatecznie zabezpieczony przed nawet prymitywnym hackerstwem.

A takie mądrale, które się tutaj pojawiły, jak ten Lesio Jedynka, usiłują wyciągać z tego jakieś wnioski. Gdyby chociaż troche starał się być obiektywny, to by spojrzał na inne portale, jak ta krótka, osobista notka jest tam przyjmowana.

I widać, że dziadzio nie ma pojęcia o blogach i uważa mój tekst premiowany, którego treść jest po wielu komentarzach, za pierwszy wpis. Pierwsza chamska reakcja pochodziła od kowboja z USA. I wtedy zaczął się zlot trolli i cyrki z punktacją.

Na Neonie taki były niepoprawny Trybeusz otwarcie mówił, że dobrze wie, jak nakręcać liczbę wejść na NP, czy manipulować komentarzami.

Więc ja się nie dziwię, a Lesio Jedynka ma naukową pracę. Doktorat tu pewnie zrobi.

 

Vote up!
8
Vote down!
-9

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612267

Pozwol, ze odpowiem, posrednio przez Ciebie, na uwagi specjalisty od insynuacji, ktory od wielu lat zasmieca ten portal. Zaczelo sie od tego, ze zwrocilem mu uwage, kiedy cechy - tak charakterystyczne dla narodu zydowskiego, chcial przypisac Polakom. Nie przeprosil za pomylke i jej nie sprostowal. Natomiast poczal obrzucac mnie standardowym obelgami na temat ruskich onuc, czy czyms w tym stylu. Osobiscie uwazam, ze charakteryzuje go bardzo gleboka pogarda do ludzi, ktorzy maja troche odmienne spojrzenie na swiat niz on, lub chca zwrocic mu uwage na jego bledy. Nie potrafi przyjac do wiadomosci tego, ze na Niepoprawnych jest jednym z najbardziej nielubianych uzytkownikow - co wynika z ocen komentatorow. Wobec tego, swoim zwyczajem - zreszta tak rozpoznawalnym wsrod pewnej nacji, zaczal mi ublizac - pomimo, ze zaznaczylem, iz rozpoczal ta "dyskusje" ciekawa notka i prowokacja w stosunku do okreslonych osob. Coz, na nic innego go nie stac. Smutne. 

Vote up!
7
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612289

Ty Gdyński, obrzydliwy, mściwy pałkarzu !. 

Siedzicie tu nocami z tym podrasowanym psem i pałujecie kogo się da i co się da. 

Nic się nie zmieniłeś od czasu rzucania kamieniami w harcerzy. 

Zero honoru !!!. 

 

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1612334

Zapewne bronisz tez siebie.

Rzucałem w hodowanych młodych komunistów, dzieci starych komunistów, zaprowadzających w Polsce pod przykrywką ukradzionego harcerstwa, system pionierów i komsomolców.

A to widocznie bardzo ci się podobało. Jak wielu pętakom, co kochali mundury.

*******

Zrobię ci tę łaskę, bo to się może również młodym przydać.

"Czerwone harcerstwo. Kim byli walterowcy?

Do czerwonego harcerstwa należeli między innymi Jacek Kuroń, Adam Michnik i Seweryn Blumsztajn. W co wierzyli walterowcy? Z jakich radzieckich wzorców czerpali? Co sądziły o nich władze?

Walterowcy to członkowie działającej od 1954 roku drużyny, a następnie hufca i kręgu walterowskiego.

Opierając się na wzorcach zaczerpniętych z książki radzieckiego pedagoga Antona S. Makarenki Poemat pedagogiczny (1932), walterowcy usiłowali realizować komunistyczny wzorzec wychowania kolektywnego, polegającego na ścisłym podporządkowaniu jednostki prawom ustalanym przez grupę rówieśniczą.

[...]

Początkowo działali oni pod opieką Zarządu Stołecznego Związku Młodzieży Polskiej, następnie zaś zostali włączeni w skład reaktywowanego w 1956 Związku Harcerstwa Polskiego.

W przeciwieństwie do klasycznego skautingu, drużyny walterowskie były koedukacyjne, a decyzje podejmowano w nich kolegialnie.

Nazywani potocznie „czerwonym harcerstwem” (zapewne w nawiązaniu do działającego w Polsce w latach 1926–39 socjalistycznego Czerwonego Harcerstwa Towarzystwa Uniwersytetu Robotniczego) walterowcy wychowywani byli w atmosferze uwielbienia dla komunizmu,..."

https://twojahistoria.pl/2018/04/07/czerwone-harcerstwo-kim-byli-walterowcy/#2

Stąd wniosek, że programowe uwielbienie dla komunizmu w tobie powoduje, że tak namiętnie bronisz harcerstwa Michnika, Kuronia i Blumsztajna.

A ja szczeniak już wiedziałem, że z bolszewizmem trzeba walczyć nawet jako dzieciak.

Czuwaj!

Ps. Pewnie też nie wiesz, kto to był Walter. No to sobie sam wyszukaj mądralo.

Vote up!
5
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612336

"Płonie ognisko i szumią knieje,
Drużynowy jest wśród nas.
Opowiada starodawne dzieje,
Bohaterski wskrzesza czas.

O rycerstwie spod kresowych stanic,
O obrońcach naszych polskich granic...
A ponad nami wiatr szumny, wieje
I dębowy huczy las.

Już do odwrotu głos trąbki wzywa,
Alarmując ze wszech stron.
Staje wiara w ordynku szczęśliwa,
Serca biją w zgodny ton.

Każda twarz się uniesieniem płoni,
Każdy laskę krzepko dzierży w dłoni,
A z młodzieńczej się piersi wyrywa
Pieśń potężna pieśń jak DZWON.

Każda twarz się uniesieniem płoni,
Każdy laskę krzepko dzierży w dłoni,
A z młodzieńczej się piersi wyrywa
Pieśń potężna pieśń jak dzwon.

O rycerstwie spod kresowych stanic,
O obrońcach naszych polskich granic.
A ponad nami wiatr szumi wieje
I dębowy huczy las"...

I inna wersja:

"Płonie ognisko i szumią knieje,
Drużynowy jest wśród nas.
Opowiada starodawne dzieje,
Bohaterski wskrzesza czas.

O rycerstwie spod kresowych stanic,
O obrońcach naszych polskich granic,
A ponad nami wiatr szumny wieje,
I dębowy huczy las.

Płonie ogień jak serca gorący,
Rzuca w niebo iskry gwiazd.
Jedna przeszłość i przyszłość nas łączy,
Szumi wokół ciemny las.

W blasku iskier jawi się historia,
Tyle zdarzeń miało barwę ognia.
Przy ognisku zasiadły wspomnienia,
Dziejów kraju uczą nas.

Już do odwrotu głos trąbki wzywa,
Alarmując ze wszech stron.
Wstaje wiara w ordynku szczęśliwa,
Serca biją w zgodny ton.

Każda twarz się z uniesienia płoni,
Każdy laskę krzepko dzierży w dłoni,
A z młodzieńczej się piersi wyrywa,
Pieśń potężna pieśń jak DZWON.

Gaśnie ognisko i szumią drzewa,
Spojrzyj weń ostatni raz.
Niech ci w duszy radośnie zaśpiewa,
Że na zawsze łączą nas:

Wspólne troski i radości życia,
Serc harcerskich zjednoczone bicia.
I ta przyjaźń najszczersza, prawdziwa
Którą Bóg połączył nas."...

To idioto śpiewali twoi Walterowcy?!!!
Dla ciebie durniu każdy harcerz to Walterowiec ?!!!
Ty cholerny manipulatorze, wyciągnąłeś tych Walterowców, żeby poprawić swój skalany wizerunek i opluć prawdziwych, patriotycznych harcerzy.
Miernoto...

PS. W jednym napisałeś prawdę "ja szczeniak"...

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1612416

Pod koniec 1956 roku powstal Zwiazek Harcerstwa Polskiego. Naczelnikiem ZHP byl Aleksander Kaminski, ktoremu udalo sie zebrac przedwojennych instruktorow harcerstwa i na fali panujacej "odwilzy" odtworzyc Harcerstwo, kontynujace tradycje przedwojennego skautingu i Szarych Szeregow. Nasz instruktor, Harcmistrz, Naczelnik Szarych Szeregow na Slasku i wiezien oswiecimia, zorganizowal nasz Szczep Harcerski to znaczy Druzyne Harcerek i Harcerzy, oraz Druzyne Zuchow. Wychowywano nas jako kontynuatorow tradycji warszawskich Szarych Szeregow. Spiewalismy ich piosenki, zylismy ich zyciem, znalismy ich zyciorysy i bralismy z nich przyklad. Obozy i zimowiska, gry polowe, "Trzy piora" i zdobywanie "Cwika", to byla nieustanna praca nad soba w celu osiagniecia doskonalosci. Ludzie plakali, kiedy czworkami szlismy do kosciola. To trwalo trzy lata. W 1958 roku,  Jacek Kuron doprowadzil do rezygnacji Aleksandra Kaminskiego i stworzyl Walterowcow na wzor Makarenki, sowieckiego tworcy organizacji mlodziezowych. Widzialem Walterowcow w czerwonych chustach, spiewajacych przy ognisku "Wiec naprzod Gwardio marsz", piosenke Gwardii Ludowej. Tam panowaly inne prawa i zwyczaje, oni palili i pili. My utrzymalismy sie jeszcze przez rok, nie mogac znalezc stalego miejsca. Przeganiano nas od szkoly do szkoly. Skonczyl sie piekny okres polskosci. Znow zapanowala komuna. 

 

Vote up!
5
Vote down!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612424

O godz 1:02 czyli o 6:02 rano czasu polskiego, dostalem czerwona pale. Prosilbym pana Gawrona by, o ile jest to mozliwe poinformowal mnie kto  w tym czasie byl obecny na blogu. 

Vote up!
5
Vote down!
-6

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612426

Byłem o tej godzinie na portalu , ale daję słowo, że nigdy Ciebie nie oceniałem negatywnie.
Nie mógłbym nawet ocenić, bo z niewiadomych przyczyn zostałem przez Gawriona pozbawiony rangi blogera, a co za tym idzie, również możliwości oceny.
Wiem natomiast kto wtedy był i jestem przekonany w 100%, że to sprawka tego sfrustrowanego, złośliwego, alkoholowego idioty z Gdyni, ewentualnie jego towarzysza od nocnego, hurtowego pałowania, niejakiego "zaczadzonego"...
"SKĄD" się bierze ta wściekła złośliwość u idioty z Gdyni nie wiem, możliwe, że Viagra kiepsko
sprzedaje się w rodzinnej aptece, ewentualnie przestała działać na właściciela...

PS. Mój tekst został "spałowany" w kilka minut po Twoim, a masochistą raczej nie jestem ...

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1612446

Wynika z tego, ze jazgdyni mowil prawde, twierdzac ze na  Niepoprawnych mozna manewrowac komentarzami. Skoro tak twierdzil, to chyba wie jak to robic. Inna sprawa, ze Gawron nie moze dzien i noc obserwowac portal, wiec moze miec zle dobanych pomocnikow, ktorym nie podobaja sie osoby, reprezentujace polski punkt widzenia.  

Prawdopodobnie Gawron nie zamierza usuwac szkodnikow z blogu, bo to nabija mu liczbe wejsc na portal.

Traci na tym bardzo poziom Niepowrawnych i mimo wzrostu ilosci wpisow, ubywa bezpodstawnie obrazanych. Portal sie skurczyl do malego kregu wymyslajacych sobie wzajemnie.

Wydaje mi sie, ze mozna by uratowac ta strone i ja rozwinac, gdyby regulamin byl rygorystycznie przestrzegany.  Gdyby za kazda insynuacje w stosunku do innego uczestnika, za kazdy nieuzasadniony atak, prowokator bylby ostrzezony, ze grozi mu konkretna kara, wlacznie z usunieciem - to jestem pewny, ze portal zaczal by przyciagac ciekawych ludzi. Brak reakcji na zlo powoduje jego rozrost do niebywalych rozmiarow. 

Przykladem prowokacji jest powyzszy "wstepniak" zupelnie dobrego artykulu "tego z gdyni", zawierajacy imienna liste uczestnikow, ktorych autor wyzywa od "czerwonych". Niebywale wzrosla ilosc wpsow, a jeszcze bardziej spadl poziom Niepoprawnych. Nie przyzwyczajony do takich praktyk Honic, nie mogl zrozumiec co sie tutaj dzieje.

Vote up!
2
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612460

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

 

Ps. Proszę zachować swoje twórcze rady do swojego podwórka. Tutaj jesteś pan jednym z tysięcy gości. I to malutkim tylko z socjalistycznym imperatywem do zmian na lepsze. Jak Stalin.

Vote up!
4
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612487

Też uważam że w nocy powinno się spać a nie zaglądać na Niepoprawnych i jeszcze dawać minusy

No chyba że plusy to rozumiem

Napisz do tych z USA,Kanady czy Australii by nawet w ciągu (ichniejszego) dnia nie czytali Twoich komentarzy

Ja mam prośbę by Gawrion gasił światło w godz.11 pm-6am

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1612471

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie "jazgdyni" z Niepoprawnych.

Vote up!
4
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612467

Powstaje jakąś lista proskrypcyjna?

Tezeusz ......wyrzucić

Jazgdyni....wyrzucić

kto następny?

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1612473

Nie. Ja zwyczajnie nie mam ochoty przebywac w towarzystwie mentli obrzucajacych sie wyzwiskami, dlatego prosze Gawrona by troche uporzadkowal uzywane tu slownictwo. 

Vote up!
4
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612494

Nie masz ochoty przebywać ?!

To czemu się nachalny natręcie wpieprzasz tam gdzie cię nie chcą, bo wszystkim brzydko pachniesz.

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

Vote up!
4
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612502

Walisz zioło? Nie panujesz nad odruchami Lesio ale dlaczego 1 a kto Lesio 2 brat ?

Vote up!
5
Vote down!
-6

karzącaręka

#1612483

Dziekuje za komentarz. Ty umiesz tylko pluc? Ludzka mowa jest ci obca ?

Sporo tu takich.

Vote up!
4
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612497

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

Vote up!
5
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612488

Myli sie pan. Ja zapisuje komentarza na Niepoprawnych i pragne  by tu wreszcie zapanowal jakis cywilizowany poziom dyskusji. Natomiast pan zasmieca ten portal swoimi prowokacjami, nie mowiac juz o wyzwiskach i pogardzie dla innych.

"Lesio jedynka" jest tego wyraznym przykladem.

Vote up!
4
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612501

Mam się powtarzać??

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

Trzeci raz będę mówił do pana jak do fornala, którym pan usiłuje nie być, ale nie wychodzi.

Vote up!
4
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612504

Prosze zauwazyc, ze istotnie - w miare ciekawy, artykul tego z gdyni, zamiast wstepniaka, posiada imienna liste kilku komentatorow, z wyzwiskami skierowanymi w ich kierunku. Ja uwazam to za prowokacje. Przeciez to wlasnie autor wprost wymusil reakcje wymienionych, na jego obelgi. Mysle, ze glownie to jemu zalezy na rozpetaniu tu awantur, ktore niszcza portal Niepoprawni.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612575

Sprobuje podsumowac wyniki tej walki.

Rozpoczal ja "jazgdyni" zamieszczajac interesujacy artykul, oraz pierwszy prowokujacy komentarz p.t. "Trolle poczuly niepokoj" w ktorym wymienil pieciu uczestnikow blogu, obrzucajac ich wyzwiskami i zarzucajac im jakies niecne czyny, m.inn. ze nasikali na Grudzien 1970 (!) Ten komentarz, zgodnie z zalozeniem, spotkal sie z odpowiedza wielu uczestnikow. Nie bede komentowal poziomu tej "dyskusji", tylko podsumuje wynik tego starcia w "plusach dodatnich i ujemnych". Wymieniam kolejno uczestnikow wlaczajacych sie do dyskusji 

W wypadku mieszanych ocen np. 3 minusy i 4 plusy wynikem jest +1

Srednia wszystkich punktow:

JAZGDYNI = +2  -20

TEZEUSZ  = +1  -27

A NIE MOWILEM = +3  -1

KATARZYNA TARNAWSKA = +10  -1

ROMAN Z USA = +15  -0

ZAWISZA NIEBIESKI= +4  -0

JAN PATMO = +0  -5

HUMPTY DUMPTY = +0  -5

ZAWIEDZONY= +0  -2

KEFAS Z …= +0  -0

ALE JAJA = +1  -0

SATYR = +3 -0

HONIC=   +3  -0

Jak widac, najwiecej minusow otrzymali Jazgdyni i Tezeusz. Mysle ze jest to wynik ich chamskiego slownictwa i juz powszechnych, az do znudzenia, epitetow, ktorymi obrzucaja swoich adwersarzy.

Z kolei najwiecej plusow skolekcjonowala Katarzyna Tarnawska i Roman z USA.

Niespodziewanie  Zawisza Niebieski, ktorego podobno tu nikt nie lubi, otrzymal w sumie 4 plusy, co chyba jest wynikiem jego logicznych wypowiedzi. Podobna niespodzianka jest dla mnie negatywne ocenienie wypowiedzi Humpt Dumpty.

Uwazam, ze te wyniki swiadcza o umiejetnosciach wymieniania pogladow, a nie wyzwisk. Styl wypowiedzi i slownictwo Tezeusza i Jazgdyni, mnie osobiscie kojarzy sie ze slownictwem ESbekow, z ktorymi w swoim czasie mialem do czynienia. 

Pozdrawiam wszystkich dyskutantow. 

Vote up!
9
Vote down!
-7

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612250

Lepiej wylicz ile ciekawych materiałów napisałeś i ilu miałeś czytelników. I co ? i nico  - ZERO !!!!! zanim kogoś ocenisz stań przed lustrem ! nieraz warto !!!!!

Nie warto nosić płaszcza na dwóch ramionach - to się wyda i już się wydało ! - wstyd !

Vote up!
8
Vote down!
-9
#1612271

Ja jestem komentatorem - nie blogerem, wiec moim obowiazkiem jest komentowac to, co tu widze.

Staram sie robic to uczciwie i nawet Tobie dalem wiele pozytywnych komentarzy, mimo ze nie trawie twoich wyzwisk i uwazam, iz jestes bylym esbekiem. Mowie to w oparciu o Twoj stosunek do innych uczestnikow portalu i tak czarakterystyczne slownictwo. Jeszcze nie spotkalem esbeka (niskiej rangi), ktory by potrafil porozumiewac sie z normalnymi ludzmi nie uzywajac knajackiego jezyka.

Nie wiem co ma do tego plaszcz, ktory zwykle nosze na plecach.  

Vote up!
8
Vote down!
-7

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612279

Jesteś głupi nie chory. SB ctwo tacy jak ty mnie ścigali - ale komu ja to piszę KODziarzowi rodem z UB. Twoje komentarze nikomu nie są potrzebne no chyba ,żę w Ścierwoneonówce komuchu od początku wiedziałem kim  naprawdę jesteś.Wiesz gdzie możesz wsadzić swoje idiotyczne rady ......

Jesteś małym śmiesznym emeryckim komuszkiem.

Politowanie bierze !

Vote up!
8
Vote down!
-8
#1612281

Charakteryzujac ESbekow zapomnialem napisac, ze raczej nie interesuje ich prawda, jako taka. Za to wprost perfekcyjnie potrafia poslugiwac sie pomowieniami.

Vote up!
9
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612292

I knuciem, sprawdzaniem, podliczaniem i durnymi uwagami jak pan.

Był pan komunistycznym aparatczykiem?

Vote up!
3
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612489

Czy ten styl i pozorna "łagodność i poprawność" nie przypomina tobie starego politruka i lektora WUMLu Oskara?

Jak nawet jego już tu sciągają, to kiepsko z nimi.

Jak RO nie udało się sprzedać mi NE24, co w zamyśle miało mnie doprowadzić do bankructwa, zaszył się na antypodach i położył lachę na tym poronionym portalu. Więc mają tam bal na Titanicu. I niuchają, gdzie by tu uciec.

Vote up!
6
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612335

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie Tezeusza z Niepoprawnych.

Vote up!
3
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612468

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

Vote up!
3
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612491

Nie jestem dla Pana zadnym "Lesiem" i prosze mnie nie obrazac. Nie zwracam sie do pana, tylko do pana Gawrona, poniewaz jego uwazam za wlasciciela Niepoprawnych i prosze go o reakcje na chamskie wypowiedzi, zarowno Tezeusza, jaki panskie. Jezeli pan jest w jakims procencie wlascicielem Niepoprawnych, prosze to wyraznie powiedziec, a ja natychmiast sie wyniose. 

Vote up!
2
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612576

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie Tezeusza z Niepoprawnych.

Vote up!
3
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612480

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

Vote up!
5
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612492

Nie jestem dla Pana zadnym "Lesiem" i prosze mnie nie obrazac. Nie zwracam sie do pana, tylko do pana Gawrona, poniewaz jego uwazam za wlasciciela Niepoprawnych i prosze go o reakcje na chamskie wypowiedzi, zarowno Tezeusza, jak i panskie. Jezeli pan jest w jakims procencie wlascicielem Niepoprawnych, prosze to wyraznie powiedziec, a ja natychmiast sie wyniose. 

Vote up!
2
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612578

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie Tezeusza z Niepoprawnych.

Vote up!
3
Vote down!
-6

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612503

cyt:

Niespodziewanie  Zawisza Niebieski, ktorego podobno tu nikt nie lubi, otrzymal w sumie 4 plusy, co chyba jest wynikiem jego logicznych wypowiedzi.

 

 

Dowcip?

Wychodzi mi na to że od dziś 2+2 =5

Można tanio kupić na alegro

Vote up!
5
Vote down!
-7

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612343

To podsumowanie wkleilem 19 Grudnia, 2019 - 12:41. Widze obecnie zupelnie inne wyniki, krancowo rozne. Swiadcza one o tym, ze obecna tu esbecja(?), lub inni wogowie Polakow, maja legalny, lub nielegalny dostep do palowania i ustawiaja sobie oceny tak, jak tylko chca. Jezeli Gawron nie uszczelni tej dziury to chyba zrezygnuje z przykrej zabawy w komentatora. Juz poznalem ich dostatecznie dobrze, wiec niech sie ciesza.

Vote up!
5
Vote down!
-6

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612425

Co nie przeszkodziło panu wyciągać pochopne, ale złośliwe i triumfalne wnioski.

Wydaje się panu, że żyje w normalnym i przyzwoitym świecie. Tak nie jest. Toczy się brutalna i bezwzględna wojna - wojna cywilizacyjna o przyszłość świata. Sumarycznie: wojna lewactwa, neomarksistów i libertynów z chrześcijańską tradycją; wojna dobra ze złem; wojna kłamstwa z prawdą. I z ich strony wszystkie chwyty dozwolone.

Jeśli ktoś tego nie rozumie, mimowolnie staje się ich wspólnikiem. Liczą też na ludzką bierność, zaniechanie, a także na dobre wychowanie. Taki ktoś nie ma z nimi szans. Tak już jest. Więc tylko dajcie walczyć wojownikom w obronie życia jakie znacie

Vote up!
6
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612432

Nie jestem dla pana "Lesiem" wiec prosze mnie nie obrazac. Ma pan racje. Ja zyje w normalnym i przyzwoitym swiecie, oraz pragne by taki swiat zaistnial tez i tu, na Niepoprawnych. Natomiast pan swoimi atakami i pogardliwym stosunkiem do innych niszczy ten normalny swiat. Rozumiem, ze nie odpowiada panu wynik mojego zestawienia, poniewaz urazil panska opinie o sobie. Jednak robilem to nie "zlosliwie", tylko po to, by pokazac kto na tym portalu jest lubiany  a kto nie. Nawiasem mowiac, te oceny obecnie sa diametralnie poprzestawiane. Wydaje mi sie ze pan posiada wiedze jak to mozna zrobic i jest pan w tym zainteresowany. Prosze nie traktowac tego jako oskarzenia, poniewaz rownie dobrze mogl to zrobic zupelnie ktos inny. Ja nie mam mozliwosci sprawdzenia, kto tu tak buszuje bezkarnie, ale mysle ze wlasciciel Niepoprawnych posiada takie mozliwosci.

 

Vote up!
4
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612472

Dla mnie jest pan natrętnym, upierdliwym osobnikiem, którego nie życzę sobie na moim blogu.

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

Vote up!
4
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612495

Nie jestem dla Pana zadnym "Lesiem" i prosze mnie nie obrazac. Nie zwracam sie do pana, tylko do pana Gawrona, poniewaz jego uwazam za wlasciciela Niepoprawnych i prosze go o reakcje na chamskie wypowiedzi, zarowno Tezeusza, jak i panskie. Jezeli pan jest w jakims procencie wlascicielem Niepoprawnych, prosze to wyraznie powiedziec, a ja natychmiast sie wyniose. 

Mowi pan ze jestem upierdliwy. Mozliwe, ale dopoki pan bedzie swoimi prowokacjami i chamskim zachowaniem niszczyl portal, ktory lubie, musi pan liczyc sie z moja reakcja.

Vote up!
2
Vote down!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612579

diametralnie. Przykładowo taki Zawiedzony, to również Mind Service. Sam pisał, że ma kilka kont ukrytych (nieaktywnych). Oni mają pozakładane po kilka kont i w ten sposób manipulują portalem.

To taki tutejszy oddział ZOMO, eksperci od pałowania. Ale wystarczy popatrzeć od strony psychologicznej, czy jakiś Polak widzi wszędzie wokół siebie "bolszewików", Ruskich? Oni w ten sposób zabezpieczają się, by przypadkiem nikt nie pomyślał, że to właśnie oni z tych kręgów się wywodzą. Język rynsztokowy, pomówienia, to właśnie metody ludzi z "awansu społecznego".

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1612444

A ty fałszywy, cyniczny obłudny pajcu z ilu kont palowałeś na Neonie
Z ilu?
A tu za moralizatora idioto chcesz robić

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1612445

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tu ja mam jeden nick, a "rynsztokojęzyczni" po kilka i mówimy o wpływaniu na ocenę artykułów. Jak pytasz o Neon, też mam jeden nick, zaś dwupłciowy Tezeusz/Wanda W./zdecydowany... miał co najmniej trzy. Zawiedzony/Mind Service i tu i tam miał co najmniej dwa choć chwalił się, że ma więcej. Wasz plugawy język to pomówienia, kłamstwa, obrażanie innych blogerów. Więc o czym "fałszywy, cyniczny, obłudny pajacu" Husky mówimy, Koniecznie musisz z siebie zrobić idiotę? Pamiętasz jak udowodniłem ci, że znasz hasła wyborcze PiS zanim PiS je ogłosi? Nie jest to wystarczający dowód, że tu za Polaka robisz, podczas, gdy jesteś "na zlecenie"? I ty głosisz teorię cynizmu i obłudy? Za mało razy pogoniono cię śmiechem?

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1612458

Udowodniłem ci gnoju twoja obłudę i oszustwa?

Masz czubie teraz jeden, ale napisz dlaczego teraz tylko  jeden

Kto i dlaczego skasował ci to drugie konto

Więc zamknij parszywy ryj i .... won kretynie

EOT

 

//Na kłamstwie przyłapało mnie równo 0 razy. Jeśli się pomylę to z reguły po sprawdzeniu przepraszam i przyznaję rację na co nie stać tutejszych trollików.//

Takie to słowa padają z ust największej internetowej .....  y      (tu nich każdy sobie coś wpiszę)

                           vel 

 

No to sprawdzamy

 

Po raz pierwszy ta kreatura zjawiła się na NE w dn.03.06.2011 dodając komentarz a już ci w sprawie zbrodni w Smoleńsku.
Jako faral napisał 10 notek zamiesicil 200 komentarzy i dość szybko internauci  rozszyfrowali tego pajaca kto to w rzeczywistości jest.
Kilkanaście dni później bloger adriano zamieścił notkę o nim gdzie obnażył go do gołej dupy. Ale najciekawsze i jakże trafne było podsumowanie tej notki gdzie napisał :

"Prawdopodobnie faral po tym wpisie zmieni nick i będzie pluł na PiS i popierał bolszewię z innego nicka. Poradzi sobie, skoro  jak sam napisał jest w stanie oddać 10 głosów na minutę w sondażach i zna specjalne skrypty pozwalające mu automatycznie głosować."

https://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy
 

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1612466

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

rynsztokojęzyczny. Wszystkie, albo większość moich wypowiedzi znalazło potwierdzenie w jedyny oficjalnym raporcie dotyczącym katastrofy pod Smoleńskiem a teorie plecione przez Adriano zostały jak to ładnie ujmujesz obnażone do "gołej dupy" i śmiechem pogonione. Pytanie Husky, znów marzysz o męskim miejscu, gdzie plecy tracą swoją szacowną nazwę? Nie możesz z zawiedzonym o niczym innym myśleć jak tylko o męskich pośladkach? Fetysz jakiś?

Nikt nie ma wątpliwości iż język jakim się posługujecie klasyfikuje was do dyskusji w podrzędnej spelunie, a nie polskich portalach, stąd takich z polskich portali się wyrzuca. Wyciągasz coś co miało miejsce 8 lat temu, co daje ci jakieś podstawy do wypisywania pomówień. Mam wymienić, kiedy ostatnio byliście karani na polskich portalach, czy sami znajdziecie? Popatrz jaką ładną banderolkę Zawiedzony/Mind Service nosi? Opowiadacie o czerwonych, o bolszewikach, bo nimi właśnie jesteście. Człowiek uczciwy nie głosi: mówię "tylko prawdę", bo on to po prostu robi i to nie jest dla niego ani przyczynek do chwalenia się ani też konieczność informowania otoczenia. Ty głosząc propagandę partyjną musisz mydlić oczy czytelnikowi, że jesteś "prawdomówny", bo inaczej tego nie kupi. Czy ktoś uczciwy przy swojej biznesowej wizytówce napisze "nie kradnę"? Jak pamiętam z czasów budowy mego domu, jak tylko przyszedł fachowiec i o uczciwości mówił trzeba było wszystkie wartościowsze rzeczy chować. Dlatego po przeczytaniu tego motto wiedziałem, że prawdą się brzydzisz. Wy musicie to pisać, bo swoim postępowaniem tego udowodnić nie potraficie. Kłamstwa, pomówienia, obrażanie blogerów, obrażanie kobiet, wykłady o zaletach "kremiku dla kochających się inaczej" o których ty, zawiedzony w poniedziałkowy poranek myśleć nie przestajecie, zdjęcia z imprez kochających się facetów, którymi się tu chwaliłeś to specjalności tego bagienka jakim jesteście. A to wszystko nie sprzed lat a sprzed kilku dni do kilku miesięcy. 

Czyż nie dostatecznie "Udowodniłem ci gnoju twoja obłudę i oszustwa?" Myślę, że na razie wystarczy. 

 

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1612475

Kto i dlaczego skasował ci to drugie konto

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1612479

Ten administracyjny Down stracił to drugie konto którym się posługiwał przez 7 lat jak go nakryłeś z pałowaniem notek
Bana dała mu @AS, bo ten kretyn Faral tłumaczy się że na komputerach się nie zna. To jest właśnie ta wizytówka szamba 24.

Taki sam talent jak i jego mąż Spiryto

Vote up!
5
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612514

Gówno zawsze wypływa - ty wypłynąłeś ceciu czerwony ! od  Ścierwoneonówki antypolskiej pro sowieckiej dupowłazy Putina.

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1612469

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie Tezeusza z Niepoprawnych.

Vote up!
3
Vote down!
-6

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612476

wyczyszczenie tej stajni Augiasza, i robiły to różne osoby ale na razie jak grochem o ścianę, a jakie efekty daje proste zadziałanie administracji podam dobitny przykład. Był tu bloger Jozio z Londynu, obrażał wszystkich, od bolszewików wyzywał i to tutaj i na Neon. Z Neonu wyleciał z hukiem, tu działał. Nie działały prośby, nie działały kary, wreszcie dostał półroczny ban na Niepoprawnych. Zbiegło się to z amnestią na Neon. Wrócił na Neon, ma swoje poglądy, co nigdy nikomu nie przeszkadzały, ale wypowiada się kulturalnie, nikogo nie obraża. Husky to rzucający błotem na Neon też wypowiada się kulturalnie, bo dokładnie wiem, czym język rynsztokowy na Neon się kończy. Oglądaniem portalu przez szybę przynajmniej przez miesiąc. Oni potrafią rozmawiać kulturalnie, ale jak dzieci, gdy bata nie widzą małpiego rozumu dostają.

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1612481

Bredzisz o jakiś leonach  z Londynu. Odpuść bo się zesrasz.

 

Vote up!
5
Vote down!
-6

karzącaręka

#1612493

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Popatrz jaki ciekawy tekst Jozio z Londynu przetłumaczył. Nawet na promocji był, jaka ciekawa pod nim dyskusja była, nikt nikogo od ... nie wyzywał. Jak się trolle trzyma krótko, to potrafią wspiąć się do poziomu minimum wymaganego przez Polaków od Polaków, nawet tych z rodowodem wschodnim.

https://jozio.neon24.pl/post/152153,biala-smierc

A już swoje problemy z wypróżnianiem rozwiązuj we własnej toalecie. 

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1612505

Walnij się w twój ogolony głupi naćpany łeb. Ćpunie znowu brałeś zioło jak ciebie opisują.

Vote up!
7
Vote down!
-6

karzącaręka

#1612511

Józef prosił mnie właśnie by ci przekazać abyś po solidnej dezynfekcji jamy gębowej pocałował Go w rzyć
Więc przekazuję

Vote up!
5
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612515

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

solidną miłość męsko-męską. Wybacz ale ja w kobietach, ich pięknych kształtach gustuję. Dopieszczajcie się w swoim bajorku, co mi do tego. Nigdy nie miałem zacięć ku temu, by innego w łóżku pilnować. Ale gdy kolejny raz będziesz potrzebował kremik po miłości męsko-męskiej poszukaj go samodzielnie a nie angażuj cały portal. 

Ale zobacz, jak pięknie jest mieć żonę, rodzinę heteroseksualną. Zbliżają się święta, rano zrobiłem ostatnie zakupy, dziś mam dyżur na Neon a przy okazji obieram i tnę produkty na sałatki na ciasta, warzywa, bakalie. Dziewczyny po kuchni się krzątają. Cały dom pachnie przygotowywanymi towarami. Między jednym a drugim cięciem wpadam by zaorać kolejnego trollika, takie komiczne urozmaicenie. A ty co? Marzysz o "całowaniu w rzyć...", o twardej miłości męsko - męskiej. Twoja rodzinka jak to opisujesz też o tym marzy. Na czym się skończy?... Masz odpowiednią ilość kremiku, bo w wigilię raczej nam o zaletach tej maści nie opowiadaj. 

Ale z mojej strony świąteczne pozdrowienia dla Joszki. Ja choinkę jutro oprawiam, a czy u was menora już gotowa? Wszakże zgodnie z kalendarzem jutro pierwszą świecę trzeba zapalić :) Ale nie sądzę, że Joszce trzeba o tym przypominać. 

https://www.ekokalendarz.pl/kategoria/swieta/chanuka/

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1612519

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie komentatora "karzacareka" z Niepoprawnych.

Vote up!
2
Vote down!
-6

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612506

Powyższy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie proszę o usunięcie komentatora "Leszek1  " z Niepoprawnych.

Nawet Twojego nicka ten błazen poprawnie napisać nie umie

Vote up!
4
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612542

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Uprzejmie prosze o usuniecie z Niepoprawnych komentatora "karzacareka"  poniewaz swoim slownictwem narusza regulamin Niepoprawnych i ogolnie przyjete zasady dyskusji. 

Vote up!
1
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612593

@ Gawron .....?

A kto to ?

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1612599

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Cosik mi sie wydaje, ze Gawron sprzedal ten portal temu z gdyni. Popatrze wiec sobie co sie tu dzieje jeszcze przez kilka dni i jezeli nic sie nie zmieni, to poszukam innego portalu. Tobie tez to polecam. Zaden normalny czlowiek, nie ma tu prawa bytu.

Vote up!
3
Vote down!
-7

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612509

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

stł sę włścclm c njmnj jdng prtl, przy czym był t &qt;prwd pn z Gdyn&qt;. Klk rchów pn z Gdyn stł sę włścclm... pn z Gdyn. Czyl sbą zpłn wlną d prtl, prtl zpłn wlny d tj sby. Stąd ttj klk sbnków c chwl wyrż głębk żl ż Plcy n kzl sę n tyl &qt;gścnn&qt; ż ch jk mgrntów w wlnkch n pkj n wpścl. 

J mjsc d psn mm, t ngdy n był dl mn prblmm, l kżdy prtl wrt dl Plków rtwć. W czsch gdy wększść mdów t md plskjęzyczn, czy t pr zrlsk-mrykńsk (zrlsk lbbng) (PS), pr zchdn-rpjsk (P) czy tż mędzynrdwg zkn wrt dbć plsk prtl, t tylk wymść t, c n nch brźdz. Dzś Plsc n ptrzb rmntycznych bhtrów c życ z jczyznę ddją, np. spljąc sę n plcch. Dzś trzb prcy pdstw, wyjśnn Plkm jk jstśmy przkpywn z włsn pnądz, jk rbą ns  w bln m.n. tcy c znją hsł wybrcz, znm hsł t zstną fcjln pblkwn, czyl prtyjn tby prpgndy.

Vote up!
1
Vote down!
-8
#1612529

Język rynsztokowy na Niepoprawnych się kończy oglądaniem portalu przez szybę na zawsze czego doświadczył twój małżonek spirytkiem zwany
Prawda to?

Vote up!
4
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612540

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

Vote up!
6
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612496

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie jestem dla Pana zadnym "Lesiem" i prosze mnie nie obrazac. Nie zwracam sie do pana, tylko do pana Gawrona, poniewaz jego uwazam za wlasciciela Niepoprawnych i prosze go o reakcje na chamskie wypowiedzi, zarowno Tezeusza, jaki panskie. 

O ile sie orietuje to nie jest pan w najmniejszym stopniu wlascicielem wlascicielem Niepoprawnych, wiec mam prawo podobnie jak pan, powiedziec mu po prostu w zrozumialym dla niego jezyku: - paszol won.

Vote up!
1
Vote down!
-6

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612597

Nie dość że zakuty czerep to pod hełmem same troty

Udowodnij Leonkowy oszuście @Faral ze Mind to ja

Jesteś tylko zwykła czerwona wesz netowa oskarżająca na lewo i prawo

Vote up!
6
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612457

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To, że Zawiedzony i Mind Service to jedna i ta sama osoba ci już precyzyjnie kiedyś udowodniłem zadając ci pewne podchwytliwe pytanie, jak i to, że prawdą się brzydzisz, co ci udowodniła Astra gdy dyskutowaliśmy o tym, czy Joszko wyleciał z polskiego portalu, czy też nie. 

Swoje czerwone wszy połap, onuce, pamiątkę po przodkach upierz a ze swoją "rynsztokojęzyczną" mową to do podrzędnej speluny a nie na portale, które Polacy czytają. 

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1612459

Kopiujesz  kogo ? Znerwicowany koleś jesteś oj pukawa padnie. Weź  piwko dygnij sobie kubitke odpuść. 

Vote up!
8
Vote down!
-7

karzącaręka

#1612490

cyt:

Swoje czerwone wszy połap, onuce, pamiątkę po przodkach upierz a ze swoją "rynsztokojęzyczną" mową to do podrzędnej speluny a nie na portale, które Polacy czytają. 

 

Polacy czytają opinie o pewnym adminie ze ścierwomedium  na jego ścierwomedium  takie coś:

 

@Zawisza Niebieski 14:57:23

a ch.. ci w dupę cenzorze

Paulus Aquarius 17.08.2019 16:00:46

Polacy czytają dalej:

 

@Zawisza Niebieski 16:30:13

to tym bardzie ch. w dupę... za karę

cenzura to cenzura... twoje zasrane widzimisie

dla mnie jesteś frajerem, który chroni stadko trolli

bez odbioru
z wyrazami braku szacunku

 

Paulus Aquarius 17.08.2019 22:58:11

Vote up!
7
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612517

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Powyzszy komentarz narusza regulamin portalu. Uprzejmie prosze o usuniecie komentatora "Zawiedzony" z Niepoprawnych.

Vote up!
3
Vote down!
-7

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612478

Pan się tu bawi na moim blogu?!

Proszę o opuszczenie mojego obszaru i nie wracać w kwestiach niemerytorycznych. To jest ordynarne trollowanie.

Vote up!
7
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612498

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pan juz kupil ten portal od Gawrona ? Prosze to potwierdzic - wowczas sie usune.

Vote up!
3
Vote down!
-7

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612510

W czym komentarz @Zawiedzonego narusza regulamin skoro wkleił coś autentycznego,bo to jest komentarz do Zawiszy od jego serdecznego kumpla.
Zawiedzony ma zakaz publikacji czegoś co nie jest fejkiem tylko prawda?.I było to już na portalu "omawiane"
A tak na koniec ilu do 1am jeszcze zgłosisz do odstrzału?
Ja bym zgłosił Ciebie....za spamowanie na blogu w którym jesteś tylko gościem i zero merytorycznych komentarzy.
pzdr.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1612526

Leszek 1 to statysta troll komentator pragnący rozwalić ten portal. Kumpel Ścierwoneonówki. Nigdy nic sam nie napisał. Jego komentarze  nie są merytoryczne nacechowane jadem komuszym. Ale został wykapowany. Jego wartość dodana do portalu jest zerowa.

Nie tykać to bo śmierdzi KODem.

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1612528

... z Leszkiem Pierwszym Szyderczym (tj. tow. Leszkiem Millerem, - bo tak go w swoich publikacjach nazywam). Zamiast bawić się w "wojenki" z Użytkownikami naszego Niepoprawnego Serwisu - "podejmuj rękawice" w merytorycznych dyskusjach pod wpisami, zamiast atakować adwersarzy ad personam.

Uchowaj Boże,...nie występuję tutaj jako adwokat użytkownika o nicku "jazgdyni". Jestem od tego daleki. Ale... jeśli masz coś do niego, to nie pisz w trybie przypuszczającym (kupił czy nie kupił portal Niepoprawni.pl), bo nakazał Ci opuszczenie jego blogu. Ma do tego prawo. Ty też. Zawsze możesz skorzystać z poczty wewnętrznej (PW) i jemu "nawtykać od najgorszych".

Portal Niepoprawni.pl nie jest na sprzedaż!!!
Chociaż,... poprzednim jego administratorom przed październikiem 2013 taki pomysł chodził po głowie.

Konkludując: weź sobie do serca moje motto, które zamieszczam pod każdym swoim komentarzem.

Satyr   

Vote up!
10
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1612530

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jest dość powszechnie wiadomy, choć jak wiadomo, zawsze mogą być rozmowy zakulisowe. Fakt, że Pan z Gdyni już nie raz o żelaznych listach itp opowiadał, że próbować przejąć cząstkę innego portalu i szybko mu kody odebrano to druga sprawa. 

Kolejnym faktem jest, że portali polskich jest niewiele i o każdy, który ma szansę nie być tubą propagandową partii reprezentujących obce interesy, czy też polskojęzycznych obcych nam korporacjo medialnych trzeba walczyć.

Kolejnym faktem jest iż nie potraficie sobie poradzić z osobnikami o mowie rynsztokowej, obcej Polakom, a przecież macie już przykład. Jozio z Londynu, po urlopowaniu go tutaj zaczął na portalu Neon24 zachowywać się w sposób kulturalny. Oni wszyscy potrafią się ograniczyć, wystarczy konsekwentne pokazanie im, gdzie kończy się kulturalna dyskusja a gdzie zaczyna spelunkowe bredzenie. Niestety wymaga to trochę wysiłku administratorów ale to jest niezbędne, jeśli chcecie by był to portal dla Polaków a nie podrzędna speluna, w której pijani biesiadnicy, "czerwonym", "bolszewikami", "onucami" się okładają. Podoba się to wam Admini? To tak z mojej strony wraz z życzeniami rozwoju portalu w nowym roku i uzyskania pozycji portalu, na którym Polacy mogą ze sobą na argumenty porozmawiać a nie tylko miejsce, gdzie mogą sobie naubliżać.

Vote up!
3
Vote down!
-8
#1612553

Zacznijmy od tego, ze wypraszam sobie Panskie uwagi na temat moich koneksji. Co do reszty. Naprawde staralem sie i staram komentowac zarowno tresc artykulow jak i kometarze uzytkownikow Niepoprawnych. Staram sie to robic sprawiedliwie. Nie jestem przyzwyczajony do obelg, czy pomowien - jak Panskie na wstepie. Nie znosze klamstw, insynuacji i poslugiwania sie publicznie plugawym jezykiem. Nie potrafie tez nie reagowac na to wszystko. Nie znam zaszlych sporow pomiedzy uzytkownikami tego portalu wiec reaguje wlasnie na to o czym Pan pisze - komentatorzy zamiast obrzucac sie obelgami powinni wymieniac poglady w miare poprawnym polskim jezyku. To co sie tu dzieje moze odstraszyc kazdego czlowieka posiadajacego chociazby elementarna kulture osobista. Winie za taki stan rzeczy administracje portalu, nie reagujaca na permanentne lamanie ogolnie przyjetych norm etycznych. 

Nie bardzo rozumiem dlaczego ktos nie posiadajacy do tego tytulu (wlasciciela, czlonka redakcji  i t.d.) ma prawo, oczywiscie oprocz prawa kaduka, obrazac i wzywac mnie do opuszczenia blogu na Niepoprawnych. Nie mam tez najmniejszej ochoty nikomu czegos tam nawtykac publicznie czy prywatnie. Jak pan zapewnie zauwazyl, raczej nie uzywam wulgaryzmow, tak tu powszednich. Dziekuje Panu za zwrocenie mi uwag, ktore tylko czesciowo uwazam za sluszne, lecz konkluzja z nich wnikajaca jest jasna. Prawdopodobnie nie potrafie przystosowac sie do atmosfery, czy zwyczajow panujacych na tym portalu, wiec jezeli one sie nie zmienia, to zamiast walczyc z wiatrakami, z przyjemnoscia opuszcze to miejsce.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
2
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612604

Szanowny kolego.
U mnie już niewiele brakuje do 1am
Mam propozycję, za "kilka godzin" wigilia.Czy nie czas zakończyć ten żenujący spektakl typu Matka Madzi.
Kto pierwszy a kto ostatni obraził.Co to za powód by dalej toczyć pianę.
Jesteś dobrym komentatorem, znasz się na wielu sprawach, a tu ciekawych wpisów bez liku.
Może pora zmienić blog Janusza i pisać gdzie indziej.Warto.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1612605

Dziekuje. Wlasnie wrzucilem Ci + za bardzo sluszna uwage. Rzecz polega na moim bledzie. Sadzilem ze wszyscy piszacy na Niepoprawnych maja rowne prawa i pewne obowiazki. Uwazalem tez, ze nikt nie ma prawa odcinac sie od komentarzy dotyczacych wpisow na jego blogu przez wyproszenie stamtad komentatora. Przez to, ze facet chcial koniecznie mnie ponizyc nazywajac pogardliwie "Lesiem" i nie tylko, ja mu rownie uparcie przypominalem, ze narusza regulamin i dobre obyczaje. Nonsensem byla moja wiara w reakcje wlasciciela portalu. Dlatego najlepszym rozwiazaniem bylo spokojne przeczekanie tych obelg, ale sam wiesz jak to trudno. Tak jak powiedzialem Satyrowi, nie chce i nie moge dopasowywac czyjegos portalu do moich wymagan, ale jezeli nie bede mogl zaakceptowac praktyk i zwyczajow uragajacych elementarnym zasadom etyki i kultury, to zmuszony bede stad odejsc. Mysle, ze tu bardzo by sie przydala "sekcja dyscyplinarna" reagujaca, na przyklad, na bezpodstawne rynsztokowe bluzgi, jak to kiedys bylo w Ciemnogrodzie. Tyle, ze to nie moj klopot.  

Jeszcze raz Ci dziekuje i do nastepnego.  

Vote up!
2
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612608

Czy zgłosisz też niemowę i zawislaka
Tak zapytam od niechcenia mister Ruszkiewicz
Czym cię obraził komentarz o zawislaku, czym. Że tak głęboko mają go w 4 literach jego i jego adminowanie blogerzy Leonka.Psiak mu jeszcze bardziej tam dosadnie pisał.

Vote up!
7
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612535

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"tak głęboko mają go w 4 literach ", jakiś niedopieszczony jesteś? 

Widzisz zaorany trolliku, tonący brzytwy się chwyta, wy wyciągacie jakieś mało inteligentne wypowiedzi, gdzieś, kiedyś, przez kogoś puszczane, bez powiązania z dyskusją, bez powiązania ze sprawą bo cóż wam biedaki zostało? Zbierając wasze zaorania, gdy w rozpaczy tylko wam rynsztokowy język został można by napisać komedię, "Zaorany troll". 

Wyjecie, "bolszewik", "czerwony", rozpacz w oczach bo znów:

Zanim wybrzmiał poranny chorał, 
Rolnik trolla pługiem zaorał.

Co napisał Psiak było dokładnie rozważone, psiak totalnie wyśmiany. Po dziś dzień wstydzi się tego a ty go jeszcze wyśmiewasz przypominając mu jego chwilę rozpaczy. Ośmieszasz go, pokazując chwile słabości po zaoraniu.

Moje administrowanie na tyle szanują, że nawet Joszko kulturalnym językiem mówi. Bo wiedzą iż na poglądy argumentami odpowiadamy ale za mowę rynsztokową wylot, co boleśnie już nie raz zaliczyłeś. Widzisz jak po wylocie niektórzy długo pogodzić się nie potrafią? Poczytaj rozpaczliwe teksty niektórych.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1612547

Uwazam, ze jest dokladnie tak jak mowisz. Dla mnie i chyba dla kazdego, sa oni bardzo latwo rozpoznawalni, poniewaz nie potrafia argumentowac, a niektorzy nie umieja nawet sklecic jednego krotkiego zdania, zawierajacego jakis sens. Nawet ich wyzwiska, w ktorych sie przeciez specjalizuja, sa az do znudzenia standartowe i plaskie. Masz racje, to sa szumowiny spoleczne, nie wiedzace i nie rozumiejace tego, ze dobrowolnie tak bardzo sie szmaca.

 

Vote up!
2
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612583

Wy litwacy bardzo szybko wpadacie w amok... ;)

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1612586

1- który jest Pan rocznik? - bądź inaczej: ile w 1970 roku miał Pan lat - bo o to mi chodzi

2- materiał w podanym linku ma prawie 28 minut: w której minucie i sekundzie jest Pan tam widoczny?

3- pisze Pan że na materiale rozpoznała Pana cyt: "cała rodzina": cała rodzina to znaczy kto?

- żona?

- dzieci?

- ZOMO'wiec z materiału? (to dla żartu)

Pytam poważnie

Vote up!
8
Vote down!
-9
#1612272

Co to? Przesłuchanie? Użyj inteligencji.

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1612329

On tu jest służbowo, a na dodatek głupi jak widać. W tekście moment reportażu dokładnie jest pokazany.

Kolejny agencik dostał zadanie by mnie niszczyć. Nawet domyślam się od kogo.

Było już ich kilku. Jednego ludzie z WZZW  zidentyfikowali jako strajkowego donosiciela i TW. Drugi okazał się psychicznym, który uciekł do Szwecji. Trzeci alkoholikiem z epizodem handlu ludźmi.Jeden groził, chciał bić, a wtedy, chłopaki, których nie znam, komandosi z Formozy, spytali, czy pojechać i porozmawiać z facetem; adres już mieli. Itd

O tym też pewnie podeślą krótką informację. Mimo wszystko nie jesteśmy w sieci niewidzialnymi ludźmi. A po naszej stronie też są fachowcu, którzy nie cierpią wsioków, esbeków, trepów z marynarki, czy bandziorów z korporacji.

Więc jemu tylko pozostaje mnie tu ośmieszać i kompromitować i do tego go wynajęli, bo szkodzę mocodawcom.

Powiem - biedny człowiek - bo zapewne coś na niego mają i musi tańczyć, jak mu zagrają. Chyba, że to wariat.

 

Vote up!
6
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612333

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Po pierwsze nie sądź czmuku wszystkich względem siebie

Po drugie nie rób z siebie cholera wie jakiej figury na którą uwziął się cały świat gdyż jesteś zwykłym ZEREM - pyłkiem na wietrze

Po trzecie jeśli twierdzisz że ktoś ci podeśle o mnie jakieś informacje to po raz enty potwierdzasz że jesteś zwykłą zadaniową SBcką czy UBcką qrwą - co potwierdza też i twój poziom inteligencji oraz słownictwo

Po czwarte powiadasz płaczko UKRowska że zostałem wynajęty aby cię ośmieszać i kompromitować? 

HAAAAAAAAA haaaaaaaaaaaaa......

W takim razie po pierwsze na tym, oraz wszystkich innych portalach z których cię tłuku wywalono na zbity pysk praktycznie 99% komentatorów powinno być również WYNAJĘTYCH bo tylu ma cię za błazna, kłamcę, manipulatora, intryganta czy chama

Po drugie idąc takim pokręconym tokiem rozumowania błazen na dworze królewskim nie był błaznem tylko inteligentem zaszczuwanym przez cały dwór z Królem włącznie

Zaś klauni w cyrku również nic śmiesznego nie robią a to ta wredna widownia ich szczuje i wyśmiewa

Wiem że nie skorzystasz lecz dam ci radę:

Jeśli nie chcesz być postrzegany jako błazen czy klaun to po prostu się nie ośmieszaj a nie plujesz jadem i bluzgami że ktoś ci twoje kłamstwa czy manipulacje wytyka

Czyż tak nie byłoby prościej?

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1612536

ty se uważaj na lesia bo cię do listy dopisze jak @farala

Vote up!
6
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612539

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zadałem proste pytania ze względu na to że jesteś znanym kłamcą, oraz tego że to co napisałeś nie pasuje mi ani do ogółu ani do filmiku z linku który podałeś

Chodziło o ZOMOLA który rzekomo cię prowadził - gdyż w podanym czasie na podanym linku jest ZOMOLI DWÓCH a nie jeden

Druga kwestia to wiarygodności Twojej opowieści którą rzekomo potwierdza cała rodzina, a CAŁA tzn kto?

- żona? - powiedzmy

- dzieci? nie sądzę: młodzik miał około 20 lat więc w tamtym czasie dzieci minimum 12-letnich które by teraz pamiętały jak wtedy wyglądałeś raczej nie miałeś

- rodzice? w chwili obecnej jeśli żyją (czego życzę) to mają po jakieś minimum około 90 lat więc takie potwierdzenie jest mało wiarygodne

Ponadto ja pamiętam niemalże każdą "blondynę" na łbie, nogach, dupie czy karku a ty nie pamiętasz gdzie cię mogli w taki sposób zawinąć? BEZ JAJ

Co więcej nawet oglądając materiał "o sobie" nie tylko nie pamiętasz ale i nie widzisz że prowadzi cię ZOMOLI DWÓCH a nie JEDEN? Heee

 

No i ostatnie jest najlepsze: 

cyt:"Nie wiem, czy to Gdańsk, czy Gdynia. Biłem się tam i tu"

 

Haaaa haaaaaaaaaaaaaaaa

TEGO SIĘ NIE ZAPOMINA !

 

Ale ty prawdziwy twardziel walczyłeś WSZĘDZIE !

 

W tylu miejscach i czasie że nie jesteś w stanie wszystkich tych miejsc wymienić

Z obrzydzeniem ale i pewną nutą ciekawości wyczekuję na następne BZDETY

Mamy Gdańsk, mamy Gdynię ................ co będzie następne?

Studzianki ?

Westerplatte ?

Grunwald ?

.....

.....

Termopile ?

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1612543

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ha, ha to dopiero tuman.

Usiłuje sobie robic jaja z indywidualnych przeżyć. To chamisko wysokiego kalibru. Po postu bydlak. ktoś niegodny jednrgo słowa. Agencik namolny,

Vote up!
2
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612556

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

I tylko tyle?

Żadnych więcej bluzgów? Znów się na panu zawiodłem

 

A teraz na całkiem poważnie to przecież łatwo może pan udowodnić że mówi pan prawdę

Oczywiście zdjęcie wprowadzające mocno myli i zbija z pantałyku bo czytający zastanawia się kogo w końcu widział pan jako siebie w tej telewizoni?:
- tego młodzika prowadzonego PRZEZ DWÓCH zomoli - a nie tak jak pan pisał: JEDNEGO

- czy chodzi o osobnika z fotki który dla mnie ciutkę przypomina jaruzelskiego

W tamtych czasach bardzo modne było robienie sobie wielu zdjęć i z całą pewnością pan też takowe posiada

Więc w czym problem zrobić sklejkę kadru z filmu z pana fotką z tamtych lat?

Chyba że wszystkie ma pan w mundurach - ale nie chodzi o ubranie tylko twa... oblicze i wystarczy tylko ono - uszatkę, czy beret z gwiazdą można wymazać jak serduszko WOŚP'u z klapy myrchy

Każdy chętnie pozna kawałek Polskiej historii, więc może pan poświęcić na to kilka minut

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1612807

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie przesłuchanie tylko prośba o doprecyzowanie aby odnieść się do konkretów a nie domniemywań

O godzinie podanej przez gościa z Dyni jest jakiś młodzik prowadzony lecz PRZEZ DWÓCH Zomoli a nie jak jest podane w treści notki JEDNEGO - więc poprosiłem o doprecyzowanie czy ja źle widzę, czy oglądam inny materiał,  czy autor nie tylko nie pamięta gdzie i kiedy "się bił", ale i ma problemy z doliczeniem do DWÓCH 

Vote up!
3
Vote down!
-8
#1612534

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zapomniałeś sie spytać o grupę krwi i wynik badania moczu !! hahahhahahaha

SB ek ty czy ORMO- takie nawyki !

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1612339

122 komentarze ale się te głupole że Ścierwoneonówki dali wkręcić natłukli rekordową ilość komentarzy .Licznik bije brawo autorze. Brawo.Wkręcajmy ich dalej.

Hahahahaha

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1612513

Waśnie chciałem wszystkim pokazać, jak dwóch bolszewików non-stop atakujących Niepoprawnych, najprawdopodobniej zawodowo, na polecenie swoich mocodawców z WSI, czy nawet SOWY, inżynier z oczyszczalni Czajka Zawisza i znany szubrawiec Ruszkiewicz, tym razem tutaj jako Lesio Jedynka, potrafią pracować w internecie w celu zdyskredytowania tematu i/lub autora.

Rosja jest z nich dumna. 

Lecz wszyscy mieli sposobność przeczytać, pomyśleć i ocenić, jakich metod i stylu używa się by niszczyć Polskę za judaszowe kopiejki.

 

Vote up!
5
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1612613

Olej to Ścierwoneonówki i czerwonych idiotow. Dali się wkręcić jak dzieci i natłukli rekord komentarzy i dobrą ilość wejść a piepszyli że u nas nikt nie komentuje. 

Takie to badziewia co chcesz od komuchów zawsze tacy byli. Ja osobiście ich wycina mam w dupie.

Pozdrawiam 

 

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1612619

Rzeczywiście dyskusja pod pana tekstem pokazała i ośmieszyła trolli, ale przewińmy okno w górę, który troll zaczął trollowanie Pana tekstu? Jak widać zaczyna "jazgdyni", później wtóruje mu Tezeusz. Tak się  ośmieszyć od samego rana? Wydawałoby się niemożliwe, a jednak.

W czasie dyskusji wyszły mające wczoraj problem z męskimi pośladkami "zawiedzony"  i Husky. Ma Pan piękną listę tutejszych trolli.

Wesołych świąt i odpoczynku, szczególnie umysłowego, bo wyraźnie Panu to potrzebne.

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1612621