Nazywają to rewolucją...

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee 

Nazywają to rewolucją. I dobrze. Pies im mordy lizał.

A to dopiero początek. Pierwsze kroki. Jakich sformułowań będą używać za parę miesięcy?

 

Czy to, co Orban zrobił na Węgrzech ktoś nazwał rewolucją? Chyba nikt...

Widocznie nie mają takich idiotów i sprzedawczyków, jak my.

 

Jak w sobotę, na drugim żałosnym spędzie skodowanych, jeszcze bardziej żałosny Tomasz Lis usiłował sarkastycznie przywitać tłum słowami:  -Witajcie złodzieje! Witajcie komuniści! – to przez szeregi przebiegł szmer i wiele winnych głów opadło. Widocznie trafił facet w sedno.

I te fircyki z kitką i trzema kolczykami w lewym uchu, te rozhisteryzowane dziewoje marzące o emigrantach, bo już Budka Suflera śpiewała: "Z autobusem arabów zdradziła go..." plus te starsze, w futrach z dupy małpy, które skarżyły się, że późno zasypiają, bo codziennie, do końca muszą obejrzeć ich mszę – "Szkła kontaktowe", mają być tymi, przeciwko którym MY MAMY ROBIĆ REWOLUCJĘ ?!

A na dodatek jeszcze Petru, jego girlaski, Budka, lub ten tłusty prosiak, czy ten wyszczekany eunuch, no i Niesiołowski?

Toż na nich wystarczą dwie sprawne drużyny harcerskie, albo rezerwy kibiców Legii. Niech sobie nie schlebiają.

 

 

 

Czy chyba ostatni wewnętrzny epizod polskiej historii, przewrót majowy z 1926 roku, można by uznać za rewolucję? Nie można. Choć wtedy Piłsudski występował przeciwko legalnej władzy i prezydentowi Wojciechowskiemu.

I jak mu to historia policzyła? Zrobił naczelnik, jak najbardziej słusznie, bo sejm był wówczas tak głupi, jak właśnie dzisiejsza opozycja sejmowa.

 

Lecz nie bójcie się kodziarze i zaprzyjaźnieni złodzieje i komuniści. Teraz jest inaczej, a wy po prawdzie jesteście hałaśliwą, bezzębną tłuszczą, gotową na niedzielne pikniki, a nie na barykady, czy majdany. I wiecie o tym dobrze, że wpierdol od zacnych ludzi dostalibyście w godzinę. Dłużej byście nie wytrzymali.

 

A jakby spokojnie popatrzyć na całą sytuację i obiektywnie ocenić, to kto miałby robić rewolucję? Prezydent Duda, rząd Szydło, parlament PISu i oczywiście Jarosław Kaczyński?

 

Więc szeptany mit o szykowanej przez PIS rewolucji, a nawet o pełzającej rewolucji to wierutna bzdura, wyciągnięta z zasobów propagandy, do straszenia maluczkich.

 

.....................

 

Powrócę ponownie do sanacji II RP, o czym już kiedyś pisałem. Przeciwnicy obozu Kaczyńskiego boją się jak ognia przyznać, że to, co się właśnie zaczęło dziać, to powtórzenie postępowania Piłsudskiego z 26-tego roku, gdy rozpasany parlamentaryzm, który zawiera się w naszym krótkim stwierdzeniu, że "Gdzie dwóch Polaków, to trzy opinie", należy naprawić. Naprawić, czyli sanacja. A sanacja, jej idea, ciągle cieszy się pozytywną popularnością w kraju, więc, ile się tylko da, należy zamilczeć taką politykę.

A dodatkowo widać pewną analogię. Józef Piłsudski i jego ludzie wytrzymali osiem lat, zanim podjęli działania. Teraz też PO zafundowało nam osiem lat, tak, żeby najbardziej zatwardziały sceptyk pojął i zrozumiał destrukcję minionego systemu i przekonał się o konieczności naprawy.

 

Polacy mają pewien kłopot z egzystowaniem w miękkiej demokracji. Za bardzo wówczas ujawnia się egocentryzm i poczucie własnej nieomylności. To zawsze zarzewie konfliktów społecznych i tak już jest od wieków. Od Polski szlacheckiej.

Dla nas samych i dla naszej ojczyzny dobrze jest, gdy w przełomowych momentach pojawia się twardy przywódca. I Polacy go akceptują i popierają, gdy widzą uczciwość i autentyczną chęć zrobienia czegoś dla państwa.

To z kolei ważna cecha naszego społeczeństwa. Ludzie natychmiast pojmują, który polityk jest uczciwy i przyzwoity, chce dobrze dla państwa i chce dobrze dla ludzi.

Tutaj ktoś może się zapytać: - no dobrze, jeśli tak jest, to skąd mają poparcie ci kłamcy i złodzieje, których mnóstwo kręci się w polityce?

Mają poparcie, bo z jednej strony żerują na głupocie części obywateli, których łatwo zwieść i omamić (wszechobecni pożyteczni idioci), a z drugiej, po prostu kupują tych zdeprawowanych i nieuczciwych, którzy pójdą za każdym, który da im zarobić.

Proszę zauważyć, że tacy ludzie, jak Ryszard Petru, a poprzednio Palikot; Barbara Nowacka, Kalisz, czy Senyszyn, to ludzie bogaci, czyli ci, co dobrze znają siłę pieniądza.

Dla takich ludzi Jarosław Kaczyński jest nieudacznikiem i idiotą, bo jest biedny. Nie ma, a co gorsza, nie oferuje tego, o czym marzą na co dzień: wypasiona bryka, apartament, czy ciuchy z górnej półki.

 

Przeciwko naprawie, czyli sanacji państwa, pod hasłem obrony demokracji, czy konstytucji, gardłują ci, którym strach zmącił umysły, bo za poprzedniego systemu ładnie umościli sobie gniazdka, napełnili koryta i stworzyli metodę zwiększania dochodów w sposób nie zawsze uczciwy, nie zawsze przejrzysty, ale swojski, jak to było można prawie od zawsze.

Prawdziwa uczciwość i przyzwoitość ich autentycznie przeraża.

 

....................

 

Na poczynania Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego, Andrzeja Dudy, Beaty Szydło i całej, jak to mówią, drużyny, patrzę, od powiedzmy kwietnia z podziwem. Dużo się nauczyli, wyciągnęli wnioski z poprzednich błędów i idą od zwycięstwa do zwycięstwa.

Kampanie wyborcze, zarówno prezydencka, jak i parlamentarna były rewelacyjne. Kandydaci na prezydenta i premiera dobrani w sposób precyzyjny i optymalny. Obietnice wyborcze wyważone i świetnie wybrane.

Wielce profesjonalna robota.

 

Lecz to, co dzieje się po 25 pierwszym października, gdy nowy rząd wespół z prezydentem ruszyli do pracy napawa mnie podziwem.

Jakby prezes Kaczyński umieścił sobie nad biurkiem dwie z ważniejszych dyrektyw Piłsudskiego: - "Bić ku*wy i złodziei mości hrabio" i "Nie cofać się choćby o krok".

Przegrany system, jego twórcy i opiekunowie zmobilizowali wszystkie siły i potężne środki, by doprowadzić do jak najszybszego upadku nowej władzy.

Wprost założyli sobie, że głównym celem opozycji, przez którą rozumiem PO i Nowoczesną, będzie jak najszybsze doprowadzenie do upadku zarówno prezydenta Dudy, jak i przede wszystkim, rządu i sejmu pod władzą PISu.

Niestety, zgubiła ich własna głupota i pazerność.

Skoncentrujmy się na moment na Trybunale Konstytucyjnym, bo ciągle wielu nie w pełni rozumie co za gra tutaj się toczy.

 

Gdyby PO i PSL wybrało tylko trzech nowych sędziów trybunału, a nie na zapas pięciu, to istniało prawdopodobieństwo, że PIS przeoczy, albo zbagatelizuje ten wybór. Lecz gdyby byli czujni, w co raczej nie wątpię, to prezydent zwołałby pierwsze posiedzenie nowego sejmu na 5-tego lub 6-tego listopada i tych trzech kandydatów również wybrano by niekonstytucyjnie (swoją drogą trochę się dziwię, że nie zastosowano tego manewru – byłaby całkowita jasność). Lecz stało się tak, jak się stało.

W tym miejscy pragnę zdecydowanie podkreślić – ani prezydent, ani sejm nie dokonali, jak dotychczas złamania konstytucji, lub nie wykonali jakiejkolwiek bezprawnej czynności.

Mimo tego, opozycja, w większości ludzie słabo wykształceni i niezbyt lotni, na dodatek szczuci przez lipne autorytety i propagandowe media, którym grunt zaczął się palić pod nogami, wprost wyje, jazgocze i urządza cyrki, że zagrożona jest demokracja, że trwa zamach stanu i łamie się konstytucję.

To prawda, że docelowo konstytucja musi być napisana od nowa (a nie poprawiona, jak mówią niektórzy), lecz to daleka droga i dużo jeszcze przed tym do zrobienia.

Trybunał Konstytucyjny według zamysłu opozycji miał się przeistoczyć w trzecią izbę parlamentu, która skutecznie będzie blokować wszelkie projekty pisowskiej większości, doprowadzając ją w ten sposób do szybkiego upadku.

Aby uzmysłowić sobie perfidię i amoralność tego planu należy przypomnieć, że to kierownictwo TK osobiście brało (i bierze nadal) udział w przygotowaniu i realizacji projektu.

 

To jest właśnie prawdziwy zamach stanu, który przygotowywał system i jego narzędzia: PO, Nowoczesna i Trybunał Konstytucyjny – odebranie władzy legalnie wybranym ludziom, pod pozorem obrony demokracji i konstytucji. Non plus ultra.

 

Przeliczyli się. PIS i Zjednoczona Prawica okazali się tym razem dobrze przygotowani. Są rozważni i ostrożni. Sprzyjają im i współpracują prawdziwie tęgie głowy, a nie uniwersyteckie koterie, profesorskie i sędziowskie kliki.

Ludzie Kaczyńskiego, Gowina i Ziobry są tak mocni, że wrogie media, manipulacja opinią, czy sondażami i wsparcie zagranicznych mocodawców nie jest w stanie uszkodzić procesu naprawy państwa.

Ku*wy i złodzieje, o których myślał Piłsudski, lub unowocześnione – "komuniści i złodzieje" poczuli, że włos im się jeży na karku, a grunt usuwa się pod nogami.

Nieustanny jazgot i wrzask, kabaretowe ataki na prezydenta i władzę, przemilczanie i ośmieszanie nie dają efektów. W narodzie nastąpił przełom, ludzie przejrzeli na oczy i już wiedzą na pewno, kto wróg, a kto przyjaciel.

 

......................

 

Nie do końca wyszło "obrońcom demokracji" z Trybunałem, więc pora na krok następny – wyprowadzanie ludzi na ulicę.

 

Chyba tylko kretyn wierzy, że jest to ruch spontaniczny. Ludzie, a przede wszystkim internauci uzbrojeni w swoje telefony i kamery, zebrali tysiące dowodów, że KOD i te śmieszne festyny, to zorganizowane imprezy, zasilane kapitałem tych ludzi i instytucji, dla których skorumpowana Polska była bożym pastwiskiem.

A kogóż to widzimy na tych sobotnich imprezach? Nie dziewczyny z Biedronek, drobnych przedsiębiorców i robotników, bo oni niestety nadal w soboty muszą pracować.

Widzimy więc całą tą czerwoną burżuazję, beneficjentów korupcyjnego układu, byłych i czynnych agentów, korporacyjną czerń, której szef polecił być obecny, oraz niesławnych celebrytów, o których piszemy już od wielu lat: - Hiena Roku, Tomasz Lis, na wskroś antypolska Agnieszka Holland, Jagiełło Michał, jak sam podkreślił były minister, a którego polscy alpiniści zrzuciliby chętnie w Czarci Żleb, podejrzany adwokacina, skaczący, jak błazen Giertych. I wielu innych. Plus zwyczajowo ujadająca sejmowa sfora.

 

Na pierwszej imprezie było ich 15 tysięcy wobec 50 tysięcy zwolenników aktualnej władzy. Na drugiej już tylko trzy tysiące (mówię o Warszawie – w innych miastach było po kilkuset).

Oznacza to tylko tyle, że przeciwnikom nie uda się Polski zapalić poprzez kryteria uliczne.

 

.......................

 

Co jeszcze system będzie w stanie wymyślić? Napuszczenie Unii Europejskiej i Niemców też specjalnie się nie udaje. Mają tam na miejscu Tuska i widzą dokładnie jakie standardy oferował miniony reżim. Leniwe fagasy i aroganckie dziewoje. Nic więcej.

 

To, co wymyślą jest niezbyt ważne. Będziemy gotowi. Jesteśmy silni i zwarci, jak nigdy przedtem.

I mam nadzieję, że nie będziemy wspaniałomyślni. Złoczyńców i przestępców trzeba ukarać. Wybaczyć można ogłupionym lemingom.

Już wkrótce zacznie, po wielu, wielu latach funkcjonować właściwy system wartości. W cenie będzie uczciwość i przyzwoitość. A prawda będzie wartością nadrzędną.

 

Czy to jest proszę państwa rewolucja?

 

 

.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Super wpis, prawda jak ngdy.
 
Jedyną reakcją jaka przychodzi mi na widok tych świńskich ryjów powinna wyglądać w ten sposób
                                                
Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1502591

Józiu ty świntuchu   :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))).

 

Dobrze cię widzieć.

 

Czym się

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1502593

Januszu to takie pismo obrazkowe , bo nie wiedzialem czy d...a pisze sie z o z kreska czy zwykle u :-))))))))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1502594

Witaj Janusz, byłem w Poznaniu na Pl.Wolności nomen omen by te ścierwa żydo ubeckie zobaczyć.

Urzędasy wszelkiego sortu, mianowani przez POlszewie, POtomkowie resortowych rodziców, ZOMO-le, UB-eki, SB-eki, MO, stare trepy wojskowe i POlitycy z PO, Nowoczesnej i komuchy z SLD, blisko 2 tysiące osób.

To jest znikomy procent dla miasta liczącego 800 tysięcy, to są właśnie obrońcy koryta i ubeckich przywilejów.

W mieszaliśmy się w tłum by posłuchać o czym te ścierwa rozmawiają, ktoś ich POdpuścił że PIS, będzie im zabierał te olbrzymie emerytury resortowe, a urzędasów będą zwalniali z urzędów i zatrudnią swoich.

Głównymi POdżegaczami to, masoni od Swetru i Niemiecka Platforma Obywatelska.

Janusz jak TVP stanie się społeczna i narodowa, a ludzie zobaczą te wszystkie afery i zniszczenia, co wyrabiali i co chcieli zrobić z Polską, to KOD-y same znikną.

Ale na razie TVP to tuba POlszewików, plującym jadem na PIS, który rozpoczął naprawę Polski.

Polaków dobrej woli jest więcej, i nie wygrają z nami.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1502597

https://youtu.be/fMzcpbJbQFg

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1502598

Witam i pozdrawiam

 

KODy znikną, jak:

- szefowie przestaną dobrze patrzeć na tych co uczestniczą,

- ktoś przestanie dawać forsę na nagłośnienie, szturmówki, drukowane plakaty, itd.

- ktoś przestanie zatrudniać organizatorów, bo nie jest to ruch spontaniczny, tylko sponsorowany.

- no i najważniejsze - kiedy w sieci udowodnimy, że jest to obciachem.

 

Więc do roboty.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1502662

Sponsorzy ZAWSZE biorą faktury! Trzeba iść śladem pieniędzy.

Naklejek, ulotek nie drukowano w Szczecinie - znaczy akcja sterowana centralnie.

Podobnie nagłośnienie !

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0


#1502691

Kapitalne! Masz wspaniałe poczucie humoru! Gratulacje!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

viki

#1502680

za poczucie humoru właśnie dostałem pałę

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1502692

Witam Pana! Krotko skwituje! Rewolucyjna dbalosc o grzedy,na ktorych ich usadowila POlszewia z Sitwa!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1502595

Cześć Janusz.

Pozwolisz ? Zamiast komentarza , mam prośbę do Ciebie i Twoich gości :

.....tylko  kilka minut :

pozdrawiam,

Marek

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1502596

No troszke wiecj niż kilka minut ale to kapitalne, kapitalne, warto było posłuchać
Pozdrawiam Marku

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1502599

Witaj Marku

 

Z Witkiem mam kontakt dosyć regularny.

Bardzo go lubię i cenię.

 

Serdecznosci

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1502671

~autor nieznany : Wierzę w Petru wszechbankowego
Stworzyciela sondaży i wywiadów
I w jego pomocnicę świętą
Kamilę Gasiuk-Pihowicz
Prawcznikę jedyną
Która wyłoniła się z .Nowoczesnej
I we wszystkie banki wcielone
Narodzon w mediach
Umęczon pod Trybunałem
Ośmieszon, memon i śmieszkujon
Zstąpił do KODu
Trzeciego dnia udzielon
Wywiadu w TVN
Siedzi po lewicy Balcerowicza
Ekonomisty wszechwyprzedającego
Wstąpił do Wyborczej
Stamtąd przyjdzie oceniać
Wszystkich zadłużonych i niezadłużonych
Wierzę w Petru bankowego
.Nowoczesną bankową
Michnika obcowanie
Kredytów przewalutowanie
Pożyczek spłacanie
Afer zatuszowanie
Tuska powrócenie
Platformy żywot wieczny
Amen

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1502614

Jak najbardziej. Dbałość o swoje pracowicie uwite gniazdka.

Acha... i jeszcze o te kredyty, które trzeba spłacać.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1502663

Januszu,tak na marginesie Twojego wpisu. W internecie w podobnym tonie jest dziś takowych setki i super że obnażają one tą klikę pozbawioną z dnia na dzień koryta. Ale to co przd chwilą zobaczyłem wprawiło mnie( starego wyjadacza) w osłupienie. Zajrzałem właśnie na nasz "braterski"i "partnerski" portal Jarzeniówka 24 i oczom nie wierze (mam prawo:-)))) Otóż do niedawna wielcy "przyjaciele" i " sympatycy" J.Kaczynskiego jakim są niewątpliwie znani w sieci blogerzy Trybeus,Tadman czy Bibrus też piszą alarmujące teksty w sprawie działań KOD-u i ataku na legalny rząd. Brak mi jeszcze wpisu innego wielkiego "sympatyka" PIS niejakiego Jinksa no i oczywiście pomidora.Ale ten to inną historia,tak historia, bo po degradacji na szarego blogera i komentatora praktycznie się na Jarzeniówce nie udziela .Zabozyl się na amen. Polecam te wpisy - warto zobaczyć jak "działają" te "ludzkie chorągiewki". http://bibrus.neon24.pl/post/128231,kod-a-kryterium-uliczne#comment_1259936 http://tadman.neon24.pl/post/128235,lider-kodu-sypie http://trybeus.neon24.pl/post/128230,manifestacje-w-obronie-demokracji-kod-nawet-na-jamajce

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1502604

Nie byłem tam już chyba ponad miesiąc.

Ale zaciekawiłeś mnie i skoczę zobaczyć.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1502665

Hasła „Demokracja, demokracja”, „Żądamy skrócenia kadencji tego Sejmu”, „Duda marionetką Kaczyńskiego”, „Stop psuciu demokracji”, „Pod osłoną nocy PiS kraj na dno stoczy”, „Dość nocnych zmian”, „Trybunał gwarantem demokracji” czy „Ręce precz od Trybunału” najwidoczniej mocno podenerwowały Pawła Kukiza. A może chodziło mu o Agnieszkę Holland, Tomasza Siemoniaka czy Ryszarda Petru, którzy wzięli udział w pikiecie? W ubiegłym tygodniu byli to m.in. Barbara Nowacka i Ryszard Kalisz. Jedno jest pewne: rockman nie oszczędził nikogo. Na swoim Facebook-owym profilu opublikował wpis o jasnym przesłaniu. „I na dobranoc- obrońcom demokracji dedykuję” – napisał Kukiz, dorzucając do postu link do swojej autorskiej piosenki „Virus sLD”. Tym, którzy nie są na bieżąco z twórczością artystyczną muzyka, przypominamy tekst: Jak ja was kur… nienawidzę I jak ja wami kur… gardzę Jak ja się za was kur… wstydzę Gdy za granicę czasem zajrzę Jak ja się wami kur… brzydzę Jak ja was dobrze kur… znam Jak ja się bardzo ludziom dziwię Którzy wybrali taki chłam To wszystko czego się dotkniecie Od razu obracacie w pył Szarańcza przy was to jest bajka Bo cały kraj już zgnił Rozpasłe mordy, krzywe ryje Kur… wszędzie tam gdzie wy Jak ja was kur… nienawidzę Jak do was bym z kałacha bił A nawet jak wam plunąć w twarz To wy mówicie że deszcz pada Jeb… wasza partia mać Co mi ojczyznę okrada Nadejdzie kiedyś taki czas Za wszystko kur… zapłacicie W helikoptery wsadzę was I nigdy już tu nie wrócicie

https://youtu.be/Q8tWkfyfmig

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1502609

Tylko rodzina Hollandów przytuliła w ostatnich latach 19 dużych baniek (19 000 000), a inni?
http://bobry7.salon24.pl/687180,holland-komorowska-mateusz-kijowski-kod-i-komunizm-satanizm

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1502634

Zacni ludzie.... I tacy obrotni. Holocaust i żydzi to ciągle dobry interes dla filmowców.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1502667

Kapitalny link !!!  Polecam. Dyskusja pod notką jest kopalnią informacji.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1502694

Jazgodni masz niewątpliwie rację, ale boję się, że sprawy w kraju przez KOD (Klika Obłąkanych Dewiantów), Nowośmiesznej i Pierdu, POlszewików, komuchów  robi się coraz poważniejsza. To są szaleńcy dla których ojczyzna to pusty frazes, opluwają nasz kraj za granicą (demonstracja KODu w Berlinie), dla nich koryto to ich Bóg i tylko to się liczy. Robią się coraz bardziej niebezpieczni i bez wachania podpalą nasz ojczysty dom. Świetny artykuł na ten temat napisał Andrzej Potocki w artykule "Nie chodzi o Konstytucję i Trybunał. Chodzi o pucz!" http://wpolityce.pl/polityka/275672-nie-chodzi-o-konstytucje-i-trybunal-chodzi-o-pucz?strona=1 Oczywiście do takiego puczy dążą pejsate: Aaron Szechter i jego GównaWybiórcza, Bolkowi W. marzy się powtórka Nocnej zmiany czasu rządu Jana Olszewskiego, WSIoki i ProCivili, Misio Kamiński i międzynarodowe żydostwo z Sorosem na czele (krąży plotka, że ING Bank finansuje KOD). Dlatego trzeba z naszej strony, ze strony patriotów Polskich nie dopuścić do przewrotu, puczu. Trzeba jak najszybciej przejąć środki masowego przekazu: telewizję i radio (to co pamiętam to rząd miał tydzień temu przekazać do Sejmu nową ustawę medialną TV). KOCHANI najwyższy czas na oddolną inicjatywę obywatelską , która będzie popierać PIS, PAD, PBSz spokojnie i stanowczo, stałe struktury lokalne i organizacje pozarządowe . Nie zostawiajmy tego rządu samego, błagam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1502650

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1502651

Oni są naprawdę biedni, w POrównaniu z Sorosem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1502654

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1502656

Witaj

 

Widzę te zagrożenia tak samo, jak ty.

lecz, jak się zastanawiam, to mam przekonanie, że im się nie uda.

Ich czas już przemija.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1502669

w ludziach już coś pękło, są w pogotowiu i na pewno, to nie są zestrachane baranki! Takie towarzystwo, jak KOnD-omy już widziałam, uciekaja pierwsi i zostawiaja na pastwę losu, tych, którzy za nich nadstawiają puste głowy!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

viki

#1502677

Witaj Viki

 

I tu się z Tobą całkowicie zgadzam. To, że tak powiem, bardzo marne wojsko. Ratlerki, bo one najbardziej szczekają.

Facet, który codziennie trymuje brodę, zaplata włosy w kitkę, a uszka swe delikatne obwiesza kolczykami, to wybaczcie - mężczyzna? Grodzka by takiego pokonała.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1502684

Jeśli chodzi o  faceta z kitką! Domyśliłeś się, że takich właśnie cwaniaczków miałam na myśli! Tacy, to w gębie i za czyjeś pieniądze tylko działają! Ale sam z siebie, dla Ojczyzny? Zapomnij! Ja, moja rodzina, moi znajomi z chłopakami jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność! Jak za dawnych lat! I jak powiedział Witold Gadowski /z podziękowaniem za udostepnienie dla Marusia/, "garniturki", mają "waleczność" w gębie! Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

viki

#1502687

zgadzam sie z tym co pan napisał. Dobrze ,że wspomniał pan o tym, że gdyby prezydent powołal pierwsze posiedzenie Sejmu na 5 lub 6 listpoada to sprawa byłaby rozwiązana. Przeciwnicy nie mieliby żadnego argumentu. Ponadto TK wyraźnie wskazałby palcem ,że złamano konstytucję i uczyniała to PO z PSLem. Ci z mendiów nie mieliby okazji ani mpżliwości skrzeczenia o jakimkolwiek przekroczeniu prawa przez PiS. A tak dano im pretekst i oni to wykorzystuą i będą wykorzystywać. Robią ci z mendiów zamęt i ci co tylko oglądają tv są ogłupiani. I tych ogłupionych jest coraz więcęj. Wiem bo przebywam często z takimi ,z tymi "wykształconymi" również. Nie mają oni wiedzy ale maja przekonanie. To przekonanie to nienawiść osobista do Jarosława Kaczyńskiego. Nienawiść wybić im ze łba /od swetru/ będzie trudno. Będą zbierać owoce pozytywne z rządów pani Szydło ale nienawiść będzie ustępowała bardzo powoli. Dlatego rząd pani Szydło musi szybko wprowadzać obiecane ustawy nawet gdy maja jakieś uchybienia. Te uchybienioa będa mogli poprawiać . Ze zmianami politycznym też nie powinni ustępować. Powinni zagrać po komuszemu ,mówić o konsutacjach, dawać czas ale taki jaki pasuje rządowi i PiS. Będą mieć wielkie ubolewanie dla opozycji ,że nie zdążyli albo,że nie chcieli się zapoznać.. Inaczej te przetargi będą na ulicach trwać zbyt długo a publika będzie patrzeć na rządzących z niesmakiem. Dlatego ,tu wracam ,bolało mnie trochę to przeoczenie daty z 5 listopada bo byłob już POzamiatane.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

lupo

#1502724

Na Salonie24, dobrzy prawnicy przedyskutowali już ten problem. 

Faktycznie! Gdyby termin pierwszego posiedzenia był wcześniejszy, uzyskano by efekt całościowej niekonstytucyjności uchwały czerwcowej. Zgoda. Trybunał nie miałby ruchu.

W sytuacji jaka zaistniała, trybunał wydał WADLIWE ORZECZENIE!!! Przepis prawa nie może być niejednoznaczny, a jego skutek zależny od warunków zewnętrznych.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1502735

że kwik tej czerady szczególnie w mediach nie byłby tak przeraźliwy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

lupo

#1502739

Oni kwiczą na czerwone światełko p.Pawłowa. Racjonalnych podstaw, zdecydowanie NIE potrzebują.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0


#1502748

Niestety, najwcześniej pierwsze posiedzenie mogło mieć miejsce 9 listopada - po prostu pierwsze posiedzenie poprzedniego Sejmu miało miejsce 8 listopada 2011 r., a zgodnie z Konstytucją kadencja trwa cztery lata od pierwszego posiedzenia. Tak więc oczywiste było, że następcy na miejsce trzech sędziów TK, których kadencja upływała 6 listopada (piątek), będą mogli być wybrani przez sejm PO. Nic nie można było powiedzieć o pozostałych dwóch - w maju i czerwcu nie było wiadomo jaki będzie kalendarz wyborczy, więc co do nich w oczywisty sposób naruszono Konstytucję, ale co do tych trzech stanowisk nie można postawić takiego zarzutu.

Tyle tylko, że nie zostali zgłoszeni kandydaci (tzn. zostali zgłoszeni nieprawidłowo, a więc tak, jakby ich nie było), więc uchwały ich powołujące były bezprzedmiotowe i wymagały wycofania z obiegu prawnego.

Tak więc co do tych trzech stanowisk - ustawa PO była zgodna z Konstytucją, ale tryb niezgodny z ustawą. I tyle.

 

Tak więc żądanie od Prezydenta żeby przyjął ich ślubowanie jest po prostu niezrozumieniem tego faktu albo dywersją i namawianiem Prezydenta do złamania Konstytucji - bo Prezydent musi przyjąć ślubowanie od KANDYDATÓW, a ich nie było.

Ciekawe że celuje w tym Zoll...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Obserwator

#1502901

W poprzednim wpisie opisałem to co mnie niepokoi. Niestety chyba potwierdza się mój pesymizm. Trochę niepokoi mnie Wasz optymizm i wiara w to, że Nowośmieszni i Pierdu są mało grożni. To zobaczcie to: https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8&app=desktop. Musimy coś zrobić aby nie było za późno. Obym się mylił.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1502755

ten burdel się już nie wróci! 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

viki

#1502760

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1502769

czesc Janusz,

o nie ! to jest moim zdaniem zwykla REWOLTA !

Nie przepadam za rewolucjonistami i za wszelakimi rewolucjami, ale to co sie obecnie u nas dzieje przyrownal bym jedynie do zwyklej rewolty. Otoz ta bezwladna masa wzajemnych interesow nie majac zadnych szans chwyta sie przyslowiowego zdzbla trawy na tym oceanie polskiej prawdy. Gdyby w najblizszym czasie udalo sie pozyskac media, to te ich KOD-y ograniczyly by sie do zwyklej narodowej niesmacznej farsy...Oni sa tak zdesperowani, bo poprostu "idzie" o ich pieniadze i co wazniejsze o ich glowy ! Trzesaca sie DUPA, a do tego ze sraczka ma to do siebie, ze czasami pusci baka, a moze nawet i kilka... No i to sa wlasnie te ich demonstracje...to jest takie stechle i przykre powietrze w Rzeczpospolitej...ale nic to ! Wlasnie zaczelismy przewietrzac ten nasz ukochany kraj i ten nasz narodowy przeciag przewieje wszystkie smrody !

pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

chris

#1502852