Czy jest afera Dawida Wildsteina?

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj


 
Nawet jeżeli nic się nie stało należy nam się pewne proste wyjaśnienie.
 
Z sympatią i zrozumieniem obserwuję rozwój polskich mediów niezależnych. Radio Maria, TV Trwam i Gazeta Polska to było stanowczo za mało, by w całym społeczeństwie móc wywierać wpływ na opinię i przeciwstawić się potężnym, rządowym i polskojęzycznym z międzynarodowym, głównie niemieckim, kapitałem, tak zwanym mediom głównego nurtu. Toteż z satysfakcją obserwowałem powstanie i popularność nowych tygodników "Do rzeczy" i "W sieci", gdzie pisze spora gromada niepokornych, odważnych i inteligentnych dziennikarzy. Ich opinia zaczęła wreszcie wywierać wpływ, na dotychczas monochromatyczny przekaz głównego nurtu. Potem jeszcze GaPol urodził "córkę" – Gazetę Polską Codzienną.
Wreszcie w kwietniu tego roku, po wielkich trudach i dosłownie za pożyczone pieniądze ruszyła Telewizja Republika. Jak każdy nowy produkt techniczny jeszcze się dociera, jednakże w krótkim okresie zaczęła wywierać potężny wpływ na polską scenę medialną.
Z żalem zanotowałem odejście redaktora naczelnego Bronisława Wildsteina, choć muszę przyznać, że jego następca, Tomasz Terlikowski lepiej wypada przed kamerami. Jeżeli tylko przytemperuje swoje ego i przestanie łazić po dziwnych miejscach, jak np. program Wojewódzkiego.
 
W TV Republika dosyć szybko ton zaczęły nadawać fantastycznie uzdolnione młode wilki: redaktorzy Kasia Gójska –Hejke, erudyta Piotr Gociek (pewnie się ucieszy, że jest młodym wilkiem), Michał Rachoń, najskuteczniejszy znawca służb wszelakich i tajnych, Cezary Gmyz, Bartek Maślankiewicz, i wielu, tak samo świetnych, współpracowników, których tu nie wymieniłem.
 
Jednym z tej "ostrej" młodzieży jest syn Bronisława, Dawid Wildstein.
Do tej pory telewidzom dał się poznać, jako odważny uczestnik Majdanu i doprawdy ryzykancki reporter z terenów Ukrainy. W programach typu "gadające głowy" nie wypada najlepiej, bo musi jeszcze sporo popracować nad swoją wymową.
 
Dzień po naszym święcie narodowym dotarły do mnie strzępy wiadomości, głównie z mało wiarygodnych, wybitnie pro-putinowskich, antyżydowskich i będących w agresywnej opozycji do PiSu, Gazety Polskiej i TV Republika, źródeł, opisujących incydent w knajpie, gdzie, jak podano, pijany i będący w amoku Dawid Wildstein, niemalże zabił działacza ruchu narodowego i również dziennikarza Jerzego Wasiukiewicza, oraz jego żonę.
Do mordu nie doszło, bo szalejący Wildstein został powstrzymany przez kolegów, jak również reżysera Jerzego Zalewskiego, który właśnie to całe zajście upublicznił.
Piszę ten tekst dwa dni po tym zajściu i mimo najszczerszych chęci i sporego nakładu pracy, nie jestem w stanie dotrzeć do źródłowych informacji o tej awanturze z udziałem Wildsteina.
A przecież to niesłychanie łakomy kąsek dla wszystkich tabloidów, jak również tefałenów i polsatów. Jednak oni wszyscy tajemniczo milczą.
 
Jedyne, co udało mi się odszukać, jako źródło pierwotne, to kompletnie nieznany mi portal ruchu narodowego – myśl24, który jako jedyny opublikował relację przedstawioną przez pana Jerzego Zalewskiego.
Armagedon, który spowodował oszalały Wildstein już dzisiaj jest przez portal nieco utemperowany słowami głównego pokrzywdzonego Jerzego Wasiukiewicza, który między innymi mówi:
"...Dziennikarz, który na nas napadł najpierw chciał mnie uderzyć butelką, później złapał w tym samym celu za szklankę i zdaje się, że pokaleczył nią sobie ręce, potem próbował mnie uderzyć głową. W trakcie szarpaniny otworzyła mi się jedynie rana z tyłu głowy, którą miałem po zajściach na Rondzie Waszyngtona, gdzie filmując to co się dzieje oberwałem rykoszetem kamieniem".
I dalej:
"...Nie mam zamiaru wnosić żadnego oskarżenia sądowego z powodu tej napaści" Nie chcę się spotykać z tym panem, nawet na sali sądowej. On jest dziennikarzem, osobą publiczną, więc zostawiam to co się wydarzyło ocenie opinii publicznej-" [1]
 
Czyli – już jest "chciał uderzyć" a nie "uderzył". Sam Wildstein pokaleczył sobie ręce, "próbował uderzyć głową" ???
Czyli – co jest do cholery?! Dlaczego ta kacapska, antysemicka ferajna wydała już wyrok na bandytę Wildsteina?!
 
Przecież już sam zaatakowany mówi, że Wildstein mu nie roztrzaskał butelki na głowie. Że krew, jaka się pokazała pochodziła ze zranionej szklanką ręki Dawida W. Oraz odnowionej, starej rany Wasiukiewicza. Nie ucierpiała również żona działacza RN, ani nikt z jego towarzystwa.
 
Niedoszła krwawa ofiara wstrętnego żyda Dawida Wildsteina, która ledwo uszła z życiem, nie zamierza zgłosić napaści do sądów, prokuratur, czy zawiadamiać policję. Tak po prostu, po chrześcijańsku, daruje mu i wybacza.
 
Mimo wszystko, czułbym się znacznie bardziej usatysfakcjonowany, gdyby środowiska skupione wokół Gazety Polskiej i TV Republika, jak również wokół portali Niezależni i Fronda zabrały głos i postarały się cokolwiek wyjaśnić z drugiej strony. To się opinii publicznej po prostu należy.
Poza tym, nie można pozostawiać naszych prawicowych idiotów, proputinowców i antysemitów w orgastycznej ekstazie wobec sytuacji w której Żyd katuje Polaka. I to narodowca!  

 

_____________________________________________
[1] ]]>http://mysl24.pl/]]>
 
 
.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (20 głosów)

Komentarze

Całą noc śledziłem światowe media,by cokolwiek wiecej dowiedzieć się na temat tej nieprawdopodobnej afery,jaką jest pobicie (z zamiarem zabójstwa) wielkiego Polaka i narodowca Jerzego Wasiukiewicza,przez zachlanego do nieprzytomności (znanego polnofoba i żyda jednocześnie) niejakiego Davida Wildsteina.

Jak dotąd ani CNN  ani BBC ani nawet Wriemia nie informuje o tym skandalicznym zachowaniu.Również i prasa światowa, milczy na ten temat,ale to zrozumiałe wiedząc w czyich rękach się ona znajduje.

Ja Januszu poświeciłem wiecej czasu i odnalazłem w polskiej blogosferze kolosalną ilość,artykułów na ten temat pisanych przez wiele osób.Poniżej podaję Ci linki i autorów, którzy nie pozwolą o tym haniebnym czynie zapomnieć:

http://www.fronda.pl/blogi/astra,2548.html

autorka Astra

http://3obieg.pl/davidowa-fascynacja-ukraina

autorka: Patria

http://dziennikpolski.com.pl/uncategorized/davidowa-fascynacja-ukraina/

autorka :Patria & Astra

http://astra.neon24.pl/post/115160,davidowa-fascynacja-ukraina#cmnts

autorka : Lalunia

i na koniec jak na razie kolejny wpis tym razem autorki -  Matki Apostołki zamieszczony tutaj

 

http://niepoprawni.pl/blog/patria/davidowa-fascynacja-ukraina

 

 

Jak widzisz to jest naprawdę, potężna afera i w sieci aż drży !!!!!!!!

 

Vote up!
13
Vote down!
-3
#1450597

Oficjalne uroczyste powitanie po powrocie z wygnania!

 

Dziękuję za pomoc w poszukiwaniach.

Czyli o wielkiej, bandyckiej i rasistowskiej (Żyd bije Polaka) aferze informują wszędzie:

- Astra

- Patria

- Lalunia

 

Niestety, my starzy i zaprawieni w bojach wywiadowcy wiemy, że Astra, Patria i Lalunia to jedna i ta sama blogerka, niepoważna kobita, zakochana bez pamięci w kacapskim aagencie Ruszkiewiczu, znanym anty - patriocie, ruskim słowianofilu , żydożercy.

Najprawdopodobniej to on właśnie wypuścił swoją kobietę w maliny. I zapewne też jego prokremlowskie biuro przygotowało ten tekst, bo dobrze pamiętamy, jak rzeczona Patria-Astra-Lalunia uporczywie wkleja teksty swojego mężczyzny.

Tak oto miłosne zaślepienie prowadzi do zablokowania umysłu i histerycznych, emocjonalnych wrzasków.

 

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450602

Z ostatniej chwili :

jak podaje w swoim serwisie radio TWORKI F.M w samo południe ma się odbyć specjalna konferencja prasowa w tej bulwersującej sprawie.Wysłano już wiele zaproszeń do znanych blogerek i blogerów.

A nas cholera nie chca zaprosić !!!

 

Vote up!
11
Vote down!
-3
#1450605

zwidy

 

od dłuższego czasu

nachodzą mnie zwidy

że chcą mnie pobić

skore do bijatyk Żydy

 

PS Chcą i tyle!

Vote up!
6
Vote down!
0

jan patmo

#1450603

Z żydami trzeba uważać.

Jako byli karczmarze, którzy rozpijali Polaków, mają oni opanowane tysiąc sposobów prowadzenia awantur i bójek barowych.

Jednym z nich jest słynna różyczka, którą się robi z rozbitej butelki, trzymając ją za szyjkę i atakując oko lub nos Polaka.

 

Myślę właśnie, czy popularną w półświadku nazwę "różyczka" nie powinniśmy teraz zmienić na "asterek"?

Vote up!
9
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450610

ale one biją - i to jak straszecznie

trup ściele się gęsto

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1450751

Afera jest ! Afera zawsze JEST - jak się ją robi. ;)

Rejent Milczek pokazuje w "Zemście" jak z zajścia robi się aferę. No, nie darmo scenę opisuje reżyser ;-)))).

Policja tym razem nie miała zlecenia na pobicie, więc zareagowała zwyczajnie : rozczepić się i do domu ! Rachunek zapłacić !

Swoją drogą to właściwie obraza dla tak wielkich "sław" że media nie zajęły stanowiska.

Vote up!
10
Vote down!
-2

#1450608

Witaj!

 

Aleś trafił!!! no rzeczywiście! Zdarzenie opisał reżyser!

Może nasza mała Patria-Astra-Lalunia pomyslała, że się na jakiś casting załapie?

Na przykład, jako noga stołowa?

 

Serdeczności

Vote up!
9
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450611

Fakt jest taki, że spity Wildstein chciał pobić to małżeństwo, za to chyba tylko, że w przeciwieństwie do niego byli Polakami. Ja powiem tak, facet, który napada na innego, będącego w towarzystwie kobiety, jest dla mnie śmierdzielem niemającym ani trochę honoru. Dobrze że napadnięty nie odwinął temu zapijaczonemu agentowi SB, bo by dopiero było w GW i GP o antysemitowaniu i mieli by lewaki kolejny powód nagonki na narodowców. Z drugiej strony ja sam nie miałbym takiego samozaparcia w sobie, by temu szmaciarzowi z Kijowa nie przywalić w takiej sytuacji. Geroj, na polskie małżeństwo chciał napadać (tfu!)

Vote up!
13
Vote down!
-6
#1450613

 , to wreszcie napisz konkretnie  - chciał pobić ?  czy pobił ?

Vote up!
11
Vote down!
-3
#1450614

Nie wiem, może Ty mi powiesz? Ale uważaj z usprawiedliwianiem takich zachowań, zwolennicy Niesiołowskiego aż czekają na argumenty, a to pieniacz tego samego typu, chociaż po pijaku chyba nie napadał na małżeństwa...

Vote up!
12
Vote down!
-5
#1450617

a w chameryce biją móżynuw

Vote up!
10
Vote down!
-7
#1450618

"a w chameryce biją móżynuw"

Widzę że ograniczony zasób argumentów w tej sprawie? 

Vote up!
10
Vote down!
-5
#1450620

ma   specjalne   definicje  takiego  przestępstwa.Ogłaszam  dzisiaj bojkot  tych mediów,których pracownikiem był Junior.

Vote up!
9
Vote down!
-6
#1450621

On jest narodowości, której prawo nie dotyczy. Przyłączam się do bojkotu i Pozdrawiam!

Vote up!
11
Vote down!
-6
#1450623

Nie może Pan im tego zrobić!!!

Jak oni to przeżyją?!

 

Pzdr

 

Ps. Nie wiedziałem, że Pan też łatwowierny antysemita. A św. Tomasz musiał palec do rany włożyć, by się przekonać.

Vote up!
5
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450624

ja też bo to obóz koncentracyjny

http://trybeus.prawynurt.pl/spoleczenstwo/neon24oboz-koncentracyjny-dla-blogerow,1540.htm

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1450627

... no Józeczku... witaj ! Byłeś na L-4 :-)))) ?

Mam nadzieję, że to tylko katarek ?

Qurczę ...ten nasz dr.Gawrion- dba o swoich pacjentów !

Alle do rzeczy :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No piknie dziękuję, za ten link do *prawynurt*. Kto to pisał ? Kto jest ten szczyry człek - Trybeus ?

Ja zacytuję tylko końcowy fragment :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

W obozie koncentracyjnym dla blogerów neon jest tylko jedno wyjście…przez komin…tylko, że wszystko…złote zęby, włosy, buty, ubrania, okulary i wszelkie bagaże bloger musi zostawić…

Czytaj więcej na: http://trybeus.prawynurt.pl/spoleczenstwo/neon24oboz-koncentracyjny-dla-blogerow,1540.htm

W obozie koncentracyjnym dla blogerów neon24 jest tylko jedno wyjście ;przez komin tylko, że wszystko;złote zęby, włosy, buty, ubrania, okulary i wszelkie bagaże bloger musi zostawić;

Czytaj więcej na: http://trybeus.prawynurt.pl/spoleczenstwo/neon24oboz-koncentracyjny-dla-blogerow,1540.htm

Kto nie uroni łezki nad tym cięrpiętnikiem ?

A karbowy Ruszczkiewicz i tak woli swoją niewolnicę Isaurę z Kalisza.

Ona jest pierwszą SuperNową- Neonu24

PZDR.

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1450642

Dzieki za pozdrowienia - czuje się wypoczęty i przez ten czas miałem okazje nadrobic wiele zaległości na innych portalach.

Jeśli chodzi o SuperNową to nawet nie byłem świadom że oto narodziła się też taka nie( 2 w 1) ale to już( 5 w 1) i to jest 

coś wspaniałego - we wszystkim (dosłownie) samowystarczalna.

Dobrze że mnie (jak Bartoszewskiego) zwolnili z tego obozu koncentracyjnego nieco wcześniej.Zal mi Tryba( i jego majątku) jaki tam musiał pozostawić.

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1450644

Jako że jesteś odkrywcą tej gwiazdy należy zgodnie z procedura nadać jej numer

i zgłosic do Polskiego Towarzystwa Astronomicznego

ja proponuje     SuperNowa 5w1/11/2014      i zastrzec że to Twoja gwiazda

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1450754

cyt :

W obozie koncentracyjnym dla blogerów neon24 jest tylko jedno wyjście ;przez komin tylko, że wszystko;złote zęby, włosy, buty, ubrania, okulary i wszelkie bagaże bloger musi zostawić;

Czytaj więcej na: http://trybeus.prawynurt.pl/spoleczenstwo/neon24oboz-koncentracyjny-dla-...

Kto nie uroni łezki nad tym cięrpiętnikiem ?"

KONIEC CYTATU

 

Ja w takim wypadku z powodu takiej tragedi mam "noc z głowy'

współczuje tam piszącym - w takim stresie,pod pręgierzem, i jeszcze wszystko ci mogą zabrać.

SZOK

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1450758

Urzekła mnie twoja historia

reżyseria - Gruszkiewicz

scenariusz - Patria

scenografia - Rebeliantka

Kier.produkcji - Trybeus

kier.planu - Iiu

zdjecia -Tadman

w rolach głównych

Wasiukiewicz ,Wildstain i inni

producent - "neobanderowiec" -  Jozef z Londka Zdrój

 

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1450829

Marku - jak sam wielokrotnie pisałeś udzielasz się na forach wszelakich od Arktyki po Antarktyde, to jesteś w moim przekonaniu POSIADACZEM jakiegoś linku do oświadczenia, niemalże śmiertelnie pobitego p.Wasiukiewicza,możę jakiś link do oświadczenia policji która tam podjeła interwencje. Tylko nie przytaczaj mi info myśl.24

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1450631

Oświadczenie świadka, reżysera filmu Historia Roja winno ci wystarczyć ponad inne, a jak nie, wejdź na profil tego żula Wildsteina na FB, zeznań świadków masz tam od cholery. Wasilewicz o tym napisze, nie martw się o to, na razie ma inne problemy. Zapominasz że Wildstein na ofiarę nieprzypadkowo wybrał rannego, nie mogącego się bronić... a policja nie wydaje oświadczeń w takich sprawach, no chyba że sam zapytasz... co innego jakby Wildsteina pobito, no wtedy to GW i GP miałyby oświadczenie samego prokuratora generalnego, wszak byłby to antysemityzm, największa zbrodnia i największy problem w Polsce... 

Vote up!
10
Vote down!
-4
#1450645

Pana Wasiukiewicza zapytałem o tą sprawę, czekam na odpowiedź

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1450646

Witam

 

Widzę, że był Pan swiadkiem!

 

Może będzie Pan tak miły i dokładnie nam ten incydent opisze.

Będziemy wdzięczni.

 

Z poważaniem

Vote up!
7
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450622

Tutaj jest wszystko opisane:

http://www.pch24.pl/pijany-wildstein-zaatakowal-narodowca--doszlo-do-rekoczynow,32104,i.html#ixzz3IxlAsKHW//

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1450625

PS Jeśli to za mało, proponuję wejść na profil tego pijaczka na FB, tam piszą świadkowie tego zdarzenia

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1450633

"Kufel, nie butelka. David był bardzo pijany, przysiadł się do nich i człowiekowi ubliżał. Na kilkukrotne, spokojne proźby, aby odszedł, zareagował uderzeniem tego człowieka kuflem w głowę. Dodam, że gość w tym momencie miał już obandażowaną głowę, bo dostał kamieniem na MN. Siedział spokojnie z żoną i nie szukał zaczepki. A koleżanka (chyba z pracy) chciała bić żonę tego człowieka. A potem towarzysze jego biesiady (Davida) kłamali, kiedy pojawiła się policja. Oczerniali tego człowieka, by ochronić Davida. David Wildstein ma szczęście że gość nie jest mściwy, bo byli prawdziwi świadkowie tego zdarzenia i nie wahaliby się zeznawać w sądzie."

Z profilu na FB Dawida Wildsteina

Vote up!
11
Vote down!
-5
#1450635

Kurcze, dotychczas miałem ciebie za osobę myślącą.

 

Czy nie sądzisz, że za takie bandyckie zachowanie, jak opisujesz i podpierasz się fejsbukiem, napastnik natychmiast znalazłby się w areszcie???

Bez względu na to, że jak piszesz, pobity na szczęście nie jest mściwy.

 

To jakiś kolosalny absurd!!! Ja czekam na fakty i rzetelne doniesienia i, jak będzie trzeba to uznam DW za bandytę.

Vote up!
5
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450656

Spokojnie, słowa takiej osoby jak reżyser filmu Historia Roja, zapraszanego zresztą często przez TV Republika powinny wystarczyć, ale jest coś jeszcze, oświadczenie Pana Wasiukiewicza, do którego link otrzymałem od niego samego:

http://mysl24.pl/aktualnosci/1961-wasiukiewicz-potwierdza-wildstein-mnie-zaatakowal.html

Niestety nie sposób obronić DW

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1450666

Drogi lju

 

Przecież, ja te słowa Wasiukiewicza cytuję!!!! Proszę czytać ze zrozumieniem!

 

Potwierdza, że była awantura, a nie, że został pobity, albo została naruszona jego nietykalność cielesna.

Czy wy na prawdę nie umiecie czytać.

 

A poza tym:

 

"Każdy tyle wie, ile sam chce wiedzieć."

Vote up!
5
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450670

(Jozio z Londynu)

" podaj , jedną autoryzowaną wypowiedz POBITEGO czy też POLICJI"

 

Zapytałem więc pokrzywdzonego i podał mi ten link. Moja wypowiedź miała być odpowiedzią na wpis Jozia... Wildstein nie miał chyba zamiaru pobić, tylko zabić (zarezać?), bo potłuczoną butelką czy szklanką pobić się nie da, można kogoś zarżnąć, ale na szczęście chociaż dejwid wybrał osobę ranną, przeliczył swoje możliwości... Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1450675

Brawo za czujność i rozumność!

 

Ten link już jest od wczoraj i ja z niego korzystałem !!!

 

Zaczynam się za ciebie modlić, bo z takim pomyślunkiem długo się przeżyć nie da.

Vote up!
4
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450678

To chyba dla Józia powinna być ta wiadomość, mi wystarczał przytoczony tekst, jednak by mieć pewność że nie jest fałszywa, sprawdziłem jej prawdziwość i podałem niedowiarkowi raz jeszcze. Cieszę się że dzięki Panu o sprawie mogli się dowiedzieć czytelnicy NB. Za modlitwę dziękuję i Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1450681

Wiadomość z jednego źródła, która dodatkowo nie niesie za sobą konsekwencji prawnych, wobec tak groźnego przestępstawa, jest nic nie warta.

 

Zapewniam, że gdyby Dawid Wildstein pobił kogoś, to nie tylko cały internet, ale cała prasa i telewizja by huczała.

 

Na razie nie huczy, więc przyjmuję, że nic się nie stało.

Vote up!
5
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450682

które   jest   natychmiast , ścigane   z urzędu.Prokuratura   natychmiast    reaguje  ,  zwłaszcza   gdy  przestępstwa dokonuje   osoba   publiczna  , a ryzyko   utraty zdrowia ,  w tym   przypadku również    dla żony rannego, było przez   świadków   zarejestrowane .Nawet  gdy była   to    próba    zabójstwa    czy  okaleczenia.

 

Publiczne   zeznania   świadków są    Panu   znane.

W przypadku   gdy  zeznania świadków    są   lub    były   fałszywe.  są    również   przestępstwem.Nie   sądzę osobiście    aby   świadkowie   tego    napadu  Juniora , w amoku alkoholowym ,były sfałszowane,  gdyż    ryzyko oskarżenia    świadków    jest    zbyt    ryzykowne dla świadków.Zwłaszcza w Sądzie, pod przysięgą.

Fałszywe zeznania są  karalne.

 

Nie chcę powtarzać  na   Pana  Blogu moich cytatów z internetu    czy też   z innych moich Blogów.

 

Redakcja  niepoprawni.pl  nie wyraża zgody dla mnie ,na podawanie  linków.Respektuję decyzję.

 

__________

Junior  ma  pod wpływem alkoholu reakcje samobójcy.Dlaczego?

Jak autor tego   artykułu,  by zareagował    gdyby Junior   zaatakował  Pana  w towarzystwie  Pana żony?

Moja   reakcja    była   by   natychmiastowa:  zagrożenie   życia   mojej  żony  i obrona mojej żony,  co skończyło by się   tragicznie   dla   człowieka  z reakcjami  podobnymi do Juniora.Prawo   pozwala mi na reakcje w obronie własnej , a   szczególnie   w obronie   żony.,której życie jest ważniejsze.To   jest matka   moich  dzieci.Atak w amoku alkoholowym   jaki    "zaprezentował"    by    sprawca,   był   by   atakiem   na moje dzieci.

 

W obronie   własnej   nie   ma    dyskusji    i   czasu na dyskusje.Moja rodzina na Sycylii ma podobne zasady.

________

Wartym  uwagi jest, iż   jeżeli naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia nie trwał dłużej niż 7 dni, ściganie takiego przestępstwa odbywa się wyłącznie z oskarżenia prywatnego.Ten stary przepis prawny w Polsce jest skasowany w EU zachodniej.Prokuratura w Berlinie,w takich sytuacjach reaguje z urzędu.Natychmiast.

_______

Dobrego Dnia.

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1450638

Uważałem Cię Marku za bardziej inteligntnego blogera.

Zrozum jedno i wbij sobie to do głowy.  Wildsteinowie to jedni z najbardziej znienawidzonych redaktorów w reżimowych mediach i to właśnie w Koszer Zeitung czy WSI 24 i Ty myślisz ze nie byłby to temat na czerwony pasek.

Zresztą nie chce mi się do Ciebie wiecej już pisać bo widzę że czujesz się dzis jak w maglu i coraz wiecej głupot wypisujesz a nic do tematu nie wnosisz - podaj CHŁOPIE - podaj , jedną autoryzowaną wypowiedz POBITEGO czy też POLICJI

i bez odbioru bo zaśmiecasz portal takimi jak powyższy wpis.nie wnoszący nic poza "bojkami"

pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
-6
#1450640

Media  w  Polsce   są   do   dzisiaj  grzecznie   prowadzone   przez  jeden posterunek  a portale  w Polsce, w tym blogerskie , są   politycznie sterowane  i  kanalizowane Zeznania    wiarygodnych,  w    tym   hebrejskich  (Polaków) są w internecie.Sprawa    jest  jednoznaczna:smarkacz  Junior   wypił   za dużo  i zaatakował.

 

To była z jego strony prowokacja ,która w  EU ,  w tym Londynie jest karalna tak   jak próba ataku na bezbronną kobietę.A może Junior robi to samo i to u siebie w domu?

Swoje  porady i   to   osobiste   wycieczki  zachowaj  dla siebie i  przestań mi do jasnej  cholery grozić czy obrażać. Zrozumiano?Czy też mam to samo  napisć w innych językach w tym arabskim i hebrejskim?O rosysjkim czy chińskim nie wspominam ,bo żal mi Ciebie,że wdajesz się w obronę pijanego smarkacza, który nie dostał za swoje zachowanie,po 4 literach,od swojego ojca ,za    takie    parszywe reakcje  ,również przeciw własnemu ojcu,Bronisławie.

Właściciele   agory   jak i   psuedo  konkurencyjnej  gazety polskiej  są  polskimi  hebrejczykami  dlatego moja wzmianka o posterunku.Dodam  że  totalnymi   analfabetami   nie znającymi hebrejskiego i    wyjątkowo odrzucani w ....Izraelu.Niech żyje posterunek 13.

 

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1450653

Dosyć tego

 

Proszę więcej nie zaśmiecać mojego bloga pańskimi idiotyzmami.

Proszę się usunąć lub będę zmuszony prosić o zbanowanie pana

Vote up!
8
Vote down!
-8

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450660

Jezus człowieku, jakie ty idiotyzmy zacząłeś wypisywać???!!!

Żadnego sensu i logiki!

 

Przekazałem fakty i poszlaki adwokatowi w Berlinie:przestępstwo - to są  strusie jaja !

A ja przekazałem fakty i poszlaki Wielkiemu Wodzowi w Kansas. Powiedział - BULLSHIT!!!

 

"...przestępstwo, które   jest   natychmiast , ścigane   z urzędu..." - no popatrz... nie jest ścigane z urzędu! Co za burdel!!!

 

"...Publiczne   zeznania   świadków są    Panu   znane...." - Nie są mi znane! Gdzie one są?! Pokaż mi je człowieku!

 

" Junior  ma  pod wpływem alkoholu reakcje samobójcy.Dlaczego?" - ???????? Sorry, ale to przerasta moje zdolności umysłowe.

 

Szanowny Panie Marku. Ma Pan dzisiaj wyraźnie zły dzień. Gada Pan takie niestworzone idiotyzmy, że nawet mój pies zaczął się uśmiechać.

 

Może jutro pogadamy?

 

Vote up!
8
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450658

Jest oświadczenie Pana Wasiukiewicza:

http://mysl24.pl/aktualnosci/1961-wasiukiewicz-potwierdza-wildstein-mnie-zaatakowal.html

 

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1450664

Jedna baba drugiej babie - żalosne jak i ten portal

najpierw sami robią sensacje a nastepnie sami to komentuja

sami wydaja oswiadczenia - jednym słowem DNO DNA

gdzie są jakiekolwiek opisy "napaści" opisane poza tym portalem

maja swoje 2 min i tyle

SuperNowa ma okazje na kolejne serialowe  teksty   w stylu "madzia 2014"

Vote up!
10
Vote down!
-5
#1450668

Jesteś cyniczny pisząc takie rzeczy. Sensację zrobił dejwidek napadając rannego i jego żonę, ot tyle. Co napiszesz? To sk...n ale "nasz"? Pamiętaj że tym usprawiedliwiasz zachowanie, zupełnie obce Polakom

Vote up!
10
Vote down!
-6
#1450671

Pisałem do Lipskiego i teraz do Ciebie piszę - podajcie jeden i tylko jeden komunikat KOGOKOLWIEK poza wypocinami niemyślących24.pl

 JEDEN

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1450672

W tekście masz autoryzowane oświadczenie Pana Wasiukiewicza, do tego oświadczenia sam przesłał mi link... Możesz też zapytać Pana Zalewskiego, czy jego wypowiedzi są jego, ja nie mam do niego kontaktu teraz. Nie bądź leń, sam poszukaj, mi wystarczy co się dowiedziałem i od kogo...

Vote up!
11
Vote down!
-6
#1450677

Tu przed samobójstwem DW też dzwonił do mnie !!!

Vote up!
10
Vote down!
-3
#1450683

A coś słyszałem, już chyba nawet nagrobek ma - to pan sobie te jaja z niego robił?... Pańskie życzenie śmierci Dawidowi Wildsteinowi może się ziścić, takie rzeczy działają bardziej niż się Panu wydaje, ja na tym skończę naszą "rozmowę", bo ani mu śmierci nie życzę, ani nie będę się z niej nabijał jak Pan to czyni. Po prostu takie żarty są dla mnie nieśmieszne...

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1450685

Januszu , ja tak MYŚLE że warto opublikować informacje jaką telefonicznie otrzymałem od napastnika

 

Ja.DW oświadczam że to co piszą na niemyślący 24.pl to stek idiotyzmów,bzdur i konfabulacji

 (redakcja)

ps.

wobec podejrznego nie stosuje się pełnego nazwiska i imienia

Nastepnie poprosimy , SuperNową.lju,Lipskiego o to, by rozesłali tą treść w pierwszej kolejności do obozu koncentracyjnego,a następnie do pozostałych portali o których już wcześniej pisałem.

Ważne by oświadczenie miało podpis (red)

Licze że ten komunikat rozesłany będzie w trybie ponadgalaktycznym

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1450679

Osadzony w podziemiach pałacu Mostowskich, pod zarzutem próby usiłowania mordu ze szczególnym okrucieństwem, dziennikarz Dawid Wildstein palnął sobie w łeb.

 

Gdy dowiedział się o tym ojciec osadzonego, Bronisław Wildstein, też palnął sobie w łeb.

 

(Wiadomość z jedynych wiarygodnych źródeł)

Vote up!
8
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1450680

Wobec powyższych faktów oraz z szacunku dla tych osób  ZAMYKAMY temat

Vote up!
10
Vote down!
-3
#1450684

a teraz poszli dalej.

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1450797

Ludzie na portalu Niepoprawni zaczynają świrować, szkoda tylko, że nie zdają sobie sprawy z przyczyn tego świrowania. To jest taki mechanizm psychologiczny, który sprawia,że pewne blokady zewnętrzne skłaniają psychikę i organizm do autoagresji, podobnie jak dzieje się przy schorzeniach systemu immunologicznego, gdy system zaczyna atakować własne tkanki. Ponieważ realny przeciwnik jest albo groźny albo niedostępny, wtedy rozpoczyna się agresja skierowana na obiekty zastępcze. Ustala się swoista hierarchia podobna do tej występującej przy zjawisku zwanym "kolejnością dziobania".

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1450715

Hmm

dość to ogólne

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1450722

Wcale nie chciałem dodawać Ci punktów !  Trafiło się że byłem 1 000 odwiedzającym. Trudno, niech Ci będzie.

Vote up!
10
Vote down!
-5

#1450773

   Komisariat XXII na Woli był wczoraj zaalarmowany wieścią o napadzie bandyckim. Dwaj mężczyżni mieli wtargnąć do kawiarni Peli Goldsztajn (Wolska 129), gdzie jakoby zrabowali pod grozą rewolwerów 1000 złotych.

    Alarm okazał się fałszywy, a tło zajścia romantyczne.

    W owej kawiarence stałym bywał gościem 24-letni ślusarz, pan Stefan Maciejewski (Ordona18). Bywał dla pięknych oczu 19-letniej Dwojry Goldszajnówny, córki właściciela lokalu. Z częstych odwiedzin zrodziła się miłość.

    - Będziesz moja? - spytał młody człowiek.

    - Będę - odpowiedziała dziewczyna.

    Postanowili wziąć ślub w kościele katolickim.

    Póki co o zamiarach nie wiedzieli krewniacy panny, nic nie wróżyło burzy. Dopiero wczoraj rano w kawiarence doszło do pierwszej awantury. Panu Maciejewskiemu zabroniono widywania się z ukochaną. Nie uląkł się jednak pogróżek. Oświadczył wręcz, że koło godziny jedenastej przed południem przyjdzie w towarzystwie przyjaciela prosić o rękę.

    Słowa dotrzymał. Zjawił się punktualnie mając za świadka kolegę, pana Stefana Zyskowskiego (Wolska 145).

    Wtedy na widok gości z kawiarni wybiegła pani Perla Goldsztajn i jęła wzywać pomocy.

    - Ratunku! Bandyci mnie napadli! Kasę zrabowali!

    Z pobliskiego komisariatu wysłano oddział policjantów, którzy poddali przesłuchaniu wszystkie osoby znajdujące się w kawiarni. Matka i młodsza córka Fajga twierdziły, że rabunek był. Natomiast starsza, Dwojra, obejmując kawalera za szyję, protestowała przeciwko tak potwornym oskarżeniom.

    - Kocham go, zostanę jego żoną - mówiła. Nie wierzcie mojej rodzinie, która chce nas zgubić.

    Dyżurny przodownik rad nierad polecił aresztować panów Maciejewskiego i Zyskowskiego. Prawdopodobnie dziś będą zwolnieni.

    Panna Goldsztajnówna siedzi obecnie w domu pod dozorem krewniaków. Przed kawiarnią gromadzą się rozgorączkowane tłumy, omawiając w żargonie ostatnie wypadki.

    Jeżeli miłość tych dwojga jest szczera, to prawdopodobnie żadne represje nie pomogą. Będzie ślub jak amen w pacierzu.

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1451507

Okupacja PKW - a gdzie dzielny zuch Dawidek???

Vote up!
2
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1451947

...ja ci powiem, dzielny zuch dawidek to gej...zobacz na jego ruchy...homoś jak nic...un będzie zagrzewał zza winkla..pozdr

Vote up!
3
Vote down!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1451950

Ta giętkość!

Vote up!
1
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1452211