Zrywanie zasłon maskujących

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

 

Nadszedł wreszcie czas, aby zacząć ujawniać nam wszystkim, całemu narodowi, czystą, niczym nie zafałszowaną prawdę, której znajomość była dotychczas przywilejem niewielkiej garstki wybrańców.

Reszta Polaków miała żyć w błogiej nieświadomości i konsumować fakty i obrazy, które im wyświetlano na rozlicznych ekranach, fałszujących i przykrywających prawdziwą rzeczywistość.

Po co im to – orzekli mędrcy i przywódcy. I tak niewiele zrozumieją i tylko zmąci to ich spokój.

Pora więc z tym skończyć.

 

 

  

Byliśmy traktowani jak motłoch. Głupi, ciemny motłoch...

System, który wykształcił się w Polsce zaraz po II WŚ, zbudowany przez przywiezionych na sowieckich tankach aparatczyków, oraz międzynarodowych zarządców uzurpujących sobie prawo do kierowania losami narodów, jak masoneria, czy klub Bilderberga, uznał w latach osiemdziesiątych minionego wieku, że osiągnięto pułap możliwości rozwojowych, nie państwa, nie narodu, ale uprzywilejowanej warstwy władców Polski. Towarzysze porozjeżdżali się po świecie i pooglądali, jak można żyć na wysokim poziomie. Zapragnęli tego samego. Było to jednak niemożliwe w sztywnym pancerzu państwa komunistycznego, gdzie wszystko należało do ludu. Trzeba to było mądrze zmienić, aby fikcyjna własność znalazła wreszcie prawidłowych właścicieli. Takich, którzy potrafią docenić stan posiadania i w pełni potrafią czerpać z bogatych zasobów.

 

Oczywiście, nie można było tego zrobić na tak zwany rympał, przejmować na chama majątek narodowy. To mogłoby wywołać sprzeciw, a może nawet bunt.

Zaczęto wówczas montować scenografie maskujące.

Takim pierwszym w nowym etapie rozwoju była transformacja i jej punkt startowy – okrągły stół.

Oto masz narodzie, popatrz sobie, komunistyczni władcy pokornie schylają głowy, siadają wspólnie do stołu z dzielnymi opozycjonistami i razem kształtują przyszłość nowej Polski, gdzie komuniści będą się odsuwać w cień, a rządzić zaczną zacni i dumni przedstawiciele narodu. Ku chwale ojczyzny. By Polska była krajem mlekiem i miodem płynącym.

To była farsa.

Jak okrutna i szydercza możemy ze smutkiem powiedzieć dzisiaj po dwudziestu sześciu latach.

 

Jednakże to właśnie wtedy rozwinięto i wprowadzono w życie teorię zasłon rzeczywistości, fałszywych ekranów i krzywych luster. Następnie z powodzeniem stosowano ją przez całe ćwierćwiecze.

 

Zasłona pod nazwą prywatyzacja. A faktycznie bezczelna grabież majątku narodowego i okradanie obywateli, kierowana przez złowrogiego fanatyka Balcerowicza, pod nadzorem światowej finansjery z paskudnym George Sorosem na czele.

 

By skryć nieustanne afery i szalbierstwa, z ukradzionych narodowi pieniędzy stworzono dwie stacje telewizyjne: Polsat i TVN, by oczy Polaków zatrzymać na brazylijskiej telenoweli, zachęcić do pląsów w rytmie disco – polo i karmić przetrawioną sieczką, o całe kilometry odległe od prawdy, na temat państwa i świata. Tak maluczcy mieli sobie o czym pogadać przy piwie i grillu.

 

Zasłony i ekrany maskujące były wszędzie, od gminy do sejmu i kancelarii premiera. To, co miało docierać do narodu, miało być przez nie precyzyjnie przefiltrowane.

Tak się system w tym działaniu rozbuchał, że nawet chcieli zasłonić nam prawdziwy krajobraz montując ekrany wzdłuż każdej drogi.

 

Rządził fałsz i obłuda. A system – postkomuna i jej kolejni sprzymierzeńcy w tym czasie kradli, kombinowali i dopuszczali się najróżniejszych bezeceństw.

Gdy powstawała taka potrzeba, nie wahano się dokonywać mordów politycznych. Opracowano nawet specjalną metodę, którą naród nazwał seryjnym samobójcą.

 

Wpływ obywateli na państwo i władzę był żaden. Nawet, jak trzeba było to i powszechne wybory sfałszowano. W zamian dawano ludowi ersatz, złudzenie demokracji i parodię państwa prawa. To właściwie był system pół-niewolniczy, tylko z taką różnicą, że jak ci się nie podobało, to mogłeś z niego spieprzać. W ramach poufnych traktatów czekała już na ciebie praca na tak zwanym zachodzie.

 

Szczytowym okresem tego zakłamania i całej tej prostytucji były rządy Platformy Obywatelskiej i PSL, z utalentowanym w kłamstwie i obłudzie mistrzem ceremonii, Donaldem Tuskiem. Była więc nam wyświetlana zielona wyspa, gdy wokół szalał kryzys i bankructwa. Drogowskazy pokazywały drugą Irlandię, a dobrobyt był tuż tuż, na wyciągnięcie ręki. Tylko, że między nim, a tą ręką była pancerna szyba telewizorów z programami Polsatu, TVN i przejętej również, nieustanie pro komunistycznej TVP.

 

A co się działo za maskującymi zasłonami? Czasami tylko docierały do nas strzępy informacji o kolejnych aferach, z których każda po kolei miała być tą aferą stulecia, a w praktyce żadna z nich nie została do końca wyjaśniona.

Zostawianie spraw niewyjaśnionych, czyli tak zwane zamiatanie pod dywan, to bardzo popularna i nieustannie stosowana taktyka usuwania niepotrzebnych kłopotów.

 

*********

 

Gdy w zeszły poniedziałek wybuchła świeża afera z Bolkiem – Lechem Wałęsą, spowodowana dziwnymi działaniami wdowy po zbrodniarzu Kiszczaku, zacząłem się zastanawiać, co to za nową zasłonę maskującą wysmażyły służby i co one teraz chcą przykryć.

Bo dla systemu – pamiętajmy – ex-komuny i lumpenliberałów (to wg. Brauna) dzieje się bardzo źle.

Nowa władza, nie dość, że w końcu tą władzę ma, to jeszcze ośmiela się bezczelnie rządzić.

I to wprowadza takie ustawy, że ten mozolnie budowany przez dwadzieścia pięć lat szkielet III RP może się rozsypać, jak domek z kart. Oficjalnie już opozycja zapowiedziała, że będzie walczyć z tym niecnym zamiarem na wszelkie sposoby: na ulicach polskich miast i w szacownych gabinetach tych państw, które mogą pomóc poskromić rozbuchany PIS.

 

Więc może z tym Wałęsą, to znowu jakieś maskowanie, by dać maluczkim temat do rozmów przy kawie.

Jednak uznałem, że nie – to pierwsza, tak widoczna szczelina na systemie fałszywych ekranów, którymi system odgrodził polskie społeczeństwo od brutalnej rzeczywistości.

Dodatkowym atutem jest tutaj odzyskanie polskiej telewizji TVP, co pozwala odpowiednio i uczciwie nagłośnić tą konkretną sprawę.

 

Za tym, że zaistniała ponownie afera Bolka jest dramatyczną porażką systemu i katastrofalnym pęknięciem w serwowanym Polakom obrazie, przekonał mnie taki scenariusz i niezbite fakty, które się z nim łączą.

 

Bardzo łatwo zapominamy, że generał Czesław Kiszczak, zanim został ministrem MSWiA i dostał całą ubecję i policję, do których, czego nie ukrywał, żywił pogardę i opinię o marnej jakości, był wojskowym wywodzącym się ze służb specjalnych. Czyli z tego, czym w końcu zostało WSI.

Mając to na uwadze, nie dziwi już, dlaczego z taką pieczołowitością, osobiście zachowywał akta Wałęsy.

Nie Wałęsy – Bolka. To bzdet. Wałęsa już od okresu powszechnej służby wojskowej był agentem, lub tylko człowiekiem do pewnych zadań wojskowych służb specjalnych.

W roku 1970 został on wypożyczony ubecji, która cierpiała na brak wiarygodnych informatorów w gdańskim środowisku i do roku 1976 wykonywał dla nich pracę.

Współpraca ta, z tego okresu, jest dobrze udokumentowana i już raczej dość dobrze znana. To ten słynny epizod Wałęsy – Bolka, haniebny, ale możliwy do przetrawienia.

Dzisiaj Wałęsa boi się, że w dokumentach Kiszczaka może być coś więcej niż Bolek 70/76.

 

W 1976 wojskówka odebrała Wałęsę ubekom, bo miała w stosunku do niego już dalsze plany.

Czy stratedzy wojskowych służb specjalnych rozpoczęli przygotowania byłego Bolka do objęcia przywództwa strajków robotniczych, a dalej patrząc, do objęcia wiodącej roli politycznej, po planowanej transformacji, tak, by zabezpieczał on z najwyższych pozycji interesy swoich wojskowych przełożonych?

 

Dla mnie ten scenariusz pięknie się dopina.

 

Czy Kiszczak zdecydował zadziałać według zasady – po mnie choćby potop?

Nie cierpiał Wałęsy, uznawał go za miernotę i bufona. Raczej też nie darzył zbytnią sympatią lumpenliberałów Tuska.

Przyszykował ładunek z opóźnionym zapłonem, gdy zrozumiał, że system, jego system w końcu przegrywa.

25 lat nowej Rzeczypospolitej to nieustanne pasmo nieudaczników, łotrów, małych krętaczy i bezczelnych cwaniaków.

Mógł uznać, że dosyć już tego nieudanego eksperymentu. Że po jego śmieci niech się dzieje wola Boża.

 

Czy Wałęsa w końcu stanie w prawdzie? Nie może!

Nadal obowiązuje go tajemnica służby, a służba, jak wiadomo, ma długie ręce.

 

Dla mnie bardzo znamiennym był okrzyk Wałęsy wypowiedziany w jednym z dziesiątków wywiadów, które teraz udziela: - "Przecież prowadzący nigdy nie zdradzi agenta, którego prowadzi! To niemożliwe".

Te słowa pełne niekłamanego żalu i rozgoryczenia przekonały mnie, że Lech Wałęsa do końca jest związany przysięgą agentem, który do nieszczęsnego poniedziałku był pewien swojej ochrony.

 

Miota się dzisiaj, bo to, co się dzieje, wreszcie go kompletnie przerosło.

 

*************

 

Czy teraz, gdy już wyciągnięto ten kamyk u podnóża, ruszy lawina?

Zaczniemy się zmagać z wieloletnimi kłamstwami i oszustwami?

A każdy z nas wie, jak wiele tego jest...

 

A Polska, cóż... nie będzie całkiem prawdziwa, jeżeli nie pozbędziemy się raz na zawsze tych kłamstw, które były skryte za ekranami i zasłonami propagandy i manipulacji.

 

 

.

 
 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Pod Twoim wpisem :-))))))))))

 

f

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1507585

Przykro Józiu, ale obrazek się nie wyświetlił :-(

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1507587

https://pbs.twimg.com/tweet_video/CVnSn1zVAAEMeCc.mp4

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1507624

.... a kimże jest ta młoda "dama" plująca dolarami ?

Czy przypadkiem nie jest to Blanka Rosenstiel  w młodości ?

Blanka....  84-letnia pudernica,  Polonii z Miami.

To Bolek do niej jęździ ładować akumlatory.

Jak Danuśka się o tym dowie , to na plecach zaniesie  bolkową szafę -  do IPN-u.

Janusz, Józio....3majta się Chłopaki,

Marek

ps.

....czy widzieli jak Blanka z panem Bolkiem pląsali,  jako pierwsza para w polonezie ?

To jest ku...wa cyrk ! :-))))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1507608

".... a kimże jest ta młoda "dama" plująca dolarami ?"

to jakiś papudrok,ale są w tych reklamach i niezłe dziewoszki

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1507620

to reklamy pod każdym wpisem jakie się od niedawna wyświetlają ;-)))))))

http://n.ads2-adnow.com/click?impid=SCI-107-110040-ikwlqhbo-1xiy&bidid=SCB-107-ca39e694-d60e-11e5-8fcb-002590c0647c-ikwlqhbo-3s8&adt=1&u=aHR0cDovL2xvZy51c2VyLWFwaS5jb20vP3NyYz1zbWExJnNfYWN0PWMmc190cms9Q2lCemJXRXhVa3czU2xablFVRkJRVU5CVjBaTlZVRkJRVUZCUlV0bGNFSlJLaENmcXJQVkF4akVfS2EyQlEqKg8=&h=c61eb3d7040cd93f5ee5356b9735e30d

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1507589

Kłamstwo nie różni się niczym od prawdy, prócz tego, że nią nie jest.

~ Stanisław Jerzy Lec

Żeby głosić kłamstwo, trzeba systemu – profe­sorów, gazet, ideałów, promowanych bohaterów prasowych, itd. Ale żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek.

abp Józef Michalik 

*

Czy to Polacy byli sprawcami bestialskiego ludobójstwa na Wołyniu, Ekscelencjo?

warunkiem przebaczenia jest przyznanie się do winy, wyrażenie skruchy i naprawienie krzywdy (...)

Kresowy Ruch Patriotyczny (Porozumienie Organizacji Kresowych i Kombatanckich), Al. Ujazdowskie 6A, 00-461 Warszawa, Warszawa, 1 lipca 2013 r. - LIST OTWARTY - Przewodniczący KRP - Jan Niewiński*

*

Afryka - Tanzania - 1996 - 2002

04.02.1996 - W poszukiwaniu Prawdy nigdy nie dawaj za wygraną i nigdy nie myśl, że już ją posiadłeś. Ona zawsze jest gdzieś przed tobą.

~ks. Kazimierz Kubat SDS

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

casium

#1507590

Witam! Dziekuje ,za przytoczenie rzeczywistosci! Te pekniecia,szczeliny zaczely sie od wyboru na prezydenta Pana A.Dudy! Potem Zjednoczona Prawica wygrywa wybory! A teraz odwlaszczone media zdzieraja zaslone z kolaboracyjnego mafijnego  monolitu Sitwy Postkomuny! Niedlugo mam nadzieje, spojrzymy na twarze glownych Aktorow zasiadajacych na lawach sadowych! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1507592

Witaj

 

Też uważam, że lawina właśnie ruszyła. I masz rację. Wszystko zaczęło się od wyboru prezydenta Dudy. Choć bądźmy uczciwi - od pierwszego wielkiego zwycięstwa Jarosława Kaczyńskiego.

I naród chce byśmy stanęli w prawdzie. To tylko etatowi mądrale mają wątpliwości.

Też czekam na nadchodzące procesy.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1507639

powoduje... uplyw czasu - i zwiazane z nim odchodzenie (jednych na wieczny spoczynek, innych na "zasluzone" emerytury) glownych architektow i aktorow  polskiej "pieriestrojki" lat 1989-90. 

Mam nadzieje, ze instytucje panstwa (IPN, wszelakie "sluzby" . Policja) nie przestrasza sie odpowiedzialnosci i rozpoczna poszukiwania brakujacych dokumentow w szafach bylych prominentow.

Wszak Kiszczak byl kilkakrotnie oskazrany i sadzony za zbrodnie stanu wojennego - ale mimo to nie spedzil za kratami ani dnia - a zaden prokurator ani sledczy nie zdecydowal sie przez 27 lat na dokonanie przeszukania w domu "generala", gdzie spokojnie lezaly sobie dokumenty, ktore nie mialy prawa tam sie znajdowac. Mysle, ze te dokumenty, ktore przewieziono do IPN - to nie wszystkie... pewnie te, ktore dotycza czynnych jeszcze politykow i "biznesu" sa dobrze zabezpieczone, bo sluza do zapewniania dostatniego zycia czesci postpeerelowskich elit oraz... ich dzieci i wnukow.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1507601

Witaj

 

W pewnym sensie masz rację - to jest naturalny proces. Tak, jak wrzód, który nabrzmiewa musi kiedyś pęknąć, tak potrzeba oczyszczenia pamięci narodowej musi się spełnić.

I padły ostatnie szlabany. Nie ma już "opiekunów" - Jaruzelskiego, Kiszczaka i Komorowskiego. Za to są nowi odważni ludzie.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1507640

Moim zdaniem trafna jest Twoja analiza sytuacji związanej z L. Wałęsą. Zatem z Bolkiem właśnie tak mogło być, jak napisałeś.

Wydaje mi się, że Bolek ma teraz problem, bo przywykł do słuchania i wykonywania poleceń oficera prowadzącego. A ten z WSI boi się teraz wychylić zza węgła, bowiem minister Antoni Macierewicz i jego podwładni czuwają i obserwują ruchy WSI-oków.

Zobaczymy, co przyniesie nam jutrzejszy dzień.

 

Pozdrawiam,

Satyr

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1507604

Witaj Janku

 

Cieszę się, że to trafia ci do przekonania. Oceniam prawdopodobieństwo powyżej 90 procent.

I masz rację. Sytuacja jest niezmiernie dynamiczna (jak nigdy) i każdy kolejny dzień coś dodaje.

 

Serdecznosci

 

Ps. Usciski dla Evy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1507641

Rzeczywiście z e wspólpracy ze słuzbami odchodz ise tylko...na cmentarz. Dlatego wałęsa ale i Michnik, Borusewicz, Niesiołowski, Lityński, Wujec, Frasyniuk beda łgac do śmierci..tak ich uczono - zaprzeczać jeśli nawet złapano ich z ręka w obcej kieszeni...nie dziwi nic...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1507607

... Anajewa gdy ten zrobił pucz i przejął władze w Rosji, że Polska chce być dalej ludowa i srał ze strachu, odetchnął gdy Jelcyn przejął władzę i zlikwidował pucz i uwolnił Gorbaczowa.

Bał się że Anajew pokaże kwity, więc się płaszczył i wił jak padalec, przed Anajewem, wspomniał dzisiaj o tym Kornel Morawiecki.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1507617

Zgubiłeś jedną literkę w nazwisku. To był Janajew,Giennadij Janajew.
A tu coś z innej beczki
 
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CVnSn1zVAAEMeCc.mp4
Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1507623

Witaj

 

Wiesz, ja się dziwię, że jeszcze nikt nie podjął się pełnego opisu i charakterystyki Wachowskiego. Czyżby jeszcze ciągle strach przed seryjnym samobójcą?

 

Pozdrawiam

 

Ps. A jak Wachowski, to i Opara i cały ten ekran.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1507643

W październiku 2014 roku napisałem o Kulczyku dość obszerny tryptyk. a pod koniec lipca 2015 roku, czyli 10 miesięcy później zajął się nim... seryjny samobójca.

Jak napiszę o Wachowskim, to może.... ???

 

Pozdrawiam,

Satyr 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1507644

Na co czekasz???!

Do roboty! ;-)))))))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1507650

;-)))))))))))))))))))))) POPIERAM!

Do roboty !

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0


#1507653

Witaj

 

Proste i odwieczne zasady służb specjalnych, chyba właśnie dzisiaj Kiszczak złamał. Ciekawy gest zbrodniarza.

I wystawił prowadzonego agenta.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1507642

Witam , ostatnio przekazano mi fajny tekst. Czytajac mialem wrazenie, jakbym go sam napisal. Postanowilem podac go tutaj w calosci:

Zydzi po wielu porazkach z Moczarem, wrocili triumfalnie do rzadu z pomoca Walesy, ktory z kazdym dniem, z kazdym wywiadem demaskowal sie, odkrywajac swoje nieuctwo, dyletantyzm polityczny i pyche. Walesa operowal sloganami podsunietymi przez zydostwo. Jego wiedza jest zadna. Nie dokonal zadnych przemyslen. Nie zna historii Polski, myslal tylko o pelnym brzuchu - co bylo widac, mieszkal w rezydencji i nawet zaczal nisic sygnet z wygrawerowanym masonskim trojkatem. W swej prezydenturze zapisal sie w swiadomosci "czarna karta" Walesa to agent UB/KGB ; krol cyganow ze wsi Popowo o niejasnym internacjonalistycznym pochodzeniu. W prezydenckiej kampanii wyborczej, sfinansowanej przez zydowskich aferzystow Baksika-Gasiorowskiego,  naklamal wiecej jak Lenin i Goebbels razem wzieci. Za nagrode Nobla dla Walesy niemiecki Kahal zaplacil 300 000 dolarow. Wzorem Lenina naobiecywal zlotych nocnikow, gruszek na wierzbie i opowiadal bajki o drugiej Japonii. Obiecywal 100 milionow dla kazdego, w dwa miesiace mial zapewnic lad i bezpieczenstwo, a komendantow policji zamienic w listonoszy, aferzystow puscic w skarpetkach. Kapitalisci mieli przewiezc wory dolarow, a odwrotnie wywiezli. Prezydentem Polski zostal czlowiek belkocacy niezrozumialym jezykiem idiotyzmy, udowadniajacy, ze go stac na kroki nieobliczalne. W czasie wizyty prezydenckiej w USA znani dziennikarze zadali Walesie pierwsze pytanie: " Co panu prezydentowi sprawilo najwiecej przyjemnosci w trakcie pobytu w Stanach Zjednoczonych ?" -  Prezydent Walesa wstal i odpowiedzial : " Najbardziej starala sie zona przyjemnosci mi robic " ( Relax nr.16 z 20.04.1991 r Chicago ) Zachowanie znamionuje osobowsc. Dowcip jest na miare czlowieka, podobnie jak czlowiek wartosciowy jest poziomem kreowanego przez siebie dowcipu. Jesli stwierdzajacy o sobie " naga prawde" byl wybrany w demokratycznych wyborach prezydent- to coz mozna o nim myslec skoro wybrali go ciemni i glupi ? Dziecku nie daje sie zapalek. Walesa przypomina szalenca, ktoremu umozliwiono zabawe przelacznikami na tablicach sterujacych elektrownia jadrowa. Krol byl nagi. Zeszlismy do roli poddanych krola Ubu. Nalezaloby zapytac, kto go wybral na prezydenta ? Dlaczego to Polacy pozwalaja sie ogrywac oszustowi znaczonymi kartami. Po pierwsze nie jest prawda, ze to Polacy wybrali Walese na Prezydenta. Walesa zostal wylansowany przez zydowskie lobby z Brukseli. Miedzynarodowy Fundusz Walutowy- agenda tajnego swiatowego zydowskiego rzadu- potrzebowala w Polsce krola Ubu, bezwolna marionetke wykonujaca kazde polecenie w interesie swiatowego zydostwa. Walesa ani robotnik ( dwa dni z wczorajszym pracowal w stoczni przy noszeniu kabli ), ani chlop ; lump o mentalnosci alfonsa z polswiadka. Z malego zlodziejaszka mleka w hotelach robotniczych, polanalfabeta, czlowiek o mentalnosci handlarza koni czy sutenera, dziecioroba lewych dzieci - wyrasta na wielkiego meza stanu . podobnie zreszta jak dobrze nam znany Nikodem Dyzma. Oprocz nagrody Nobla z calego swiata slywaly od loz masonskich i uniwersytetow doktoraty "Honoris Cauza" Przed wyborami Walesa obiecywal wiele. Pozniej, gdy wraz ze swoja "druzyna" opanowal wladze, wypial sie na 10 milionow czlonkow "Solidarnosci" i na caly Narod. Zaczal mowic, ze wlasciwie to on nic nie moze. Nie mogl: uwlaszczac Polakow, przegonic aferzystow i obcych agentow, ukrocic bandytyzm. Nie mogl nawet " puscic w skarpetkach" - jak to przyzekal - dwoch zydowskich zlodziei - Bagsika i Gasiorowskiego, ktorzy za wykraduzione w Polsce biliony urzadzili sobie luksusowe palace w Izraelu. To pod rzadami Walesy Polska byla okradana na masowa skale, afera gonila afere. Zbudowal on dobrobyt, ale dla garstki agentow, zlodziei zydow. Wpedzil natomiast w nedze i beznadzieje 20 milionow uczciwych Polakow, ktorym brakuje na czynsze, lekarstwa i chleb. Zafundowal tez bezrobocie siegajace 3 milionow osob. Podczas swej wizyty w USA w 1991 roku Walesa m.in., powiedzial w konsulacie polskim w Nowym Jorku do amerykanskich biznesmenow :..., bo powinniscie wiedziec, ze najlepsze interesy robi sie z glupimi i ciemnymi. Dnia 27.10.1994 roku na spotkaniu z mieszkancami Warszawy w kosciele przy ul. Chlodnej, Pani Walentynowicz publicznie oswiadczyla, ze Walesa nie organizowal strajku w stoczni. Skok przez plot ze srubokretem w reku jest zaklamanym mitem podobnym do wystrzalu z "Aurory" wymyslonym dla celow propagandowych przez filmowcow - rosyjskich zydow. Walesa na polecenie MSW, a personalnie gen.Kiszczaka zostal na teren stoczni dowieziony od strony kanalu motorowka. W sali BHP,  dowiezieni wczesniej agenci (przebrani w kombinezony) okrzykneli Walese o ps. "Bolek" - przywodca strajkujacych stoczniowcow. Nie wolno wiec pod zadnym pozorem dopuszczac, aby Walesa nadal szkodzil Polsce i Polakom. Obowiazkiem naszym jest to, by Walesa juz nigdy nie zaistnial na polskiej scenie politycznej wlasnie m.in., dlatego, ze do obcych mowil o swoim narodzie, ze jest "ciemny i glupi"

pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

chris

#1507664

... witaj Krzyś.

Zakładam i bardzo byłbym rad,  gdybyś  to Ty był autorem tego tekstu.

Chętnie bym się pod nim podpisał.

Wiesz jakie będą reperkusje tych wydarzeń  okołobolkowych..?

Duża część Polaków skłoni się w kierunku Rosji, bo tak się wkurwią bruksesko/amerykańską- diasporą żydowską.

Już chyba każdy , nawet ten mniej rozgarnięty , widzi co z nami robi żydostwo - z nami to znaczy z Polską.

3maj się i wracaj do Kraju !!

Marek

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1507665

Witaj Marku,

wstepem posluze sie bolkowym "...chcialem, ale nie mogem !

Tutaj po drugiej stronie jest wiele do czynienia i uczynienia...i mam "bardziej wolna reke "...

Odnosnie autorstwa tekstu, to  pozostawmy temat otwartym... ;-)

Co do Twojego..." Duza czesc Polakow skloni sie w kierunku Rosji, bo tak... "

No z taka opcja musimy walczyc, gdyz nalezy pomoc zrozumiec naszym Rodakom, ze my jestesmy niemalze sami...Nas kosza ze wszystkich stron i to jest cala prawda. Tym niemniej nie wolno nam laczyc sie w pary z naszymi wrogami i to niezaleznie z ktorej strony. BOG HONOR OJCZYZNA jest nasza dewiza i tak musi pozostac ! Mam nadzieje, ze w przyszlosci ( jezeli jeszcze takowa bedziemy mieli ), to po rzadach PiS-u przyjda tacy nastepcy, ktorzy wykreuja polityke..."  bardziej niezalezna "..., chwilowo jednak jest to poprostu NIEMOZLIWE ! Slowem obecnie weszlismy w bardzo ostry zakret i musimy wypraszac u Pana Boga bysmy z tego zakretu nie wylecieli...Zydostwo tak "przykrecilo srube " , ze nasza panstwowosc dostala palpitacji serca...Sa doslownie wszedzie obecni i paralizuja kazdy opor i to zarowno u nas w kraju , jak i na calym Swiecie. Organizowali sie przez ostatnie stulecia i aktualnie stanowia bardzo duza sile. Kazdy rzad i to na wszystkich kontynentach jest poprostu zazydzony...i tym samym wspoldziala z pozostalymi cialami zydowskiej swiatowej ekonomii. Papierkiem lakmusowym tej sytuacji, a wszczegolnosci u nas wkraju jest na ten przyklad walka zydostwa z kazda krytyczna wypowiedzia GOJOW , ktora to natychmiast steplowana jest ANTYSEMITYZMEM i karana prawnie...Nam Polakom w naszym kraju zydostwo - kurwa ich mac! zatyka poprostu usta reka ! I to jest sytuacja poprostu nie do przyjecia...Ale biada parchom ! W historii wypedzano ich z kazdego kraju, ktory probowali sobie podporzadkowac. Obecnie zapanowili nad swiatem...lecz nie do nich bedzie nalezalo ostatnie slowo...Gudlaje jak wiemy maja  bardzo negatywny stosunek do gojow, do wszystkich pozostalych narodow i ras ludzkich i to ich zgubi...Nie mozna bowiem sterowac swiatem, majac jednoczesnie taka pogarde w sercu do rodzaju ludzkiego...w kazdym razie nie mozna czynic tego cala wiecznosc. Obecnie zyjemy w czasie pod tytulem "SPRAWDZAM" . Karty leza na stole, niektorym wypadaja z rekawa...przy stole siedza rozni gracze, lecz stol ten nalezy do Boga.On jest rowniez sedzia w tym pokerze...i jedynie On potrafi  "rozmuchac" ta sterte ludzkich slabosci i ludzkiego  falszu.

pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

chris

#1507668

Pojawiasz się i znikasz,i znikasz i znikasz....

Tak było od 89r.

Teraz zniknie na zawsze ten oszust!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#1507718