Lasy – temat tabu

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

 

 

 

 

 

 Jeżeli ktoś sądzi, że wraz z likwidacją urzędu cenzorskiego na ulicy Mysiej, cenzura zniknęła, to jest naiwną owieczką.

 

Kończy się właśnie tydzień, gdy prawicowa, patriotyczna strona Polski przystąpiła do zmasowanego, choć nie koordynowanego ataku w obronie polskich lasów. Konkretnie – nie dopuszczeniu do regulacji prawnych, dzięki którym polskie lasy, 30% terytorium kraju, będą mogły zostać sprywatyzowane i sprzedane za granicę, gdyż Polacy nie mają pieniędzy, żeby kupić majątek warty prawie 1000 miliardów złotych.

Z konferencją prasową wystąpił profesor Jan Szyszko, wielokrotny minister środowiska w rządach Buzka, Marcinkiewicza i Kaczyńskiego [1].

Tygodnik "W sieci" opublikował dramatyczne i alarmujące materiały wskazujące, jak władza po cichu i wbrew narodowi usiłuje doprowadzić do sprzedaży lasów [2]. W końcu – last but not least  blogosfera, pod przywództwem portalu niepoprawni.pl [3] ruszyła do akcji.

Nie jestem megalomanem, lecz po czymś takim cała Polska powinna zawrzeć oburzeniem. Nic takiego jednak się nie stało. Dlaczego?

 

Centrala?

 

Lat temu parę, lecz już po Tragedii Smoleńskiej, dosyć intensywnie analizowałem istniejący w Polsce i rządzący w kraju od dobrych 25 lat Układ i System. Starałem się zdefiniować i dotrzeć do źródła takiego stanu rzeczy.

Ta wyniszczająca kraj struktura spowodowana jest zawarciem licznych układów, w tym jeden – magdalenkowy, nie dopuścił do niezbędnych procesów dekomunizacji, lustracji i audytu państwa.

Pozwoliło to starym komunistycznym strukturom nadal, chociaż już teraz z cienia, decydować o losach Polski. A ponieważ to ludzie prymitywni, których kiedyś ktoś trafnie określił jako chamo-komuna i żydo-komuna wywodzący się z ruskiej, uralskiej dziczy, nastawieni, jak ich przodkowie – mongolskie i tatarskie hordy, wyłącznie na grabież i niszczenie, rozpoczęli rujnowanie Polski, które trwa do dzisiaj.

Niejasne mimo wszystko pozostaje istniejące powiązanie z zewnętrznymi, zagranicznymi ośrodkami władzy.

 

Abstrahując od historycznych zaszłości, gdy Polska, konkretnie PRL była nieformalną ruską kolonią, a ważne decyzje powstawały na Kremlu, jestem przekonany, że w czasach obecnych, pozornej demokracji i suwerenności, Polska jest faktycznym, jak stwierdził to już nawet prezes Kaczyński, kondominium, sterowanym z Moskwy, Berlina i Brukseli.

Wobec tak przyjętego założenia, wewnątrz naszego kraju musi istnieć centrala, albo inaczej – tajny ośrodek władzy, odbierający polecenia zagranicznych mocodawców i wcielający je w życie. Uzupełniając to oczywiście o elementy swojej grupy interesu.

 

Gdzie taka centrala może się znajdować?

Osobiście jestem przekonany, że w bliskim otoczeniu prezydenta Komorowskiego, gdzie sztab ludzi wywodzących się ze służb specjalnych, cywilnych, lecz przede wszystkim wojskowych, decyduje o losach kraju.

Komorowski nie jest tylko stróżem żyrandola, jak sprytnie puszczona plotka miała zasugerować społeczeństwu. To sprawny wykonawca poleceń, realizujący zadane Polsce działania w zakresie polityki wewnętrznej i zagranicznej, oraz gospodarki.

Mając za sobą służby specjalne, gdzie również wybrzmiewa pytanie – czy Komorowski kieruje służbami, czy służby Komorowskim, prezydent może bardzo skutecznie oddziaływać zarówno na rząd, jaki na sejm, mając w garści niewątpliwie kryminalnie lub moralnie umoczonych posłów i polityków.

Pamiętacie państwo, jak PSL chciał podskoczyć koalicjantowi sejmowym przemówieniem posła Pawlaka, czy ultimatum Piechocińskiego w sprawie taśm z podsłuchami? Natychmiast ściągnięto ich do parteru tzw. sprawą posła Burego.

Bo służby haki mają na wszystkich naszych tzw. polityków, trzymają ich w garści i ci muszą robić to, co wymaga od nich Centrala.

Należy też wspomnieć, że to od prezydenta zależy kształt i polityka sądownictwa i całego systemu sprawiedliwości, więc tak na prawdę, mamy do czynienia z pełnym, choć ukrytym totalitaryzmem.

Widać więc, że wbrew konstytucyjnym założeniom, wszystkie elementy władzy, tak na prawdę, skupione są w jednym, bardzo małym środowisku.

 

I tak ta władza się w Polsce kręci. Jak mu kazali, to Bolek Wałęsa umacniał lewą nogę, a jak ex-komuchy się całkowicie zbłaźniły, to pracownicy aparatu, m.in pan Olechowski, generałowie Czempiński i Dukaczewski skonstruowali w oparciu o najbardziej cynicznych i dyspozycyjnych aktorów sceny politycznej, w tym tzw. aferałów z KLD, nowy twór pod nazwą Platforma Obywatelska, który fantastycznie wstrzelił się w potrzeby polskiego lemingolandu, przygotowywanego przez lata przez Gazetę Wyborczą i telewizje TVP i TVN.

 

No dobrze, lecz cóż te dygresje i rozważania mają wspólnego z naszą walką o polskie lasy? Otóż mają i to dużo.

Tak określona i zdefiniowana centrala całkowicie decyduje o tym, o czym się w Polsce mówi, o czym, poza małymi, niszowymi wyjątkami się pisze w gazetach i co pokazuje się narodowi w telewizorach.

To oni narzucają tematy dyskusji przy rodzinnych stołach. To oni wylansowali na długie miesiące mamęmadzi. Oni decydują o tym, czy Polacy biedą wiedzieć, że na Marszu Niepodległości 11 listopada było tysiąc osób, czy 10 tysięcy osób, choćby na prawdę demonstrowało 100 tysięcy ludzi.

Mając całkowitą kontrolę nad środkami przekazu, Polska jest właśnie taka, jak oni zdecydują się pokazać. W pocie czoła i nieustannie pracują dzielni funkcjonariusze propagandy, by zaprezentować narodowi i światu obraz Polski, taki jaki został zdecydowany w Centrali blisko prezydenckiego pałacu.

Za każdym razem, gdy coś niebezpiecznego dla Układu, jakoś przedostało się do opinii publicznej, jak te nocne boje 18 grudnia o lasy państwowe, to natychmiast przykrywa się taką informację jakimś, nawet najbardziej chamskim idiotyzmem, jak ta sałatka poseł Pawłowicz, czy sejmowe pyskówki.

Przyznać muszę, że choć ze wstrętem, to jednocześnie z pewnym podziwem,  patrzę na działalność aparatu propagandy III RP. Komuniści w PRLu nie mieli tak świetnej maszynerii.

 

Propaganda oraz kształtowanie umysłów i świadomości obywateli, to nie tylko nieustanne sączenie kłamstw od ucha, przykrywanie ważnych wydarzeń idiotycznymi i emocjonalnymi, oraz nic nie znaczącymi dla narodu głupotami, ale także cenzura. Kompletne przemilczanie i wymazywanie ze sfery publicznej informacji, faktów i zdarzeń niewygodnych, a nawet niebezpiecznych dla obecnego w Polsce Układu i Systemu.

Dzisiaj, na początku 2015 roku, takimi najistotniejszymi tematami, które Centrala tłumi, stara się wymazać i zdusić to problem bezpieczeństwa energetycznego kraju i powiązane z tym zamilczenie tematu polskich złóż surowców energetycznych, w tym ropy i gazów łupkowych, to problem polskiego węgla, najbogatszych złóż w Europie i mafii rozkradającej doszczętnie ten sektor gospodarki.

 

To także cenzura, która objeła naszą walkę o niedopuszczenie do złamania konstytucji i spowodowania sprzedaży polskich lasów.

Żadna reżimowa telewizja, nawet przez sekundę nie zająknęła się, że taka walka ma miejsce rozpoczęta przez obywatelskie działanie.

Reżimowe dzienniki, tabloidy i tygodniki kompletnie ignorują problem i świadomie oraz skutecznie przemilczają konieczność obrony polskich lasów.

Tematu nie ma. I już.

Mimo tego internet się wzbudził i blogosfera zawrzała. Oczywiście sfera leminga, wszystkie te onety i tym podobne, kontrolowane również przez Centralę "nie zauważyły tematu". Powiem więcej, nie tylko nie zauważyły, ale natychmiast gwałtownie zaczęły go przykrywać swoimi bzdurami i sieczką dla pustych głów.

Na chwilę obecną temat ratowania polskich lasów z wiodącym http://ratujlasy.niepoprawni.pl/ ma kilkaset tysięcy popierających internautów i poparcie kilkudziesięciu, głównie prawicowych, ale również ekologicznych portali internetowych. Prosto obliczając, przekłada się to mniej więcej na milion Polaków, do których, mimo cenzury informacja dotarła. Nie jestem pewien, czy to sukces, wobec takiego skomasowanego wyciszania przez systemową cenzurę niebezpieczeństwa utraty lasów i 30% terytorium kraju.

 

Należy też tutaj przytoczyć karygodne zachowanie popularnej witryny wykop.pl, teoretycznie niby wolnej, bez cenzury i tworzonej przez internautów. Otóż parę dni temu, administracja tej strony internetowej zaczęła usuwać wszystkie nadsyłane materiały dotyczące lasów. Na wykop.pl temat lasów został ocenzurowany. Widać administracja, niby wolna i niezależna, dostała polecenie z centrali i musiała się podporządkować.

W reakcji na to wściekli internauci zaczęli wprost zarzucać cenzurujący wykop.pl materiałami związanymi z lasami. Przerażona redakcja wykopu, bojąca się o utratę prestiżu broni się dzisiaj, wydając kolejne oświadczenia [4].

 

Ale mleko się już wylało. Centrala udowodniła, że jej brudne pazury sięgają głęboko, a w internecie oprócz portali społecznościowych, o których dobrze wiemy, że należą do systemu, również strony internetowe, pozornie niezależne, są pod silnym wpływem panującej w Polsce sitwy marionetek zagranicznych mocodawców.

 

Cóż, non plus ultra... albo nic dodać, nic ująć... Wiemy, że dosłownie wszystko jest zinfiltrowane przez pajęczynę Układu, który rozwala Polskę.

Lecz, czy to znaczy, że mamy zaprzestać walki o wolność i prawdę, bo i tak z góry jesteśmy skazani na niepowodzenie?

Nie sądzę. Oni nas się coraz bardziej boją. Ich reakcje są histerycznie i chaotyczne. Grunt usuwa się im pd nogami, a w powietrzu czują już wiosnę, która, jak wiadomo od lat, będzie nasza.

 

  [1]   http://youtu.be/sJa9xqHzzKU

[2]   http://www.wsieci.pl/wsieci-jak-komorowski-sprzedawal-polskie-lasy-pnews-1914.html

[3]   http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

[4]   http://www.wykop.pl/link/2350334/znalezisko-z-1245-wykopami-usuniete-z-glownej/

 

 

.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:20)

Komentarze

Tekst celnie pokazuje umiejscowienie "mózgu" operacji usypiania Polaków w otoczeniu Bredzisława. Jest racją,że pokazuje się go jako swojskiego, trochę nieporadnego wujka, choc to bardzo niebezpieczny, mściwy i zawistny człowiek, bez odrobiny cech, ktore me(n)dia mu dorobiły. Jest całkowicie dyspozycyjny wobec centrali, w końcu nie darmo ma "resortową"żone, której wpływy tez są niebagatelne. Dlatego centrala zrobi wszystko dla reelekcji Komorowskiego. Chyba ,że centrala ma nad soba obercentralę i tam "przełożą wajchę"...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1462488

Witaj

 

Piszesz:

Chyba ,że centrala ma nad soba obercentralę i tam "przełożą wajchę"...

Ja jestem pewien, że ma obercentralę. Na moje oko to jest Berlin. Tam się koordynuje i polecenia Putina i żadania Brukseli.

Zauważ, że to własnie do Merkel poleciała Kopaczowa, jak jej górnicy zaczęli fikać.

 

Zresztą wydaje mi się, że Kopaczowa chciała by się uwolnić (naiwna) spod protektoratu Bula i Centrali, więc już wkrótce zobaczymy jak poleci w maliny. No.... chyba,, że Merkel ją polubiła.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462489

Coś mi to przypomina ;)

http://rebeliantka.neon24.pl/post/118171,z-frontu-obrony-lasow-pomyslne-wiadomosci

Przywództwo, he, he :)))

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-13

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1462490

Prosiłem Panią o coś.

To, że nie może się Pani powstrzymać utwierdza mnie tylko o kompulsywno - obsesyjnym charakterze Pani.

I jezeli Pani sądzi, ze ja od Pani zżynam, to właśnie tym świetnym dowcipem uczyniła moją niedzielę wesołą i pogodną.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462492

ale jeszcze marynarz-"cybernetyk"-psycholog-psychiatra, etc.

Umrzeć ze śmiechu można.

A to że Pan zżyna, to widać. Nic nie trzeba sądzić.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-13

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1462495

EOT

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462496

Jasne. Nie ma to jak wylansować się na odcinaniu kuponów i zdobyć trochę punktów. Pani Ula od krów na pewno przyjdzie z pomocą.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1462628

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...wsz msł t prztrwć..przspć sę z prblmm h h h...lb mż przyszły wytyczn z Cntrl :)))pzdrwm

http://trybeus.blogspot.com/

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-11
#1462494

EOT

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462497

...już któryś z kolei Twój komentarz muszę czytać na głos mojej Żonce :))...
...masz kolejną fankę :)))...pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1462509

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

cytt :

&qt;(...)Kńczy sę włśn tydzń, gdy prwcw, ptrtyczn strn Plsk przystąpł d zmswng, chć n krdynwng tk w brn plskch lsów. Knkrtn &ndsh; n dpszczn d rglcj prwnych (...)

 

fktyczn :))zmswny..lż t bfnd...prszę n pczątk zwsz !! przypmnć, z t Rd Mryj zpcztkwł kcję Rtj Lsy, dzęk nm zbrn pdpsy 2 pół mln, któr zstł wrzcn d ksz pdczs &qt;ncnj zmny&qt;

..dzk tm, ż psłnk Pwłwcz jdł słtkę n sl t był t żłsn pęc głsów...cnk czrwn ln...gdyby psłnk wyszł n słtkę d kntyny sjmwj byłby jż 4 głsy, jśl jkś psł Ps ngl msłby wyjść d tlty, b m prblm z prsttą t jż tylk trzy...dwóm skłznąłby plc pdczs głswn zstłby tylk jdn...pzycj zmst rbć mrsz, zrgnzwć wtdy prtsty, t stąp p cnkj, czrwnj ln...l t n chdz t, by złpć królczk...

 

cytt :

&qt;Cntrl dwdnł, ż jj brdn pzry sęgją głębk, w ntrnc prócz prtl spłcznścwych, których dbrz wmy, ż nlżą d systm, równż strny ntrntw, pzrn nzlżn, są pd slnym wpływm pnjącj w Plsc stwy mrntk zgrncznych mcdwców.&qt; 

 

...ż zpytm pd jkm wpływm są nsz blg włśn t nszczęsn nzlzn.pl ??? Pytn rtryczn :))))))))))))))zptlłś sę n mks...trdn c będz zchwć bktywnść..:))))))))

http://trybeus.blogspot.com/

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-11
#1462493

przecież ta mitomania jest naprawdę destrukcyjna.

Odpowiedź blogosfery - oby jak najdłużej trwała, przełożyła się na działania w realu i była rzeczywiście masowa - była reakcją w związku z wieloma tekstami wielu autorów, w tym m.in. europosła Kuźmiuka. Najsilniejszym katalizatorem był artykuł Marzeny Nykiel w tygodniku "W Sieci".

Stąd mówienie o przywództwie NP jest naprawdę pretensjonalne. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-13

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1462498

Szkodzi zaś sobie ten, kto trwa w błędzie i nieświadomości.
Marek Aureliusz

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1462500

Ludzie, którzy pragną się jeden nad drugim wywyższyć, przed sobą wzajem się poniżają.
Marek Aureliusz

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1462499

W sztabie terenowego oddziału centrali, rzuconego na front walki o czystość i лояльность prawicowej blogosfery, kompolit Grucha zwołał naradę i przekazał polecenie góry: - słuchajcie rebiata, nasza taktyka lekceważenia, pomijania i wyśmiewania, nie daje zbyt dobrych rezultatów. Te parchy zdechłe, jakoś ciągną. No to my im pokażemy naszą srogą stronę - Rebeliantko, trybeusie, tadmanie i reszta! Do roboty! Kłuć, drążyć, jątrzyć i wyśmiewać. Nie chcę już o tych pier...ch lasach słyszeć!

- Tak, toczno!!! - zgodnym chórem zakrzyknęli nowi krasnoarmiejcy i ruszyli do ataku, w swoich podartych szynelach i onucach, napojeni stakańczykami wodki i otumanieni marzeniami o mateczce, co wkróce nadejdzie ubrana na zielono.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462501

.... oczywiście zapytam wprost :

Czy istnieje możliwość, aby to co się dzieje pod tym wpisem - było :

..."ostatnim najazdem Ruso-syfilistów na Niepoprawnych.pl". ! ?

Czy Redakcja nie widzi, że ten "śmieszny duecik", jest w stanie rozdu...yć, każdy temat- nawet ten istotny dla przyszłości Kraju?

Janusz, nie daj się wciagać w dyskusję z "dziwnymi ludzikami".

To towarzycho już odkryło ostatnie swoje karty.

3maj się -  naprawdę dobry tekst.

Marek

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4
#1462502

Witaj Marku

 

Jak widzisz, oni próbują różnych taktyk deprecjonowania nie tylko akcji, ale również całego portalu niepoprawni.

Jak byś cofnął parę miesięcy wstecz pamięcią, to ile razy Grucha et consortes wieszczyli upadek niepoprawnyc i Gawriona.

A tu masz babo placek. I tu jeszcze taki fantastyczny sukces (130 tysięcy odsłon w tydzień !!!).

Stąd ten kwik, histeria i rzucanie do boju ostatnich posiłków.

Oj, pewnie premii nie będzie....

 

Zdrufko Marku

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462512

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...o odsłonach to ty się nie wypowiadaj, bo to tak jakby prostytutka wypowiadała się na temat błony dziewiczej...teraz już wiem dlaczego GAWRION nie wytłumaczył sie z pompowania odsłon twoich postów...pewnie sam pompował...

...a jak to teraz jest z tymi lajkami ?:))))))))))

też pompka w ruch, ? a nie, teraz odświeżanie:)))...myślisz, ze ludzie są tacy prymitywni i nie widzą, tych cudów :)))

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-10

http://trybeus.blogspot.com/

#1462524

Dlaczego?

Już Panu kiedyś tłumaczyłam, że ja piszę wszędzie z perspektywy katolicko-narodowej. I nikt mi nie będzie dyktował, gdzie mi wolno pisać.

A Pan nie potrafi się wznieść poza jakieś bardzo dziwne motywy. Poza tym te wyzwiska chwały Panu nie przynoszą.

 

 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-10

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1462525

‚Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1462528

.... Pani Krystyno, ja nie wiem co to jest pisanie katolicko-narodowe ?!

Natomiast doceniam wagę i wartość naszej wspólnej inicjatywy w obronie Lasów i całego majątku Narodowego.

To właśnie w tej kwestii  - nie będę ukrywał - bardzo liczyłem na Panią !

Jeśli jest Pani uczciwym człowiekiem - a ufam, że tak jest - to proszę mi powiedzieć komu ma służyć ta dziwna "przepychanka" z Januszem vel Jazgdyni ?

Tak .... to właśnie liczyłem na panią, że pomoże pogonić dziwnych ludzi którzy "obsiedli" NP i za wszelką cenę chcą ośmieszać nasz portal !

Spokojnej Niedzieli,

M.S.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1462532

Żyła sobie Złośnica Zazdrośnica,...
Taka to już była z niej bałwanica!!!
Nochal czerwony, wytrzeszczone oczy.
No i na wszystkich od rana się boczy.
Ubrana w worek po ziemniakach...
Skakała sobie po leśnych pniakach.
Nie robi sobie nic ze wszystkich zakazów,
Nie słuchała nigdy matczynych nakazów.
Ciągnie koleżanki za warkocze białe
Straszy i bije wszystkie dzieci małe.
Wszytko może robić, tak się jej zdaje,
W owej okolicy żyć nikomu nie daje...
Popsuła lalkę Madzi bo ona nie miała.
Dobroci i koleżeństwa chyba nie znała.
Co tu z taką nieznośną pannicą zrobić?
Ktoś tam kiedyś, nawet chciał ją pobić!!!
Lecz gdy dziewczę wyrosła jak dębina...
Na poliki wylał się rumian koloru wina.
Cóż to nawet jej nosek zrobił się zgrabny.
Czy to czary? Jej wzrok tak dziwnie powabny!
Czyja to Magia i uroki wiedźmowej wiedzy??
Niezwykłe zmiany, po czyjej to dobrej przędzy?
Uśmiechem Dziewczę raczy i dobrotliwe czyny.
Nie ma w niej nawet maleńkiego grama winy.
A to dziwy, zmian tak wiele tutaj nastąpiło,
Że aż to wszystko mnie wielce zdziwiło...

***R.M.***

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1462535

- bo tak nie uchodzi.

Piszesz: "tak Panu przeszkadzają katoliccy narodowcy?" - kogo masz na myśli? - Płatnych ruskich trolli z neonowego ścierwomedium? Byłych SB-ków. milicjantów, komunistów - którzy wymyślili sobie, że mogą być komunistycznymi narodowcami? A może oligarchę Oparę, który przywłaszczył sobie pieniądze Narodu?

Pisząc na tej ruskiej tubie propagandowej NeOn24.ru uwiarygadniasz ich kłamstwa i manipulacje.

Ty nawet nie masz prawa nazywać się katolikiem albo chrześcijaninem, gdyż głosisz herezje obliczone na dzielenie wierzących i niszczenie Kościoła. Poza tym nie reagujesz na oczywiste kłamstwa, które agentura zamieszcza obok Twoich wpisów, np.: "Czy Jezus był postacią historyczną?" - Krzysztof Szotowicz.

Podajesz się za osobę wierzącą a milczysz na kłamstwa podważające wprost podstawy chrześcijaństwa? Pozostałych "katolików" piszących u Ruszkiewicza-słupa to też dotyczy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1462638

Jestem katolickim narodowcem i piszę wszędzie o problemach, które uważam za ważne. Nie jestem redaktorem Neonu i nie czytam tam wszystkich artykułów (właściwie czytam niewiele na tym portalu - tylko wybranych autorów) oraz nie mam nic do czynienia z kształtowaniem linii programowej Neonu. Podobnie jak Salonu24, Niepoprawnych i innych portali.Piszę dla swoich czytelników.  

A co do tego, czy jestem katolikiem, czy nie, to Ty naprawdę nie jesteś ekspertem w tej dziedzinie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1462646

Jestes "katolickim narodowcem", bo tak sobie wymysliłaś, a nie dlatego że taki jest stan faktyczny...

A wiesz o tym, że katolika obowiązuje klasyczna definicja prawdy? Według Ciebie jest względna, bo chcesz mieć swoją? - No, no...

Piszesz, że nie kształtujesz linii programowej neOnu24.ru, a jednak tworzysz ją zamieszając tam swoje antypolskie paszkwile i herezje zwalczajace Kosciół. To jak to nazwać?

I nie piszesz dla czytelników tylko dla siebie. Twoje zacietrzewienie, egocentryzm i pycha są bardzo dobrze widoczne wszędzie, w tym przy naszej akcji obrony Polskich Lasów. Zamiast się do niej przyłączyć wolisz ją zwalczać i kierować na boczny tor "Żydów". Jesteś fanem Komorowskiego, że tak Ci zależy na zniweczeniu tak szlachetnego przedsięwziecia? 

A ekspertem w błądzeniu bliźniego to każdy ma być:

(15) Gdy brat twój zgrzeszy, idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. (16) Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa. (17) Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik! (18) Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co zwiążecie na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane w niebie. (Mt 18, 15-18)

Nie znasz Pisma Świętego? Jak katolik może nie znać Słowa Bożego? 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1462653

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika dociekliwa został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1462655

Te niczym niepotwierdzone zarzuty wobec Rebeliantki radzę wycofać. Zabawnie brzmią z ust kogoś kto powoływał się na Grossa i Edelmana (ci dwaj zapewne bardzo umiłowali sobie prawdę, czyż nie?). W świetle tego: "Zamiast się do niej przyłączyć wolisz ją zwalczać i kierować na boczny tor "Żydów"" brzmią jeszcze zabawniej.  Widzę, że w bardzo nieelegancki sposób i przy użyciu manipulacji próbujesz zdyskredytować swoją przeciwniczkę. Zostało przecież wyjaśnione, że to Radio Maryja było inicjatorem akcji obrony lasów więc teraz mamy do czynienia jedynie z odcinaniem kuponów. Może warto się zastanowić dlaczego tamta akcja nie była tak nagłośniona?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1462661

tam dziś hula wiatr... fiu fiu :))

nie rozumiem tego, żeby tak swój własny portalik rozłożyć na łopatkach..myślę o Gruszkiewiczu..Pytajnik wyprowadził mu blogerów, ale była szansa na normalny portal, potem ktoś przestawił wajchę...i widac było kto pieszczoch, a kto non grata...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1462504

Nie wiesz Józiu dlaczego???

Mądrzy ludzie uciekli i zostały same trepy i wojskowe zupaki plus grupa zindoktrynowanych agencików i przygłupów.

Popatrz tylko sobie na te teksty - ten styl, tą klasę, a tak doprawdy całą tą agenturalną grafomanię. To własnie odpowiednie miejsce dla takich, co tu dużo gadać... ja litościwy jestem - biedaków.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462515

Wierszyk o kretynie i idiotce ;)

Spotkali się w święto, o piątej przed kinem
Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem
Tutejsza idiotko!- rzekł kretyn miejscowy
Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy
Miejscowa kretynka odrzekła; z ochota
Albowiem cię kocham tutejszy idioto
Wiec kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko
I poszedł do kina z tutejsza idiotka

Na miłym macaniu minęła godzinka
I była szczęśliwa miejscowa kretynka
Aż wreszcie szepnęła: kretynie tutejszy!
Ten film mam wrażenie jest coraz nudniejszy.
Wiec poszli na sznycel, na melbę, na winko
Miejscowy idiota z tutejsza kretynka.

Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym
Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym
W ten sposób dorobią się córki lub syna
Idioty, idiotki, kretynki, kretyna,
By znowu się mogli spotykać przed kinem
Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1462520

Nie Pan zwrócił uwagę na NP na zagrożenia związane z planowaną przez władze prywatyzacją lasów państwowych.

Pierwszy, jeszcze przed głosowaniem w Sejmie, alertował Trybeus (notka nie dostała się zresztą na SG):

http://niepoprawni.pl/blog/trybeus/czy-dzis-ukradna-nam-lasy-panstwowe

Potem ukazała się notka:

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/czy-jestes-za-sprzedaza-polskich-lasow-w-zwiazku-z-roszczeniami-zydowskimi

Na dzisiaj ma ponad 11700 odsłon i ponad 270 komentarzy.

To świetnie, że NP docenilo sprawę, ale nie można tutaj mówić o żadnym przywództwie, tylko o chwalebnym przyłączeniu się do obrony lasów polskich i polskiej ziemi przed niezwykle realnym, w bardzo bliskiej perspektywie, zagrożeniem przejęcia 1/3 terytorium Polski przez Żydów i Niemców.

Od dwóch lat alarmuje prof Szyszko, Radio Maryja, poseł Kuźmiuk i wiele innych osób. Zmobilizowali do działań obronnych 2,5 mln Polaków, którzy podpisali się pełnymi danymi osobowymi w sprawie referendum, dotyczącego obrony lasów i ziemi przed wykupem przez obcokrajowców.

Pod koniec ubiegłego roku ujawnione zostały przez blogerów i dziennikarzy kompromitujące fakty dotyczące zakulisowych uzgodnień Komorowskiego i Tuska z zagranicznymi dyplomatami w sprawie sprzedaży lasów polskich na poczet niezasadnych roszczeń organizacji żydowskich. 

Sprawę nagłośnił w ubiegłym tygodniu tygodnik "W Sieci". Blogosfera zareagowała ostro.

Dlatego - na litość boską - niech Pan nie pisze o przywództwie NP w sprawie obrony lasów, bo to jest po prostu nieprawda.

Nie wypada, aby robić jakiś interes polityczny i portalowy na tak ważnej dla Polaków sprawie. To może naprawdę bardziej szkodzić, niż pomagać, gdy akcentuje się jakieś "przywództwo" i to jeszcze oparte na nieprawdziwych przesłankach.

Na to zwracam uwagę.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-11

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1462508

Uboga myśl kryje się za kwiecistą mową. -Wang Chong

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1462514

Ledwo wstanie juz sie zlosci,
ze od spania bola kosci,
ze sloneczko w oczy swieci,
ze za mokry deszczyk leci,
ze pogniotlo sie ubranie,
ze za wczesnie jest sniadanie.
Przy sniadaniu stroi miny
do siedzacej z nia rodziny.
Zamiast wziac sie za jedzenie
znow slyszymy jej zrzedzenie.
Ze miod z lyzki jej ucieka,
ze nie bedzie pila mleka,
czemu jajko jest w skorupce,
gdzie sie podzial keczup w tubce,
ze jest brzydka, ze parowka,
ze urwala sie sznurowka,
ze brat na nia ciagle patrzy
i odezwac sie nie raczy,
ze ja tata lokciem traca
i biadoli tak bez konca.
Mama blaga, tato prosi
i brat ciezko fochy znosi,
lecz panienka niestrudzenie
znow zaczyna marudzenie.
Juz pod boki sie podparla,
juz pyszczysko swe rozwarla,
krok do przodu, grozna mina-
wystraszona jej rodzina
z nerwow zbladla i przysiadla na kanapie.
A tu cisza, co sie stalo?
Czyzby dziewcze zapomnialo
o co dasac sie dzis mialo?

To porostu przyszla pora
zasiasc do telewizora,
ten ekranem mami, kusi
i do ciszy panią zmusi.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1462518

Zabawne, że Jazgdyni nie przeszkadza teraz trollowanie. Rozumiem, że stosuje podwójne standardy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1462634

Bardzo ładnie Rebeliantko, że nie odpowiadasz w takich samych chamskich tonach, tylko przechodzisz do rzeczowych argumentów.

Nie zauważasz jednak, że sama akcja Niepoprawnych jest potrzebna. Los polskich lasów zawisł jedynie na pięciogłosoej pajęczej nitce, która przy kontynuacji społecznego oporu w dotychczasowej formie nie stanowi żadnego zabezpieczenia przed wielce prawdopodopodobnymi kolejnymi próbami zmiany statusu lasów i ich wyprzedaży za granicę w konsekwencji. 

Te 2,5 miliona głosów to stanowczo za mało - potrzebny jest zryw narodowy i to silniejszy jak te 2,5 milona osób - zryw powszechny poprzedzony wielką mobilizacją opinii publicznej, krajowej i zagranicznej. To w tym się wyraża przywództwo Niepoprawnych w internecie. Czy za tym pójdą jeszcze działania, o których pisałem w komentarzu http://niepoprawni.pl/comment/1459199 - comment-1459199, to inna sprawa.

Bardzo złą, destrukcyjną robotę robi tu grupa jazgdyni, skłócająca Niepoprawnych z NEonem (np. JzL ze swoim „A SIO”  do blogera, który się u nas zalogował po to, by z nami poprzeć obronę lasów - przecież to poszło w świat z bardzo negatywną dla nas i naszej akcji opinią).

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8
#1462539

Wyskoczyła żaba z wody
- Jutro jadę na zawody!
Zobaczycie mnie w jeziorze,
na wyścigach wodnych stworzeń.

Stanę w szranki wraz z rybami:
szczupakami, okoniami.
Zaprosiły mnie tam leszcze.
Kogo więcej? Nie wiem jeszcze.

Znana jestem w okolicy,
mówią o mnie przeciwnicy.
Pływam przecież wyśmienicie,
za dnia, w nocy i o świcie.

Nikt mi wygrać nie przeszkodzi!
Szybsza jestem już od łodzi.
Rankiem pływam jak torpeda,
tanio skóry więc nie sprzedam.

No, wyruszam jutro z rana
(chociaż będę niewyspana),
by ustawić się na przedzie.
Z drogi śledzie, żaba jedzie!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1462541

idiota

bycie idiotą zwalnia od odpowiedzialności
wtedy i hura i bura
-najgorzej, jak toto potrafi pisać
i sądzić

gdzieś to się zlewa na styku
Platon ze swą jaskinią
Conan z toporem
gdzieś popadamy w paranoje
między Jezusem a Muppetami

jest dobrze

bycie idiotą czyni naprawdę wolnym -
niech mądrzy zadecydują co też chciał powiedzieć
gołą dupą malując dzisiejsze arcydzieło
zresztą mądrzy potrafią dać rzeczy słowo
że to natchnione, cud-miód, rewelacja
grunt, że ich małpki wciąż po salonach
ludzi udając smieszą idiotów

chociaż tym mądrym czasem umyka
na odwrót wiszący obraz Matissa

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1462542

...że nie odpowiadasz w takich samych chamskich tonach,...

 

Gdzie widzisz te chamskie tony na moim blogu?! Czy tylko po to napisałeś komentarz, żeby dalej jątrzyć.

Pani Rebeliantka na uprzednim wpisie została bardzo grzecznie poproszona o nieuczestniczenie w dyskusjach u mnie.

 

Lecz wy widocznie nie rozumiecie prostego języka. I nie macie za grosz kultury dyskusji.

Proszę mi tu nie trollować.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462543

Januszu , to to 2 lata potrzebowało na naukę czytania,przed nim kolejne 2 lata nauki na czytanie ze zrozumieniem.

3majmy kciuki, może sie naumie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1462544

Co do tych chamskich tonów, to nie da się da się łagodniej skomentować tego, co zawarłeś w tekście komentarza, który promujesz zaraz pod wpisem

Nie powinieneś nazywać swoich form wypowiedzi "kulturą dyskusji", ani tego, co wspomnianym komentarzem prezentujesz dyskusją. Twoje więc zwracanie innym uwagi na kulturę jest bezzasadne.

Dodam, że sam trollujesz swój wpis i sabotujesz tym akcję.

Widzę, że muszę użyć funkcji edytuj, bo już zmieniłeś promowany pod wpisem komentarz. Ten, który był wcześniej, kiedy komentowałem, to: http://niepoprawni.pl/comment/1462501 - comment-1462501

miarka

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8
#1462547

Napisałeś, że nie zauważam, że akcja NP jest potrzebna. Ależ ja to zauważam. Napisałam:

"To świetnie, że NP docenilo sprawę, ale nie można tutaj mówić o żadnym przywództwie, tylko o chwalebnym przyłączeniu się do obrony lasów polskich i polskiej ziemi przed niezwykle realnym, w bardzo bliskiej perspektywie, zagrożeniem przejęcia 1/3 terytorium Polski przez Żydów i Niemców". 

Moim zdaniem, tutaj nie powinno być żadnych "przywódców" i próby robienia sobie PR przy pomocy tej akcji, tylko rzetelny współudział w bronieniu lasów, każdy na miarę swoich sił i możliwości.

Bo sprawa jest naprawdę bardzo trudna, a przeciwnicy Polski silni i zdeterminowani.

 

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-10

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1462545

Co do tego "docenienia sprawy" to rzeczywiście, inaczej zrozumiałem akcenty. Piszesz też:

"Moim zdaniem, tutaj nie powinno być żadnych "przywódców" i próby robienia sobie PR przy pomocy tej akcji, tylko rzetelny współudział w bronieniu lasów, każdy na miarę swoich sił i możliwości".

To by było, gdybyśmy się zrywali do działania z motywacją BO TAK TRZEBA (jak w moim ostatnim wpisie http://niepoprawni.pl/blog/miarka/bronmy-lasow-bo-tak-trzeba ), albo gdynyśmy się zrzeszali wyłącznie w ramach wspólnoty (tu narodowej). Kiedy jednak organizujemy się obywatelsko, czy społecznie lepiej mieć lidera, który weźmie na siebie ciężar tego, co niewdzięczne.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1462553

Proszę.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462554

moim zdaniem ten lider już jest:

Prof. dr hab. Jan Szyszko                                                
Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski
Pełnomocnik d.s. referendum w sprawie Obrony Lasów i Polskiej Ziemi
Poseł na Sejm (PiS)    
 
     http://www.ekorozwoj.pl/  
                 
Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1462555

Bo internet jest tylko medium, które przekazuje informację i to tylko do części obywateli Polski.

Natomiast w sprawie obrony ziemi, lasów i kopalin, czyli resztek naszego majątku narodowego - KLUCZOWYCH dla zachowania istnienia Polski - KONIECZNE SĄ  DZIAŁANIA W REALU. 

I te można zorganizować przy pomocy istnienia struktur realnych, nie tylko wirtualnych. Każdy Polak musi wiedzieć co ma zrobić w rzeczywistym świecie, aby obronić Ojczyznę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1462557

Od początku akcji widziałem tą potrzebę działań w realu (komentarz http://niepoprawni.pl/comment/1459199 - comment-1459199).

Tu też nasza rola organizacyjna i informacyjna mogła i wciąż może być ogromna. To samo dotyczy i wspólpracy ze strukturami obywatelskimi na różnych poziomach. 

Chodzi o to, by działać, a nie patrzeć na innych, by się włączać do gotowego. To wcale nie znaczy, że w trakcie działań nie może się wyłonić inny, aktywniejszy i szerzej patrzący lider.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1462567

No, niezupełnie jest - chyba nie chce bezpośredniego przywództwa, a pewnie i przynależność partyjna mu nie pozwala - w ońcu to akcja obywatelska, ponadpartyjna.

Raczej mu pozostaje patronat honorowy, bycie autorytetem fachowym, i moralnym.

Poza tym, gdyby chciał konkurować o przywództwo akcji, to miał okazję, gdy był zapraszany do udzielania odpowiedzi na nasze pytania.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1462562

To przywództwo już jest i zmaterializowało się konkretnymi działaniami przy pomocy Radia Maryja.

Naprawdę darujmy sobie "przywództwo" aktywistów Gapola (a jazgdyni nim jest) nad jakąkolwiek inicjatywą społeczną. To ludzi jeszcze bardziej odstręczy niż szyld PiSu. Tym bardziej, że GP w swoim czasie podle oskarżał RM o antysemityzm i bycie ruskimi agentami.

Taka jest moja opinia. Ale jak komuś najbardziej zależy na tym, żeby pisać o sobie, że jest liderem internetu, to niech sobie pisze. Na razie to widzę, że "przywództwo" przede wszystkim wyklucza i piętnuje wielu blogerów, i to tylko za to, że piszą m.in. na "wrażym portalu" - portalu, który zesztą poparł akcję.

Naprawdę, brońmy lasy, a nie zajmujmy się troską o etykiety "przywódców".

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1462570

Oczywiście - każdej władzy trzeba patrzeć na ręce i mieć do niej ograniczone zaufanie. Nasz "przywódca" ma bardzo ograniczone i wciąż malejące. Kwestia otwarta, to czy czas na zmianę już i kogo w zamian.

Najważniejszy jednak problem, który zresztą przedstawiłem we wpisie http://niepoprawni.pl/blog/miarka/bronmy-lasow-bo-tak-trzeba, to utrzymanie spójności obrońców lasów brakiem jakiejkolwiek skłonności do kompromisów. 

jazdgdyni zaś tu miał wypowiedź wątpliwą o możliwości kupna lasów przez Polaków, a drugą o ewentualnej cenie (1000 miliardów, z sugestią, że mogłaby wystarczyć). To rozmydlanie kręgosłupa moralnego obrońców. To nasza wartość, to jest bezcenne, to nie jest na sprzedaż.

Jak będzie podtrzymywał takie poglądy, taką demoralizację obrońców, to jego zmiana będzie koniecznością.

Pozdrawiam

miarka

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1462587

To widać gołym okiem, że kacapska opcja red bula Bredzisława, próbuje przejąć całkowita władzę.
I POkonać obcję Niemiecką Tuska, a teraz kopary.

A G.Schetyna ma objąć tekę premiera, za koparę, i zacznie usuwanie spółdzielni Grabarczyka.

A pejsate przy okazji tez próbują coś ugrać, ubój rytualny, lasy, Ziemie, i osiedlanie.

Polska stała się słaba, z każdej strony otoczona wrogami.

Jeśli nie zakończymy waśni, i się nie zjednoczymy walce, to za rok, góra dwa, Polski jako takiej nie będzie. Polska będzie tylko z nazwy, a co w środku Polski, już nie będzie nasze bo sprzedane.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1462511

Masz rację, też tak to widzę.

Dwie uwagi:

1. Nie mogę jakoś pogodzić się z teorią, że opcja ruska i opcja niemiecka są przeciwstawne. To jest jakaś wspólna gra przeciwko Polsce.

2. Zjednoczyć się jest niezmiernie trudno. Za dużo agentów wpływu i absurdalnych ambicji. Popatrz tylko na tych trolli, którzy teraz obgryzają paznokcie, że to nie oni spowodowali akcję, a ktoś inny. Czują się okradzeni i upokorzeni, choć to bez sensu. Lepiej by na tym wyszli, gdyby się przyłączyli, zamiast walczyć przeciw.

 

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462521

Polska to jedwab, i każdy wróg ciągnie mocno, by jak najwięcej zostało im w rękach.

Ale mają też inny cel wspólny, całkowite zniszczenie Polski, i nie przeszkadza im, POdział łupów, kto weżnie więcej.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1462537

Tutaj też chodzi o Lasy,

choć bandyci !!!

ukradli

NAM

Góry

 

 

Obszar załączników

Podgląd filmu YouTube Bogusław Wolniewicz SPRZEDAĆ KASPROWY...Warszawa 21.01.15

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1462505

Witaj

 

Jeszcze nie miałem czasy Wolniewicza wysłuchać. Wiem tylko, że ukradli Kasprowego, bądź, co bądź, fragment Parku Narodowego.

 

Oni kradną wszystko, nie ma świętości.

Jak by mogli, to by Jasną Górę sprzedali. I to Szwedom.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462523

 

HAŃBA !

NIECH BĘDĄ PRZEKLĘCI !!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1462510

Witaj !

Możemy się bronić bardzo skutecznie przed cenzurą i zalewem łże propagandy, w prosty i tani sposób. Sieć to za mało ... Trzeba tworzyć małe lokalne media dla naszych małych środowisk, kolportować biuletyny, ulotki, gazetki etc. - nawet po kilkadziesiąt sztuk ... jak za okupacji czy komuny. Rozdawać znajomym, wrzucać do skrzynek naszym sąsiadom, zostawiać w sklepach, przychodniach  itd. Zapewniam że to działa, sprawdziłam skuteczność na własnym terenie :)

To także krok ku odbudowie więzi społecznych. Ludzie muszą się dowiedzieć, że jest ktoś tu na miejscu, kto zna ich problemy, ktoś kto nie jest obojętny i chce im pomóc ...

 

To naprawdę działa !

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

Ula

 

#1462517

Witaj

 

To też jest dobry pomysł. Niewątpliwie.

Ważne jest, żeby głośno i z otwartą przyłbicą głosić swoje przekonania. Nie bać się i nie wstydzić. Być z patriotycznej postawy dumnym. Śmiać się z tych, jak ja to robię, co kupują GieWu. Dać im wyraźnie odczuć, że są durnymi lemingami i obciachem.

Więc tak, masz rację - walczyć na wszystkich frontach. Ale z nimi, nie między sobą.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462526

Może pora zejść do PODZIEMIA ???

 

Zacząć organizować struktury Państwa Podziemnego jak było w Polsce gdy

bandyci Niemcy

panoszyli się od 39 w Naszej Ojczyżnie ?

Zorganizować NAM,

OBYWATELOM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

kompletne struktury państwowe.

Powołać alternatywne władze.

 

Rząd, Prezydenta. Ministerstwa.

 

Przestać płacić podatki tym komoruskim złodziejskim sitwom !!!

Tej prosowieckiej bandzie zbulałych gangsterów i banksterów !

 

Powołać Podziemną Armię Jaką Była za okupacji ARMIA KRAJOWA !

 

Sądownictwo i Prokuratury.

Legislatura Polskiego Państwa Podziemnego bazować może na

TEJ

Ustawie Wolnej Polski z Dnia 18 Marca 1921 Roku:

 

 

 

 

 

 

Mało jest w Polsce Naszej Prawników nieskorumpowanych i nie powiązanych z tą przestępczą szajką ciemniaków,  antypolską, komoruską mafią ?!

Zbrodniczą

kamarylą łajdaków i łotrów  ?!

 

Pora już na to !!!

Pora urwać łby tej hydrze zbrodniczej, która niszczy Naszą Ojczyznę bez żadnych skrupułów i zahamowań !

 

Sądy Podziemne powinny wydawać wyroki na komoruskich bandytów i wyroki powinny być wykonywane tak jak to było za okupacji.

W Imieniu Rzeczypospolitej Polskiej

KS !!!

kara śmierci przez rozstrzelanie.

Tylko jeden rodzaj kary.

 

Już czas POLACY !

 

JUŻ CZAS !!!

 

WYPLENIĆ KOMORUSKIE BADZIEWIE !

ZNISZCZYĆ RAZ NA ZAWSZE !

BEZ NAJMNIEJSZEJ LITOŚCI !

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1462530

Obserwuję jakieś pyskówki, których nie rozumiem więc na ich temat tyle.

Naszym Polaków zadaniem jest nie tylko zmienić rząd, ale uchwalić nową Konstytucję, w której majątek narodowy byłby na zawsze zabezpieczony przed manipulacjami rządzących naszym krajem.

Dobra Narodowe nie są majątkiem rządu bo właścieilem jest Naród, dlatego powinna być w Konstytucji zawarta klauzula o nietykalności pewnych dziedzin strategicznech naszej gospodarki, a szczególnie lasów, kopalin i ziemi ornej, tak by w przyszłości żaden menel, który dostał się do władzy (niechby nawet Król Polski - gdyby był ustanowiony) nie mógł nawet o tym pomyśleć.

* * * * * * *

O Polskich Lasach myślę z troską, dlatego nie godzę się na zamach rządzących szubrawców na nasz Majątek Narodowy! ŁAPY PRECZ OD POLSKICH LASÓW!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1462552

To bardzo ważne podkreślenie, że:

"Dobra Narodowe nie są majątkiem rządu bo właścielem jest Naród, dlatego powinna być w Konstytucji zawarta klauzula o nietykalności pewnych dziedzin strategicznech naszej gospodarki, a szczególnie lasów, kopalin i ziemi ornej, tak by w przyszłości żaden menel, który dostał się do władzy (niechby nawet Król Polski - gdyby był ustanowiony) nie mógł nawet o tym pomyśleć".

To nie Lasy Państwowe mają być podporządkowane Skarbowi Państwa, a Skarb Państwa służebny wobec Lasów Państwowych.

Pozdrawiam

miarka

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1462558

SŁUCHAJ MIARKA !

 

Czy ty jesteś jazgdyni? Czy ty tu może jesteś gospodarzem? Dlaczego odpowiadasz niepytany? Dlaczego angażujesz moich gości?

Była mowa o kulturze dialogu, a ja się zastanawiam, czy ciebie też wyprosić. Bo po prostu masz kłopoty z dobrym wychowaniem.

Ostrzegam ciebie. Popraw się

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462563

Coś Ci się pomyliło. Nie atakowałem nikogo dlatego, że był twoim gościem. Więcej - ja go w ogóle nie atakowałem, a przeciwnie - podkreśliłem jako wartościowe to, co głosi.

Nadto apel Myśldara: "Naszym Polaków zadaniem..." był otwarty - tu na pewno nie trzeba było specjalnego zaproszenia jakie ci się roi.

miarka

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1462572

MYŚLIDAR ZWRÓCIŁ SIĘ DO JAZGDYNI. TAK?

WIDZISZ ADRESATA W TYTULE?

TY ODPOWIEDZIAŁEŚ W CZYIMŚ IMIENIU, NIEPYTANY. TAK?

 

TO JEST KULTURA? TO JEST NETYKIETA?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462575

Dlatego twierdzę, że taka netykieta ci się roi.

"jazgdyni" oznacza tytuł, oznacza powołanie się na autora danych słów, do których będzie się odnosił komentarz i tyle. Odnosić się już do tak zatytułowanego komentarza może każdy komentator.

"jazgdyni" nie oznacza wyłącznego adresata - tak jest tylko na PW.

miarka

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1462577

Ja ciebie bardzo przepraszam - ale z tobą nie da się rozmawiać.

Jeszcze nie spotkałem tak pokrętnej osoby.

 

NIE MASZ RACJI I JUŻ

 

EOT !!!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462578

Ja bym tu jeszcze dodał, że "NIE MASZ RACJI I JUŻ" to koronny argument człowieka pysznego.

Teraz już dobitnie wiem, skąd się biorą pałki pod komentarzami zamiast argumentów merytorycznych prezentujących uzasadnienie swojej racji.

miarka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1462582

Muszę przyznać, że środowisko "niepoprawnych" cechuje specyficzny mikroklimat. Można tu spotkać ludzi, którzy posługują się bardzo zabawnymi Tworkami (coś ala POtworek, ale niezupełnie), które służą im do przeganiania innych. Takim Tworkiem jest np. "argument" typu "nie masz racji i już!". Jest on bardzo popularny wśród dzieci, ale jak wiemy jest mało skuteczny, bo rodzice już od dawna przestali wierzyć w bajki i żadnych Tworków się nie przestraszą. Tworkami wysługują się również ludzie, którzy rzadko kiedy mają odwagę wejść z kimś w konfrontację - wysyłają wtedy biedne stworzonko i liczą, że załatwi sprawę. Problem jednak w tym, że istnieje ono tylko i wyłącznie w ich wyobraźni. Wykraczając poza mikroklimant niepoprawnych, przykłady stosowania Tworków znajdziemy w środowisku "gazety polskiej" i tzw. "niezależnej". Tam gdzie nie dopuszcza się konfrontacji przeważnie stosowana jest propaganda.

 

PS. Pomimo, że tytuł sugeruje, że adresatem wiadomości jest Pan Miarka (tak naprawdę nie jest), nie będę miał nic przeciwko, gdy ktoś inny raczy odpowiedzieć. To jest FORUM dyskusyjne, czyż nie? Widzę, że na Pana Miarkę nasłano Tworki w postaci minusów. Są one jednak zupełnie nieszkodliwe, bo dowodzą bezradności.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1462643

Już zapomniałeś jak na początku próbował cię ustawiać i prostować, to nie dziw się że ma minusy, z każdym próbował to samo co z tobą, a teraz płacze na cały portal, że mu krzywda się dzieje.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1462650

Nie zapomniałem, ale staram się odpowiadać na treść komentarza bez patrzenia przez pryzmat danej osoby. W dyskusji powinny liczyć się argumenty, a nie to kto je przedstawił. W innym wypadku będziemy tu mieli same kółka adoracyjne.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1462651

To też nie zapominaj że walczymy o wolną Polskę, i jeśli się nie złączymy, i nie pogonimy całej tej bandy żydo ubeckich POlszewików, to będzie judeopolonia faterland czy kacapstwo.

Dużo czytaj komentarzy, a będziesz wiedział, kto przyjaciel, a kto wróg,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1462658

Problem w tym, że pewne środowiska, które uchodzą za patriotyczne nie chcą wcale przepędzić żydostwa z Polski (wręcz przeciwnie). Z nimi na pewno nie stanę w jednym szeregu, bo stanowią antypolską agenturę z opcji amerykańsko-żydowskiej. Pozostali, czyli opcje niemiecka i rosyjska nawet nie próbują się maskować więc przeciętny Polak nie powinien mieć większych problemów z poznaniem się na nich. Gorzej w przypadku pierwszej opcji, która marnotrawi energię Patriotów i kieruje ich na koszerne tory. Polska jest polem bitwy tych trzech zaborców, które jednoczą się, gdy prawdziwa Polskość próbuje się przebić.

 

PS. Głęboko wierzę, że Polska jeszcze nie umarła. Nie widać jej w "elitach" i nie widać jej z zewnątrz. Wystarczy jednak zejść do podstaw, żeby Ją zobaczyć, bo żyje, ale nałożono Jej maskę. Należy krzewić staropolskie tradycje, należy życ w Jej granicach i nie pozwolić obcym Jej bezcześcić! Ten brud, który na nas wylali spłynie po Polsce i ważne, żeby wtedy była piękna. Ona jest TERAZ.

 

"Ja wiem, czego ty chcesz: że Polska ma być mitem, mitem narodów, państwem ponad państwy, prześcigającym wszystkie, jakie są, Republiki i Rządy; oczywiście niedościgłym, wymarzonym. Ma być marzeniem, — tak, ideałem. Tak! Według ciebie ma się nie stać nigdy. Tak, a nigdy ma się STAĆ, nigdy BYĆ, nigdy się urzeczywistnić."

"A tak. My nie powinniśmy pozwolić naszych kobiet obcym, tym obcym, którzy siedzą wśród nas."

"Oto przede wszystkim powinniśmy uszanować krew narodu. I nie dać jej marnować. Nie pozwolić marnować krwi narodu."

Konrad.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1462781

Witaj

 

Przepraszam za te pyskówki, ale portal jest tak skonstruowany, że nie mogę ich usunąć.

Piszesz:

Naszym Polaków zadaniem jest nie tylko zmienić rząd, ale uchwalić nową Konstytucję, w której majątek narodowy byłby na zawsze zabezpieczony przed manipulacjami rządzących naszym krajem.

Tak jest - to jest nasz główny cel i po to przede wszystkim piszemy. Naprawa ojczyzny, pozbycie się zdrajców, odzyskanie obywatelskiej suwerenności. Pomyślność, rozwój i bogacenie się państwa wraz z obywatelami.

Tego jest tak dużo, że wystarczy na jedno pokolenie.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462566

Drodzy Niepoprawni!

Pozwolę sobie przypomnieć, że zbieraliśmy pytania do wywiadu z panem profesorem Janem Szyszko, który jest patronem akcji RATUJ LASY!

Jeżeli jeszcze coś wam przyszło do głowy, teraz, gdy macie nieco szerszą wiedzę w temacie - pytajcie!

Prof. Jan Szyszko jest bez żadnych wątpliwości największym autorytetem w dziedzinie środowiska i ekologii i bezwzględnym obrońcą Polskich Lasów, o które walczy od momentu, jak zaistniało zagrożenie.

Oto jego strona     https://www.facebook.com/pages/prof-Jan-Szyszko/267141679973552

W związku z gwałtownym przyspieszeniem zabójczych dla Polski i Polaków zdradzieckich działań obecnej władzy, szczególnie w sprawie prywatyzacji lasów, wprowadzenia na siłę waluty euro i likwidacją polskiego sektora węglowego, co jest wymuszane na Polsce przez poufne zalecenia Brukseli i Berlina, musimy w odpowiedzi skoncentrować się na przeciwdziałaniu.

Wszelkie pomysły i rozwiązania są potrzebą chwili.

Czasu nie mamy za dużo.

 

Pozdrawiam i serdeczności

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462569

mieli tylko pozwolenie wejscia do nich i zbierania lesnych owocow, nic wiecej.
Lasy Polskie to byly przed wojna a po wojnie zagarnela je zydokomusza banda ze wschodu.
Teraz ta banda chce sie tylko formalnie na tych lasach uwalaszczyc tak jak to zrobila na pozostalym majatku polskim i to bez zadnych wiekszych sprzeciwow Polakow.
Sytem uwlaszczania do tej pory przebiegal gladko i wedlug stalego schematu.
Najpierw doprowadzic do upadku, a pozniej za bezcen wykupic np.czesto uzywajac pieniedzy z wyprzedazy czesci zakupionego majatku.
Lasy Polskie zostaly wlasnie oblozone domiarem tak zeby zbankrutowaly i jesli ten domiar nie zostanie cofniety to bedzie po lasach.
Aby zostal cofniety trzeba pogonic PObolszewicki nierzad i tu jest pies pogrzebany.
Nastepnie trzeba cofnac dekret PKWN ktory wciaz obowiazuje i naprawde lasy znacjonalizowac tak zeby staly sie prawdziwa wlasnascia narodu.To samo dotyczy kopaln czy innych ukradzionych calych galezi przemyslowych strategicznych dla Polski i nie tylko.
Tylko Polacy maja miec prawo do swoich zasobow i tylko Polacy musza decydowac o ich wykorzytaniu nie OBCY jak to trwa dzis,ale to trzeba zrozumiec ze do czasu kiedy OBCY beda nami rzadzic nic sie na lepsze nie zmieni.
A jedno jest pewne ze ten nierzad demokratycznie wladzy nie odda i bedzie mial caly czas POarcie wlacznie z Bulem do puki bedzie u zloba.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1462613

Strasznie upraszczasz i trywializujesz ten status i proces.

Ale tak własnie mniej więcej jest.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462617

- nałożenia haraczu na Lasy Państwowe prowadzącego w prostej linii do bankructwa. Lasy muszą płacić coraz wyższe podatki.

Np. stawka podatku leśnego wzrośnie w 2015 roku do kwoty 41,55 zł za hektar lasu. W roku 2014 płacono trochę mniej, tj. 37,63 zł /1 ha lasu.

Podstawą opodatkowania w podatku leśnym jest powierzchnia lasu, wyrażona w hektarach wynikająca z ewidencji gruntów i budynków.

- zob.: http://www.bialystok.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/wyzszy-podatek-lesny-w-2015#.VMVUBubEA0c
 

Majstrowanie przy Lasach Państwowych trwa zresztą już od dłuższego czasu. Rok temu Komorowski podpisał np. stosowne "regulacje":

http://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykuly/777637,lasy-panstwowe-prezydent-podpisal-nowelizacje-ustawy.html
 

Rok temu Senat przyjął nowelizację ustawy, która zakłada, że przedsiębiorstwo to w latach 2014-2015 odprowadzi do budżetu państwa po 800 milionów złotych rocznie, a od 2016 - 2 procent swych przychodów:

http://www.bialystok.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/wyzszy-podatek-lesny-w-2015#.VMVUBubEA0c

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1462621

1. Dopiero co była nieudana próba "leśnej magdalenki".

2. Prawie jednocześnie dyr.Lasów Państwowych Adam Wasiak zapewnia, że "(...) nie ma obaw o prywatyzację Lasów Państwowych. - Wiem, że takich pomysłów nie ma. Wierzę, ze społeczeństwo i politycy są na tyle odpowiedzialni i na tyle mają wiedzy przyrodniczej, że nigdy nie zdecydują się na sprywatyzowanie dobrze funkcjonującego organizmu państwowego zarządzającego przyrodą – mówi Wasiak."

http://www.polskieradio.pl/7/1691/Artykul/1360205,Czy-stabilnosc-Lasow-Panstwowych-jest-zagrozona-Dyrektor-LP-tlumaczy

 

Co ma społeczeństwo do tego? Społeczeństwo nie prywatyzuje! Prywatyzuje, reformuje, restrukturyzuje (= sprzedaż) rząd. By palnąć takiego bon mota trzeba być bardzo zmieszanym i mieć sporo za uszami. I dyr.Wasiak zapewne ma...

 

3. Ministru Szczurku "ginie"  nagle 800 mln rządowego haraczu, nałożonego na Lasy Państwowe... III RP  jest w stanie prześledzić każdą złotówkę obywatela (która też nie jest przecież znakowana), ale drogi  800 mln z budżetu państwowego zupełnie nie jest w stanie ! To już nie są jaja z obywateli, to nie jest burdel na kółkach, to jest rozbój w biały dzień. Bandytyzm polityczny.

 

4. Rzeczywistość w międzyczasie pokazuje, że "Coraz więcej nadleśnictw traci płynność finansową - alarmował poseł Jan Szyszko (PiS) podczas zwołanej w Sejmie konferencji prasowej. Nie miał wątpliwości, iż jest to bezpośredni skutek nałożenia na Lasy Państwowe gigantycznego haraczu oraz zwiększenia o 50 proc. podatku od obszarów tzw. lasów ochronnych, co w skali roku stanowi obciążenie o 60 mln złotych.(...)"

http://prawy.pl/z-kraju/8155-lasy-bankrutuja-od-1-maja-2016-r-nastapi-ich-wyprzedaz

 

Ponieważ wokół lasów i w ogóle wokól matki narodu i wuja narodu zrobił się Wielki Smród... "ktoś" puszcza zasłonę dymną czyli troglodytów z Naczelnej Prokuratury Wojskowej, którzy "nagle" otrzymali ekspertyzy stenogramów. No co za zbieg okoliczności ! Tak głupio wypsztykać swą ostatnią "mamę Madzi"  to może tylko odmęt lewatywowego intelektu i garkotłuk na szpilkach.

Pozdrawiam.

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1462647

Witaj

 

Wszystkie fakty, które przytoczyłaś dokładnie wpisują się w typowy scenariusz Systemu odnośnie likwidacji gospodarki i poszczególnych przedsiębiorstw.

Nałożyć wysokie daniny, następnie doprowadzić do niewypłacalności, zbankrutować, sprzedać za przysłowiową złotówkę podstawionemu słupowi, a jak znajdzie się bogaty zagraniczny kupiec, to odsprzedać za prawdziwe pieniądze i podzielić się łupem.

W taki sposób coś co ma wartość i należy do narodu, jest mu odebrane, a bogacą się z tego pojedynczy oszuści związani z władzą.

To takie ordynarne i bezczelne. Dlaczego ten schemat nie jest dobrze wszystkim znany?

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1462682