JP II z nieba nadal zwalcza komunę

Obrazek użytkownika jazgdyni
Blog

 

 

Właśnie zakończyłem oglądanie cotygodniowego programu "Pytkast" na You Tube, jako że jestem fanatycznym jutjuberem, w sensie odbiorcy; gdzie Mikołaj Jaok Janusz, prezentuje co tydzień ciekawe rozmowy, w towarzystwie trzech kotów i swoich kumpli. Gorąco polecam.

 

I to, co Mikołaj, choć ciągle jeszcze niepotwierdzone, zdobył poufnie, jest piorunującą informacją.

Otóż nadchodzące wybory parlamentarne mają się odbyć 15 października.

Jak jeszcze nie kojarzycie, dzień ten jest również kolejną rocznicą

wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża Jana Pawła II.

 

Jeżeli faktycznie tak się stanie, to wybory mamy już pozamiatane.

 

Prawo i Sprawiedliwość bez nadmiernego wysiłku wygra, bo najdonioślejsza tuba opozycji totalnej, telewizja TVN, podała Zjednoczonej Prawicy zwycięstwo na tacy, przedstawiając prymitywny paszkwil skierowany przeciwko JP II, insynuując jego ciche wspieranie przestępstw seksualnych kleru.

Odbiór tego w kraju, może za wyjątkiem wąskiej grupy najbardziej sfanatyzowanych neobolszewików – tych liberalnych i tych komunistycznych, był jednoznacznie potępiający opozycję i spotkał się z powszechnym oburzeniem społeczeństwa.

 

W takiej sytuacji, jeśli PiS w kampanii wyborczej do samego końca, do dnia rocznicy wyboru polskiego papieża, będzie właściwie wspierał pamięcią największego Polaka swe działania, to, jak twierdzą eksperci, opozycja straciła jakiekolwiek szanse na przejęcie władzy.

 

Gdzie to było w Biblii, że jak Bóg Ojciec chciał pokarać, to ludziom odbierał rozum? Właśnie widzimy, że odebrał go funkcjonariuszom stacji TVN.

 

.

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Janusz.

Biały Dym nad Sykstyną UKAZAŁ SIĘ w Dniu 16 Października 1978

:

https://www.youtube.com/watch?v=nxMiWvCCbUE

Choć pewnie ta różnica nie ma żadnego znaczenia. POtuskie duractwo duractwem pozostaje! 

Nie zapomnę nigdy TEGO DNIA. Mieszkałem wtedy z Moją Ewą w Gorzowie Wielkopolskim. Pracowałem na PKP, i akurat w TYM DNIU pojechałem sobie do Świnoujścia. Wszędzie panowała ogromna radość z Wyboru na Papieża Naszego Wielkiego Słowianina Karola Wojtyły. Spełniła się Przepowiednia Naszego Wielkiego  Poety Juliusza Słowackiego. A ja wtedy w Świnoujściu będąc spacerowałem sobie brzegiem morza.  I tak wędrując nadbałtycką plażą byłem świadkiem niezwykłego widowiska. 

Wielkie stado białych, cudnych łabędzi brodzilo sobie po słonej wodzie naszego Bałtyku. I nagle z tego stada jeden z łabędzi zaczął biec po tej wodzie w stronę otwartego morza, i oderwał się od falującej wody, i wzniósł się wysoko w górę. Żyję już dość długo na tym świecie, niedawno 71 rok mi się zaczął, ale nigdy nic podobnie pięknego nie widziałem.       W mej pamięci już na zawsze pozostanie TEN DZIEŃ 16 PAŹDZIERNIKA 1978 ROKU, I TEN ZRYWAJĄCY SIĘ DO LOTU CUDNY BIAŁY ŁABĄDŹ, JAKO SYMBOL NASZEGO WIELKIEGO PAPIEŻA JANA PAWŁA DRUGIEGO.....

Obejrzyjmy niezwykły film ukazujący Pierwszą Pielgrzymkę Papieża Polaka do Ojczyzny Polski - DZIEWIĘĆ DNI, KTÓRE ZMIENIŁY ŚWIAT

:

Film o 9 dniach, które zmieniły Polskę dostępny w Internecie

Film „Pielgrzym” to zapis pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Spośród innych filmów wyróżnia się tym, że w sposób niezwykle emocjonalny pokazuje, jak Polacy przeżywali przyjazd Papieża Wojtyły do Ojczyzny – powiedział ks. Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik KEP.

„Pierwsza pielgrzymka papieska była jednym z najważniejszych wydarzeń w 1000-letniej historii naszego kraju. Miliony ludzi na celebracjach, łzy, kwiaty i wzruszenie na twarzach, to wszystko porusza także dziś widzów filmu „Pielgrzym”. Ten film pomaga osobom pamiętającym tamte dni przeżyć je na nowo, a młodszym doświadczyć ich po raz pierwszy” – podkreślił rzecznik Episkopatu.

Od 1 czerwca film „Pielgrzym” – o 9 dniach, które zmieniły Polskę – jest dostępny w Internecie na YouTube na kanale Episkopat News: https://youtu.be/t2BtCvThuSg

https://www.youtube.com/watch?v=hppMPNYcRu8

 

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1650820