Żenada

Obrazek użytkownika Natusiewicz
Blog

W "Naszym Dzienniku" czytam wywiad z posłem Jarosławem Zielińskim, sekretarzem generalnym Prawa i Sprawiedliwości i przecieram oczy:

 

Proces konstruowania list wzbudził jednak dużo bardzo gwałtownych emocji wewnątrz Prawa i Sprawiedliwości...
-
Decyzja Komitetu Politycznego o kształcie list była wynikiem wielostronnych, głębokich analiz. Czy to w Prawie i Sprawiedliwości, czy Platformie Obywatelskiej kształt list wyborczych jest wynikiem wielu czynników, w tym także pewnych kompromisów. Gremium umocowane w statucie podjęło takie, a nie inne decyzje i trzeba je po prostu uhonorować i przystąpić do kampanii wyborczej. A ciężkiej pracy przy kampanii jest sporo.

Teraz już wiadomo, do czego służą partie polityczne: do głębokich analiz i pewnych kompromisów. A to, że wyborcy sobie nie życza "spadochroniarzy" to nikogo w partiach NIE OBCHODZI. To, że partie są do kitu to mniej więcej wiemy, pierwszego dnia po wyborach sprawdzimy co warci są wyborcy. Bo ich wybory będą świadczyć o jakości demokracji: czy to jeszcze obywatelska czy już partyjna.

Najciekawszym jest to, że owe wynurzenia dotyczą jedynie dwóch partii; znaczy się, że w pozostałych jest o niebo lepiej. Także w SLD! Ależ oczywiście tam: ruki pa szwam! Tak toczno!

Ja do cyrku chodzę tylko wówczas, gdy mi to sprawia przyjemność. Tym razem zostanę w domu. Klownadę brukselską zostawiam klownom! Tym bardziej, że Komisja Europejska ma ich stanowiska w d... d...użym poważaniu i takowym lekceważeniu.

Brak głosów

Komentarze

oszołom z Ciemnogrodu
nie rozumiem zarzutów w kwestii "spadochroniarzy". W przypadku ojrowyborów to praktycznie nieuniknione, bo okręgów wyborczych jest niewiele. Swoją drogą mnie to nie podnieca bo ojrowybory traktuję właśnie jako cyrk i nie zamierzam w cyrku występować.

Vote up!
0
Vote down!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#18012

[quote=oszołom z Ciemnogrodu]oszołom z Ciemnogrodu
nie rozumiem zarzutów w kwestii "spadochroniarzy". W przypadku ojrowyborów to praktycznie nieuniknione, bo okręgów wyborczych jest niewiele. Swoją drogą mnie to nie podnieca bo ojrowybory traktuję właśnie jako cyrk i nie zamierzam w cyrku występować.[/quote]

Mnie tam najbardziej rajcują sformułowania o "głębokich analizach i pewnych kompromisów".

A ta naprawdę chodzi o kolesiostwo i szantaż lub przekupstwo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#18043