Potrzeba hodowli debili w Polsce

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj 

 

Niby każdy ma prawo do swojego zdania. I całkiem słusznie. Pan Bóg nie rozdzielił sprawiedliwie rozumu między ludźmi. Też prawda.

Więc często tak jest, że ten, który głośno i powszechnie głosi, nawet skończenie bzdurne, ale chwytliwe i przemawiające do wyobraźni własne zdanie, hoduje sobie własną grupkę wyznawców i akolitów.

Tak właśnie powstają sekty, tajne loże i tak zwane partie kanapowe.

 

Obejrzałem wczoraj w TV Republika, która, jako jedyna w całości transmitowała III Konferencję Smoleńską, na zakończenie tego naukowego sympozjum, doprawdy żenujące wystąpienie pana Grzegorza Brauna.

 

Kimżeż jest pan Grzegorz Braun? Choć myślę, ze na tym forum nie trzeba go przedstawiać, to podam, jak to on sam wczoraj określił z typową swadą i fałszywą skromnością – jest prostym magistrem polonistyki, byłym reżyserem. A obecnie przywódcą duchowym sekty Brauna.

 

Niestety namnożyło się nam na prawicy różnych sekt.

Właściwie to tak zupełnie nie jestem przekonany, czy to domorosłe chłopki-roztropki, obdarzone pewną swadą i takąż charyzmą, są tworem samoistnym, powstającym w każdym społeczeństwie, czy też sprytnie i rozmyślnie wypuszczonym na wolny wybieg stadem odpowiednio przygotowanych i zaprogramowanych ideologicznych pseudo-przywódców i nauczycieli.

 

Kogo tutaj mamy? Honor najstarszego miksera w głowach Polaków przypada oczywiście Januszowi Korwin Mikke. Ten gość w muszce, z poważną wadą wymowy (i rozumu wg. mnie) otumania naród już od ponad dwudziestu pięciu lat. Na szczęście, obywatele są dosyć odporni na te proste i cudowne, niby wolnorynkowe, liberalne głupoty. Popularność JKM oscylowała zazwyczaj poniżej progu wyborczego i dopiero teraz, gdy podrosło gorzej wykształcone i mniej odporne na manipulacje pokolenie, udało się panu K. Mikke przeskoczyć próg wyborczy i na starość znalazł się on w parlamencie europejskim, co jakoś dziwnie wygląda na emerytalną zapłatę za lata robienia wody z mózgu.

 

Drugim historycznie kandydatem na rząd umysłów prawicowych Polaków, jest pan Stanisław Michałkiewicz. Ma on tą przewagę nad swoim przyjacielem Januszem Korwinem Mikke, z którym razem, lata temu zakładali dziwną partię pod nazwą Unia Polityki Realnej, że jest bardziej elokwentny, ma talent publicystyczny i dosyć dobrze rozwinięte poczucie humoru, choć nieco koszarowe.

Obaj panowie, JKM i Michałkiewicz dwadzieścia pięć lat ocierali się o politykę, a to startując do Sejmu, a to do Senatu. Zazwyczaj niespecjalnie im się to udawało.

Jednakże można powiedzieć, że obaj mają pewien bagaż historyczny i polityczny, który im wybitnie ciąży.

Charakteryzują się przy tym endeckim skrzywieniem, które każe rozglądać się za przyjaciółmi na wschodzie. Konkretnie w Rosji.

JKM kompletnie oszalał na punkcie Prezydenta Putina, którego uważa za zbawcę narodów, Natomiast pan Michałkiewicz preferuje gryzące ataki na żydokomunę, źródło wszystkich nieszczęść, które dotknęły Polskę. W tym temacie osiągnął znaczny sukces i partia ciotek, o której jeszcze będzie mowa, przyjęła tą teorię, jako niepodważalny dogmat.

 

W jakim zakresie panowie Janusz Korwin Mikke i Stanisław Michałkiewicz szkodzą prawicy, każdy może sobie wyrobić zdanie. W dużej mierze to przez nich nie udało się zbudować na prawicy spójnego, konserwatywnego obozu.

Zakładanie do koszuli muszki, może wskazywać, że człowiek jest konserwatystą, albo też, że człowiek jest cyrkowym pajacem.

 

***************

 

Pora teraz na najnowszą gwiazdę prawdziwych okopów opozycji, ludzi niezłomnych i walecznych.

Pan Grzegorz Braun.

Wczoraj, po zakończeniu III Konferencji Smoleńskiej, pan Braun zabrał jako pierwszy głos w dyskusji. Z typową dla siebie swadą i fałszywą skromnością, przedstawił się sali pełnej naukowców, profesorów i doktorów, w dużej mierze wybitnych fachowców w swoich dziedzinach, jako magister polonista i były reżyser.

Tutaj należy uzupełnić informację, że tatuś 47 – letniego chłopaka też był reżyserem, więc Grześ miał łatwy start i szybko ścieżkę kariery, a na dodatek jego stryj, obecny prezes TVP, Juliusz Braun, cały czas miał oko na zdolnego bratanka.

Pan Braun w swoim nieco niezbornym mamrotaniu, oznajmił zdumionym naukowcom, którzy do tego momentu precyzyjnie ważyli każde słowo, że cała ich wieloletnia, ciężka praca, prawie w całości społeczna, jest nic nie warta, bo są niezbite dowody, że Tragedia Smoleńska to była maskirowka i żaden Tupolew w Smoleńsku nie uległ zniszczeniu i coraz więcej faktów wskazujących na zamach i manipulacje, to po prostu bzdura.

 

Młodszym i świeżym internautom warto wyjaśnić, że teorię maskirowki wymyślił bloger FYM (Free Your Mind), prywatnie doktor nauk, który, albo sam zwariował, albo też "został zwariowany", tak, jak np. działał seryjny samobójca.

Teoria ta zakładała w zarysie, że całą delegację katyńską, wraz z prezydentem i jego małżonką, oraz załogą samolotu, porwano i uwięziono już w Warszawie. Na lotnisku Okęcie znajdował się tajemniczy hangar, gdzie dokonano egzekucji, a zwłoki potem wywieziono do Rosji.

Tymczasem oryginalny TU154 poleciał gdzieś na Kamczatkę, a przy lotnisku w Smoleńsku, dla zmyłki rozsypano szczątki innego lub innych tupolewów, których przecież Ruskie mają na pęczki. Oczywiście z Warszawy dostarczono ekspresem rozkawałkowane zwłoki paru znaczących i charakterystycznych osób, wymieszano je ze zwłokami z Rosji i też podrzucono na fałszywym miejscu katastrofy. Pozostałe, żywe ofiary z Warszawy, ciągle są gdzieś przetrzymywane za Uralem i będą użyte w odpowiednim momencie.

Dlaczego FYM wymyślił i napisał taką piramidalną bzdurę? Przecież sam był człowiekiem nauk ścisłych. Zmuszono go? Zaszantażowano?

Cel tej akcji był natomiast jasny – radykalnie ośmieszyć teorie i hipotezy mające prowadzić do wyjaśnienia Tragedii Smoleńskiej.

Żal mnie ściskał, jak widziałem, jak wiele poważnych ludzi podążyło tym tropem. Potrafię jeszcze zrozumieć polonistów i historyków, bo oni zasadniczo całe życie obracają się w sferze bajek, ale np. znany mi profesor fizyki? Tu trzeba naprawdę mieć niesłychaną wyobraźnię.

 

I wczoraj po szeregu bardzo ważnych naukowych referatów z zakresu nauk ścisłych, które coraz bliżej nas przybliżają do prawdy o Smoleńsku, która to prawda całkowicie wskazuje na zamach, wybuch w powietrzu i późniejsze mataczenia i zacieranie śladów, wstaje pan Grzegorz Braun i jak gdyby nigdy nic unieważnia wieloletni wysiłek międzynarodowej grupy naukowców, zaprzecza badaniom i powraca do tej nieszczęsnej maskirowki.

Czy on zawsze ma wrażenie, że przemawia do swojej stałej, wiernej partii ciotek w klubie Ronina?

Autentycznie byłem zszokowany. Nie tylko ja przed telewizorem, ale także pełna sala profesorów, a jak się później okazało, cała rzesza trzeźwo myślących internautów.

 

Tak tylko może się zachować i kompletnie ośmieszyć, w dodatku na wizji TV, kompletny bufon i człowiek mający kłopoty z sensem i logiką

Lecz niestety – przywódca niedużego, lecz bardzo krzykliwego grona "prawdziwych Polaków", które ja nazywam partią ciotek.

A to dlatego, że rej w tych niby prawicowych mityngach i spotkaniach, jak również na patriotycznych portalach wodzić zaczęły panie emerytki, ogarnięte tęsknotą za prawdziwymi powstańcami, końmi i ułanami, bezkresnymi Kresami, herbatą z samowara i tkliwymi dumkami.

Po prostu za mateczką Rossiją. I raz na zawsze Polska ma stać u boku, bo tylko wtedy możliwy jest święty spokój.

 

Blogerka Eska, która nigdy ciotką nie została i nie zostanie, bo jest na to za mądra, napisała po wystąpieniu Brauna:

. eska 2014-10-20 [23:07]

"Napisałam notkę poprzednią („Chamy i Żydy” – kolejna odsłona”), ale chyba prawie nikt nic nie zrozumiał – to powtórzę jak dla analfabetów:

Judeopolonia i straszenie Żydami do ciąg dalszy robienia wody z mózgu w celu zakrycia prawdziwych zdarzeń i intencji władzy. Przez lata Michnik et consortes obrażali ludzi, aż w końcu lud Boży, zamiast widzieć w nich postkomunę w wydaniu jewrejskim, zaczął wszędzie szukać Żyda – i o to chodziło!

Macie się bać Hollywoodu, Izraela, bankierów i wszystkiego razem, byle nie tego, co naprawdę się dzieje. Byle nie widzieć, jak Was robią w durnia na każdym kroku, byle odwrócić uwagę od rzeczy istotnych.

Pani muzykolog dysponuje słuchem absolutnym. I po wielu miesiącach odsłuchiwania stwierdza, że wszystkie kopie nagrań ze Smoleńska to kit i fałszywki.I to jest prawdziwy hit.

Jednocześnie na tej samej konferencji występuje Braun i coś bredzi jak zwykle. Po co i kto go tam wpuścił?

I to jest właśnie cała prawica – dopuszczą do głosu każdego palanta, bo wolność słowa i „nasz”. I nadal będziecie się zajmować pie.......mi."

 

A Józef Darski, czyli jak wiadomo, doktor Targalski, tak podsumował szkodliwość Brauna  et consortes:

Józef Darski 2014-10-20 [21:26]

Przede wszystkim fakty

[...]

2. Należy podsumować nie bohaterstwo Brauna w starciu z milicjantami czwartej kategorii czy doskonałych filmów, ale propozycje, a one:- żadnego poparcia dla Ukrainy

- żadnego działania oprócz modłów na strzelnicy (po co?)

- Zachód jest wrogi, katolicyzm odrodzi się z Rosji

- zgniły Zachód jest gorszy od Rosji, bo masoni nadchodzą

- wszystko jest prowokacją niemiecką, każde działanie, każda walka o niepodległość była prowokacją niemiecką

- wszystko jest spiskiem żydowskimNo to teraz do myślenia i kojarzenia. Taki bohater endecki naszych czasów. Oczywiście sumaszestwija wykluczyć nie można.

 

I dalej:

Józef Darski 2014-10-20 [23:28]

Oczywiście, że dalej będą banderowcy, banksterzy, masoni, pedały, żydzi, Bildelbergi itp., itd. tylko nie Moskwa, bo to za trudne dla umysłów prawicy. Musi być jeden wróg - najlepiej niewidoczny, co to jest czynnikiem sprawczym wszystkiego, jak się go usunie Królestwo Boże zapanuje na ziemi na 1000 lat. Przecież to takie proste. Ruchy chiliastyczne nie biorą się z niczego. Umysły proste tylko czekają na pożywienie. A endeckie brednie doskonale nadają się do odgrzania i wzbogacenia. Ostatecznie bolszewicy głosili to samo tylko u nich byli burżuje - krwiopijcy.Bo ks. Zaleski ma zasługi, bo Michalkiewicz wróg Wybiórczej, bo Braun filmy kręci i tak bez końca. Grunwald czeka. W innych krajach już dawno różne antykomunistyczne jobbiki powstały, mamy zapóźnienia, stąd Moskwa przyspieszyła.

 

Tacy to właśnie ludzie, jak hańbiący się wczoraj i ośmieszający prawą scenę Polski, Grzegorz Braun wywierają wpływ na poglądy dużej grupy zdezorientowanych i niepotrafiących samodzielnie analizować przekazu rodaków.

Bloger A330 idzie jeszcze dalej i opisuje, że te pro-ruskie sympatie i takie właśnie ustawianie wektorów świadomości, to marne popłuczyny po Endecji.

A330 2014-10-21 [00:44]Ja bym poszedł jeszcze dalej. Zawsze mnie zastanawiało na ile przedwojenna NDecja była opanowana przez Rosjan. Ponieważ to ciągle jest ten sam wzorzec który odgrywają dziś, grając kartą "narodową". Zawsze wrogiem są Żydzi i Zachód. O ile jeszcze napięcia między Polakami a Żydami przed wojną rozumiem(choć zupełnie inaczej był to rozwiązał niż NDecja), o tyle doszukiwanie się dziś udziału Żydów(których jest ile w Polsce, 1%?) uważam za śmieszne i szkodliwe. W tym kontekście negatywnie wypada Stanisław Michalkiewicz który jawi się wręcz jak ktoś, kto celowo kieruje wysiłek patriotycznej części społeczeństwa na fałszywe tory. Izrael ma 8 milionów obywateli i jest oddalony od Polski o 2500 km. Do tego jest otoczony wystarczającą ilością przeciwników/konkurentów, aby nie zawracać sobie głowy odległą Polską, gdzie nie ma żadnych interesów(nie licząc zamówień wojskowych od czasu do czasu). Rosja ma 140 milionów obywateli i niemal graniczy z Polską(pomijam Kaliningrad). Kto zatem ma większe możliwości i pole działania w Polsce?Jako były sympatyk NDecji z bólem przyznaję po latach, że NDecja była szkodliwa dla Polski. W gruncie rzeczy była próbą wycięcia z Polski wszystkiego co było "polskie" i stworzenie "nowego człowieka". To była inżynieria. Być może Dmowski miał dobre intencje, ale był naiwny i nieodpowiedzialny. To co stworzył do dziś szkodzi Polsce. Jedyna zasługa Dmowskiego to utrwalenie związku między Polską a Kościołem - co za ironia losu biorąc pod uwagę fakt, że sam był ateistą, a Balicki nawet masonem. Narodowcy rozsadzali i nadal rozsadzają Polskę od wewnątrz. Jedyny pozytyw - Narodowe Siły Zbrojne...ale to byli ludzie czynu(podobnie jak Legioniści Piłsudskiego) a nie akademiccy dyskutanci-teoretycy NDecji. 

Tak, wcale się nie dziwię, ze coraz więcej ludzi pała oburzeniem na tych pseudo-teoretyków i niby-przywódców prawego skrzydła narodu.

Jak tu się przy takich ludziach zjednoczyć i skutecznie odnieść sukces?

**********

To jeszcze nie koniec...

Zanim resztę pominę milczeniem, muszę przywołać jeszcze dwie postaci z nieco młodszego pokolenia. To Rafał Ziemkiewicz i Piotr Zychowicz.

Ci dwaj dosyć młodzi panowie, w tym jeden specjalista science-fiction, a drugi political-fiction, ochoczo zabrali się za niszczenie i rozwalanie naszej tradycji i symboli.

Na nich też trzeba mieć oko, bo rychło też ustawi się do nich ogonek zakręconych akolitów.

****************

Pytanie zasadnicze w tym temacie – ile w działalności wyżej opisanych panów jest spontaniczności i, głupiej, bo głupiej, ale uczciwości?

A ile jest sterowanego odgórnie, wpływu na urabianie opinii, ogłupiania Polaków i rozbijania prawicy?

 

_____________________________________________________________________________________

Wszystkie cytowane komentarze tutaj:

http://naszeblogi.pl/50134-grzegorz-braun-chris-cieszewski-w-co-graja

 

 

.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:14)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1446709

ale i dla Polonii.

Kategorycznie  protestuję  przeciw kamuflażowi autora(cytat:Bo ks. Zaleski ma zasługi).

Nie atakuj księdza,który walczy o forsę dla chorych dzieci w Polsce wraz z Radwańską.Pomimo że Ciebie(jestem Marek)podziwiam,Twoje poglądy jak i Twoje artykuły,felietony które nawet cytuję na moich Hobby Blogach.

One przebijają odsłony na innych portalach(od 5-30.000 minimum). Nie  zagadzam się z Twoją opinią o księdzu Ks. Tadeuszu Isakowicz-Zaleskim.On uratował setki dzieci przed mafią handlującą organami.Uratował przed śmiercią dzieci z syndromen Downa,( trisomia).Znasz Norwegię i znasz wyspę,na której  ludzie z chorobą Downa, żyją.

W Polsce to nie jest realne dlatego mój protest.

Pokaż mi w Polsce polityków,dziennikarzy,społeczników,nawet te osoby cytowane w Twoim felietonie,eseju o Polsce,którzy mają taką cywilną odwagę   jak Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Lobby    bandytów  w Polsce  handlujących organami jak i kierującymi chore dzieci w Polsce do specjalnych klinik w których są prowadzone eksperymenty na dzieciach jak na szczurach  jest wyjątkowo aktywne, brutalne,krwawe.

Ks. Tadeusz  Isakowicz-Zaleski zna kulisy,milczy  ale nie dyskutuje tylko działa.

Wiesz że mnie nie interesuje w Polsce fikcyjna lewica czy prawica z hasłami zamiast czynów.Dla mnie osobiście sadystyczna i  wroga polityka w Polsce 2014 przeciw oświacie i służbie zdrowia jest dowodem na bezwzględne metody ,które  były obce nawet Jaruzelskiemu czy Kiszczakowi.

___________

Na koniec.Serdecznie Ciebie pozdrawiam i życzę sukcesów jak i własnego portalu z zyskami.Masz talent.Artyluł oprócz Ks. Tadeusza  Isakowicz-Zaleskiego jest znakomity.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1446739

cyt:Lobby    bandytów  w Polsce  handlujących organami jak i kierującymi chore dzieci w Polsce do specjalnych klinik w których są prowadzone eksperymenty na dzieciach jak na szczurach  jest wyjątkowo aktywne, brutalne,krwawe.

Ks. Tadeusz  Isakowicz-Zaleski zna kulisy,milczy  ale nie dyskutuje tylko działa.

 

Jednym słowem popełnia przestępstwo ukrywając tych ochydnych bandytów, czyż nie ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1446743

... Marek, do jasnej anielci, po co się oglądasz na X. Isakowicza ?

Jeśli masz jakieś dowody , poszlaki  - sam zgłoś ten proceder do Prokuratury.

pozdr.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1446748

administrację  w   Polsce,w BRD jak i w USA.Domy dziecka w Polsce  jak i  domy opieki dla chorych dzieci nie mają kontroli,również  w  aplikowaniu  lekarstw chorym dzieciom,co uważam za skandal.Ukryte eksperymenty tylko na chorych dzieciach  w  domach dziecka,rodzinach zastępczych powinny  być  w  Polsce  ścigane przez administrację.Nie ma banku danych pomimo że wszelkie informacje na temat leczenia dzieci chorych posiada ZUS.W tym roku już 70.000 dzieci w Polsce są pod patronatem "państwa" w Polsce.Liczby wzrastają.Ja osobiście mam zakaz wjazdu do Polski ale informacje z PCK,Caritas jakie ja otrzymuję są przerażające.Moja umowa z DRK w BRD zawiera klauzulę milczenia.Dlaczego  władze w Polsce nie sprawdzą tego ważnego tematu?

__________

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1446861

X. Isakowicz - Zaleski jest postacią kontrowersyjną.

Do bólu uczciwy. Pracowity i skuteczny.

Ale ma hopla na punkcie Ukrainy. Czy to jego etniczne korzenie? Nie wiem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1446752

Autor tylko zapomniał opluć Łysiaka.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

              

#1446746

Tak sądzisz?

 

radzisz, żeby Waldemarem Łysiakiem też się zająć?

Myślałem, że go lubisz. Pasujecie do siebie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1446750

To była taka odrobinka sarkazmu.
Oczywiście, że pasujemy. W końcu obaj reprezentujemy myśl prawicową.
Zdziwił mnie tylko brak Waldemara Łysiaka w tym doborowym towarzystwie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

              

#1446753

Trudno jest mi dyskutować z kimś z kim się zgadzam. Ciekaw jestem głosów strony przeciwnej, ale czuję że się nie doczekam. Brak u nich zdolności do refleksji i merytoryczej dyskusji. Za to złe emocje biorą górę. Patria / Astra jest tu przypadkiem klinicznym - nie jest zdolna do jakiejkolwiek sensownej wymiany zdań, za to pałuje seryjnie. To chyba psychoza. Jej się wydaje, że jak mnie skasuje na -100 to jej będzie na wierzchu. 

Ten przykład Patrii / Astry jest doskonałą ilustracją tez zawartych w artykule. Drugim takim przyładem jest Rebeliantka. Zamiast konkretnej, sensownej odpowiedzi - atak personalny. 

Dlaczego to przytoczyłem? - Żeby uświadomić wszystkim skąd się biorą takie manipulacje jak opisana tutaj "maskirowka" z tupolewem z jej genezą. Autor przytoczył kto był jej twórcą. Jednym słowem wszystkie drogi prowadzą do Moskwy. A właściwie stamtąd rozlewają się poprzez takie tuby propagandowe jak NeOn24.ru i zarażają patriotycznie nastawioną prawicową blogosferę. Zauważmy że lewica nie powtarza tak często i tak grubymi nićmi szytej ruskiej propagandy.

Na prawicy działają też autentyczni agenci wpływu. Przykład Mariusz Maxa Kolonko jest tu znamienny. Od razu widać, że facet nie robi tego za darmo. Cóż, z czegoś trzeba żyć...

Jak jednak wytłumaczyć nagły zwrot Trybeusa. Facet o długim stażu blogerskim, pisowiec, praktykujący katolik i nagle zmienił poglądy o 180 stopni. Gotów byłem uwierzyć, że doznał jakieś pomroczności jasnej, gdyby nie to, że się oficjalnie przyznał że pracuje za kasę z Kremla. Mam screeny. 

Tak działa właśnie agentura FR. 

Już dawno temu napisałem, że po tym można poznać agenta wpływu iż nie jest w stanie merytorycznie dyskutować. Co więcej - nie jest taką wymianą zdań zainteresowany. On tylko chce powtarzać kłamstwa, które mu zlecono. Jedynie na co go stać to atak. Tutejszy system punktowy jest jak stworzony na zamówienie tych trolli.  

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1446760

O tym że Trybeus zrobił zwrot o 180 stopni wiadomo było od czasu jego powrotu na Neon,

jak tam został przyjęty, zwłaszcza przez ruszkiewicza nie chce wklejać tych wypowiedzi.

To że do dziś i tam jest traktowany jako człowiek o 2 twarzach niech swiadczą świeże wpisy 

sprzed kilku dni.

Wyznali się juz tam na jego manipulacjach i tworzeniu mitu o wielkości, a właściwie mani wielkości

http://spartakus.ne.3lab.info/comments/

http://trybeus.neon24.pl/post/114134,demony-wojny-na-ukrainie#cmnts

Jeśli zainteresowany będzie chciał to przytoczę ich kilkanaście

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1446773

Każdy, kto pisze na Neonie24.ru podzielając tamtejszą linię programową ma z pewnością spaczone sumienie i stępioną władzę rozróżniania dobra od zła. 

Co do Trybeusa - to wiele by wyjaśniło poznanie motywów jego decyzji. 

Może kiedyś z nami się podzieli co go skłoniło do podjęcia współpracy?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1446777

Zauważ też jedna sytuacje, po takich komentarzach (wprost obrażających konkretną osobę),każdy szanujący się admin.natychmiast usunął by taką wypowiedz i zastosowałby regulaminową kare,jak to ma miejsce na naszym portalu i nie tylko.Wyobraz sobie gdyby tak Trybeus napisal to do Ruszkiewicza lub Wojtasa.Brak reakcji na tego typu wpisy swiadczy o jednym ,że władze neonu w pełni, utożsamiają sie z taką wypowiedzią co zresztą widać w innych wpisach na temat Trybeusa,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1446778

wolne,niezależne,z włączonymi skryptami,filtrami,automatyczne,bez  moderacji na  których  Bloger tylko sam odpowiada przed prawem?.Facebook jak i  google+ to są również portale blogerskie ale w innym wymiarze prawnym.Dlaczego sympatyczny dziennikarz i bloger pyta?Cytuję:poznanie motywów jego decyzji.Jakie to ma znaczenie dla sytuacji w Polsce w której zabiera się dzieci rodzinom mniej zamożnym?Jeśli właściciele portali nie życzą sobie tematów tabu,to mają prawo  dyktatora czyli odrzucają  Blogera czy dziennikarza.To są firmy zarejestrowane w sądach w Polsce a Blogerzy w Polsce gdy piszą cykliczne Notki i tak mają swoje Blogi zarejestrowane w Sądach.Proponuję więcej miłości i sympatii nawet dla ludzi o   innych  poglądach.

 

Dobrego i sympatycznego Dnia.W Forst pada i jest pochmurnie.Chyba pojadę ze skarbami do Berlina w odwiedziny do córki(37 lat).

Amen.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1446862