Burza z gradobiciem

Obrazek użytkownika jazgdyni
Świat

Krótka wrzutka.

Pitolimy o duperelach, bo tak właśnie chcą różne agenciaki. Ma być zamęt i właśnie pitolenie o niczym. A to żydowscy krwiopijcy. Łaskawca Timmermans, w imieniu Junckersa w Warszawie daje buzi,buzi. Faszyści hajlują po lasach; lewacka nawiedzona siostra Joanna wprowadza cyrk do Sejmu, my – z pamięcią i współczuciem, łączymy się w bólu na Placu Piłsudskiego z Jarosławem Kaczyńskim, któremu z pełnym okrucieństwem zamordowano Brata i Bratową. A przy okazji 94 wspaniałych Polaków.
Afera – jedna, druga... Funkcjonariusze, naczelnicy, dyrektorzy służb i prokuratorzy, na oczach całej Polski łżą, jak bure koty.
Lokalni watażkowie Gronkiewicz-Waltz, "Budyń" Adamowicz, czy Jaśkowiak, centralną władzę państwa mają w dupie.
A sama władza jakaś miękka. Prawie pedalska. Twarde chłopy i twarde baby – patrioci, zaczynają już mieć tego dosyć. Nikogo nie wsadzają – żadnego złodzieja, szubrawca i oszusta. Nadal rządzi Gersdorf, a Julia Przyłębska to mało znacząca figurantka. Zresztą jak cały ten nowy TK.
A prezydent? Szkoda gadać...

Tak właśnie ma być. Tak zaplanowano. Znając wrodzoną swarliwość Polaków (gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie – przysłowie ludowe) nie było to takie trudne. Schemat zachowań polskiego społeczeństwa jest od dawna wnikliwie analizowany i w Moskwie i w Berlinie.

Ma być chaos. Zaplątani w swoje własne komiczne swary, mamy się w nic nie mieszać.

*****

A jest pięć minut od wojny.

Najprawdopodobniej będzie to zastępcza wojna USA – Rosja na terytorium Syrii.
Bardzo blisko Turcji, Iranu i Izraela. A to jak nic grozi eskalacją i rozlewaniem się działań wojennych.
Publikuje się już w mediach mapy zmasowanego zgromadzenia flot amerykańskich i rosyjskich na tamtym obszarze. Z obu stron padły już twarde deklaracje. Putin nieustannie prowokuje. Tylko po drugiej stronie nie ma już lewackiego mięczaka Obamy. Putin walczy o swoje życie. Bo jak jeszcze trochę zachód przykręci śrubę – rozszerzy sankcje, zablokuje oligarchom konta, rozwali Nord Stream 2, w który już utopiono miliardy, to jego własni ludzie, z biznesu lub wojska zabiją go. Pewnie dla jaj, ze swoim specyficznym czarnym humorem, otrują go nowiczokiem, albo plutonem. A po dwóch miesiącach oświadczą, że ciężko chorował i zmarło się biedakowi.

*****

Problem, który nas osobiście może boleśnie dotknąć jest taki, że nie wiemy, jak sytuacja może się rozwinąć.

Więc mam parę pytań:

  • Czy Rada Bezpieczeństwa Narodowego, pracując intensywnie, analizuje różne scenariusze zagrożenia naszego państwa?
  • Czy dowództwo NATO podwyższyło stan gotowości bojowej rozważając zagrożenie wschodniej flanki?
  • Czy na Bałtyku jest tylko jeden poważny amerykański okręt wojenny?
  • Ile głowic już zgromadzono w Kaliningradzie?
  • Jak szybko i ile wojska i sprzętu może USA przerzucić zz Rammstein do wschodniej Polski?
  • Czy polski wywiad i kontrwywiad ma na oku ten ponad milion ludzi ze wschodu, którzy dla pracy są teraz w Polsce? Podobno były próby przemytu broni z Ukrainy.


*****

Czy dopiero, jak się rozpęta piekło, zjednoczymy się i przestaniemy się kłócić o duperele?
A szubrawców wyślemy tam, gdzie już dawno powinni być. Tak sprawiedliwie...


.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)

Komentarze

A miliardy z skarbu państwa dla żydów i banderowców to też duperele, a weta by żydo-bolszewicka swołocz dalej w sądach rządziła, a czerwonym mordercom w mundurach żadna krzywda się nie stała, to dla Ciebie też duperele.

Powiedz to ludziom którym to żydo-komuma mordowała rodziny i niszczyła majątki, a którzy czekają na elementarną sprawiedliwość jaką obiecał Kaczyński i PiS i co??? Wielkie gówno!!!

A tłumaczenie się z ustaw przed żydami to kuriozum na skalę światową, to też duperele.

I na koniec przyjmowanie kozojebów, bo minister chlapnął, a teraz odwracają kota ogonem, by to zatuszować.

Była jedność i to bardzo duża, ale Kaczyński i Duda rozjebali tą jedność swoimi złymi decyzjami.

Rząd pani Beaty Szydło miał wielkie poparcie, więc trzeba było to rozpierdzielić, bo zagrażał Dudzie i Kaczyńskiemu i zmniejszał ich pozycję.

Chcesz zobaczyć jak Polacy się wkurzyli na to co robią Duda i Kaczyński, to se po serfuj po internecie i prawicowych portalach i w tedy zobaczysz co Polacy myślą.

A na wojnę USA vs Rosja, Polska nie ma wpływu.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1561922

Kabaretowy numer Stanisława Tyma : facet w słuchawkach słyszy to co gada do mikrofonu, wiec gada to co słyszy w słuchawkach.

Chcesz zobaczyć jak Polacy się wkurzyli na to co robią Duda i Kaczyński, to se po serfuj po internecie i prawicowych portalach i w tedy zobaczysz co Polacy myślą.

To po to jest ten nalot trolli na portale ! Wszędzie trąbią na jedną melodię i zaganiają do monotematycznego kurnika.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1561927

Każdy ma swój rozum i umie analizować co i jak, albo za albo przeciw co się dzieje w PiS-ie, ja nie twierdzę że mam monopol na prawdę i się nie mylę.

Wiesz dobrze tak jak ja, że nie zmienia się koni na środku rzeki, podczas przeprawy, do tego momentu wszystko szło jak w szwajcarskim zegarku.

Ale od wet i zmianie rządu PiS-owskiego na przybłędy z UW, UD i PO, wszystko poszło nie tak i zaczeła się rozpierducha i rozłam.

Bo wyborcy nie na taki PiS głosowali i między innymi i ja, taka jest moja subiektywna ocena, ty masz prawo mieć inną.

Pozdrawiam Ciebie serdecznie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1561933

Ja też szoruję szczęką po podłodze ! Jestem republikaninem, więc najbardziej rozczarował mnie prezydent. Oczekiwałem jasnego, logicznego i konstruktywnego sprawowania nadzoru nad prawodawstwem. Oczekiwałem inicjatyw ustawodawczych !

Jestem rozczarowany, ale nie zostanę malkontentem i nie będę grał w drużynie antypisowskich trolli.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1561948

U mnie też niema takiej opcji, bym głosował na PO-PSL-N, na zdrajców i folksdojczy nie głosuje, a tym bardziej na kacapów.

Gorzej z żydami, bo pozmieniali nazwiska na Polskie i trudnej jest ich wypatrzeć.

Jest jeszcze dużo czasu, by podjąć decyzję, a do tego czasu, wszystko może się wydarzyć.

Już nie jestem w gorącej wodzie kąpany, PiS mnie z tego wyleczył.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1561952

jjj, unikaj czasem sprawdzania poparcia dla Dudy wśród wyborców PiS, jeszcze sie okaze że ma okrutnie większe w porównaniu do innych i co wtedy zrobisz? może jeszcze sie okaże, że nie samymi zydami Polska żyje a Kaczyński nie obiecał postawić innych pod ścianą straceń. to by dopiero było.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562009

Dla mnie pani premier Beata Szydło, to numer 1 na prezydenta, a ty możesz głosować na Judę, takie twoje prawo, bo swój zawsze głosuje na swego.

Moja kandydatka pokazała że się nie cofa w tył i za to ją zdymisjonowali.

A twój kandydat Juda, tylko umie wetować, by krzywda się nie stała żydo-komunie w togacch, oraz nie pozwolił zdegradować czerwonych morderców w mundurach, Juda to pierwszy hamulcowy naprawy państwa.

Juda tylko umie przepraszać żydów, a kuriozum to przepraszanie za komunistów z 68 r

Więc możesz spokojnie głosować na namiestnika żydowskiego Judę i nie agituj, bo nie każdy myśli jak ty.

Do wyborów parlamentarnych jeszcze ponad rok, a do prezydenckich jeszcze ponad dwa lata i wszystko może się wydarzyć.

PiS mnie wyleczył, by nie być w gorącej wodzie kompany i przywrócił wzrok i słuch, bo byłem ślepym i głuchym.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1562012

nie za to przesunęli Szydlo a ona, jak i tamta ekipa, wcale nie była idealna. to, że popyszczyli troche hasełkami, dzieki czemu beton się zachwycał, ma akurat najmniejsze znaczenie w polityce. nie byli też na sztandarach PiSu do wyborów, popularność wśrod radykałów wzbudzili w czasie konfliktu a nie żadnymi wspaniałymi dokonaniami. chyba, że ktoś chce widzieć świat wg swoich wyobrażen, na podstawie migawek z tv, yt i niezależnej. świat jest znacznie większy niz Twoje srodowisko i uwierz na słowo, że pracę poprzedniego składu rządu wałkowano we wszelkich opcjach, za granicą również, z czego można się czegoś dowiedzieć poza własnym subiektywnym oglądem. naprawdę warto zamiast wymyslać sobie bajki i w nich trwać.

zwł., że sam jestes niekonsekwentny- teraz jesteś pisosceptyczny i ostrożny ale zarazem i tak wierzysz w złoty wiek, jak to kiedys bylo cudownie, tylko dlatego że sam wówczas tkwiłeś w swoich wyobrażeniach. i wszystko musi byc czarno-białe, oczywiscie w roli szwarccharakterów muszą byc obsadzeni wiadomi, ktorzy sie osobiście nie podobają. założe się, że dalej jestes przekonany, jak to PiS chcial powsadzać wszystkich zdrajców i oszustów do więzień, tylko jeden zły Duda im przeszkodził. tego, że to bujda i bardzo wygodne dla samego PiSu (i jako propaganda i jako niedziałanie), to juz pewnie nie zechcesz zauważyć. krytykujesz zupełnie nie tam, gdzie trzeba a we wszystko mieszasz żydów jako problem nr 1, zamiast martwić się o nowoczesne, sprawnie zarządzane i moralne państwo. i jeszcze oburzasz się, jak ktoś probuje deeskalować konflikty, żyć w przyjaźni czy przepraszać w duchu pojednania chrześijańskiego. ogarnij sie, przeciez jesteś o krok od neonitów czy fanów bluzgającego chama mariana kowalskiego. PiS jest jaki jest, co juz z dawna oczywiste, polityka jest bagnem i teatrzykiem kłamstw, zarazem jednak ten PiS ma karne, najlepiej zorganizowane kadry do czegokolwiek. jak wolisz sobie byc drugą Veritą czy Astrą, to Twoja sprawa, chyba lepiej zainteresować się i wyważyć pogląd, po co samego siebie ładować bajkami, gdy są lepsze preteksty do narzekania. to inni niech se wierzą w różne propagandy ale nie my, co nie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562014

Dla mnie PiS, to Bata Szydło i Antoni, a nie przybłędy z UW, i PO, jak Czaputowicz, Gowin, Gawina i doradca Tuska premier Morawiecki, nie na takich ludzi głosowałem.

Może tobie pasuje wydawanie setek milionów dla żydów, na cmentarze, muzea i teatry, a już Gliński zapowiada budowę dwóch nowych muzeów dla żydów, za 320 milionów, drobnostka za pewnie powiesz Kontrik, a co żydom się należy.

A żeby ściągnąć Polaków że wschodu, to już nie ma forsy, a dla żydów są i to nie małe i to wszystko z podatnika Polskiego.

Tłumaczenie się z ustaw Polskiego sejmu żydom, to kpina z państwa i już nie na kolanach, ale leżą na brzuchu i kwiczą.

A dzisiejszy sondaż gdzie PiS ma już tylko 29 % tylko o tym świadczy co ja piszę, a będzie jeszcze lepiej, jak się nie obudzą i nie wrócą do pierwszej zmiany, gdy rozwalali rząd Beaty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1562020

O tym właśnie pisałem.

No spoko, że nie wiedziałeś, kto jest w Pis-,ie. A z neonu nie wiedziałeś, że Żydów kochają? Szydło i Macierewicz to pewnie antysemity, co? 

Co do repatriacji, to właśnie PiS ruszył tą sprawę. Przy okazji: ja też chcę z 50 tys. Na zakup mieszkania. Niestety, najwyraźniej trza posłać Rambo, by wydobył potomków Polaków z obozów NKWD, bo inaczej najwyraźniej sami tu nie trafią. Skoro tak zalezt, to czemu sam nie zaprosisz? Robota jest, pokój się znajdzie a po wioskach kupa chat taniutko do kupienia. 

Od tłumaczenia się innym z ustaw nic mi nie ubyło, może innym, też się oburzam że nie wypominano żydom w zamian ich kolaboracji 70+ lat temu. 

I na pewno sondaże idą w dół, bo nie ma Macierewicza w rządzie :)

Teraz wiem, dlaczego na taką opcję mawiają "beton"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562049

Przecież to PiS obiecywał że będzie ściągał Polaków ze wschodu, to ich sztandarowe hasła przed wyborcze, czy to ja obiecywałem???

Ja jestem"beton" ale ty jesteś opcja żydowska, wspierająca żydów w PiS-ie i setek milionów wydawanych lekką ręką dla żydów.

Głosuj sobie na żydostwo i dupy mi nie zawracaj swoją agitacją żydostwa wszelakiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1562084

Tak, PiS obiecał, Zbierał się, był krytykowany przez kresowiaków i wreszcie załatwił, licząc się z potężnymi nakładami na to. Na siłę ich jednak nie ściągnie a i były zgrzyty u dyplomatołków. W sumie nie jest źle i nie ma co powtarzać dawnych znanych krytyk. A czy w tym też widzisz winę Żydów, Macierewicz z Szydło sprowadzili miliony tylko Morawiecki z Dudą spiskują zdradziecko? Naprawdę nie ma kasy bo poszła na muzea i jacyś w to wierzą? 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562105

Nie kłam i tu PiS-owsko żydowskiej narracji nie wprowadzaj, nic nie zrobili dla kresowiaków, jak by tyle zrobili dla kresowian co dla żydów, to setki Polskich rodzin było by już w Polsce.

Gdy pod dupskiem zaczeło się robić gorąco, a suweren pokazał co o tym myśli, nagle udają że słuchają ludzi i robią konwencje, jak ułagodzić elektorat który się wkurzył i proponują tylko cienki lifting, mało istotny w naprawie państwa.

A Judę schowali do szafy.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1562110

Jak Ci dom rozwalą... jak w tydzień naród wyczyści Biedronki, Liedle, Tesco i Kauflandy, ze wszystkiego do przetrwania, to nadal będziesz rozprawiał o żydach, Dudzie i Macierewiczu?
Wątpię.

Z tyłu głowy powinniśmy mieć świadomość, że jednego dnia wszystko może się zmienić. Czy wtedy będziemy się siebie pytać, czy pan pisior, czy platfus? Nacjonalista, czy Europejczyk? Pani Róża Thun ukryje się na Seszelach, a Petru na Maderze. A my co? Będziemy stoły zastawiać zielonym? I obserwować chemitailsy i na gwałt się szczepić na ruską zarazę.
Bardzo dawno, jak byłem w podstawówce, uczyli nas reakcji na wybuch atomowy. Już w 4, czy 5 klasie. Ten koszmar prześladuje mnie do dzisiaj.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1561940

I  to zobowiązuje do walki z kacapstwem, a Polska nigdy się wyłamywała z sojuszy i nie można dawać się zastraszać kacapstwu, ale jak wybuchnie wojna, to ty ani ja, czy PIS czy nawet Duda nie będzie mieć na to wpływu.

To zdecyduje tylko i wyłącznie prezydent USA.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1561943

Oczywiście masz rację.

I globalnego wpływu na wydarzenia nie mamy. Jak zwykle w historii.

Ale ja jakiś wpływ tam mam. Właśnie oskarżono zloczyńcę Neumanna, o czym piszę już od trzech lat. Także premier w ustawie antysmogowej uwzględnił moje sugestie o ścisłej klasyfikacji materiałów opałowych.

Więc uważam, że warto pisać to, co piszę.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1561944

Ja będę rad i szczęśliwy jak ukarzą wszystkich aferzystów, od Balcerowicza po Tuska, co okradali i niszczyli Polskę.

Ale za tym muszą iść przykłady i ich wsadzać do puszki, by ludzie widzieli ze PiS się nie pierdzieli, a w tedy i ludzie im zaufają.

A na razie po wetach Judy zapomnij o tym, towarzysze w togach nie pozwolą ich ukarać, tak jak siebie.

Zawsze uważałem i uważam, że Rosja to wróg otwarty dla Polski, a żydzi, szwaby, banderowcy, to cichy wróg dla Polski, ale tak samo niebezpieczny jak kacapy, tylko działający nie militarnie, a gospodarczo i finansowo i chce doprowadzić Polskę do bankructwa i jej przejęcia.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1561945

Właśnie, z powodu jaki opisujesz, wylogowałem z polskich portali. Nalot trolli straszny. W tej sytuacji skaczę na japoński i australijski ogląd sytuacji. Polecam. Tu trolle dupę zawracają duperelami - tam zegar zagłady Kim przestawia na pojedyncze minuty. Co ciekawe, oni tam widzą, że kiedy ratowana jest sytuacja z oszalałym Kimem, tu Putin ugrywa swoje. Oczywiście! Trzeba pilnować portfela, rodzimych politykierów, ale dobrze jest wyzwolić się z władzy nasłanych trolli. Afera z danymi dotyczącymi milionów ludzi, z podprogowym wpływaniem na zachowania całych społeczności - jest poważniejsza niż się ujawnia.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0


#1561925

Obrabiają nas dokumentnie.

Wiedzą, że jesteśmy łatwowierni i bardzo podatni na wpływy. Podrzucają fałszywe tematy. Chcą, by nigdy nie było zgody między nami i byśmy się żarli z byle powodu.

Nie wyłączaj się - musimy walczyć o zdrowy rozsądek.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1561941

"Wiedzą, że jesteśmy łatwowierni i bardzo podatni na wpływy. Podrzucają fałszywe tematy. Chcą, by nigdy nie było zgody między nami i byśmy się żarli z byle powodu."...

I tu "jazgdyni" masz rację, oni o was to wiedzą...
W związku z czym, słuchajcie również nas, ludzi z poza waszego towarzystwa wzajemnej adoracji...
My nie jesteśmy łatwowierni, ani podatni na wpływy... zapewniam.
Przestańcie nas pałować, a zacznijcie rozmawiać...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1562013

Obrabiają nas dokumentnie.

Wiedzą, że jesteśmy łatwowierni i bardzo podatni na wpływy. Podrzucają fałszywe tematy. Chcą, by nigdy nie było zgody między nami i byśmy się żarli z byle powodu.

Nie wyłączaj się - musimy walczyć o zdrowy rozsądek.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1561942

wrzucę fotki z łajdackich wypraw pierwszej damy, pośmiejemy się z konusa:))))))))))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1561986