Wyciekł projekt programu PO - tylko u Nas!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

To będzie hit! Dokument nigdzie indziej nie publikowany! Na naszą redakcyjną pocztę otrzymaliśmy wersję roboczą programu Platformy/Koalicji Obywatelskiej z odręcznymi notatkami Tuska i Schetyny. Nasz informator z kręgów ścisłego kierownictwa PO pragnął zachować anonimowość i niestety nie możemy opublikować jego danych. Potwierdziliśmy innymi kanałami, że informacja jest praktycznie w 99% wiarygodna.

Powiem szczerze, że patrzę na ten program z nieukrywanym niepokojem, bo po latach nieistnienia jakiegokolwiek programu PO, powstają solidne ramy przemyślanej oferty politycznej, która może przekonać Polaków do zmiany władzy. Widać że wraz z powrotem Donalda Tuska do polskiej polityki wzięli się ostro do roboty :(

Plik PDF z roboczym programem Koalicji Obywatelskiej/Platformy możecie pobrać TUTAJ.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

- uśmiałem się nieźle :)

Program ukryty pod słowem (TUTAJ) - dla tych co niewiedzą jak np. Mat-eusz.

Vote up!
0
Vote down!
0

***** tvn.
Bez wyjaśnienia afery SKOK Wołomin zapomnijcie o wolnej i sprawiedliwej Polsce.

#1634743

Ostatnio stanowczo zbyt mało się śmiałem. Jest szansa, widzę, że to nadrobię.

Pozdrawiam

Honic

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634744

też się śmiałem, gdy czytałem redakcyjną pocztę ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1634751

A najlepiej byłym czy aktualnym platformersom, genetycznym kodziarzom. Niech znają nowy program PO! :D

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1634757

czyli jakie ałtorytety taki ich program. 

Czy mogą głuocy wymyśleć coś mądrego?

szetyna, palikot, matoł, komrusek?

świńskie łby na stole, Gesiarka w stodole!

POdobnych osiągnięć cały worek. 

I tak myślę, że to ich pierwsze hasło z małą zmianą pasuje do nich bardzo

-

je....ć PeO!

wy.....ć!  matoły.

NIC!!! po was w 

NASZEJ POLSCE. 

won za Odrę świńskie ryje!

TAM wasze miejsce. 

TAM wasza głupość bardziej

odżyje. 

WON STĄD!!!

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634758

Jak się chce, to daje się uniknąć ciągłego narzekania.

Swoją drogą użyłem podobnego chwytu pisząc pół roku temu tekst "BIDEN albo ŚMIERĆ", który fruwa w niebycie. Za złą formę wypowiedzi, napadł na mnie jeden z tutejszych publi-cystów. Jak widać dobrze jest być właścicielem. Wtedy takie rzeczy uchodzą płazem.

Vote up!
0
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1634761

Z jednej strony dziękuję za komplement, a z drugiej nie rozumiem po co te kąśliwe i złośliwe uwagi? Domyślam się tylko, że dlatego, że nie uwzględniłem Twojego wniosku z PW o moje "zareagowanie" na twórczość innego blogera, która to nie przypadła Ci do gustu ;) Temat szczepionek oczywiście. 

Ciężka moja dola, bo jestem poddawany tyłu naciskom, ile na portalu osi sporów, a nawet jeszcze większej ilosci. Bo czasami obie strony tego samego sporu naciskają i nie mogą u mnie nic wskórać ;)  I się później obrażają albo na mój brak reakcji, albo na reakcję. Jak się nie obrócę, to pupsko z tyłu... Nic nie poradzę. Wiedz że jestem już na to uodporniony. Na takie zwykłe kąśliwości. Rozsierdzam się jedynie wtedy, gdy za mój obiektywizm spotyka mnie podłość, co też się niestety zdarza. Ale nie chodzi o Ciebie. 

A co do własności. Przeważnie własność równa się odpowiedzialności, a przede wszystkim doglądaniu własności i nakładami czasu, pracy a czasem tylko zwykłej troski. Ja naprawdę staram się nie przekładać mojej władzy i możliwości, które mam na relacje i stosunek do blogerów i komentatorów - ani w sensie dyskryminacji, Ani w sensie uprzywilejowania. 

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1634765

...zapewne nie mając złych intencji, to kontynuujmy.

Po pierwsze, naszą wymianę "prywatnych wiadomości" traktowałem jako prywatną.

Po drugie, mój tekst uważam, za lepszy, ale - jak napisałem - fruwa teraz z niebycie za sprawą skasowania 95% moich wpisów. Poza tym to oczywiście kwestia gustów, a o gustach się nie dyskutuje. Na marginesie, jak to jest, że tytuły niektórych moich skasowanych tekstów są w portalowej pamięci? Kiedy edytuję ponownie, pojawia się podpowiedź z całym tytułem tekstu, którego nie ma? Jak to jest, że nieistniejące teksty pojawiają się w wyszukiwarce, a w adresie mają niepoprawni2? Przecież ich nie ma, one nie istnieją. Nie znam się na tym, może mi to wytłumaczysz.

Po trzecie, w tekście użyto zdjęcia, na które niegdyś zareagowałem i obaj - ja i "chluba portalu" - zostaliśmy przez ciebie upomniani i zawieszeni za zaśmiecanie portalu. Teraz już jest to OK?

Po czwarte, to określenia, jakich używa autor artykułu w odniesieniu do osób trzecich:

brednie prof. Majewskiej
zwidy Justyny Sochy
to głupia głupota
garstka ciulów
po chemtrails widzą teraz...
te majaki pokazują publicznie...
Pokaż, ciulu jeden
oślico betlejemska
skunksie niemyty
putinowski przychlaście
zamknij ryj

"WYBOLTOWANIE" moje.

Czy naprawdę zareagowanie na taki tekst to tylko bezpodstawny atak na twojego kumpla? Na tekst, "który mi się nie podoba"?

Pozdrawiam serdecznie. K.

Vote up!
0
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1634802

Nie ujawniałem korespondencji tylko fakt, że dostałem od Ciebie zgłoszenie. Zresztą w zgłoszeniu nie było w mojej ocenie nic prywatnego - potrafię rozpoznać takie rzeczy, tajemnice które ktoś mi przekazuje czy prywatne sprawy. Zgłoszenia bardziej traktuję jako sprawy urzędowe, formalne. Często kończą się publicznym wpisem w tzw. ewidencji naruszeń i nie jest żadną tajemnicą kto zgłaszał danego delikwenta.

Tytuły które wpisujesz w pola formularza zapamiętała Twoja przeglądarka, nie portal. Linki z "niepoprawni2"? Podaj przykład w PW. Jeśli strony nie ma to wyszukiwarka nie mogła jej zindeksować. Przykro mi że utraciłeś teksty. Z drugiej strony przywrócenie ich to byłaby dość szybka robota. Przywróciłem swój blog w kilka godzin. Przywróciłem także wiele innych blogów. Tworzyłem filmik jak to robić. Przywrócić za wszystkich się nie zdecydowałem i uznałem, że jeśli komuś bardzo zależy, to dostał ode mnie sporo informacji, krok po kroku jak to wykonać.

Zdjęcie i zaśmiecanie portalu. Nie rozumiem za bardzo o co chodzi. Z tego co pamiętam to wrzucałeś w sekcję "grafiki" jakieś byle jakie grafiki po to, aby robić na złość innym użytkownikom. Kilka razy Ci pisałem, że sekcja "grafiki" jest dla autorskich grafik, a nie przeklejek z neta i prowadzenia prywatnych złośliwości. Tym bardziej nie jest dla jakichś obrazków bez większej wartości. Ilustracje wpisów to nie jest sekcja grafiki. A Wasze zaśmiecanie to inna sprawa - chodzi o pyskówki w komentarzach i spam, który nikogo nie interesuje. Dziś robicie to z Tezeuszem. Już parę takich Waszych dyskusji minusowałem hurtowo.

Co do cenzury treści. Nie obchodzą mnie środki stylistyczne czy związki frazeologiczne autorów dopóki nie są wulgarne i w inny sposób nie łamią regulaminu. A że coś jest brzydkie? Też nie lubię specjalnie turpizmu, ale toleruję. W ewidencji zgłoszeń masz setki przykładów zgłoszeń zasadnych i sytuacji w których ingeruję w treść. To nie czas i miejsce abym to tłumaczył. Nie rozumiesz kryteriów które stosuję. Polecam lekturę przewodnika, bo tam dość sporo o tym wszystkim piszę.

Mojego kumpla? HD to jeden z wielu Blogerów. Czy mój kumpel? Raczej nie, biorąc pod uwagę historię naszych relacji. Przecież to doskonale wiesz. Po co takie udawanie głupiego? Ja potrafię pewne rzeczy rozgraniczyć. Pomimo że pamiętam co do mnie napisał, to doceniam że przeprosił i często czytam co ma do powiedzenia, i często się z tym zgadzam. Nie rozumiem po co te ciągłe złośliwości? To jest takie małostkowe... i męczy mnie to powoli, bo tylko tracę energię na to...

Nie chcę abyśmy ciągnęli tutaj tę dyskusję, bo jak to się ma do tematu mojego wpisu? Jeśli chcesz napisz PW lub maila. Tylko daruj sobie te ciągłe złośliwości, bo to zaczyna być męczące...

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1634831

Nie wątpię, że w tym programie mieści się cała intelektualna energia i twórcza inwencja elit politycznych Koalicji Obywatelskiej.
Niestety, taka jest prawda o rzeczywistej treści programu tej koalicji

Przed chwilą przeczytałem wPolityce informację o aktualnej diagnozie profesora Andrzeja Nowaka, która choć nie odnosi się bezpośrednio do tego programowego dokumentu, to jednak niezwykle trafnie odnosi się do faktycznej zawartości realnego programu nie tylko tak zwanej Koalicji Obywatelskiej, ale także do potencjału jej politycznych sojuszników w przestrzeni totalitarnej opozycji. Mam tu na myśli takie potwory jak na przykład blok antypisu, zwany większością senacką, albo "osobistości polityczne" takie jak jak Tomasz Grodzki w swoim wystąpieniu w Danii, Adam Bodnar w mowie o niemieckiej misji kulturträgera w Polsce i dziesiątki im podobnych lempartów. Pozwolę sobie zacytować fragmenty diagnozy pana profesora Andrzeja Nowaka:

Chamstwo było zawsze, ale teraz chamstwo jest elementem autopromocji elity. I to jest znak owej zapaści cywilizacyjnej, o której mówię. Natomiast struktura działania opozycji, płynnie przechodząca w zdradę, okazuje się nienowa, ale mocno zakorzeniona niestety w naszej historii. Kończąc tom V „Dziejów Polski”, dostrzegam to samo nastawienie części magnatów z 1625 r., którzy uznawali, że skoro kraj nie będzie rządzony przez nich, to niech w nim dzieje się jak najgorzej.

Wroga, pogardliwie nastawiona wobec nas część elit zagranicznych ma swoje koncepcje urządzenia tego „dzikiego kraju”, a my musimy mieć swoją wizję Polski – i ją realizować. Gdyby nie było takich ludzi z wizją przed 1918 r., to Polska by na mapę nie wróciła […]. Tymczasem część tzw. elit próbuje ze wszystkich sił polskość obrzydzić, nie tylko w tak prymitywnych obrazach jak Smarzowskiego, ale także swoją „czystą” niewiedzą.

[link]

"Czysta niewiedza" - to jest prawdziwy temat rzeka.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1634768

Czytałem. To co oni wyprawiają, to nie jest tylko zerwanie z historią, tradycją, korzeniami, które zawsze mają konkretne, zsubiektywizowane źródło. I o ile można się temu nie dziwić, czy bardziej rozumieć proste wytłumaczenie tego: oni czują się Niemcami, nie Polakami,to nie można znaleźć usprawiedliwienia i tłumaczenia tego, że oni zrywają coraz bardziej z logiką, odpływają w odrealnienie i surrealizm, w którym można godzić ze sobą największe sprzeczności! A najgorsze w tym wszystkim jest to, że to dzieje się krok po kroku, kawałek po kawałku, i nie ma "tego" momentu naszego zszokowana i odruchu dania w mordę i znokautowania tego intelektualnego dna. Zamiast dać w mordę i uciszyć, to my jesteśmy nadal hipnotyzowani i znieczulani tymi bredniami. A granica absurdu przesuwa się dalej. Kiedyś wariatów zamykano w wariatkowie i każdy wiedział gdzie jest granica i pilnował by się do niej nie zbliżać. Dziś wariaci są celebrytami i wybitnymi indywidualnościami i już nie wiemy gdzie są granice... 

Jesteśmy bezsilni... 

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1634778

 

Po pierwsze. Musimy sobie jasno zdać sprawę z tego, że bezsilni nie jesteśmy. Nie możemy takiej myśli dopuścić do siebie. Pod żadnym pozorem.

Po drugie, mamy wizję, są wśród nas ludzie z ambitnym projektem przyszłości Polski, są w międzynarodowym środowisku myślących pozytywnie ludzie z polityczną wyobraźnią. Na przykład George Friedman (Stratfor) i jego prognoza - "The NEXT 100 YEARS"

Mówiąc szczerze akurat ta prognoza jest doskonale znana naszym najzagorzalszym przeciwnikom i oni właśnie panicznie boją się jej spełnienia. Ta przyszłość oraz ich własna strategia obrony jest największym zagrożeniem dla nich samych z jednej zasadniczej przyczyny.

Po prostu ich rzekomo "progresywne" programy działania są fundamentalnym źródłem ich klęski. Mianowicie, oni w rzeczywistości są wręcz absurdalnie anachroniczni, mentalnie tkwią w czasach Europy Kongresu Wiedeńskiego a ich imperialne rojenia są na miarę Otto von Bismarcka i już na przełomie XIX i XX wieku były przyczyną niemieckiej klęski. Dzisiaj ten ich wariant rozwoju jest po prostu niekompatybilny do wyzwań wieku XXI.
Ich własna pycha ich zabije. Już dzisiaj Europa utraciła swoją konkurencyjność na globalnym rynku, co spotyka się już z szyderczą akceptacją globalnej konkurencji.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1634782

Pewnie że masz rację,że my nie jesteśmy bezsilni, my znamy mechanizmy, my nie ulegamy konformizmowi, nikt nam nie wmówi, że Tusk to mąż stanu. My będziemy walczyć i robimy to od lat. Chodziło mi bardziej o uwypuklenie mętności tej wody, w której coraz ciężej odróżnić kłamstwo od prawdy zwykłym ludziom. W tym pomieszaniu o wiele trudniej się walczy i wskazuje prawdę. I tylko krew człowieka zalewa, że ludzie są tak durni, tak głupi, że tolerowaliśmy przez dekady media, które tę wodę mąciły i mącą...

Oczywiście że po naszym trupie! Także widzę, że lewactwo tak naprawdę kręci na siebie bicz i padnie pod własnym ciężarem. Przedwczoraj czytałem o konflikcie środowisk lesbijek z transseksualnymi kobietami (z fujarkami). Mamy sytuację niechęci lesbijek do "kobiet", które się wyłącznie identyfikują jako kobiety (a są mężczyznami). Same lesby oskarżają ich/je (to?) o oszukiwanie, a transy lesby o dyskryminację. Pomieszanie z poplątaniem. Podobnie jest z postulatami proimigranckimi lewicy, a z drugiej strony radykalnym traktowaniem homo przez islam. Na szczęście u nich to się wiele rzeczy kupy nie trzyma i jest duża nadzieja na kompromitację tego wszystkiego - spektakularną, na naszych oczach. Tylko musi przyjść jakiś impuls, jakiś katalizator tej reakcji oczyszczenia tej mętnej wody. To faktycznie może być mocno przejściowe, bo z historii wiemy, że durne idee nie żyją długo, ani za swojego pierwszego życia, ani nie mają mocnych epigonów, i żywotnych, kolejnych wcieleń. 

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1634799

Dzięki za informację i udostępnienie materiału. Nie będę jednak się wczytywał w jego zawartość, gdyż ten program nawet jeśli bez skazy ma służyć tylko i wyłącznie na potrzeby następnych wyborów. Po wyborach realizacji się nie doczeka, nawet gdyby, hipotetycznie POkemony wygrały wybory.

Vote up!
0
Vote down!
0

W ciągłym biegu...

#1634769

Ja nalegam abyś się zapoznał! 

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1634775

Nie spodziewałem się treści, jaką znalazłem w dokumencie! Jest to program rzeczywiście rewolucyjny, na miarę totalnej oPOzycji. Szalenie groźny i zarazem idealny :)

Vote up!
0
Vote down!
0

W ciągłym biegu...

#1634781

A widzisz ;) Pozdrawiam! 

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1634800

Czysta niewiedza czyli przerażający brak kompetencji, wsparty nieuctwem i głupotą jest niestety dominantą postaw politycznych totalitarnej opozycji. Podkreślam, ta opozycja nie tylko jest totalna, ona jest przede wszystkim totalitarna i posługuje się takimi metodami jakie doprowadziły NDSAP do władzy w 1932 roku.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1634770

Dzięki Gawiron za ten "oryginalny" program, który nam ukazałeś.POmioty w ruskich w onucach, nic innego nie potrafią wymyśleć. Znaleźli się na bruku i tylko tyle potrafią od lamparcicy "ściagnąć". Żenujące..

Serdecznie pozdrawiam. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634816

wiele przyjemności także po mojej stronie.

Tak - oni znaleźli się teraz na bruku, na lemparcim poziomie, niżej są tylko kanały i ściek. Z deszczu pod rynnę, z rynny do ścieków, a ze ścieków do oczyszczalni. Nadchodzi czas oczyszczania Polski z tych ścieków. Co więcej to jest taka autooczyszczalnia wspomagana siłą naturalnej grawitacji! Sami się pogrążają!

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1634821

100/100 brawo, super dedukcja.

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634824