Opowiedzcie dzieciom i wnukom o Janie Pawle II

Obrazek użytkownika Gawrion
Historia

Właśnie wyszukiwałem przed chwilą ilustrację do niniejszego wpisu i łzy jeszcze ciekną mi po policzkach. Pozostawiają chłodne, zasychające strugi.. Moi Kochani. Mam dziś do Was ogromną prośbę! Jeśli macie dzieci, wnuki. Zgromadźcie je po przeczytaniu tego wpisu wokół siebie. Nie ważne, że są już dorosłe lub prawie dorosłe. Powiedzcie że to bardzo ważne.

Opowiedzcie im o św. Janie Pawle drugim. O jego roli w odzyskaniu przez Polskę niepodległości, miłości do ojczyzny, o tym jak całował polską ziemię, o jego pełnych miłości i mądrości kazaniach, naukach, encyklikach. O tym jakim wielkim człowiekiem był i jak mocno emanował swoją niezwykłością. O jego niezwykłych aktach wiary i miłości do nas czy nawet ludzi którzy go krzywdzili. O tym z jaką z dumą i odwagą przeszedł swoją drogę krzyżową. Na pewno macie wiele do opowiedzenia!

Dziś Jan Paweł II jest opluwany przez najgorsze kreatury i nie ma w tym przypadku. Dowody, w postaci esbeckich fałszywek i zeznań agentów zainstalowanych przed dziesiątkami lat w Kościele przedstawiane są w stacji o komunistycznym, esbeckim rodowodzie - TVN. Dzieje się to zapewne na zlecenie obcych sił. Atak będzie trwał dziś, jutro, za rok czy dziesięć lat i będzie co chwilę ponawiany. Będą próbowali jak taranem uderzać regularnie aby wyważyć drzwi naszej jedności i pamięci. Będą co chwilę zamachiwać się ciosami w korzenie naszej wiary, tradycji i tożsamości.

I musimy dziś zdać sobie Kochani sprawę, że oni nie robią niczego przypadkowo. Plan jest dość wyrafinowany. Celem ich ataku nie jesteśmy my, nie są osoby które doskonale pamiętają Jana Pawła II i jego cuda. Ja przez całe życie będę pamiętał Rzym w dniu pogrzebu, burzę która rozpętała się w trakcie, przewertowała wszystkie karty rozłożonej księgi, po czym ją zamknęła i wszystko się uspokoiło... Aż ciarki przechodzą mi po plecach, bo przypominało to wszystko sceny z męki Pańskiej na krzyżu... Nam nikt nie wmówi kłamstw o nim...
Ich celem są nowe pokolenia Polaków, tych którzy nie mieli tego szczęścia co my - obcować i być świadkami mocy i wielkości Jana Pawła II. My za chwilę odejdziemy, ale ich agenda będzie trwała. Jest mała szansa, że dzieci dowiedzą się o Janie Pawle II w szkole, wiedząc jak wielu nauczycieli sprzeniewierza się polskim wartościom i ma w ogóle świadomość swojej roli.

Dlatego jest naszym obowiązkiem opowiedzieć o Janie Pawle II naszym dzieciom i wnukom i zobowiązać ich do tego aby tę samą prawdę opowiedziały dalszym pokoleniom. Jest naszym obowiązkiem wytłumaczyć naturę dzisiejszych ataków i uczulić na te parszywe metody w przyszłości, kiedy nas już nie będzie.

Jeśli to zrobimy to zgniłe ziarno fałszywek będzie praktycznie bezskuteczne, bo padnie jedynie na zdemoralizowaną i wypłukaną z wartości glebę środowisk, które dziś na ulicach drą wulgarnie japy...

Bardzo Was o to proszę!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

To nie jest nic nowego. Zaczęło się już dawno temu. Ja znajdowałam najróżniejsze wpisy na portalach, gdzie oskarżano Jana Pawła II o najpodlejsze rzeczy, a nawet przypisywano kochanki. Niestety, to był śmierdzący wiaterek ze wschodu, a głupcy wierzyli, zaintrygowani nieprzyjemną wonią, aby później roztrząsać "smakowite' wątki. Skutki są teraz widoczne. W końcu, po latach, przyszło nam wyciągać prawdę spod  brudnej narośli kłamstwa.

5*

Vote up!
6
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1650686

Robili, robią i będą to robić. Na dodatek szkoła nie będzie uczyć. Dlatego musimy walczyć sami! Musimy się organizować i nie bać się. Idą ciężkie czasy.

Vote up!
9
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650687

Oni przecież nie kochali JP II. Gdyby w podawanych dziś za ich fałszywkami przez TVN kłamstwach była nuta prawdy, to czytalibyśmy o tym w latach 70-tych i 80-tych w Trybunie Ludu. Oni by nie przepuścili takiej okazji do dyskredytacji znienawidzonego Papieża. Ale wtedy nikt by im i tak nie uwierzył. Co więcej, żyli i byli w pełni sił ludzie, którzy z łatwością by te kłamstwa obalili. 

A co do ataku, to dziwnym trafem zbiegł się z samobójstwem ofiary pedofila z PO i nagonką na dziennikarzy, którzy ujawnili jego perwersyjną działalność. Myślę, że jest to próba przykrycia zbrodniczej działalności działacza LGBT spod znaku Platformy. I może o tym "zbiegu okoliczności" należy głośno i wyraźnie mówić. Bo po prostu złodziej krzyczy "łapaj złodzieja!"

Vote up!
7
Vote down!
0

M-)

#1650689

Ależ oczywiście. Nikt normalny w to nie uwierzy. Też mi się wydaje, że temat odpalono aby odwrócić uwagę od Pedofilii Obywatelskiej.

Vote up!
7
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650693

Bo dla Polaka wpis jak najbardziej Poprawny a nawet lepiej. Dla kogo niepoprawny?

Co powinniśmy jeszcze zrobić? Zgromadzić i wydrukować maksymalną ilość tekstów o Nim.Bo te w postaci elektronicznej mogą zostać usunięte przy kontakcie nośnika z urządzeniami zewnętrznymi. Jan Paweł może też zniknąć z Wikipedii lub wpis może pojawić się najpierw przy wyszukiwaniu hasła: pedofilia. A gdy ta stanie się w pełni legalna i ten zniknie. By nie było czego odkłamywać dzieciom w nocy, konspiracji. Poza wzrokiem i słuchem sąsiada- kapusia.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

brian

#1650691

Cześć

Przekroczyli ostatnią granicę. Cienką czerwoną linię, za którą już jest tylko zbydlęcenie. Królują tam hieny i inne padlinożercy.

To echo bestii Putina. Nawet przywołali Niesiołowskiego. 

Napisałem, że potrzebujemy na szczycie autentycznego zamordysty. Nie jakiegoś drania i sadysty, tylko Piłsudskiego na nasze czasy. Który wreszcie, jak dobry gospodarz, powyrywa chwasty z naszej pięknej polskiej ziemi.

Mówi się o św. Janie Pawle II - Wielki Polak. To za skromnie, bo to wielki człowiek całej ludzkości. Jedyny taki od setek lat.

Zróbmy coś wreszcie, a nie tylko paplać z oburzeniem.

Vote up!
9
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1650692

Masz rację. Zgodnie ze znaną instrukcją carycy z "Milczących psów" oraz sztuką wojenną Sun Tzu odbywa się to przy użyciu najbardziej odrażających, paskudnych i obrzydliwych osobników.

Masz rację - to postać wielka dla ludzkości, zdarza się raz na setki lat, a jako papież raz na tysiące...

No ja już zrobiłem. Rozmawiałem z dzieciakami o nim. Zresztą nie pierwszy raz. Ty opowiedziałeś swoje? Ja myślę, że taka edukacja to naprawdę bardzo dobry sposób. Trzeba jeszcze opowiedzieć dlaczego go nienawidzą i dlaczego będą go niszczyć. A co jeszcze proponujesz zrobić?

Vote up!
7
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650697

Po pierwsze, trzeba zacząć coś robić. Jest nas wielu, więc dobry pomysł się znajdzie.

W tej chwili media donoszą, że Zjednoczona Prawica przedstawi ustawę ochraniającą postać św. Jana Pawła II.

Powinniśmy społecznie i oddolnie zbierać podpisy poparcia, a może także wystąpić z naszymi propozycjami. Te wtargnięcia do kościołów i zaburzanie mszy, tez jest godne ukarania.

I zwracam uwagę po raz kolejny - żadne inne poza katolickie obiekty i zgromadzenia nie są atakowane.

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1650701

Rzucajcie hasła inicjatyw. Później możemy to uporządkować, zrobić ankietę i coś zrobić. 

 

Vote up!
7
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650702

Cześć

 

"...

9 Marca, 2023 - 11:58

"Rzucajcie hasła inicjatyw...."

 

No więc dobrze.

2 kwietnia jest organizowany, bodajże na Placu Piłsudskiego, narodowy wiec pokazujący wierność i poparcie mentora i twórcy światowych przemian i pierwszego Polaka w historii - świętego Jana Pawła II.

Może byś zainicjował - - tu i co ważne na Facebooku i Tweeterze - ogulnopolską akcję, że tego samego dnia wieczorem, zapalamy w oknach świeczkę hołdu i poparcia.

To nie powinno być dla ciebie trudno. I byłaby to nasza cegiełka. Z lasami też chyba przyczyniliśmy się do zwycięstwa.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1650772

Już pisałam u Antysalona, pytałam - kiedy EP ogłosi św.Jana Pawła II Patronem Polski! To chyba jest w kompetencjach EP?

Domagajmy się tego. W parafiach mówmy o tym naszym duszpasterzom,  niech ludzie wchodząc/wychodząc z kościoła podpisują się pod tym. Tłuste koty tow. Nycza niech ruszą dupami - Polak chce i basta!

Jest FB, jest TT i i.  EP ma tam konta. 

Do 2 kwietnia, do Marsza Papieskiego  jest czas na zrobienie odpowiednich transparentów ze słowami "chcemy/żądamy" 

Wybaczcie. Na dziś jestem tak wq....., że nic sensownego mi do głowy nie przychodzi ale myślę, że to też jest pewna droga, że nacisk ma sens.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1650776

Fajny pomysł - podoba mi się!!! Potrzebna będzie ładna grafika/grafiki. Ale musi być na najwyższym poziomie graficznym - w nowoczesnym stylu. Do zadecydowania czy robimy osobną podstronę, czy włączamy inne podmioty. Czy synchronizmujemy jeden bum medialny żeby zaistnieć. Może założymy nowy wątek? Napiszesz posta - to pod nim sobie dyskusję zrobimy.

No i potrzebni będą ludzie bo w 2 nic nie zrobimy - może i zrobimy ale się tylko naharujemy. W 4 osoby będzie 5,5 raza łatwiej!

Vote up!
3
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650777

Może Wojtka Korkucia dałoby się przekonać? To obecnie najwybitniejszy polski plakacista. ten od =ACHTUNG RUSSIA!= z trupią czaszką Putina.

Vote up!
2
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1650784

Masz jakiś kontakt?

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650795

Myślę, że mój pomysł wciągnięcia władz naszych parafii w ruch obrony  nie jest wcale taki głupi. Bo co - ew.kolejny narodowy Marsz w obronie św.JPII dopiero jesienią, w Dzień Papieski albo dopiero  2.04.2024. A co przez ten czas?  Pitolenie co by tu ten tego, a czas leci i nie pyta... Mobilizacja w parafiach to w sumie na dziś najprostszy krok by ruszyć sprawę by stała się masowa. Na ulicy, przed kościołami, w kościołach. Niech to ruszy by nie tracić czasu, a w międzyczasie pracować nad kolejnymi pomysłami. 

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1650799

"Te wtargnięcia do kościołów i zaburzanie mszy, tez jest godne ukarania."

A kto ma ukarać, skoro nadzwyczajna kasta chroni te poczwary .

Ostatnio sąd umorzył  postępowanie przeciwko Joannie Scheuring, która wraz z męzem  zakłócała mszę św. i skazał Bąkiewicza, który bronił koscioła przed profancją ze strony tych poczwar.

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1650705

   Do dzisiaj wożę w bagażniku dwa dębowe kije. Przyjdą pod mój kościół, to pogubią w popłochu buty. To czerwone robactwo reaguje tylko na czynny opór. Ta zgniła hołota próbuje atakować naszą tożsamość.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1650707

To nie jest polska stacja tvn24, właścicielem jest polsko-ukraiński Żyd z Brooklynu, polakożerca, David Zaslav. To wiele wyjaśnia. Lewica amerykańska atakuje PiS - od zawsze. Oczywiście są tak bezczelni, że wzięli się za Jana Pawła. Ja niestety mało na te polskie tematy wiem.

Vote up!
7
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1650696

Judasz jeden. Sprzedał się za garść "srebrników"... Obrzydliwe to jest...

Vote up!
6
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650700

Przyłączam się całym sercem do obrony św. JPII. Szkoda, że wielu z nas w ogóle już nie pamięta słów, którymi nas duchowo i patriotycznie karmił. Naszym zadaniem jest przypominanie jego sylwetki i nauczania, bo tego nikt za nas nie zrobi. 

Pzdr

P.S.

T. Terlikowski? Otóż powiem tak... S. Niesiołowski też był działaczem chrześcijańskim. Śpiochy są wybudzane wtedy, kiedy usypiający uznają to za stosowne...

Vote up!
6
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1650703

Dlaczego komuniści nienawidzili Jana Pawła II?
Bo był Polakiem i kochał Polskę.

Dlaczego wściekła opozycja nienawidzi Jana Pawła II?
Bo był Polakiem i kochał Polskę.

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1650698

Czy większość Polaków ma świadomość tego, że to z poczatkiem XXI wieku rozpoczęła się na dobre, informacyjno ideologiczna wojna z Polską, Polakami i fundamentami naszej cywilizacji, którymi jest etyka KRK?

Każdy zdroworozsądkowo myślacy Polak wie, że nawet najpotężniejszą budowlę można zniczyć, poprzez zniszczsenie jej fundamentów.

Tę wojnę  przeciwko Polsce prowadzą globaliści, których kwatera główna wg D.Trumpa jest w Ameryce a ich ekspozytura na Europę jest w Niemczech.

Ideowe fundamenty pod te globalistyczne  teorie storzono w Niemczech, gdzie M. Luter rozpoczął kruszenie fundamentów naszej łacińskiej cywilizacji, poprzez przeprowadzenie tzw. reformacji. Z biegiem lat te działania zaczęły zataczać coraz szersze kręgi prowadząc do rewolucji francuskiej, potem do powstania marksistowskich podwalin zbrodniczych ideologii komunizmu i narodowego socjalizmu, I WŚ, rewolucji bolszewickiej, powstania III Rzeszy, II WŚ ze zbrodniami ludobójstwa.

Po II WŚ rozpoczęto budować globalistyczny porządek poprzez plan Marshalla i budowę wspólnot europejskich, powierzając głowną rolę pogrobowcom niemieckich narodowo socjalistycznych zbrodniarzy, w towarzystwie francuskich eurokomunistów.

Ataki na nasze wartości i autorytety, jakim jest JPII, to atak na te fundamenty naszej cywilizacji i tożsamości, prowadzone przez partie i media związane z tymi globalistycznymi siłami nie tylko w Niemczech, ale także te z kwatery głównej w Ameryce.

Po 1989 roku to głownie niemieckie media opanowywały nasz rynek medialny, ale po 2015 roku zostały one przejmowane przez kapitać z kwatery głównej w Ameryce.

W związku z przejęciem władzy w 2015 roku przez PIS i przejęciem kontroli nad mediami publicznymi, dla utrzymania wpływu na polską opinię publiczną, zdecydowano o przejęciu kontroli nad najpoważniejszym medium opozycyjnym(obok koncernu Agory będącej już pod kontrolą Sorosa) czyli nad  TVN.

16 marca 2015 roku Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedała większościowy udział 52,7% w TVN S.A. za 584 mln euro grupie Scripps Networks Interactive.

Już 28 września 2015 roku(3 dni po wyborach parlamentarnych, wygranych przez PIS/ZP), amerykańska firma Scripps Networks Interactive ogłosiła, że skupiła wszystkie pozostałe akcje TVN, zostając tym samym właścicielem pełnych 100 procent akcji TVN.

31 lipca 2017 roku(czyli po przejęciu władzy w USA przez administrację D.Trumpa), firma Discovery Communications ogłosiła, że kupi Scripps Networks Interactive za 14,6 miliarda dolarów w ramach transakcji gotówkowej i akcyjnej.

6 lutego 2018 roku Komisja Europejska wydała warunkową zgodę na tę transakcję oraz odrzuciła wniosek Polski żeby decyzję w tej sprawie podjął krajowy Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

26 lutego 2018 roku Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych zakończył postępowanie dotyczące kupna Scripps Networks Interactive przez Discovery Communications i nie zgłosił zastrzeżeń do tej transakcji.

26 lutego 2018 roku Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych zakończył postępowanie dotyczące kupna Scripps Networks Interactive przez Discovery Communications i nie zgłosił zastrzeżeń do tej transakcji. Firma ogłosiła też, że będzie działać pod nazwą Discovery,

W dniu 8 kwietnia 2022 r. w wyniku fuzji spółek WarnerMedia i Discovery. powstał koncern Warner Bros. Discovery, czyli globalny koncern medialny.

Jeśli chodzi o media skupione w niemiecko szwajcarkim koncernie Ringier Axel Springer(Onet, Newsweek, Fakt i wiele innych tytułów), to pakiet kontrolny nad nim przejął amerykański fundusz private equity KKR.

Dodając to, że koncern Agora, wydawca Gazety Wyborczej i właściciel wielu mediów(telewizje, stacje radiowe, kina i wiele innych, też posiada kapitał z Ameryki(G.Soros), to kilkadziesiąt procent rynku medialnego w Polsce kontroluje kwatera główna z Ameryki a Polakom pokazuje się tylko Niemców.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1650706

Szanowny Panie Gawrionie, zapewne Pan pamieta jak Kwasniewski z Siwcem szydzili z Jana Pawla II w 1997 roku".  https://www.youtube.com/watch?v=Cn0QO1Qpv0A

Ten haniebny wystep jeszcze za zycia papieza nie przeszkodzil  dwom szydercom w zajmowaniu najwyzszych stanowisk w panstwie. Jak moze wiec dziwic ze nagle budzimy sie z reka w nocniku i zaczynamy bic na alarm, gdy ci ktorzy testowali ducha narodu zobaczyli ze mozna z nim zrobic dokladnie co sie chce, a zwlaszcza odrzec narod z jego swietosci. Przypomne ze ten osobnik o ktorym pisze jest caly czas na prezydenckiej emeryturze, chroniony przez sluzby panstwowe. Dokad my doszlismy? Wszyscy sie godza na to. Pan Jazgdyni zaczal bic na alarm, ale niestety odzew jest mizerny. Kto posiada wladze dzisiaj w tym panstwie? Wyglada na to ze chyba nikt. Skoro tamci mogli szydzic z naszej swietosci prawie 30 lat temu, dzisiaj moze to juz robic kazdy. Narod zostal pozbawiony charakteru poprzez przekupienie go unijnymi obiecankami. Czy mozna wybrac drugiego Pilsudskiego ktory by pogonil to szubrawstwo i pokazal prawdziwy charakter Polakow? Z cala pewnoscia tak, ale do tego potrzebna jest zgoda narodowa.  Te zgode trzeba zaczac od siebie. Jan Pawel II tak by postapil.Pozdrawiam

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

JanStefanski

#1650711

Krawiec tak kraje, jak mu materiału staje. W latach gdy stare komuchy profanowały i parodiowały papieża nie mogliśmy zrobić nic, bo nie mieliśmy żadnego oręża. Proszę spojrzeć choćby na strukturę mediów. Przełomem był na krótko - na 2 lata - rok 2005 i proszę pamiętać z jakim rozwścieczeniem ten przełom się spotkał. Jakim zaangażowanie niemieckich fundacji, stowarzyszeń i kapitału. Jak mocno zaingerowano wolność wyborów 2007! Pisał o tym świętej pamięci mój przyjaciel i redakcyjny kolega - Jacek Maziarski pod pseudonimem Rewizor. Potem był zamach i znowu przebudzenie. Resztę historii zna Pan doskonale. 

Niestety ale odbudowa Państwa to proces długotrwały, a tu jeszcze trzeba poświęcić czas na wyrwanie tego państwa z łap postkomuny. Proszę zauważyć, że mimo najszczerszych chęci przeszkodą są ramy konstytucyjne, a zamach na konstytucję (chodzi mi o prawdziwy zamach stanu i siłowe przejęcie władzy) przyniosłoby może chwilowe korzyści ale bylibyśmy zjedzeni przez UE i społeczność międzynarodową. Według mnie ZP popełniła sporo pomyłek, ale generalnie strategia całościowo oscyluje w balansowaniu na linie czy przeciąganiu struny tak, by jej nie zerwać. Mają bardzo trudną sytuację, choćby walcząc z rzucającą pod nogi kłody V kolumną - przez bite 7 lat! Nie jest idealnie, ale też nie jest źle. W mojej ocenie mamy dużą szansę na obronę statusu quo w wyborach. Musimy być tylko zorganizowani i poświęcić trochę z naszego życia. Proszę być dobrej myśli. Nie możemy się demotywować.

Vote up!
5
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650727

PiS był tu niestety za miękki. Niezrozumiałe weta Dudy. Być może czegoś nie wiemy. Być może były niepubliczne interwencje i rozmowy z USA. Możemy nie wiedzieć wszystkiego, ale ja od samego początku twierdziłem, że źródłem całego fałszu i kłamstwa są media. Leczenie objawowe nic nie da - tu trzeba pozbyć się źródła gangreny! UBeckie medialne pozostałości powinny zniknąć z Polski!

Vote up!
5
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650725

"PiS był tu niestety za miękki. Niezrozumiałe weta Dudy. Być może czegoś nie wiemy."

Nie wiemy o wielu sprawach, bo nam Polakom "en masse" wiedzieć nie pozwala się.

Takim przykładem jest prawda o zbrodni z 10.04.2010 roku, której 155 miesięcznicę dzisiaj obchodzimy.

W filmie Antoniego Krause pt. "Smoleńsk" pada takie zdanie: "PRAWDA O SMOLEŃSKU NAS PRZERAZI ".

Jeden z posłów PIS opowiedział kiedyś taką zdarzenie z czasu, gdy sejmowy Zespół Parlamentarny rozpoczynał swe prace a zebrani posłowie czekali na przybycie Pana J. Kaczyńskiego, wydarzyła się taka sytuacja, że gdy Pan J.Kaczyński się wreszcie pojawił, spojrzał zmęczonym wzrokiem na zebranych i powiedział:

 "Tylko ja i pan Antoni wiemy, co się tam naprawdę stało"

I  tą prawdziwą wiedzą przez prawie 13 lat nie podzielili się z Polakami.

Proszę sobie odpowiedzieć: dlaczego?

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1650742

Trzynaście lat trzymania wszystkiego w tajemnicy, powoduje że można nami manipulować, okłamywać, szydzić z nas i karmić następnymi kłamstwami. Dzięki temu, że ktoś nie chce wyjawić prawdy można nami rządzić przy pomocy kolejnych kłamstw i deprawować młodych tymi kłamstwami. Powstaje zatem pytanie. Jak straszna musi być ta prawda, że politycy, który biorą nasze  pieniądze na prowadzenie akcji politycznej w naszym imieniu, zatajają najważniejsze, a dotyczące nas informacje?

Przyznam szczerze, że ani tego nie rozumiem, ani tym bardziej na to się nie zgadzam. Uważam bowiem, że są w toczącej się bieżącej historii momenty, gdy należy rozbroić tę „tykającą bombę” aby uniemożliwić wrogom jej używanie. Bo jeśli istnieje tajemnica, a w zasadzie zmowa, która jest wykorzystywana do działań wrogich narodowi polskiemu, a są bardzo liczne dowody, że tak się dzieje, to politycy trzymający tę tajemnicę dla siebie, działają tak naprawdę wbrew interesowi Polaków.

Z innej strony patrząc, to w końcu jak straszna musi być prawda że nie opublikowanie jej budzi tak duże opory przed jej ujawnieniem? Albo, jaka ona jest, że politycy boją się jej?

Czy to że zamach stanu jakim w istocie była śmierć prezydenta Kaczyńskiego, został przeprowadzony rękami ruskich, jest tą prawdą? A któż by się temu dzisiaj dziwił? Prędzej bym się spodziewał że w obecnej sytuacji politycznej działania PiS i najważniejszych polityków zostały by nacechowane jawnym strachem przed konsekwencjami braku ujawnienia tej prawdy we właściwym czasie. Bo właśnie ujawnienie całej i nagiej prawdy o zamachu stanu, mogłyby wtedy doprowadzić do wojny domowej. Ale dziś? Dziś jedynym skutkiem mogłyby być dołujące sondaże PiS.  Bo wyborcy oceniliby ówczesne (z okolic działań komisji smoleńskiej) jako zbyt ostrożne, bojaźliwe. Bo w istocie takimi były i są.

Możliwe że mój pogląd na tą sprawę byłby inny gdyby nie było głupich i obrażających ludzki rozum tłumaczeń powodów dla których nie wykonuje się uchwały zobowiązującej prezydenta do publikacji słynnego Aneksu oraz żenujących tłumaczeń rozmaitych wet.

Zatem czego boi się pan Duda, pan Kaczyński i inni, którzy usiłują utrzymywać nas w niewiedzy? Nas się boją? Naszej reakcji na tę prawdę? Czy może konsekwencji które nastąpią w wyniku jej ujawnienia w oficjalny sposób?

Bo co się stanie gdyby prawda została oficjalnie podana? Któryś z totalniaków czy może tylko pismaków niemieckich gadzinówek zapytał wkrótce po zamachu o to czy Polska ma teraz wypowiedzieć wojnę Rosji? Może jednak należało tę wojnę wypowiedzieć? Może wtedy czarne było by naprawdę czarne a białe, białe? Może nie doszło by do zamachu stanu? Może figurant Komorowski nigdy nie byłby „prezydentem”? I wszystko było by inaczej?

Nalezy sobie zadawać takie na przykład pytania. Jak straszna może być prawda, że jej się tak boimy iż nas paraliżuje? Odejmuje nam mowę i każe milczeć? Zabrania mówić i pozwala naszym wrogom władać nami?

Może jestem niesprawiedliwy, może za mało we mnie pokory, ale ustawicznie mam poczucie krzywdy którą wyrządzamy sami sobie nie stając twarzą w twarz z wrogiem. Uchylając się od postawienia sprawy jasno i w pełnym świetle. Rozumiem że w sprawie zamachu na generała Sikorskiego zatajanie prawdy leży w interesie i w gestii obcego państwa. Ale tu mamy prawo i obowiązek działać wedle własnego interesu. W czyim interesie utrzymywana jest tajemnica, której zawartości wszyscy się domyślamy na granicy z pewnością?

Vote up!
2
Vote down!
0
#1650763