Wyliczenia „Rz” dotyczące kosztów programu Dudy są fałszywe

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Wyliczenia „Rzeczpospolitej” dotyczące kosztów realizacji programu Andrzeja Dudy są nieprawdziwe, bo Polacy dostając więcej pieniędzy z tytułu kwoty wolnej od podatku i 500 złotych na dziecko w biednych rodzinach i od drugiego dziecka w bogatszych wydaliby te pieniądze i wzrosły by wpływy z VAT i bardzo wysokiej akcyzy w paliwie, papierosach i innych rzeczach.

 

Do tego można i trzeba uszczelnić system, bo tylko przy budowie autostrad zmarnowano około 25 miliardów złotych jak podaje NIK. Do tego dochodziłyby wpływy z podatku obrotowego dla dużych firm, które wykorzystując luki w prawie unikają podatku i często wyprowadzają niewiele opodatkowane zyski zagranicę - dlatego cierpią mali i średni polscy sklepikarze, którzy płacą wyższe podatki i dlatego mają wyższe ceny niż duże markety i dyskonty co oznacza brak konkurencyjności naszych rodzimych przedsiębiorców i bankructwo wielu małych i średnich sklepów.

 

Filip Stankiewicz

 

Źródło:

http://www4.rp.pl/artykul/1183473-Program-Dudy-kosztowalby-miliardy.html

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Dobrze by było jakby "Rz" pokazała prawdziwe koszty rządów PO, a nie jakie wywróżyła dotyczące kosztów realizacji programu Andrzeja Dudy

Dług publiczny w 2007 - 527,4 mld zł
Dług publiczny w 2015 - 1 041 626 770 100 i rośnie o ponad 250 milionów zł na dobę.

Latwo policzyć ile kosztowały i dalej kosztują Polskę rządy PO

http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl/metoda-liczenia

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1469060