Ważny komentarz do słów Papieża o uchodźcach i wojnie

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Co do słów Papieża Franciszka - powiedział dokładnie: „Jednocześnie potrzebna jest gotowość przyjęcia ludzi uciekających od wojen i głodu”. Tymczasem jeśli chodzi o uchodźców z Syrii i Iraku od wojny i głodu uciekli do Jordanii, Turcji i Libanu - ci, którzy przybyli lub mieliby przybyć do Europy w tym Polski już nie uciekają od wojny i głodu (jeśli w tych trzech wymienionych krajach brakowałoby żywności to Polska oczywiście powinna ją dostarczyć, nie trzeba sprowadzać ich do Polski aby ich wyżywić). W kolejnych dniach wypowiedział się bardziej ogólnie, ale powyższe argumenty pozostają aktualne, bo te ogólne wypowiedzi nie unieważniają tej bardziej szczegółowej, to ta precyzyjniej oddaje poglądy Franciszka.

]]>http://wpolityce.pl/kosciol/302416-papiez-na-wawelu-o-wyzwaniach-dla-polski-uchodzcach-i-ochronie-zycia-po-burzach-narod-wasz-odzyskal-godnosc-przemowienie]]>

 

Poza tym przyjmowanie imigrantów z Syrii i Iraku do Europy jest groźne i nieracjonalne. Uchodźcy Muzułmańscy popełniają znacznie mniej przestępstw w Państwach gdzie dominują Muzułmanie niż w krajach Europy Zachodniej (a jeśli Polska by ich wpuściła to samo byłoby u nas) o innej kulturze, gdzie np. kobiety ich zdaniem prowokują gwałty i molestowanie. Za pieniądze przeznaczone na pomoc uchodźcom z Syrii i Iraku można kupić znacznie więcej w Libanie, Jordanii i Turcji niż w Polsce czy Europie Zachodniej. Kolejny argument - uchodźcom tym będzie znacznie łatwiej i taniej wrócić po zakończeniu wojny do Syrii i Iraku z Państw sąsiadujących z tymi krajami niż z Europy Zachodniej czy Polski. W końcu w krajach o łagodnym klimacie łatwiej i taniej zapewnić im schronienie niż w Europie Zachodniej i Polsce, gdzie zimą są minusowe temperatury.

 

Papież Franciszek powiedział też, że jesteśmy w stanie wojny, ale nie jest to wojna religijna tylko o wpływy i pieniądze - tymczasem Islamiści ginący w Syrii, Iraku i w efekcie zamachów w wielu krajach świata kierują się przesłankami właśnie religijnymi. Chcą zabić jak najwięcej „niewiernych” dzięki czemu wierzą, że trafią do ich raju. Papież chyba chce wierzyć, że żadna religia nie może prowadzić do zła, ale przecież wszystko zależy kto i po co ją stworzył - Islam nie powstał zgodnie z wolą Boga, ale to dzieło Mahometa, które miało służyć także celom politycznym czyli jego władzy nad coraz większą liczbą ludzi.

 

Filip Stankiewicz

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (12 głosów)

Komentarze

http://www.fronda.pl/a/polscy-biskupi-wyrazili-zgode-na-otwarcie-korytarza-humanitarnego-dla-uchodzcow,73067.html

A tak to będzie wyglądało w praktyce:

http://att.neon24.pl/post/132946,wizyta-nasz-dobry-pasterz-czy-der-waise-angel

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#1517441

o podanie nam wszystkim miejsc - w których ten milion Muzułmanów ostatnio przybyłych - został w Polsce rozlokowany. Może jakieś bliższe szczegóły liczbowe np. 100 tys Muzułmanów w Krakowie, 100 tys. w Katowicach, 50 tys. w Opolu itd. Lecz jeśli to kłamstwo - należy jak najszybciej odszczekać!

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1517476

z definicji nie wierzyc Frondzie ? Bo wiemy jaka jest... I jak to sie ma, ze Caritas - Polska wraz z Duchowienstwem cos tam...przygotowuja...cos mowia o przyjmowaniu NAJEZDZCOW...Moze Prezydent przeprowadzi referendum na temat przyjmowania " uchodcow ", czy tez nieprzyjmowania. W sumie nie rozumiem dlaczego dotychczas tak wazne referendum nie zostalo jeszcze przeprowadzone. To dla mnie rowniez o czym swiadczy... I nie macie racji z Contessa, by palcami pokazywac gdzie i kiedy..., gdyz same tego typu rozmowy ze strony duchowienstwa i " przedsiebiorstwa Caritas " sa poprostu nie na miejscu. Nie rozumiem wiec dlaczego Prezydent Andrzej Duda nie uzywa referendum, ktore przeciez pomogloby rowniez Rzadowi w pozniejszych rozgrywkach z EU do rozjasnienia tej sytuacji i poznania rzeczywistych nastrojow wiekszosci naszego spoleczenstwa. Polacy nie chca "uchodzcow ", nie chca ich kultury. Jakies zakulisowe "gierki" to nie jest dobre rozwiazanie. Zeby nie bylo pozniej takiego tlumaczenia, jak przy " Lizbonie "... " wicie, rozumicie - musielismy i tyle " Bo nas presje i przymusy nie interesuja. Albo reka Prezydenta cos podpisuje, albo nie. Albo Rzad sklada swoj podpis, albo nie. I to sa proste i czytelne zachowania. A nie tlumaczenie po fakcie, niczym malym dzieciom w kwestii odmowy kupienia lizaka. Ratyfikacja Lizbony pozbawila nas duzej, a nawet bardzo duzej czesci suwerennosci, a przyjecie " uchodzcow " dopelni calosci ! I o to trzeba miec na uwadze teraz, a nie po fakcie, jak w przypadku Lizbony.

I zeli kto Polak, to zrozumie, nawet jezeli zakochany w PiS-ie, a jezeli szabes zakochany w PiS-ie, to powiem wprost..., a pies mu morde lizal !

Vote up!
1
Vote down!
-1

chris

#1517560

Co do słów Papieża Franciszka... To prawda, że sporo mówi w tel.skrócie, ogólnikami... Jako nieeuropejczyk wciąż nie zna  "europejskich standardów prania mózgu". Albo zna i nie akceptuje licząc, że siła Stolicy Piotrowej przejedzie po nich jak walec. 

Jedyna rada - odbieranie Franciszka  przez pryzmat Franciszka. 

Coś o tym m.in. tu: http://niepoprawni.pl/comment/1517510#comment-1517510

 

Pozdrawiam. :):)

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1517511

Jakoś na Światowych Dniach Młodzieży - ofiar nie było.

"Źli islamiści" nie skorzystali z okazji i nie przeprowadzili żadnego zamachu w Polsce.

Tylko ponoć jeden sowiet próbował nalotu na Jasną Górę samolotem sportowym.

 

Na biednych uchodźców z okupowanych przez androphagów (m.in. Niemców) i ich wspólników (sowietów, Turków, Żydów) krajów (Afganistan, Syria…) w okupowanej przez zabajkalskich Turków Anatolii, podobnie jak na bocznicach "Auschwitz", czeka wstępna selekcja oraz handlarze "żywym towarem" i organami ludzkimi.

http://www.balkaninsight.com/en/article/kosovo-organ-defendant-appears-in-pristina-02-10-2016

http://www.globalresearch.ca/organ-smuggling-turkish-hospitals-traffic-injured-syrian-citizens-organs/5367869

http://www.salon.com/2015/12/05/selling_desperate_syrian_refugees_body_parts_for_profit_israeli_man_arrested_in_turkey_for_organ_trafficking/

http://en.wikipedia.org/wiki/Organ_trade

http://www.havocscope.com/black-market-prices/organs-kidneys/

 

 

W krajach docelowych, t.j. na okupowanych przez androphagów Kresach Zachodnich (w t.zw. "Niemczech", czyli Boioarii, Perkunii, Hercynii, Białej Serbii, Ostrovicy, Braniborze, Pomorzu Zachodnim, Łużycach…) czekają już na nich stare, zasrane przez androphagów koszary i obozy koncentracyjne oraz nowo budowane więzienia (n.p. w okolicach piastowskiego Drezna i Budziszyna).

Na piastowskich Kresach Zachodnich, n.p. Białej Serbii, w okolicach Drezna czekają na nich "oficerowie policji" zajmujący się bezkarnie ludożerstwem. Tak znikają dziesiątki tysięcy, zazwyczaj młodych dziewczynek, których nikt nie szuka !!!

http://www.ibtimes.co.uk/german-police-officer-detlev-guenzel-trial-over-pure-horror-cannibalism-killing-1462269

 

 

Czekają tam też na nich Turcy, stanowiący trzon resortów siłowych androphagów - tradycja ta sięga wypraw Langobardów na Rzym, i rozbicia Cywilizacji Słowiańskiej i Bizantyjskiej przez połączone siły androphagów (okupowana Wenecja i Watykan, t.zw. "krzyżowcy", IV-wyprawa) i zabajkalskich Turków (Awarowie, Pieczyngowie, Połowcy, Chazarowie, Seldżukowie, Osmani…).

http://www.youtube.com/watch?v=V1D3A308BGI

http://www.vice.com/read/meeting-germanys-newest-gang-the-osmanen-germania-876

http://pl.wikipedia.org/wiki/Recep_Tayyip_Erdo%C4%9Fan

 

 

Po więcej informacji zapraszam na strony:

http://sbb-music.jimdo.com/background

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/wielka-niemiecko-rosyjska-unia-euroazjatycka-koleny-sen-szalencow-nwo

 

 

P.S.

Sam chętnie przyjmę 10 000 - koniecznie uzbrojonych - muzułmanów, by wyswobodzić moją Polską wieś (oryginalnie ok. 4000 mieszkańców) spod trwającej już ponad 71 lat sowieckiej okupacji (ok. 70 000 bolszewików, głównie z Ukrainy). 

Wyjaśnień i szczegółowych opisów sytuacji można znaleźć w moich innych komentarzach.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1517631