Platforma O. czyli... Między lewatywą i sztachetą miłości

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Wczoraj PO była partią miłości, jednak ostatnie medialne wytryski szczerości jej członków i sympatyków dowodzą, że Platformą to ona może i była ale Oprychów!

Nie "Obywatelską"... 

I od samego początku.

Do wczoraj były to właściwie tylko podejrzenia,  spekulacje. Dziś są na to twarde dowody - ex prezydęt  Bronisław Maria Komorowski oficjalnie zamienił swą prezydęcką lewatywę na sztachetę,  ex premiera Kopacz ze swą matczyną troską premiery o obywateli w  nawet tak drobnych sprawach jak smak kotlecika pasażera pendolina, przeistacza się w karzącą pięść partii.  Jeszcze inny ex prezydent RP też do mordobicia  i wypychania swych "nieprawowiernych"  rodaków nawołuje i szczuje na Polskę obce siły.

Kiedy zaczną strzelać do Polaków?

Ach, prawda - przecież już strzelali...

W Łodzi... Cyba niejaki zainaugurował odstrzał...

Czyżby nauczyciele chcieli pistoletów? Pytam bo oni na  ulicy już są, już wyrzucili kredę i polską flagę ze szkół i tylko czekać kiedy jakiś Broniarz lub inny Paszyński ten stos podpali, a KODziarstwo, feministki i reszta lewackiej swołoczy z wićmi od niego zapalonymi ruszy w Polskę do kolejnej grandy nawoływać... 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:20)

Komentarze

One wszystkie by się lali dechami obcymi ręcami . Takie one są nauczone.Bez okna one same też myszą skakać. Noblysta promuje sport obywatelski. To wszystko jest tak głupie że aż ich szkoda.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Zakamarnik

#1526351

Strach PO utracie koryt, stanowisk apanaży, i wpływów na Polskę, oraz co dla niektórych więzienia, sPOwodowało że im spadły maski obłudy, jaką karmili Polaków.

Jacy to oni nowocześni i obywatelscy i życzliwi dla sPOłeczeństa.

PO WSI-owym buraku z ruskiej budy można się sPOdziewać że złapie za cep, bo to prosty homo sowietikus człowiek, tak jak budowa cepa.

Ale PO magistrze co ich czerwona kasta w togach to nad ludzie jak o sobie mówią, tom się zdziwił że chcą siłą obalić prawowity rząd.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1526352

Witaj!

 

Wiesz, jestem przekonany, że oni właśnie osiągnęli ostatnie stadium - stadium szczura zagonionego do narożnika, który przestaje uciekać, tylko się odwraca i chce atakować.. Oni tak się czują. Wszystkie ich knowania spaliły na panewce. Legalna polska władza kompletnie nie przejmuje się atakami zagranicznych lewaków. Ulica, czyli demonstracje spaliły na panewce. Najbardziej humorystycznym momentem były marsze 11 listopada. Podczas gdy organizatorzy Marszu Niepodległości zgłosili 50 tyś uczestników, to durnie z KOD oświadczyli, że będzie ich 100 tysięcy! W rezultacie w głównym marszu szło 100 obywateli, a na spacerze KODu było nie więcej niż 15 tyś. To właśnie, podobnie, jak nieustanne sondaże, które jakoś nie chcą pogrążyć PISu, pokazuje właściwe proporcje pomiędzy zwolennikami dobrej zmiany i miłosnikami III RP.

Więc niech sobie pohukują. To kapiszony, a nie prawdziwe naboje.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1526454

Bredzisław produkuje dechy,

którymi...bedzie sie loł z tymy pustymy łbamy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1526505

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1526540