ONI WCIĄŻ SĄ WŚRÓD NAS !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

DZIŚ 10.07.2015... ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

 

Jaka cisza... Nie mącą już miesięcznic i rocznic smoleńskich trzaski łamanej bajkami J.Millera, M.Laska, prokuratorów NPW pancernej brzozy. Już nie mąci ich ironiczne bulgotanie czersko-wiertniczego ścieku. Gdy nadchodzi kolejna miesięcznica smoleńska boją się nawet szepnąć słowo „Smoleńsk”. Jakby nie chcieli prowokować losu by nie sprawdziły się słowa Seremeta „Przyjdzie PiS i nas wszystkich zamknie”...

 

Co się odwlecze, to nie uciecze – panie prokuratorze generalny i całe „państwo polskie zdało egzamin”. Za uszami macie znacznie więcej niż Smoleńsk (nie będę wyliczać co jeszcze bo skór wołowych nie starczy na spisanie tego)  ale sam Smoleńsk wystarczy byście „państwo” wszyscy wylądowali za kratkami ! Na czele z waszą  kłamczuchą smoleńską Kopacz, z waszym już prawie ex prezydętem Komorowskim i dyrektorem Europy Donaldem Tuskiem, który by uciec przed Smoleńskiem kombinował zadekować się w Brukseli na 5 lat.

I nie  PiS was zamknie, panie prokuratorze generalny. Zamknie was Polska !  Ta Polska poniżana w 2010 roku pod krzyżem smoleńskim na Krakowskim Przedmieściu, wyszydzana i obsikiwana z waszego cichego polecenia. Ta Polska, którą od lat miażdżycie walcem swych afer, obdzieracie z godności kompromitując i sprzedajecie w Berlinie, Paryżu, Nowym Jorku.

Nie zamknie was PiS – panie prokuratorze generalny. Największą ironią łosu może okazać się, że z woli „bydła” smoleńskiego, z woli „faszystów”  smoleńskich oskarżą was pana  kumple prokuratorzy, osądzą was pańscy rozgrzani sędziowie. Bo Polska idąc po was, idzie również po nich. Ale to im  Polska przypomni najpierw - po co zostali powołani i komu składając przysięgę  mieli służyć, a oni przypomną wam jak prowadziliście śledztwo smoleńskie, jak  łamaliście przepisy by jedynymi oskarżonymi i jedynymi winnymi okazały się Ofiary Smoleńskie !

 

Ofiary Smoleńskie...

Były wśród nas wczoraj, są dziś i wśród nas będą jutro. Zawsze. I tak długo dopóki jeszcze Polska nie zginęła ! W odróżnieniu od was - panie prokuratorze generalny RP, pani premiero Kopacz, Bronisławie Komorowski, Donaldzie Tusku, panowie Arabscy, Turowicze, naczelny prokuratorze wojskowy, M.Lasku i i. służący władzy Platformy Obywatelskiej i smoleńskiej  „racji stanu” Kremla i MAK-u , których Pani Historia już w 2010 r. umieściła tam, gdzie wasz najwierniejszy elektorat odsiaduje wyroki !

Ale... Taki Stasiek z celi nr 3 i Wacek z celi 450 choć zamknięci, mają lepiej od was na wolności. Bo oni siedzą za kradzież, za spowodowanie wypadku, za morderstwo. Nie siedzą za zdradę Rzeczpospolitej !

 

Miłego wieczoru – A.Seremecie, E.Kopacz, Bronisławie. Smacznych ostryg w brukselskiej osterii, dyrektorze Tusku !...

Cała Polska wspomina dziś Ofiary Smoleńskie, zapala znicze i składa kwiaty w miejscach Katyńsko-Smoleńskiej Pamięci, gromadzi się w świątyniach i na Marszach Pamięci.

A wy? Wam już tylko diabeł pali ogarek i dorzuca drew pod kocioł, w którym już się smażycie. Z własnego wyboru i na własne życzenie....

 

...Dziś znów Archikatedra św.Jana w sercu Warszawy zabrzmi modlitwą - „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie!”...

 

Vox Populi Vox Dei  – nędzne pachoły Partii Oprychów !

Vox Populi Vox Dei -  nędzne prostytutki z czersko-wiertniczych tub!

Vox Populi Vox Dei – jurgielcie „pospolitego ruszenia – głosuję na Bronka” i hejterów Partii Oprychów płci już nawet same nie wiedzące jakiej...  

Vox populi Vox Dei – wy wszyscy wykastrowani skalpelem Donka „polskość to nienormalność”,  wyjący za swym japońskim skoczkiem do Księżyca w bulu oburzenia,  że co za wstyd, zdrada mości panowie - wolna od 25 lat Polska modli się o wolność...

Vox Populi Vox Dei! Na baczność,  w prawo patrz, prezentuj broń i morda w kubeł!!!  Gdy Naród  woła - „Przed Twe ołtarze zanosim błaganie – Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie!”....

 

Bo ten Naród myśli o kolejnych Milleniach Najjaśniejszej Rzeczpospolitej i modli się również o wolność twoją - kanalio, zaprzańcu, zaprogramowany przez  Partię Oprychów na „tu i teraz” !

 

....

 

DZIŚ 10.07.2015... ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

DO MODLITWY ZA DUSZE 96 OFIAR SMOLEŃSKICH DOŁĄCZ MODLITWĘ ZA TYCH, KTÓRZY MUSIELI UMRZEĆ TYLKO ZA TO, ŻE MOGLI PRAWDĘ O SMOLEŃSKU PRZYBLIŻYĆ.

CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !

ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI RÓWNIEŻ 283 OFIAROM BOEINGA, KTÓRE  17 LIPCA 2014 R. ZGINĘŁY NAD UKRAINĄ !

GDYBY NIE ICH OFIARA, ŚWIAT O 10.04.2014 W SMOLEŃSKU WIEDZIAŁBY O WIELE MNIEJ NIŻ WIE DZIŚ !

SMOLEŃSK TO JEST POLSKA RACJA STANU!

POLAKU - PAMIĘTAJ O TYM  !!!

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

"Seryjny" powoli kończy wakacje, zbiera adresy świadków. Świadkowie zawsze mają pod górkę (na stołek), nie to co ci ważniejsi, co mogą liczyć na humanitaryzm dożywocia.

Vote up!
9
Vote down!
0

#1487304

Nie wiem czy seryjny miał "wakacje", czy "nam dano" wakacje od niego i po prostu opinia publiczna po ostatnich "samobójstwach" - tej chor.Musia i gen.Petelickiego nie była informowana o kolejnych jego "sukcesach" bo np."państwo polskie zdało egzamin" - się kapnęło, że w  intensywności "oczyszczania terenu" przegięło/po kiego Polacy mają wszystko wiedzieć/..../..../ - niepotrzebne skreślić.

Nie wiem i... nie wierzę w hibernację  seryjnego ani nie wierzę szajce "państwo polskie zdało egzamin" !  "Kto raz q... ten na wieki q...!" jak mówi przysłowie, i przed niczym się nie cofnie, a Polska wciąż niestety znajduje się w "złotym wieku państwa polskiego, zdałego egzamin".

O tym "państwie" wiemy już niestety zbyt dobrze , że ma łapy lepkie, długie i śmiercionośne, obojętnie czy chodzi o zasoby tzw.państwowe Rzeczpospolitej, czy o zasoby tzw.ludzkie. Wiemy, że jego "wymiar sprawiedliwości" jest sprawny dopaść każdą babcię w markecie, która podprowadzi batonik albo bułkę, ale nie ruszy takiego ministra Szczurka, który od roku nie wie gdzie się podziało 800 milionów z "Lasów Polskich" i gdzie są pieniądze emerytów. Ostatnio podobno znów mu "zginęło" parę setek milionów? Ale o tym cisza, bo Szczurek "nasz - Pe-Łowski jest" i gdzie jest teraz minister finansów Szczurek? Ano na tropie "60 mld Szydło". Bo jaśnie Szczurek, podskarbi Kopacz, szacował reformy PiS-u  na +/- 90 mld, a PiS pokazał - jemu, jego liczydłowym (i Vincentu w tle) środkowy palec długości 30 mld.... No i Szczurek teraz węszy za tą różnicą 60 mld, które mogłyby być życiodajnym zastrzykiem  dla Ewy "kredytówki" Kopacz, prywatnie i w randze premiery.... "Rany Juluś ! 60 mld zeta ! Taaaka kasa ! Kop dla PO na wygranie na 100% jesiennych wyborów ! Bez ruskiego serwera! No, Jezus Maria ! Q,ać! Jak PiS mówi o tylko 30-tu miliardach to gdzie do cholery nędzy  jest wyliczona przeze mnie, Szczurka, różnica? Chyba mnie - Szczurka, rekomendowanego i mazanego własnoręcznie przez samego miszcza Vincenta - w ciula robił Karpiński i robi ten nowy buc szefowej w skarbówce. Kasa nie kamfora, nie może się ulotnić, zwłaszcza że jak ten p.... Kaczor o niej wie to ona jest!" - wali dziś czółkiem w blat ministerskiego biurka Szczurek...

 

...Hehehe, trochę s-f zajechało, cuś jak nieznaną taśmą, zabraną przez Donalda do Brukseli ale tak właśnie może być.

 

No, trochę odjechałam od meritum miesięcznicy smoleńskiej i wyciepło mnie w rewiry tzw. finansów państwowych III RP PO-smoleńskiej ale to w sumie są naczynia połączone, których jeśli Tuski, Komorowskie,  Kopaczki i ich eunuchy płci wszelkiej nie pojmują to tylko ze szkodą dla nich!

 

Pozdrawiam...

Vote up!
11
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1487314

Dziękuję, Contesso, za Twoją wierną Pamięć.

Jak co miesiąc udałam się na Starówkę do Katedry. Zabrałam flagę i znicz. Takich, jak ja było wielu.

Przed Katedrą zwykle ustawiają swe stoliki sprzedawcy patriotycznych książek. Co miesiąc kupuję jedną, choć wybór trudny, bo chciałby sie kupić wszystkie. Dzisiaj mój wybór padł na Wojciecha Reszczyńskiego "Zainspirowany Konecznym" -  publicystyka 2007 - 2014. Od jutra zabieram się za czytanie.

Uroczystość, jak co miesiąc wzruszająca, podniosła. Po Mszy św. procesja z flagami i Różańcem. Zakończenie pod pałacem, gdzie jak zwykle przemówił Jarosław Kaczyński i Anita Czerwińska, zaśpiewaliśmy Hymn polski, Apel Jasnogórski i Boże, coś Polskę. Jak każdego miesiąca - oczy cieszył widok Górników w pięknych mundurach z dumnie powiewającymi pióropuszami u czapek. Zauważyłam pana Artura Wosztyla i powiedziałam mu kilka serdecznych słów.

Nic nie zakłóciło powagi naszej procesji, tylko więcej niż zazwyczaj przyglądajacych sie turystów. Wiadomo - wakacje.

Spotkamy się za miesiąc o tej samej porze...

 

 

 

 

 

Vote up!
13
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1487306

A przydałoby się wcisnąć w łapę takim jakiś krótki tekst w kilku językach o naszej tutce i malezyjskim boeingu. Choćby tylko obrazki...

To tak "między wierszami" uwaga. Może komuś szepniesz do ucha i w sierpniu... No, aż się prosi żeby odwiedzający choćby tylko Warszawę wiedzieli czym jest dla Polaków każdy 10-ty dzień miesiąca...

 

Dziękuję, że zechciałaś podzielić się osobistą relacją z miesięcznicy. Ja zawsze czekam na takie wieści z niecierpliwością i z radością je czytam, a z pewnością i wielu mnie podobnych.

To prawda, że ostatnie  homilie smoleńskie były jakieś takie.... nyczowe, żeby nie rzec gładkie jak gomułko-komorowskie fałdy mózgowe. Może naszych pasterzy wypalają "siły wyższe" ogniem poprawności politycznej i "25 lat polskiej wolności", gloszonych przez kaznodzieję z Budy Ruskiej i mają nakaz hipnotyzowania owieczek?  Ale... raz, że w kwestii smoleńskiej to się nie da i dwa - za późno...

Pozdrawiam.

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1487321

Witam Pania! Jakze celne Pani slowa! Przeciez spolegliwosc purpuratow doprowadzila do przewalu z in vitro! W imie leczenia? Przeciez naocznie widzimy ,ze chodzi o handelek i kase! Geje rodzicami dzieci? Bedzie mozna kupic i wyhodowac? Jestem katolikiem i krew mnie zalewa widzac to urestwo !

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1487351

nie ma ciszy. Zobacz tu: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Gen-Adam-Rapacki-o-katastrofie-smolenskiej-w-Polsce-musielibysmy-totalnie-improwizowac,wid,17692756,wiadomosc.html?ticaid=115323

Pan generał (skąd znam takie samo imię i nazwisko?) potarza wszystkie kłamstwa smoleńskie tyle że w nieco zawoalowanej formie. Po co to robi teraz? Wierzy że będzie mógł się jeszcze załapać, czy narobił sobie kłopotów i to jest sposób żeby uniknąć konsekwencji? Miałem o tym napisać, ale względy techniczne przeszkadzają.

pozdrawiam

Honic

Vote up!
6
Vote down!
0
#1487309

Ostatnio homilie są jakies "stonowane", więc posłuchajmy:

Vote up!
10
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1487310

Dziękuję za linka.

Pan generał (prawda, że imię i nazwisko jakoś tak brzyćko się kojarzą) się nagadał ale nic nie powiedział.

Pisząc o ciszy miałam na myśli, że nie ma ostatnio tego czersko-wiertniczego jazgotu wokół aktu miesięcznic i i ich uczestników, nie ma zakrzyczania, są tylko takie "odpryski"  pod surdynką jak np.ten wywiad. Oczywiście, że "państwo polskie zdało egzamin" będzie do ostatniej kropli krwi bronić swej wersji i "majestatem" zajmowanych przez swoich ludzi urzędów niszczyć swe dzieło czyli tuw."śledztwo smoleńskie".

 

Obawiam się, że właśnie trwa w ich szeregach intensywne znikanie się dokumentów, poszlak, dowodów (coś jak zniknięcie się akt BBN 25 maja b.r.), o czym dowiemy się dopiero gdy zmieni się władza w Polsce, która weszcznie prawdziwe śledztwo ale do którego "państwo polskie zdało egzamin" za żadną cenę nie może dopuścić...

Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1487455

W sprawie Smoleńska do dzisiaj nie znamy prawdy i na to wychodzi że oni wcale nie chcą żeby dochodzić tej prawdy a wręcz odwrotnie, przecież nie będą  kręcić na siebie bat, ponieważ oni doskonale wiedzą co wydarzyło się w Smoleńsku.
Oglądałam dzisiaj film o M.Kaczyńskiej jak pakowała rzeczy swoich rodziców, popłakałam się, kto jeszcze nie obejrzał podaje link :
https://www.youtube.com/watch?v=hQH5hxTXLCk 

Vote up!
6
Vote down!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1487313

Vote up!
7
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#1487315

Vote up!
7
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#1487317

Bardzo w duchu Nycza, który popisał się 10 kwietnia tego roku do tego stopnia, że ludzie nie wytrzymali - i po jego homilii zaczęli krzyczeć "chcemy prawdy" - i to skandowanie było skierowane nie do Laska czy Millera, ale do jego Ekscelencji. Ogromne rozczarowanie. Jakiś deal tu odchodzi.

Vote up!
5
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1487350

Po kilkakrotnym wysłuchaniu homilii poszłam spać z... poczuciem wielkiej winy, że chcę rzetelnego śledztwa smoleńskiego... To tak w najkrótszym skrócie o kazaniu.

Natomiast Jarosław nie bawiąc się w erystyczne wygibasy powiedział jedno bardzo, bardzo ważne zdanie - o własnym szacunku do samego siebie, którym przebił drętwego kaznodzieję.

Samolubnie powiem, że ta moja notka jest o wiele lepsza od tej biskupiej mowy.... Kiedyś minister Boni M. miał pisać wzorce kazań, czyżby się spełniło?

 

I jeszcze jedno pytanie mam - czy tylko ja mam takie dziwne wrażenie jakby ci nasi pasterze, po których gorących, z samego serca homiliach smoleńskich "coś" rosło w nas, dodawało siły, mądrości i wytrwałości w kochaniu Polski zostali jakimś prykazem z góry odsunięci od ambony ?

 

Markowej jeszcze raz dzięki za własną relację i  Ravenowi dzięki.

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1487452

Smoleńscy organizatorzy,  sprawcy, wspólsprawcy, matacvze, kłamcy me(n)dialni muszą czuć oddech prawdy na plecach - a to oznacza odpowiedzialność przed Narodem ale przede wszystkim wieczna hańbe i pogarde rodaków...Tusk, Komorowski, Kopacz, Sikorski, Arabski, Graś, Klich itd...lista zdrajców jest długa...

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1487332

Witam Pania! Porazajaco rzeczywisty artykul! Dziekuje! Te szczury Polski nie moga uniknac odpowiedzialnosci ,za jawna zdrade Polski! Jednak bede dalej drazyl temat o dekomunizacji osob ,ktore beda ,lub sa na kazdym urzedzie! To robactwo musimy rozdeptac,zaczynajac od gmin! Doslownie! Calkowicie nowy Wymiar Sprawiedliwosci! Nie przekonywuja mnie ,ze dekomunizacja za pozno! SB-kow zostalo jeszcze kilkadziesiat tysiecy! Obnizyc emerytury oprawcom do najnizszej krajowej,aby te swolocz dotknela sprawiedliwosc! Kundle i zdrajcy za kraty! Klaniam sie!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1487342

to największa hańba rządzących  w dziejach Rzeczpospolitej . Zdrajcy Ojczyzny i Narodu Polskiego powinni ponieść najwyższy wymiar kary przewidziany przez prawo. żałuję , że w Polsce nie ma kary śmierci.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1487359