Jak „czeladnik” miszcza i elytę III RP sponiewierał...

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Red.Skwieciński pisze „wPolityce”, że prezydent Duda, zapraszając na wczorajszą świąteczną trybunę, że tak nazwę – prezydęta i nierząd „na uchodźstwie”, rozpoczął proces leczenia ran podziałów, które w ostatnich latach nękały Polskę. Sądząc po bodylyngłydż’u całego zebranego na Pl.Piłsudskiego platformerskiego Towarzystwa Wzajemniej Akceptacji - szczególnie ex prezydęta Komorowskiego, Kopacz ex premiery, ex marsiałka Borusewicza, genproka Seremeta i i. - to ta terapia zupełnie nie w smak im poszła, wyryła na ich twarzach taki wyraz bulu i uczucia sponiewierania, że aż patrzeć było hadko, hehehe. Wyglądali tak, jakby byli przywiązani do pręgierza w środku miasta, a prezydent Duda tylko zaprosił ich do wspólnego świętowania czyli tam, gdzie powinni być z tytułu pełnionych funkcji państwowych...

Oczywiście ci  „chorzy” nie chcą być traktowani cywilizowanymi sposobami, nie znoszą kultury, taktu i elegancji. Daj im w korycie czekoladowego możeła w sosie buraczanym i   bigos z ośmiorniczkami bo klasą jest tylko to co lubi i prezentuje Platforma Obywatelska, a reszta to chamstwo, prostactwo, czeladnictwo itd. Koncert merytorycznej – pro PiS-owskiej znaczy się - krytyki dał  wczoraj wieczorem w TVP info ex prezydęt Komorowski – „Żałuję. Prezydent Andrzej Duda miał okazję zdystansować się do haseł narodowców, ale nie skorzystał z okazji, aby byś tu aktywnym, bo pewnie nie chciał kontynuować moich marszów” –  użalając się i krytykując wszystkich w czambuł od A do Z. Oberwało się nawet Węgrom, uczestniczącym gościnnie w Marszu Niepodległości.

Dziś koncert bronkowego buractwa kontynuowała w Sejmie Ewa Kopacz, już na szczęście ex premiera, która listę 8-letnich obietnic PO powiększyła o kolejną porcję. Ale... gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że mamy precedens bo to chyba jest pierwszy w  15-letniej politycznej „karierze” Ewy Kopacz (tak twierdzi) przypadek, że  nie skłamała! Hehehe! I  pierwszy w historii 8-letnich rządów,  że obietnice ustępującej premiery Kopacz Platforma O. spełni w 100%. Bo do tej pory Platformie najlepiej wychodziły włosy czyli - afery (za PRL-u było takie hasło „1000 szkół na tysiąclecie”, a teraz mamy comme ci comme ça „8 tys.afer na 8 lat rządów PO”),  wymiatanie PiS-u i składanie obietnic.

Z  realizacji tych obietnic nic jednak nie wyszło i dobrze choć, że PO miała swego słebłoustego Donka – „wy nas wybierzcie na kolejną kadencję, a spełnimy stare i nowe obietnice” i złotoustego Bronka -  gdyby nie on to do zeszłego roku nikt by np. nie wiedział jaki „fundamentalny wkład w 25-lecie polskiej wolności, 10-lecie Polski w UE i 15 w NATO” ma Platforma O.

Aż strach się bać na myśl, że gdyby Donek nie zwiał do Brukseli to wespół w zespół z Bronkiem zdobyliby i skolonizowali Marsa, Wenus, Plutona i różne Wyspy Bergamuty, a na Mt Everest stałaby elektrownia atomowa światowej marki „Tu-Ka-Ko-PeO”  do zasilania wiatraków, obsługujących instalacje Nord Stream 1-130.

Aż strach się bać gdyby Ewa Kopacz miała premierzyć Polsce jeszcze rok-dwa bo Polska byłaby na I miejscu pod względem przypadania ilości par walonek, onuc i kufajek na głowę, a  już dziś  po 8 latach rządów PO Polska jest na pierwszych miejscach pod względem np.:

- afer/ministerstwo-inny urząd państwowy,

- wysokości odpraw dla najwyższych urzędników państwowych oraz wysokości i częstotliwości nagród/premii/odpraw itd. ministrów/doradców/asystentów/rzeczników prezydęta i premiera, masażystów i  masażystów masażystów ministrów/doradców/asystentów/rzeczników prezydęta i premiera,

- serwilizmu sędziów, prokuratorów,

- skali (ilościowo-wartościowej) „użyczenia” mienia państwowego w niestandardowy sposób przez ustępującą głowę państwa

Itd.

To można określić jednym – standardy PO. Burackie standardy. Po 8 latach uszczęśliwiania jej tymi standardami, Polska słusznie powiedziała burakom – basta.

Odchodząca Ewa Kopacz powinna była to uszanować.

Nie uszanowała! Nadęta przez tchórza Tuska pompadura, pod parasolem różnych Grabarczyków i Tomczyków, którym sama użyczała premierskiego parasola dla „ciągłości dynastii”,  nabzdyczona i obrażona dziś na „ten kraj”, na cały świat, szukając  źródeł swej schizofrenii i porażki wszędzie i w każdym, poza sobą, obraziła Polaków.

Zaczynała w polityce jak burak, zdążyła zdobyć koronę kłamstwa i bezczelności jako ministra i marszałka i skończyła dziś znów jak burak, który po 15-tu  latach w polityce - przy czym ponad połowa w tej z „najwyższej półki” (minister, marszałek Sejmu, premier) - nie nauczyła się centymetra polityki, nie nauczył się grama dyplomacji. Ba, nie nauczyła się nawet ani kultury mowy, ani kultury bycia.

Poległa pod ciężarem swego wyimaginowanego ego, podkręcanego przez spindoktorków Donka i Bronka.

Niech od dziś temu politycznemu truchłu ziemia „tego kraju Polskiego” miękka będzie, a chlebek poselski nie powoduje nadkwasoty.

Amen!


 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:24)

Komentarze

Jak myślisz : kogo zepchną z tratwy, jak Anodina puści farbę?!

Tratwa Medusy.

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0


#1498466

Świetne określenie. Na dodatek odznaczyli się tymi durnowatymi kotylionami, żeby z daleka można było zobaczyć, kto do tej bandy należy.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#1498468

widziałam przy boku prezydenta Dudy. Jak pod pręgierzem. Zdjęć było w tym roku b.dużo, oglądałam je długo i uważnie, zwracając uwagę na różne drobne szczegóły.  Te ich miny, niby nadęte ale pogrzebowe albo całkiem durnowate, z wypisanym bulem przymusu, niechęcią, lepiej albo gorzej skrywaną wściekłością. Na dodatek sami "zakolczykowali" się tymi durnymi kotylionami Bronka żeby co - żeby w tłumie identyfikacja buractwa była łatwiejsza? Hehehehe.... 1 kotylion = 1 gwóźdź do trumny.

Tytuł notki (sponiewieranie)  nie jest przypadkowy - prezydent Duda wykonał piękny gest w ich stronę ale oni poczuli się nim cholernie poniżeni, sponiewierani, a tu odmówić nie było jak bo było, nie było święto narodowe, "ludzie patrzą"...

Ten spęd dla platfonsów to był strzał w 10 prezydenta i Polacy zobaczyli na dodatek  kontrast - tą ogromną przepaść mentalną i intelektualną między całą elytą III RP, całym "państwo polskie zdało egzamin"  i jednym człowiekiem, A.Dudą. Który ich zmiótł 24 maja bo październikowe wybory to był już tylko finałowy suplement do tego majowego zwycięstwa. Istotny bardzo ale suplement. Kropka nad i, pieczątka i adios pomidory.  

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1498485

czyli platfonsjerę na mękach; choć nie posądzam tej ekipy o wyższe uczucia, sumienie czy poczucie rzeczywistości - to widać było, że coś im nie gra...  może prokurator temu i owemu przed oczyma stanął... a może i niebo w kratkę... miotła i ścierka zamiast "personelu domowego", placki ziemniaczane własnoręcznie wykonane, rower zamiast Rovera, ciuchland zamiast wypadów do Berlina na zakupy  i do fryzjera...blokada konta na okaziciela, no i w ogóle 850 PLN emerytury, a może i pluton egzekucyjny??? A może... szubienica?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2
#1498494

"przespacerowanie" tych tłumoków do Pałacu na wręczenie aktu dymisji. Przecież to mogło się odbyć w Sejmie ale nie - prezydent Duda pokazał kto tu rządzi i odgryzł się buleśnie Kopaczce za jej poniżanie i deprecjonowanie urzędu prezydenta RP  molestowaniem o zwołanie Rady Gabinetowej, za te jej prowokacyjne cyrki z Maltą.

Pięknie rozegrane i... wedle "zasług".

Pozdrawiam.

 

 

PS. Kopaczka mało co nie ryknęła płaczem...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1498496

Jeszcze ten pożegnalny kaczy rajd na szpilkach!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1498549

Podczas ostatniego wystąpienia Komorowskiego w TVP-info, osobnik ten popisał się kolejnym kłamstwem. Twierdził on, że podczas swojej wizyty w Chicago, w maju 2012 roku, gdy wchodził do konsulatu, słyszał jak demonstrujący przed konsulatem Polacy skandowali "Polska dla Polaków", co jest po prostu kłamstwem. Byłem wśród demonstrujących i niczego takiego nie słyszałem. Nie słychać też tego rodzaju okrzyków na załączonym poniżej nagraniu wideo. Demonstranci domagali się przeprowadzenia śledztwa w sprawie zamachu nad Smoleńskiem przez międzynarodową komisję i to było głównym żądaniem Polonii. Skandowano również "precz z komuną", ale nie było tego, co mówił telewidzom "chrabia Bul". Dzisiaj w wieczornym, chicagowskim programie radiowym pani Łucji Śliwy, słuchacze jak i prowadząca pani redaktor, mówili o konieczności domagania się przeprosin Polonii przez B. Komorowskiego, oraz sprostowania przez TVP-info. Słuchacze jak i pani Śliwa uważali, że jeżeli Polonia nie zostanie przeproszona, polonijne organizacje powinny podać Komorowskiego jak i TVP do sądu. Komorowski podszedł do pani Anny Wójtowicz, córki Wojciecha Seweryna, która była jedną z prowadzących tę demonstrację i oskarżała Komorowskiego o kłamstwa. Dodam, że Wojciech Seweryn był artystą rzeźbiarzem, twórcą pomnika katyńskiego, stojącego na polskim cmentarzu w Niles (bliskie przedmieście Chicago), wyemigrował on do USA w latach 70-tych. Wojciech Seweryn był zaproszony przez prez. Lecha Kaczyńskiego na uroczystości 70-tej rocznicy mordu katyńskiego i zginął wraz z pozostałymi 95-ma Polakami pamiętnego dnia 10 IV 2010 roku. Ojciec W. Seweryna był oficerem Wojska Polskiego i został zamordowany w 1940 roku w lasku katyńskim.

https://www.youtube.com/watch?v=4kpjRe0lcLU

 

 

Pomnik Katyński na polskim cmentarzu, na bliskim przedmieściu Chicago w Niles.

 

http://www.nbcchicago.com/news/local/Chicago-Mourns-Polish-Plane-Crash-Victims-90564744.html

 

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1498470

Częścią tego pomnika jest Matka Boska podtrzymująca ciało zamordowanego Polskiego Oficera.

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1498471

Brawo Rmoman!

Tu wyłania się jeszcze inna kwestia , niźli-  kłamstwo w żywe oczy..co innego było ..co innego Bul -lewatywa relacjonuje..

w jaką "stronę" Bul próbuje kłamać?

W jaka"stronę"?...

Ośmieszyć próbuje hasło "Polska dla Polaków"...co ma bierzący  kontekst upychania w kraju imigrantów.

ale- przecież -nie tylko !!!!!

To "ośmieszanie",  Bula..przystaje do kogoś, kto śmiertelnie NIENAWIDZI Polski i Polaków..

dodać do tego maniery krasnoarmieńca , uwidocznione w czasie jego opuszczania - miejsca pracy..gdy zabrał z sobą meble..kosze na śmieci..przehandlował obrazy , rzeźby..

Słowem; istny człowiek soviecki.

Pozdrawiam..

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

poko

#1498487

Nigdy nie miałem wątpliwości, że "chrabia bul" nienawidzi Polski i szkodzi Jej kiedy tylko może.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1498539

Romku! Zrób z tego komentarza o kłamstwie Komorowskiego wpis na blogu. Jako  naoczny świadek tego chicagowskiego casusa i z informacjami z pierwszej ręki. Im nie wolno popuszczać i nie wolno pozwalać by żerowali na ludzkiej niewiedzy.   Będziemy teraz świadkami kolejnych kłamstw  bo kłamstwa to jest sposób ich walki o odzyskanie straconych pozycji. Polacy już im uwierzyli raz i drugi, mogą uwierzyć i trzeci. 

Tutaj Twój komentarz przeczyta przyjmijmy setka, ale notkę na blogu można rzucić na inne portale, na fejsa - informujmy Polaków.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1498484

na razie poczekam, wygląda na to, że o tym kolejnym kłamstwie jeszcze będzie głośno.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1498540

Witam! Donek w odpowiednim momencie uciekl z kraju! Dobrze ,ze Brunek odszedl! Po ostatnim zbrojnym ataku na gornikow,gdzie ZOMO zaczelo strzelac do spoleczenstwa Polskiego,pewne grupy patriotycznie zaczely gwaltownie dyskutowac,aby zaczac sie zbroic i ulca rozwalic komune! Jednak ,po wybraniu Polskiego prezydenta wstapila nadzieja,ktora zaowocowala powolaniem rzadu zjednoczonej prawicy! Bardzo dobrze sie stalo,bo kraj skapalby sie w morzu krwi! Narod byl na skraju rozpaczy! Ciesze sie ,ze mamy mozliwosc pokojowo odbudowac wolna i godna Polske!

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1498473

Przedsiębiorstwo pogardy pod nazwą "buractwo platformerskie" rozpoczęło droge w strone śmietnika...jakie to szczęście ,że niemiecki lokaj "europejski" wybrał "wolność" w UE. Kopacz-ka w ciągu roku dokonała więcejdla likwidacji tego politycznego nowotworu niz opozycja. Teraz to juz tylko polityczne zombie, niewarte wspomnienia...

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1498476

Sprawiedliwości stało się zadość. Kopaczka na metr tylko na 15 min. wyszła  do PAD aby poodać się do dymisji, a już kumple z POlszewii wysadzili ją z siodła. I z nowu ryżemu słońcu Peru nici wyszły z prowokacji zastawionej na PAD w związku z nieformalnym szczytem w Brukseli. To dowód, że najważniejsze dorwać się do koryta, a poza tym nic się nie liczy. BullKomoruski musi się cieszyć, bo napewno pamięta jak Kłamczucha olała go po I turze wyborów prezydenckich. A może POlszewicy zorjentowali się, że ciągłe plucie i obrażanie PiSu przynosi odwrotny skutek. Dla POlszewików miarka się przelała po ostanim ordynarnym i chamskim napisanym przez Miśka (przecież ona sama nie potrafi sklecić zdania bez kartki) wystąpieniu Kopaczki w Sejmie. I całkowicie popieram posła Suskiego, że będziemy teraz musieli wysyłać paczki żywnościowe dla Szwajcarów i Francuzów bo przez 8 letni nierząd POlszewików prześcigneliśmy ich zdecydowanie (szczyt kretynizmu Kopaczki). Ile w niej chorobliwej nienawiści i podłości do PiSu, w tych zawodach to chyba prześcigneła już Stefka psychopatę od szczawiu i mirabelek. Ale najważniejsze, że już nie będę musiał oglądać tej zakłamanej do cna oszustki na forum publicznym.Amen

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1498483

ale opcja skretynowców, która teraz przejmuje rządy w platformie jest co najmniej tak samo grożna jak wyeliminowani poprzednicy. Wystarczy przypomnieć nazwiska, które przewijały się u sowy i przyjaciół, nazwiska ludzi, którzy mieli wysokie stanowiska i nadal mają  wielkie poparcie, no przynajmniej w swojej partii i swoim regionie, i w związku z tym wiele złego mogą zrobić.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1498527

Dzwoni zrospaczony ..do posła Gierady (PO)

- Czy pan poseł Rada?   -zapytuje zrozpaczony..

- GIE...GIErada !  - Owiada poseł Gierada..

- Ach, tak...To ja  zadzownię do kogoś innego..

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

poko

#1498488

"Łgałam, łżę i będę łgała!"

Tak mi dopomóż Tusk!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1498532

Nieźle napisane i z zębem. Rzeczywiście samo zdjęcie mówi wiele za siebie! Jak na dłoni widać także, że przez ostatnie osiem lat opozycja wyciągnęła surowe i właściwe wnioski, no i od razu mamy dobre owoce w postaci wygranych ostatnich wyborów prezydenckich i parlamentarnych. Naturalnie nie dokonało by się to i bez przebudzienia narodu, który nareszcie wyraźniej przejrzał na oczy. Czy konieczne było czekać tak długo i powiedzmy sobie prawdę, czy musieliśmy stracić tak wiele? To trudne pytania. Naród nasz nie jest mściwy i z natury łaskawy, skłonny wierzyć tym, którzy solennie zapewniają w dobrej wierze, no jakże możnaby inaczej. Zawsze tu dostajemy ostro po uszach od tych, którzy ukrywają swoje prawdziwe cele, zamiary, a nawet oblicze. Niemniej jednak i na szczęście dla nas: "Każdy kij ma dwa końce"! Przeto po pewnym czasie obserwujące polityków i partie masy, które udzieliły swojego mandatu zaufania, przekonują się że z tego co im obiecywano, niewiele się sprawdziło i sprawdza w praniu, no i wtedy jest zazwyczaj totalny odwrót! No po prostu tacy, cacy, już jesteśmy. Na szczęście kiedy już wracamy poobijani, uszczupleni, wkurzeni na te właściwe drogi, wracamy także z nowymi doświadczeniami, wiedzą, po prostu mądrzejsi i to jest ta nasza polska specjalność, to są te nasze polskie powstania narodowe, to są te nasze sierpnie. Już nasi przodkowie to wyczuli, po temu utarło się w narodzie i generalnie przyjęło się, to słynne polskie porzekadło ludowe: "Mądry Polak po szkodzie". Radził bym zatem, byśmy nie poprzestawali na samozadowoleniu, ale ostro zabrali się za naprawianie tego, co przez ostatnie lata zostało zniszczone, bądź poważnie nadszarpnięte. Bo kto wie czy poprzedniej władzy właśnie nie chodzi o to, byśmy kontestowaniem ich minorowych twarzy, przespali nasz czas, który jak wszystko na tym łez padole jest ograniczony ludzką tylko cierpliwością, a która jak wiadomo kiedyś się skończy. Bo tak już na tym łez padole było jest i będzie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1498565

I tak nie uratowała ani szefostwa w klubie, ani możliwości szefowania partii, reprezentowałaby Polskę, zobaczyłaby nowe miejsce, bo pewnie tam nie była i zaoszczędziłaby sobie ostatniego popisu w Sejmie, ale wtedy nie zobaczylibyśmy tego ostatniego występu z przytupem. Przysłowie mówi: Kogo Pan Bóg ma pokarać, to mu najpierw rozum odbiera. 

parodystka

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

parodystka

#1498696