Publiczne przyznanie się Lecha Wałęsy do podpisania współpracy z SB !

Obrazek użytkownika bambi441
Historia

  Dołączam mój skromny acz niepodważalny dowód miażdżący wątpiących w autentyczność faktu podpisania współpracy z SB przez Lecha Wałęsę. To on sam w wywiadzie jakiego udzielił w bastionie PO w Tvn24 w programie Moniki Olejnik w lutym 2011 roku własnymi słowami przyznaje, że podpisał takie zobowiązanie (dzisiaj się tego wypiera!)

 Gdy zamieściłem ten skromny filmik na Facebooku, natychmiast zniknął on z głównej strony, dopiero po uzupełnieniu go o poniżej podany materiał źródłowy – wyemitowano go ponownie ale już w dalszej części materiałów po około godzinie od pierwszej emisji z pewnością w nadziei że na odleglejszym miejscu od czołówki niewielu go obejrzy.

  Podaję link do strony źródłowej, jeśli ktokolwiek chce potwierdzenia wystarczy tam zajrzeć.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/to-jest-jego-a-wlasciwie-tego-drugiego-wina,162857.html

  To nie są żadne manipulacje, czy powtarzanie, że jedna pani powiedziała drugiej pani, że ten pan powiedział, to jest autentyczny materiał, który należy powielać na wszystkich kontach internetowych, gdzie kiedykolwiek i ktokolwiek kwestionuje ten fakt.

  Wywiad ten dotyczył rozmowy o katastrofie smoleńskiej, w którym ten „idol” PO oskarżał o katastrofę obu braci Kaczyńskich! Tytuł tego reportażu w programie „Kropka nad i „ brzmiał:

  "To jest jego, a właściwie tego drugiego wina" (http://www.tvn24.pl)

  O współpracy z SB LechWałęsa:

Były przywódca "Solidarności" odniósł się też do zobowiązania do współpracy z SB, jakie podpisał w latach 70. - W tamtym czasie wszyscy podpisywali i ja też podpisałem. Podpisałem nie z myślą, że kiedykolwiek przejdę na tamtą stronę, że zdradzę, tylko z myślą "jak was ograć", "już ja wiem, gdzie jest błąd" - mówił. Jak tłumaczył, on był przywódcą ruchu i na nikogo nie donosił, bo jeśliby tak robił, to donosiłby na samego siebie. - Podjąłem decyzję, że więcej zrobię tak właśnie postępując. Gdybym miał powtórzyć moje życie powtórzyłbym je dokładnie tak, jak robiłem. Nawet z tymi kontaktami z bezpieką, dlatego że tylko tak można było ich ograć - dodał. (http://www.tvn24.pl)

Niestety z uwagi na ograniczenia Portalu Niepoprawni.pl nie mogę wraz z tym artykułem zamieścić tego skróconego filmu (4MB) na którym własnymi słowami Lech Wałęsa wypowiada cytowane wyżej słowa. Kto chciałby ten filmik obejrzeć proszę go odszukać na Facebooku z wczorajszą datą emisji - przed chwilą sprawdzałem, jest tam jeszcze emitowany - komentarzy do niego "O" - widać kto na tym portalu pisze i ocenia wpisy. Mam jednak satysfakcję, że z faktami ci tytani zła nie potrafią dyskutować ani ich podważać i dlatego trzeba stale im wbijać do głów fakty zamiast komentarzy.

Pozdrawiam wszystkich walczących o prawdę „piórem” słowem i czynem.

  Roman.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)