Publiczne przyznanie się Lecha Wałęsy do podpisania współpracy z SB !

Obrazek użytkownika bambi441
Historia

  Dołączam mój skromny acz niepodważalny dowód miażdżący wątpiących w autentyczność faktu podpisania współpracy z SB przez Lecha Wałęsę. To on sam w wywiadzie jakiego udzielił w bastionie PO w Tvn24 w programie Moniki Olejnik w lutym 2011 roku własnymi słowami przyznaje, że podpisał takie zobowiązanie (dzisiaj się tego wypiera!)

 Gdy zamieściłem ten skromny filmik na Facebooku, natychmiast zniknął on z głównej strony, dopiero po uzupełnieniu go o poniżej podany materiał źródłowy – wyemitowano go ponownie ale już w dalszej części materiałów po około godzinie od pierwszej emisji z pewnością w nadziei że na odleglejszym miejscu od czołówki niewielu go obejrzy.

  Podaję link do strony źródłowej, jeśli ktokolwiek chce potwierdzenia wystarczy tam zajrzeć.

  ]]>http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/to-jest-jego-a-wlasciwie-tego-d...]]>

  To nie są żadne manipulacje, czy powtarzanie, że jedna pani powiedziała drugiej pani, że ten pan powiedział, to jest autentyczny materiał, który należy powielać na wszystkich kontach internetowych, gdzie kiedykolwiek i ktokolwiek kwestionuje ten fakt.

  Wywiad ten dotyczył rozmowy o katastrofie smoleńskiej, w którym ten „idol” PO oskarżał o katastrofę obu braci Kaczyńskich! Tytuł tego reportażu w programie „Kropka nad i „ brzmiał:

  ]]>"To jest jego, a właściwie tego drugiego wina"]]>]]> (http://www.tvn24.pl)]]>

  O współpracy z SB LechWałęsa:

]]>Były przywódca "Solidarności" odniósł się też do zobowiązania do współpracy z SB, jakie podpisał w latach 70. - W tamtym czasie wszyscy podpisywali i ja też podpisałem. Podpisałem nie z myślą, że kiedykolwiek przejdę na tamtą stronę, że zdradzę, tylko z myślą "jak was ograć", "już ja wiem, gdzie jest błąd" - mówił. Jak tłumaczył, on był przywódcą ruchu i na nikogo nie donosił, bo jeśliby tak robił, to donosiłby na samego siebie. - Podjąłem decyzję, że więcej zrobię tak właśnie postępując. Gdybym miał powtórzyć moje życie powtórzyłbym je dokładnie tak, jak robiłem. Nawet z tymi kontaktami z bezpieką, dlatego że tylko tak można było ich ograć - dodał.]]>]]> (http://www.tvn24.pl)]]>

Niestety z uwagi na ograniczenia Portalu Niepoprawni.pl nie mogę wraz z tym artykułem zamieścić tego skróconego filmu (4MB) na którym własnymi słowami Lech Wałęsa wypowiada cytowane wyżej słowa. Kto chciałby ten filmik obejrzeć proszę go odszukać na Facebooku z wczorajszą datą emisji - przed chwilą sprawdzałem, jest tam jeszcze emitowany - komentarzy do niego "O" - widać kto na tym portalu pisze i ocenia wpisy. Mam jednak satysfakcję, że z faktami ci tytani zła nie potrafią dyskutować ani ich podważać i dlatego trzeba stale im wbijać do głów fakty zamiast komentarzy.

Pozdrawiam wszystkich walczących o prawdę „piórem” słowem i czynem.

  Roman.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)