ŁŻE MEDIA i KANALIE

Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

 Niedawno wszystkie POprawne ŁZE-media, POdobno bardzo nieprzychylne dla rządzacych, we wszystkich możliwych wersjach głosiły kolejną prawdę o ujawnionym po roku sensacyjnym filmie z zapisu z kamery lotniska, na którym to generał Błasik miał rozmawiać przed odlotem z Warszawy do Smoleńska z kapitanem Protasiukiem, przy czy jednoznacznie dawano całemu społeczeństwu do zrozumienia, że rozmowa ta miała charakter kłótni (lub co najmniej dyskusji) na temat warunków lotu!!!

 Dzisiejszy oficjalny komunikat prokuratora krajowego w tej sprawie nie pozostawia już cienia wątpliwości. Nie tylko, że na nagraniu nic nie stwierdzono, to również jednoznacznie wykluczono aby na lotnisku przed odlotem do Smoleńska doszło do jakiegokolwiek kontaktu pomiędzy gen. Błasikiem i kapitanem Protasiukiem!!!

 Na żadnym fragmencie nagrania z kamery nie ma sytuacji, w której te dwie osoby byłyby w swoim pobliżu!

 Proszę, dopiszcie to do pustych makówek LEMINGÓW, żeby wreszcie zajęli się sprzątaniem własnego szamba a tragicznie zmarłym polskim bohaterom wreszcie dali święty spokój!

 Jedyny tzw. "świadek" od którego pochodziła wiadomość (zawiadomienie do prokuratury) o rzekomym spotkaniu pomiędzy gen. Błasikiem i kpt. Protasiukiem twierdzi, że słyszał, że do takiego spotkania podobno miało dojść ale szczegółów nie pamięta i jak znamy już wszyscy ten tryb postępowania prokuratorskiego z pewnością zakończy się on cichym toastem POparcia w zacisznym pokoiku.

Brak głosów

Komentarze

Nie denerwuj się, ten balon już pękł, są inne wrzutki w prowokatorach ( bo to raczej prowokatory, nie media, nawet łże). A lemingi najpierw muszą się nauczyć  choć trochę myślenia. Wdrukować im niewiele możemy, bo drukarki, jak napisałeś, łżą. Można im tylko przedstawiać fakty i wykazywać kłamstwa i manipulacje, wraz z motywami takich działań. Ale dobrze, że wraca Ci werwa. :)))

Vote up!
0
Vote down!
0

Niueste

#142192

nie jest raczej możliwe.

Musielibyśmy założyć, że na takie wdrukowanie znajdzie się u leminga miejsce, a to może być teza fałszywa z założenia, gdyż leming na co dzień ssie łże-medialne wrzuty jak rasowy sowiecki odkurzacz i jedyne miejsce dostępne, to mała przestrzeń na piwo i czipsy.

No, chyba że trafimy na leminga z dziewiczą pustką, ale takie modele już raczej nie istnieją w przestrzeni publicznej po wielu latach funkcjonowania POstępu pod sztandarami PO i SLD.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#142202

Na drukowane nie ma czasu i oczu.Znajomy Leming odporny jak muł - w dyskusji przy analizie i ocenie niby we wszystkim się zgadza.Po wyjściu ze sklepu narzeka na ceny i jakość.Mówi ,że mu ciężko się zyje ale na koniec niby przekonany tak mi mówi -" ja nienawidzę PISu" dlaczego ? -No bo, no bo ja nie lubię Kaczorów ! - Człowieku przecież jest tylko jeden ,drugi -,Prezydent zginął rok temu ! Nooo tak i ...cisza.Ręce opadają - trzeba im wszystkim telewizory i te piloty do nich z jednym tylko przyciskiem odebrać.

----------------------------------------------------

Pozdrawiam Myślących .

Vote up!
0
Vote down!
0

hejabar

#142214

Najlepszym lekarstwem na rozum jest ból.Cierpienie wymusza myślenie. Lemingi, przynajmniej niektóre już dostają w d..ę( niestety prawdziwi Polacy też). Kryzys w Polsce dopadnie w końcu większość.Może jak nie będą mieli co do garnka włożyć ich otrzeźwi ( wolalabym jednak aby tak nie było, ale wszystko do tego zmierza ). Niektórzy nie obudzą się już nigdy. Zakładam ,że ok. 30 % społeczeństwa to sk....ny. Z przeszłością komunistyczną lub z innym bandziorstwem w bagażu. Tych nic nie zmieni.Bo to gnoje, przestępcy w bialych kołnierzykach, zdrajcy, agenci innych wywiadow i szmalcownicy. Kolejne 20 % to idioci raz w jedną , raz w drugą stronę - jak wiatr zawieje.Takie bezmózgowce nie wyciągające wniosków. Następne 20 % to ludzie nie do końca zmanipulowani, mający jeszcze choć trochę otwarte umysły- ci są jeszcze do uratowania. Prawdziwych Polaków jest 30%.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142253