Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

 To naprawdę warto obejrzeć i posłuchać. Już niewiele jest w środkach masowego przekazu audycji ukazujących prawdziwych patriotów mogących wygłaszać swoje poglądy w bezpośredniej konfrontacji z POprawnymi przedstawicielami POlitycznych elit z zaplecza PO i SLD.

 Warto rozmawiać - program Jana Pospieszalskiego z 17.XI.2010r. g.23:20 w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

                             

  Jeśli jesteś kierowcą, to czas poświęcony na przeczytanie tego wyjaśnienia nie będzie stracony, podziel się tą wiedzą z innymi dla ich dobra, by nieświadomie nie stali się spracami kolizji z pojazdem uprzywilejowanym, który wcale nie musi wysyłać sygnałów świetlnych i dźwiękowych jeśli...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:24)
Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

We wczorajszym programie „druga strona medalu” emitowanym wieczorem w TVN Style, gościem Jolanty Pieńkowskiej był znany kardiochirurg prof. Andrzej Bochenek mąż tragicznie zmarłej w katastrofie smoleńskiej Krystyny Bochenek.

Nigdy nie wypowiadałbym się na temat poglądów dr. A. Bochenka gdybym usłyszał jego wypowiedź prywatnie czy za...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

Dlaczego Europa w sprawie katastrofy smoleńskiej milczy?

 W 1945 roku, gdy faszystowsko-hitlerowska koalicja z Niemcami na czele skończyła swą dominację w Europie i na świecie, przyszedł czas rozliczeń popełnionych przez nią zbrodni wojennych i jak nam dotychczas wpajano sprawiedliwego osądu winnych ich popełnienia.

 Proces...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

 Bezpośrednio po aresztowaniu, wszyscy którzy oglądali moment wsiadania Ryszarda C. do radiowozu usłyszeli „na własne uszy” co mówił zamachowiec! „Chciałem zabić Jarosława Kaczyńskiego ale miałem za krótką broń” "nienawidzę wszystkich z PiS-u"!!! grzmiał bandyta.

 Już w kilka godzin po aresztowaniu Ryszard C. przeżył...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

                                            O kim mowa?

 Dzisiaj w wiadomościach o godz.9,55 rano prowadzący program dziennikarz TVN-u przeprowadzał rozmowę z kapitanem Robertem Zawadą, który w sposób nie budzący u niego żadnych wątpliwości stwierdził, że całą winę za podejście do lądowania i katastrofę ponosi załoga Tu101M !!!

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

 To już pachnie zdradą stanu!

 Czyli na czyje polecenie i przez kogo dokonana została zmiana charakteru lotu Tu101M z lotu wojskowego - dnia 09.04.2010 roku na lot cywilny - w dniu 10.04.2010r. poparta późniejszym oświadczeniem polskiego rządu, co uniemożliwiło właściwe postępowanie śledcze strony polskiej, która nie miała tym samym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

W uzupełnieniu poprzedniego artykułu, aby maksymalnie ukrócić spekulacje na temat przebiegu wypadku prezentuję wybrane z ogólnodostępnych materiałów zdjęcia z podaniem ich źródła, które pozwolę sobie uzupełnić komentarzem z własnego doświadczenia nie tylko zawodowego kierowcy ale również inspektora ruchu drogowego z 12-letnim stażem.

 ...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:10)
Obrazek użytkownika bambi441
Blog

Szczególny to dla mnie dzień bo jest dniem moich urodzin, które obchodzę po raz 70 - ty. 

Dla wielu ten dzień jest dniem zadumy i smutku, dla mnie to dzień wiary w wyższość daru życia nad śmiercią poprzez wspominanie tych co odeszli.

Miałem to szczęście, że urodziłem się wcześnie rano w dniu, w którym późniejszy papież Karol...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)
Obrazek użytkownika bambi441
Blog

Dlaczego pacjentka z koronawirusem nie została przyjęta na oddział zakaźny w Poznaniu i trafiła na salę wieloosobową?

Według informacji ze strony epoznan.pl zamieszkała w Czapurach (k/Poznania) lekarka mająca objawy zakażenia koronawirusem zgłosiła się do szpitala zakaźnego w Poznaniu, gdzie odmówiono jej przyjęcia i odesłano na SOR w...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Strony