Ptak, który własne gniazdo kala!

Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

                                            O kim mowa?

 Dzisiaj w wiadomościach o godz.9,55 rano prowadzący program dziennikarz TVN-u przeprowadzał rozmowę z kapitanem Robertem Zawadą, który w sposób nie budzący u niego żadnych wątpliwości stwierdził, że całą winę za podejście do lądowania i katastrofę ponosi załoga Tu101M !!!

  Według jego wypowiedzi, pomimo informacji o bardzo złych warunkach atmosferycznych panujących w rejonie lotniska, załoga Tu101M samodzielnie podjęła decyzję o lądowaniu!

 Zdaniem kapitana Roberta Zawady, załoga nawet nie poprosiła kontroli lotu wieży na lotnisku w Siewiernyj o pomoc a kontroler lotu z własnej inicjatywy udzielał informacji najlepiej jak mógł na tyle na ile pozwalały mu warunki techniczne aparatury naprowadzania, podkreślając, że kontroler lotu z wieży nie miał możliwości oceny wysokości na jakiej aktualnie znajduje się samolot, tylko tą wysokość nanosił na swój ekran wirtualną linią na jakiej powinien się on znajdować!

 W dalszym wywodzie stwierdził, że to załoga polskiego Tu101M popełniła kardynalny błąd nie informując kontrolera wieży na jakiej wysokości aktualnie znajduje się samolot!

  Jeśli ktokolwiek z czytających te bzdury sądzi, że większej głupoty nie można już dzisiaj powiedzieć to jest w wielkim błędzie!

 Otóż ten specjalista od latania (uchowaj mnie BOŻE abym kiedykolwiek miał powierzyć mu moje życie i zachowaj aby nie latał nad moim domem, a jeśli już pozwolisz mu latać to niech to robi nad własnym podwórkiem i na drzwiach od stodoły) zarzucił załodze polskiego Tu101M, że zamiast kierować się poleceniami kontrolera lotu z wieży, prowadziła rozmowę z polską załogą Jaka, która krótko przed nimi wylądowała szczęśliwie, pomimo tych trudnych warunków!

 Jego zdaniem to właśnie ta rozmowa upewniła załogę Tupolewa, że jeśli tamtym się udało, to przecież oni nie mogą być od nich gorsi i im też się to musi udać!

 Podsumowaniem jego nie znoszącego sprzeciwu wywodu (red.TVN próbował zasugerować mu wątpliwości, że przecież kontroler lotu powinien widzieć i skorygować widoczne na ekranie urządzenia odchylenie samolotu od osi pasa w bok o prawie 100 metrów!) ten „wszystkowiedzący pseudo-ekspert” dosłownie przekrzyczał stwierdzając, że kontrolerzy lotu nie popełnili żadnego błędu i nie ponoszą żadnej winy w doprowadzeniu do katastrofy!!!

 Na koniec swego bulgotu przyjął od dziennikarza TVN zaproszenie do studia TV na przeprowadzenie rozmowy i udzielenie wywiadu.

 Aż wierzyć się nie chce, że tyle durnoty wypowiedział w niecałe 5 minut!

 Zły to ptak, który własne gniazdo kala, jeszcze gorszy gdy staje się sępem żerującym na ciele i honorze ofiar orłów polskich przestworzy.

 Chyba od dzisiaj przestanę już nawet oglądać wiadomości w TVN, bo w nim sępy i szakale jeszcze nie zaprzestały szargać ciał, honoru i pamięci ofiar tej tragicznej konsekwencji otwartej wojny politycznej ekipy pod wodzą Donalda Tuska z żyjącym jeszcze wtedy moim i NASZYM Prezydentem Lechem Kaczyńskim.

Brak głosów

Komentarze

Taki ptak nazywa się peowska kurwa!

Vote up!
0
Vote down!
0
#126710

Taka prawidłowość zauważyłem w przekaziorach przeróżnych funkcjonuje że im większa gnida i menda antypolska to zaraz dostaje tytuł EKSPERTA , a do tego jakby jescze ochoczo opluwał P. Kaczyńskiego , czy wszystko co by było bardziej patriotyczne wtedy jest WYBITNYM EKSPERTEM ! Ale tak będzie dopóki rządzić będą " OŚWIECENI IGNORANCI " robiące za czopki Putina i Merkel !

Vote up!
0
Vote down!
0

Można czasami okłamać parę osób albo od czasu do czasu oszukać wszystkich wokół, ale nie da się oszukiwać wszystkich bez przerwy. Abraham LINCOLN Nikt nie jest beznadziejniej zniewolony, Niż ci którzy błędnie wierzą iż są wolni. Johann Goethe

#126897

v peofil

Vote up!
0
Vote down!
0
#126912

Ja tez oglądałam tego Zawadę ,nazwano nawet go ekspertem!Co oni tym ludziom obiecują,że Ci bez żenady wciskają kit ludziom?Wiem,że to naiwne pytanie,ale wciąż sobie je zadaje,jak słucham mnożących się ekspertów!

Vote up!
0
Vote down!
0
#126805

Cytat: " zarzucił załodze polskiego Tu101M,
że zamiast kierować się poleceniami kontrolera lotu z wieży, prowadziła rozmowę z
polską załogą Iła
, która krótko przed nimi wylądowała szczęśliwie, pomimo tych trudnych warunków!"
Czy on na prawdę powiedział Iła? bo z tego co wiem, na lotnisku wcześniej lądował Jak-40.
"Oto zginie ten, co jest ducha nieprawego
, a sprawiedliwy żyć będzie dzięki swej wierności. "

Vote up!
0
Vote down!
0

"Oto zginie ten, co jest ducha nieprawego
, a sprawiedliwy żyć będzie dzięki swej wierności. "

#127086