Polsko Narodowa. Czekamy!

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Kraj

Polsko Narodowa. Czekamy!

Trzecia Siła to nie zaprezentowany „Tercet Egzotyczny & Solistka z Toruńskiego Radia”. Kopiowanie programu totalnych, w sytuacji braku własnego programu mogło przy odrobinie szczęścia zakończyć się sukcesem, ale owej odrobiny brakło. Nasze, polskie przysłowie mówi, że nie ma tego złego…., więc czekamy na podjęcie inicjatywy przez Narodowców, nie narodowy ersatz, lecz Narodowców.

Ludzie z ONR, Młodzieży Wszechpolskiej, Ligi Republikańskiej, Kibice, Narodowcy: larum grają! Czarne chmury nad Ojczyzną, a Wy co? Nie ruszacie, pod kobiece kiecki się pochowaliście? Ojczyzna w niebezpieczeństwie! Obcy w granicach!

Czy są szanse na zwycięstwo?

Są, ale jeśli szans nie ma, to co? Oddajemy ojców ziemię walkowerem? Wszak ojce w grobach przewracać się będą. Larum grają!

Pierwszy raz od zakończenia wojny potrzeba jasnego i silnego głosu patriotów. Nie po to aby ujarzmiać obce ludy, ale po to aby nie pozwolić na wpuszczenie wielu, wielu następnych pokoleń w jarzmo wielomiliardowych danin, które mogą spowodować, iż nasze dzieci, wnuki i …., będą niewolnikami.

Zamiast się chandryczyć z dominującymi obecnie siłami politycznymi w Polsce o to kto kogo przegada, ośmieszy lub zdołuje; należy podjąć akcję wszelkimi legalnymi działaniami, aby żaden polski rząd, żadna koalicja nie dogadała się (ani teraz ani w przyszłości) z „Holokaust Industry” wymachującymi  Just 447 aby dorwać się do naszej krwawicy.

Naszym przeciwnikiem nie są inaczej myślący Polacy. Oni, Polacy w kraju i rozrzuceni przez los po świecie, w przeważającej większości są patriotami, tylko trzeba do nich dotrzeć z przesłaniem, a wówczas okaże się, iż lektoratem narodowym jest kilkadziesiąt milionów ludzi. Narodowcom nie powinno zależeć na rządzeniu, na korytach, na stanowiskach w radach nadzorczych. Na konfiturach. Rządzący wcześniej czy później pojmą tę prawdę, iż Ruch Narodowy nie jest ich przeciwnikiem politycznym łaknącym ich synekur, lecz partnerem biorącym na siebie niewygodne dla rządzących prawdy.

Jak wygląda obecny rząd każdy widzi (nie usprawiedliwiam, stwierdzam obiektywne fakty), premier – ekonomista - za wszelką cenę dba o tzw., wzrost gospodarczy dający możliwość kupowania elektoratu. Nawet za cenę poniżania Polski w świecie, stara się nie narażać lobby kapitałowemu, aby nie narazić gospodarki krajowej na kryzys, a tym samym na wydłubywanie kitu z okien przez społeczeństwo.

Jak pokazały wczorajsze wybory – z sukcesem.

Jaki program prezentowali tak zwani Konfederaci, ów tercet egzotyczny?

Czy postawili sprawę domagania się Trybunału Stanu dla macherów od afery vatowskiej, afery Amber Gold, afery handlem kamienicami w Warszawie?

Na co czekali w swojej kampanii wyborczej, aż afery zostaną sprzątnięte pod dywan, czy na to, iż obecny rząd stawiając aferzystów przed Trybunał Stanu nabije sobie punków w październiku?

Czy domagali się ogólnokrajowego referendum w sprawie 447, czy podjęto ogólnopolską akcję protestów w sprawie 447, aby uświadomić społeczeństwu powagę zagrożenia? Owszem był Marsz, ale takich marszów powinno być codziennie jeden i nie tylko w stolicy, ale w każdym mieście powiatowym, a jeśli nie marsz to wiec, a jeśli i na to nie ma siły, to przynajmniej pikieta, w sprawie „na teraz” najważniejszej, ważniejszej niż to czy do Eurokołchozu wejdzie 10, 20 czy nikt. Większość ludzi w Polsce nie ma zielonego pojęcia o niebezpieczeństwie wynikającym z 447, bo kto ma to im powiedzieć? TVN? Zamiast wbijać to do głów przy każdej okazji zajęto się stołkami. I jest jak jest.

Afera z 447 jest ogromnym niebezpieczeństwem, ale także jest niespotykaną szansą na stworzenie „Trzeciej Siły” oraz silnego, narodowego lobby w kraju i wśród Polonii, czego Narodowcom życzę i powtarzam: Larum grają!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)