Treści z tagiem: wybory do Sejmu

Obrazek użytkownika podpułkownik
Kraj

 

Wybory 25 października zadecydują o tym, czy Polska będzie istniała. Dlatego nie ma innego wyboru niż głosowanie na Prawo i Sprawiedliwość. Na szczęście głosowanie jest tym razem maksymalnie ułatwione, bo nasz kandydat jest absolutnie pierwszy.

Każdy wyborca otrzyma dwa pliki, czyli „książeczki”, zwane „kartami do głosowania”. ...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

„Marian Kowalski rezygnuje ze współpracy z Pawłem Kukizem. Lider Ruchu Narodowego wyjaśnia powody rezygnacji z wspólnego startu w wyborach oraz ujawnia kulisy  kontaktów z Kukizem.”...”Jest koniec sierpnia, a nadal nie ma ułożonych list wyborczych. Nie możemy zbierać podpisów i prowadzić akcji promującej ten projekt polityczny „...”...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:15)
Obrazek użytkownika JacekSwiat
Kraj

No i doigrałem się.

Zostałem zdemaskowany przez Krynicę Mądrości, Najbardziej Wiarygodną Gazetę W Europie Środkowej, Wzorzec Obiektywizmu, Arbitra Elegantiarum, Strażnika Przyzwoitości. Krótko mówiąc – przez Gazetę Wyborczą.

W filmiku, który można znaleźć na YouTube w istocie pastwię się nad zakłamaną gazetą. I szerzej – nad...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika JacekSwiat
Kraj

We wtorek, 27 września, byłem na premierze filmu dokumentalnego Marii Dłużewskiej i Joanny Lichockiej pod tytułem „Pogarda”. Film jest już dostępny wraz z ostatnim numerem Gazety Polskiej. Nie będę więc o nim opowiadał. Chcę natomiast podzielić się jedną refleksją.
Tak się złożyło, że mam w tym filmie swoje miejsce. Podobnie jak 5 innych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika JacekSwiat
Kraj

Kiedyś to pytanie nurtowało filozofów. Dziś stało się pytanie politycznym: Jak żyć? Zadał je premierowi Tuskowi hodowca papryki, któremu zawierucha zniszczyła uprawy. Zadały je premierowi bezrobotne kobiety z Kutna.
Premier Tusk nie znalazł dobrej odpowiedzi. Po pierwsze dlatego, że pytanie jest trudne. W końcu premier nie uruchomi małego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika JacekSwiat
Kraj

Witam Państwa

Zapraszam wszystkich Polaków dla których Polska jest ważna na wybory do sejmu 9 października 2011 roku. Zapraszam zwłaszcza Wrocławian oraz mieszkańców powiatów: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski - okręg wyborczy nr 3.

Będę ubiegał się o mandat posła z list...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika JacekSwiat
Kraj

Tematem wałkowanym przez media od kilku dni jest debata o debatach. I choć podpisuję się pod programowym hasłem Janka Pospieszalskiego „warto rozmawiać", to w tym konkretnym przypadku mam poważne wątpliwości.
Na debaty z Tuskiem i jego ekipą było wiele czasu i okazji. Trudno jednak rozmawiać z powietrzem. PO nie przedstawiła programu ani...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Jarosław Kaczyński przemówił jak mąż stanu: albo PiS wygra zdecydowanie wybory do Sejmu i odsunie od władzy promoskiewską koalicję, albo czekają nas kolejne, nieodwracalnie stracone lata.

  Kiedy PiS wróci do władzy, to opracuje nowy raport smoleński, nie podszyty strachem. I umiędzynarodowi śledztwo „w sprawie wydarzeń...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

  Homo Homini (lupus est) , kreator wizerunku PO, obwieszcza, że wprawdzie Platforma jest najpotężniejszą siłą społeczną w Polsce, ale SLD wraca do gry ciesząc się poparciem, jak za Gierka.   Ja ludzi rozumiem – każdy (niemal) Polak miał w rodzinie członka PZPR i mile wspomina przydział M-3 czy talon na syrenkę. Poza...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Co robi podwórkowy polityk? Za wszelką cenę chce do władzy. Co robi mąż stanu? Ma na uwadze przede wszystkim interes państwa.

 

Szef PiS, Jarosław Kaczyński, stwierdził – cytuję za www.onet.pl  - że „tegoroczne wybory parlamentarne...

0
Brak głosów