WOSP- gra dalej, a nawet i do końca

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

I znów się roztrajkotała antypolska-polakożercza klekotka; Wielka Orkiestra Sowieckiej Połajanki.

Występująca, a jakże pod jednym wielkim duszosczypatielnym humanitarnym sztandarem. Prócz zakały, niesamowicie kaleczącego mowę polską; grajków, jednego w sraczkowatych rurkach, drugiego obwieszonego wisiorko-kolczykami swój głos dołączyli emeryci z lampasami ukształtowani w zsowieciałym tzw lwp, aktorko-aktoreczki oraz ci od charitativum, wzmocnieni niestety cymbałem-arcybiskupem z Lateranu.
Oczywiście ta tytułowa WSOP jest dużo liczniejsza niż wymienione powyżej kategorie zaprzańców.

Wszyscy oni razem wzięci, a także każde z nich z osobna, odegrali i chyba nadal będą grać role pożytecznych idiotów, a nawet i o jeden ...dzień dłużej.

I w tej kwestii bez znaczenia jest to, kto z nich, które z nich robi to z głupoty, naiwności, a kto z kremlowskiej inspiracji.

Jedno dla mnie pozostaje bez wątpliwości, że doskonale wpisali się w zaplanowaną na Kremlu oraz prowadzoną wojnę hybrydową przeciw Polsce, krajom bałtyckim, a także w dalszej konsekwencji Europie niemongolskiej ( współczesnych Mongołów b. przepraszam za ten zwrot!
Wojnie wypowiedzianej już dawno temu cywilizacji europejskiej przez moskiewskiego timurgospodina.

Jaki jest i do czego zdolny jest ten odkremlowski Timur dobrze wiemy już od lat, od wymordowania Czeczenii, morderstw politycznych w Rosji oraz poza nią, zamachów w krajach sąsiednich, etc.
A ta jego, Timura komanda bezwstydników w Polsce, też już bez zbędnego skrywania się ukazuje się nam Polakom przy okazji tzw troski o nachodżców usiłujących nielegalnie przekraczać naszą granicę.

Jak to dalej się rozwinie, ta agenturalna hucpa?
Czas pokaże.
Niemniej, szkody już przez nią poczynione, to wielka przysługa na rzecz Rosji, gdyż co by tu nie rzecz, Białoruś jest w tej rozgrywce pikusiem, a Łukaszenko leszczem!

I naszła mnie taka refleksja!
Panie! jak to dobrze dla Polski, że zabrałeś ich do siebie z tego łez padołu!

Wyobrażmy sobie, co by się działo, gdyby dzisiaj w tej wrednej, antypolskiej Wielkiej Orkiestrze Sowieckiej Połajanki, mogli dalej występować tacy "grajkowie" jak ci, którzy odeszli w latach minionych, jak choćby; B. Geremek, J. Kuroń, ks Tischner, bp Pieronek czy abp Życimski.

Jaka to byłaby antypolska jazdo-jatka, jakie polakożercze jatko-granie!
Wszak, mimo wszystko; Owsiak, aktoreczki, Ochojska, siostra od wspólnoty Chleb Życia, a nawet ten abp z Watykanu spijający z ust Ławrowa (frajer? naiwniak? antypolski szkodnik?), to moim zdaniem mimo wszystko ejszy kaliber w tej antypolskiej artylerii.

Co zaś do wzmiankowanych dwóch generałów, ukształtowanych w latach stanu wojennego 1982-89, to szkoda nawet na nich przepoconej skarpety naszych żołnierzy, strzegących polskiej granicy.

Czy i co ugrają te paskudne grajki z WOSP?
To zależy wyłącznie od nas.

pzdr

p.s.
Wczoraj miałem "służbę"- kilkugodzinna opiekę nad trojgiem wnucząt.
Najmłodszy ( dzisiaj skończył roczek) szybko zasnął.
Wtedy opowiedziałem pozostałym; wnuczka l.6- zerówka, wnuk l.10- trzecia klasa, o akcji #Murem Za Polskim Mundurem.
I oboje natychmiast z radością zabrali się do pracy; sporządzili obrazki na tę okoliczność.
Wnuczka martwiła się , że nie potrafi jeszcze rysować żołnierzy, więc zapytała, czy mogą być zwierzątka, ptaszki, kwiatki, etc.
Wnuk ( 11.11. b.r. był ze mną oraz jego ojcem na MN) odtworzył formacje strzegące-broniące naszej wschodniej granicy w kolorach; zieleń, moro, granat.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

cyt. za fronda.pl: " Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski opublikował w mediach społecznościowych list, który wystosował wspólnie z metropolitą warszawskim kard. Kazimierzem Nyczem, naczelnym rabinem Polski Michaelem Schudrichem oraz przedstawicielami innych Kościołów i wspólnot religijnych. W liście tym wzywają do wsparcia potrzebujących migrantów na polsko-białoruskiej granicy.

- „W ostatnich tygodniach wszyscy ze smutkiem i niepokojem patrzymy na Wschód, gdzie na granicy polsko-białoruskiej migranci i uchodźcy, w tym kobiety, dzieci i osoby starsze, doświadczają bólu, głodu i zimna, pozbawieni są opieki prawnej oraz medycznej”
Niestety to kolejny po prostu ... głupi! apel cyt. dalej za frondą:" W apelu nie wspomniano jednak, że migranci są narzędziem reżimu Aleksandra Łukaszenki, który za ich pomocą próbuje destabilizować państwa Unii Europejskiej. Autorzy nie piszą też o agresywnych próbach siłowego forsowania granicy. W liście brakuje słów wsparcia dla atakowanych dziś przez środowiska kojarzone z Rafałem Trzaskowskim funkcjonariuszy strzegących granice."

pzdr

Vote up!
8
Vote down!
0

antysalon

#1636007

usuwam, gdyż wkleiłem ponownie.

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1636008

- a jedynie jak ten pijak "zataczamy się od płota do płota" trzymając się coraz to nowej sztachety zachwalając jakie to mamy postępy w pokonywaniu drogi do wolności to nie poradzimy sobie z takimi zawoalowanymi postkomunistycznymi patologiami jak Owsiak.

Gdyby dupki żołędne z PiS-u miały choć gram sprytu to oddelegowali by jakiegoś oszołoma z PiS-u których tam też nie brakuje i utworzyli by symetryczną "Orkiestrę" !!!

- tak się ogrywa komunistów !

- ich własną bronią i tworzy się dubla do siania fermentu i osłabiania przeciwnika !

Tego SB-ckiego bękarta nawet nie ma jak "ugryźć" bo medialnie robi szlachetną robotę ale klon jego organizacji załatwił by sprawę - im więcej szlachetnych orkiestr - tym lepiej ! :)

Vote up!
4
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636021

Ten caly Owsiak to robi "szlachetna robote" ale dla Sorosa. Czy myslicie wszyscy ze on to robi ze skladek spolecznych? Wystarczy zobaczyc jak wygladalo finansowanie kampanii Obamy. Tysiace dawcow anonimowych nie do sprawdzenia skad pochodzily pieniadze. Przeciez to co ten facet robi to jest klasyczna propaganda liberalizmu ubrana w piekne opakowanie czynienia dobra dla ludzkosci tymczasem jest to zawoalowana bezwzgledna walka przeciwko kosciolowi i panstwu polskiemu. Ten rodzaj  wewnetrznego szkodnika jest trudno zatrzymac, bo on ma finansowe wsparcie z zewnatrz. Nawet nie mozna go dopsac za nieplacone podatki, co juz probowano zrobic. Przyznam ze  ja nie widze latwego rozwiazania problemu Owsiaka. Kto jest w stanie przelicytowac te pieniadze plynace od globalistow

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

JanStefanski

#1636032

- zalegalizować działalność podobnej orkiestry NR - 2 o nazwie roboczej "Polska orkiestra dla dzieci" - i dać odpowiednią oprawę i reklamę w TVP i robić równoległa zbiórkę - koniecznie w tym samym czasie co on !!!!

Ten ZOMO-wski dziad Owsiak przecież nie będzie krzyczał że konkurencja go chce wygryźć bo się ośmieszy.

W tym problem że prawicowi politycy jeśli osiągną wymarzone stanowisko polityczne - uznają to wtedy za swój prywatny sukces życiowy i spoczywają na laurach.
Tam nie ma myślących - tylko urzędujący.

Vote up!
2
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636071

Jedno dla mnie pozostaje bez wątpliwości, że doskonale wpisali się w zaplanowaną na Kremlu oraz prowadzoną wojnę hybrydową przeciw Polsce, krajom bałtyckim...

_______________________

Tak, Autorze, Rosja jest wręcz niepokonana w propagandzie i prowadzeniu wojen hybrydowych. Musimy się wiele od Rosji nauczyć. Wklejam poniżej trzy moje komentarze, w jednym ciągu, które wcześniej zamieściłam na innym blogu:

***

Wojnę przeciwko Łukaszence prowadzi z ukrycia Rosja. Polska w tych wszystkich wschodnich układach wypada bardzo nieporadnie, a nawet ofermowato. Polska poparła właśnie Łukaszenkę w roku 2016, po dramatycznych wydarzeniach na ukraińskim Majdanie. Później polskie popieranie opozycji wypadło głupio, a dla samej opozycji wyglądało nieszczerze. Cóż, z tego, że polski rząd się tam pojawił z jakimiś hasłami i banderami - dziecinna zabawa. Graczem była Rosja.

Fakty:
Roman Protasiewicz jest blisko związany a rosyjskimi liberalnymi oligarchami. Jego media Nexta była sponsorowana przez Dmitrija Mazepina.

Swietłana Cichanouska i jej mąż bloger mają podobne powiązania. Wchodził tu też w grę oligarcha rosyjski mieszkający w Izraelu. Nazwiska nie pamiętam.

Na kilka dni przed wyborami na Białorusi policja białoruska odkryła spisek i agenci z grupy Wagnera zostali na Białorusi zatrzymani. Rosja udawała niekumatą i tłumaczyła się, że oni jechali z misją do Turcji. W co oczywiście ani Łukaszenko ani nikt inny na świecie nie uwierzył. Dlatego właśnie Łukaszenko oskarżył Rosję i Polskę o ingerowanie w kampanię prezydencką. Te białoruskie rozróby na ulicach po wyborach bardzo podobały się Rosji.

A jeśli chodzi o rosyjską propagandę to chyba była ona na tyle nachalna, że Lukashenko w tym roku w październiku kazał zablokować rosyjską Komsomolską Prawdę, a wcześniej jakiś inny rosyjski network. Być może się obawiał, że Rosja przeprowadzi mu taką rewolucję, jaką udało jej się zrobić w USA przeciwko Trumpowi.

Jak by nie było, Rosji sytuacja na granicy jest na rękę. Im więcej nienawiści między Polską a Białorusią, tym lepiej dla Moskali. Jak już przejmą Białoruś i włączą ją do Rosji to prawdopodobnie umiejętnie pozbędą się Łukaszenki, aby już więcej nie puścił pary z ust.

***

Bajki o spisku Zachodu, którego celem jest przejęcie Rosji, rozgłasza sama Rosja na użytek zagraniczny i wewnętrzny. Rosjanie muszą myśleć, że są pod ciągłym ostrzałem, a ich wybawicielem jest Putin.
Tutaj podaję link do bloga rosyjskich nacjonalistów. Proszę się dobrze zapoznać z ich planami i widzeniem białoruskiej rzeczywistości. Autorowi bloga trudno jest ukryć nienawiści do Polski.
Jest więc nadzieja, że niektórzy zniewieściali Słowianie ze swojej naiwnej miłości do Rosjan się w końcu wyleczą. Tekst jest to po angielsku. W razie potrzeby proszę użyć translatora.

https://thesaker.is/lukashenko-must-go-an-russia-and-belarus-must-truly-unite/

 ***

Tutaj przetłumaczony przeze mnie cytat z bloga. Pisze tam często swoje analizy na temat Polski blogerka Katerina. Wypowiedź poniżej jest właśnie jej:

Katerina
"(...)Białoruś absolutnie stanie się częścią Rosji, ponieważ tam przynależy i zawsze przynależała, a każdy, kogo Kreml umieści tam jako przywódcę, będzie w pełni holował linię Kremla!! Nie inaczej. A jeśli chodzi o Polskę, czy wiesz jak Rosjanie nazywają to miejsce? Kupą wymiocin na mapie Europy. Wyciągnij własne wnioski..."

[Katerina:
(...) Belorussia will be absolutely part of Russia, because that is where it belongs and always did, and anyone that Kremlin puts in charge there will be totally towing the Kremlin’s line!! Make no mistake. As for Poland, do you know what Russians call that place? A pile of vomit on the map of Europe. Make your own conclusions..]

https://thesaker.is/lukashenko-must-go-an-russia-and-belarus-must-truly-unite/

Vote up!
2
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1636045