Dywersanci- bękarty Putina i Merkel, tudzież insze POmioty oraz pomiotła

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Niepodległa Polska, silna Polska jest cierniem od zawsze tak dla Berlina jak Moskwy.

Już pisałem, że Polska została wzięta w dwa ognie.

Putin posłużył się Łukaszenką, a Merkel ma od lat usłużnego Tuska oraz niestety dla nas, także instytucje UE!

I dlatego ci dwaj zaatakowali niemal w tym samym momencie.

Głównym celem obu wrogich nam stolic jest zdestabilizowanie Polski, obalenie obecnego rządu oraz zainstalowanie z powrotem szkodnika D. Tuska.

Temu służą ataki hybrydowe Moskwy skoordynowane z tymiż ze strony PE, KE oraz TSUE wstrzymujące m.in. środki z KPO!

Te ataki z obu stron są także zsynchronizowane z dywersantami wewnątrz kraju -bękartami, pomiotami, popychlo-pomiotłami od totalnej opozycji w parlamencie poprzez łżemedia oraz tzw celebrytów czy ngo'sami.
Wszyscy oni razem tworzą jeden wspólny antypolski front dążący do osłabienia naszego kraju, zdestabilizowania go, a w konsekwencji do obalenia rządu.

Stawiam taką tezę, że pęknięcie naszej wschodniej granicy byłoby początkiem tej zaplanowanej i zaaranżowaniem w Moskwie oraz Berlinie antypolskiej kampanii przymuszenia Polski do posłuszeństwa, zwasalizowanie jej czyli w konsekwencji pognębienia Polaków na wiele lat.

Wtedy Berlin ma już znowu uległego Tuska jako premiera i bez większego wysiłku przyjąłby te 10, nawet 20 tyś. nachodżców na swój garnuszek.
Niemców stać na to finansowo oraz organizacyjnie.
Moskwa dyscyplinuje Łukaszenkę, wstrzymuje ściąganie dalszych migrantów.

W sumie byłby to dla obu wrogich nam stolic niezbyt wysoki koszt za "przywołanie" Polski i Polaków do porządku, oczywiście tego pożądanego w Berlinie i Moskwie.

Rozpisywanie się zaś szczegółowo, wręcz imiennie o szkodzących Polsce, Polakom dywersantach zasługujących na nazwanie tych głównych bękartami Putina i Merkel, zaś pomniejszych popychlami, pomiotłem jest moim zdaniem zbędne.

Wszak oni sami codziennie się nam przypominają swoimi występnymi występkami.

Bękarcie nasienie na usługach Merkel i Putina.

A tfu! antypolska ohydo!

A tfu! zdrajcy, szmalcownicy, volksdeusche, kapusie, ....

Mam głębokie przekonanie, że mimo tej antypolskiej zmowy; dwugłowego orła z gapą, Polska, Polacy wyjdą zwycięsko z tego zmasowanego ataku od zawsze wrogich nam stolic.

I tak jak II Rzeczpospolita przetrwała wojnę celną z Niemcami (1924-34) oraz agresję bolszewickiej Rosji, tak i teraz poradzimy sobie dzisiaj z nimi oraz ich bękartami tudzież wszelakim pomiotłem popychlem.

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

W każdej prawicowym medium, powyższy tekst, powinien się znaleźć na pierwszej stronie, do tego na samej górze. Znakomity!

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

jan patmo

#1637095

- która w 100% jest (była) w naszej gestii a mimo to nie została sprawa załatwiona.

Miałem nie pisać nic krytycznego o Rządzie ale powiedzcie sami - jak tu się nie irytować kiedy po 7-iu latach reform czytam takie teksty że PO czyli KO blokuje reformy sądownictwa.

Tu link: https://tvrepublika.pl/Koalicja-anty-Obywatelska-w-obronie-kasty-Po-raz-kolejny-blokuja-wyczekiwana-reforme-sadow,131440.html

Kiedy PiS miał Sejm, Senat i Prezydenta to spali jak susły cztery lata z reformami a teraz kiedy utracili Senat a w Sejmie przewaga jednego Posła to biorą się za reformy których właśnie wcześniejszy brak jest wynikiem dzisiejszych problemów.

Muszę zrobić przerwę w komentarzach bo chyba zacznę na nich bluzgać i zostanę zablokowany.

Myślę że to celowa gierka aby togowych świń do końca kadencji nie ruszyć.  Ta przepychanka i teatrzyk będzie trwał aby przed Polakami robić iluzje zmian w sądownictwie. Ja już straciłem nadzieję na opanowanie tej żydowskiej mafii w polskich Sądach. 

Ustalenia zakulisowe są inne i obowiązujące.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1637104

Ależ oczywiście. Od dawna piszę o kondominium niemiecko-rosyjskim, dla którego silna Polska jest nie do zniesienia i najchętniej, i Niemcy, i Rosja od zawsze chciały dokonać naszego rozbioru, by w końcu graniczyć między sobą. Niestety teraz mamy wszystkich przeciw nam: Niemców, Moskwę, Unię Europejską i amerykańską administrację J. Bidena oraz Izraelczyków (Żydów). Obyśmy przetrwali, ale musimy wziąć się do roboty - dotyczy to też obecnych rządów w Polsce, bo jak nie teraz, to kiedy pozbędziemy się wewnętrznych i zewnętrznych wrogów?

Pzdr

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1637116

Zaby nie miec wrogow trzeba sie zastanowic dlaczego ich mamy? Pozwole sobie przypomniec wszystkim o co chodzi naszym wrogowm.

1. NIemcy albo jak kto woli unia: mielismy przyjac kwoty nachodzcow i zaakceptowac pelnie praw LGBT

2. Rosja: mielismy nie wtracac sie w sprawy Gruzji, Ukrainy i Bialorusi, nie niszczyc pomnikow

3. USA: mielismy zaakceptowac ustawe 447 i zaczac placic zgodnie z jej wymogami

4. Izrael: tez 447, oraz uznac wine za Jedwabne i wspoludzial w Holokauscie

No i teraz niech mi ktos powie jak te sprawy wyprostowac? Placic, przyjmowac, przepraszac, sypac popiol na glowe? Moze lepiej zrezygnowac z tej "przyjazni" i zaczac robic swoje przestajac sie tez wtracac w sprawy innych krajow? NIe chca sie z nami przyjaznic to ich problem, nie sadzicie? Ja na przyklad nie szukam na sile przyjaciol, kto chce sie ze mna przyjaznic to jego wybor. Czy Polska nie moze robic tak samo? NIe szukam tez wrogow i nie wtracam sie do innych by ich pouczac co powinni. Czy Polska powinna sie wtracac w sprawy Bialorusi i Ukrainy? To tak na chlopski rozum, ale byc moze zbyt trudne do naszej dyplomacji?

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

JanStefanski

#1637133

- czy głos J.Bidena to głos wszystkich Amerykanów ?

- czy głos Merkel to głos wszystkich Niemców ?

- czy głos PE to głos wszystkich krajów UE ? - ktoś z Afryki może i tak pomyśleć ale prawda jest inna.

- nie ma co na siłę szukać wrogów bo na dziś jest ich niewielu - można co niektórych pomylić z wrogami ale na dziś są przedstawicielami innej grupy interesów niezgodnej z naszymi interesami i naszą linią myślenia i rozwoju.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1637137

A gdzie linki klamco manipulancie.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1637198

J. Kaczyński mówiący podczas posiedzenia klubu PIS w Sejmie o budowie IV Rzeszy przez Niemców wie co mówi a tacy jak  Paweł Zalewski czy Libicki mówią co wiedzą i to jest zasadnicza różnica między nimi!
Olaf Scholz, niemiecki polityk i prawnik, działacz Socjaldemokratycznej Partii Niemiec ostatnio powiedział, że do budowy Federacji Europejskiej SPD dążyło już od 1925 roku a teraz zamierzają po stu latach do 2025 roku, wprowadzić to zamierzenie w życie.

Porównanie projektowanej Federacji Europejskiej do kolejnej Rzeszy Niemieckiej jest uprawnione a protesty przeciwko temu wynikają z ograniczonej wiedzy historycznej. 

„Święte Cesarstwo Rzymskie"  istniejące od 919 roku a nazywane od 1441 roku „Świętym Cesarstwem Rzymskim Narodu Niemieckiego”, nazywane też  było Pierwszą Rzeszą Niemiecką(I Rzeszą).

Imperium to zostało formalnie rozwiązane w rezultacie wojen napoleońskich w w 1806 roku.

Druga Rzesza Niemiecka(II Rzesza) została zorganizowana w wyniku zjednoczenia Niemiec dokonanego w latach 1866–1871 przez Prusy pod rządami Ottona von Bismarcka. 

Po przegranej I WŚ powstała Republika Weimarska, która została przekształcona przez A. Hitlera w Rzeszę nazywaną Rzeszą Wielkoniemiecką lub w propagandzie Tysiącletnią Rzeszą( III Rzeszą).

Plany niemieckiej SPD wpisują się w tę tradycję niemiecką i dlatego uprawnione jest nazywanie tych planów budowy Federacji Europejskiej, ogłoszonych przez trój koalicję po wrześniowych wyborach w Niemczech, planami budowania IV Rzeszy Europejskiej Narodu Niemieckiego.

Tylko tacy ograniczeni ludzie jakim są Paweł Zalewski, czy Libicki tego nie są w stanie pojąćalbo są zwykłymi pruskimi agentami jak D.Tusk.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1637185

Dzisiaj spd i zieloni! narodowy socjalizm, rasę panów zastępują w swoim programie hasłami eko-wege!
Cel ten sam!
Dominacja, tyrania, podporządkowanie i wyeliminowanie słabszych ekonomicznie państw, członków UE.
Czyli!
Mamy powtórkę?, a może raczej kontynuację? tej teutońskiej zarazy, która ma na sumieniu miliony istnień.

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1637249

   Aby usunąć plagę łotrostwa, trzeba usunąć łotrów.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1637264

W Polsce potrzebne są nieoficjalne oddziały łowców głów, jak ma Izrael, USA i Turcja, które działają poza oficjalnymi strukturami, będąc ich częścią... Praworządność trzeba zapewnić w inny sposób

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1637271

proponujesz!
Chodzi mi po głowie raczej powołanie czegoś w rodzaju grup dorażnego reagowania.

Wezwanie do zaprzestania antypolskich zachowań, przeproszenia,

a w razie recydywy;

1.Golenie głów tym kurwiszonom, które bluzgają w miejscach publicznych, dewastującym pomniki, kościoły, wyzywające polskie służby mundurowe, wojsko, etc
2.Baty-konkretnie rózgi w gołe dupsko gnojkom rodzaju męskiego.

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1637282

- ja już działam w "pewien sposób" ale nie mogę o tym pisać na forum.

Takie działania jak miała Solidarność Walcząca z rozproszoną centralą to dobry sposób bo jeśli wpadka to pojedyncze osoby lub kilka osób - reszta dalej może działać bez zakłóceń.

Unikajcie smartfonów (tylko stare telefony bez systemu) - i najlepiej przed działaniem lub wywiadem lokalnym wyjąć wcześniej baterię z tel. aby się nie logował do BTS-ów - na akcje tylko krótkofalówki - najlepiej z mikrofono-słuchawką. Policja o tym nie mówi ale to dzięki tel. komórkowym łapią 90% "klientów".

Pasmo PMR (bez zezwolenia) 446 MHz ma 8 kanałów 0,5 W mocy - skuteczny zasięg około 1 km w mieście 0,5 km ale pasmo LPD już 70 kanałów - od 433 MHz do 434 MHz.

Ja korzystam z innej częstotliwości i śladów w eterze nie pozostawiają ze względu na mały zasięg co tu jest akurat plusem.

Zawsze trzeba brać pod uwagę kamery monitoringu - w tym i w stojących autach na parkingu (tył i przód) - nowoczesne działają na ruch.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1637294

Za rządów chyżego ruja działały "łowcy głów", nazywane "seryjnymi samobójcami", których ofiarami padło kilkuset Polaków.

Nie tylko Izrael ma takie formacje, bo każde mocarstwo(nie tylko USA czy Rosja) ma takie formacje.

Aby bezkarnie takie formacje działały, trzeba być mocarstwem, co najmniej regionalnym, którym Polska jak na razie nie jest.

Formacje chyżego ruja, były tak naprawdę formacjami pod parasolem Niemiec i Rosji, za przyzwoleniem USA Obamy.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1637336

Vote up!
4
Vote down!
0
#1637306

- na dziś kończę więc dla wszystkich na dobranoc niemiecka piosenka z 84 roku. Podobno już wtedy mieli "zioło" ;)

https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc

Vote up!
2
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1637312