Na nic to:Bronku! w lewo! Bronku! przytulić! zaprosić! i tak będzie wielkie ...bęc!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Kampania B. Komorowskiego POtwierdza w całej rozciągłości moją roboczą, blogerską tezę o Bęcwalii & Bucolandii!
Gdziekolwiek sie nie ruszy, gdzie się nie skieruje ten żałosny odżyrandolowy pan Bronek to ...bęc!
Tak jego kampania jako żywo POtwierdza jego bucowatość!

Andrzej Duda w każdym geście, słowie utwierdza mnie i na całe szczęście nie tylko mnie, bo miliony Polaków też, że to kandydat godny tego
urzędu! zasługujący na to, aby go Polacy głosujący 24 maja to oddali własnie na niego większośc głosów!
Wykształcony, pracowity, kompetentny, obyty!
Klasa! i do tego elegancja!
Każda jego wypowiedż to potwierdza.
Żadnej wpadki!
Gość!

A pan Bronek mając za plecami suflerów co rusz ...bęc!
Pierwszy obywatel Bucolandii & Bęcwalii tak ma!
To jego prawdziwa natura!
I nie POmogły mu, na nic te 15 mln (a może i więcej!?) wydanych przez odtuskową partię!
Co rusz bęc!
Wpadka, wtopa, przypał! raz za razem!
Mało kto zrwócił uwagę, że 8 maja świętował zakończenie II wojny światowej z przedstawicielami państw, które nie tylko były sprzymierzone z Niemcami, z Hitlerem, co co gorsza wystawiły wielotysięczne zgrupowanie, wręcz dywizje w ramach pod znakiem najbardziej zbrodniczej SS!
On rzekomy mgr historii oraz jego gaciowy-kapciowy też rzekomo historyk i nawet ... profesor nie dość, że wybrali Westerplatte ( czemu, skoro to bardziej kojarzy się z początkiem II wojny niz końcem), a nie np Wrocław ( skapitulował przed sowietami 6 maja) , czy jakieś polskie obecnie miasto nadgraniczne nad Nysą Łużycką, gdzie II armia walczyła jeszcze w trakcie kapitulacji Niemiec.

Podaję ten przykład jako potwierdzenie totalnej bęcwalii tego kandydata na prezydenta!
Zaś to co nastąpiło tak przedtem czyli ten szogun, krzesło, kury i inny drób jako motyw przewodni jego spotkań ze swymi sympatykami oraz to co potem, czyli po niedzieli 10 maja dowodzi jednego wielkiego ...BĘC!

Bęcwalia i Bucolandia!
I żadna suflerka nie jest i raczej nie będzie juz w stanie ustrzec B.Komorowskiego przed kolejnymi wpadkami, nawet jeśli ochrona bor usunie z jego trasy wszzytkie wózki z niepełnosparwnymi, młodych ludzi z bukietami konwalii, z książkami do podpisania czy też niesłusznie skazanymi za czyny niepopełnione!

To bęc jest wprost juz wpisane w kampanię pana Bronka.
A przed nim jeszcze minimu dwie publiczne debaty!
Sam na sam z bardzo wymagającym kontrkandydatem!
Bez suflerki!

Na moje, to czeka nas jeszcze niejedno wielkie bęc! w wykonaniu pana Bronisława!
Ale to wielkie jego bęc, to dla Polski i Polaków będzie znak, że pierwszy filar zgniłej, kaprawej tzw IIIRP został nadkruszony!

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Miejmy nadzieję , że w drugiej turze natąpi ostateczne bęc Bronisława 

Vote up!
2
Vote down!
0

kanon24.pl

#1478996

colandii.... bęcnie! i ona razem z nim. 

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#1479019

Ten dziwczany postkolonailny twór wyhodowany przez Niemców i Rosjan zaczyna się psuć, zdaje się,że mocodawcy juz połozyli krzyżyk na PO, stąd pomysł na "partię" Balcerowicza, Olechowskiego i Frasyniuka, niestety obawiam się,że czuc już nową Magadalenkę...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1479000

Tyle, że bezrefleksyjny, zadufony w sobie i nie dopuszcaający innego zdania  Balcerowicz swym zaflegmionym głosem już lemingów raczej mie uwiedzie, a jego chłopcy od noszenia teczki pokroju Petru, to żaden kapitał założycielski.

Olechowski, esbecki kapuś Must zbyt wygodny i leniwy, Frasyniuk zbyt głupi, bo to ogarnąć, Może Piskorskiego jeszcze wciągną?Misiek Kamiński zapewne chętnie w to wdepnie, bo on jak widac w każde gówno, byle dobrze zapłacili.

Tak więc zbyt wielkich nadziei niechaj sobie nie robią!

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#1479023

W sonadżu z dnia dzisiejszego A.Duda 44 % - Komorowski 40% poparcia, na pytanie co o tym sądzi, Komorowski stwierdził krótko

to oznacza 17 procent niezdecydowanych - wicie,rozumicie cos z tego:-))))

Vote up!
2
Vote down!
0
#1479026

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#1479031

że dla systemu nie ma większego znaczenia czy Bronko Bul popełni kolejną gafę, czy nagle stanie się wzorem ogłady i kompetencji. Z jakichś przyczyn taka figura systemowi odpowiada, żeby być tego systemu twarzą. Być może, mimo wszystko mam taką nadzieję, że ruszony kamyk pociągnie za sobą lawinę, która zmiecie gaJOWego z nienależnego mu piedestału.

Żywię nadzieję, że Pan Duda ma szczerą chęć pracy dla Polski, która w połączeniu z Jego cechami wymienionymi przez szanownego Antysalona, stanie się iskrą do przywrócenia naszej Ojczyźnie blasku. Tylko że sam nie dokona koniecznych zmian w systemie. Macki ośmiornicy oplotły polską rzeczywistość i tak wrosły w świadomość wielu, że jedne czy drugie wybory niewiele tu zmienią.

Ale trzeba wierzyć, że kropla drąży kamień.

Vote up!
2
Vote down!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1479046

„WOLNOŚĆ” (POlityczny gryps) dla rabujących co się da, przy (n/c)uceniu - "Ratujmy co się da"...

"Za marzenia słono płaci się…WOLNOŚĆ ma tak…słony smak…zakręconych lat…jak do miasta raz zjechał…wielki cyrk…co za historia, w powietrzu wisi kicz...wszyscy pragną szczęśliwego końca…za horyzontem…czeka nas”…

(co?) – czeka na nas  transport -  imPOrtacji budek suflerskich, takich  „wymarzonych  komórek" - zrobionych na  szar(e/o)…

 

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1479073