Polak bohaterem w WTC. Historie niezwykłe

Obrazek użytkownika Anonymous
Świat

Wiele lat minęło od terrorystycznego ataku muzułmańskiego na Stany Zjednoczone. Bezmiar niewinnych ofiar w tym dzieci, przypomina nam dzisiaj pomnik wzniesiony na tym miejscu straszliwej tragedii - straszliwego mordu dokonanego przez terrorystów i morderców islamskich. W tamtym czasie było wiele ludzkich tragedii ale i bezprzykładnego bohaterstwa o jednym z takich przypadków wspominały media. Oto ten przypadek ten cenniejszy ,że dotyczy naszego rodaka. Polaka.

Oto ta niezwykła historia :

 "Podczas ataku terrorystycznego na World Trade Center, w sąsiedztwie dwóch wież znajdowało się sporo Polaków i osób polskiego pochodzenia. Jednym z nich był emigrant z Polski pracujący wówczas w WTC, którego później w mediach okrzyknięto bohaterem.

Gdy 11 września o godz. 8.45 czasu amerykańskiego boeing 767 uderzył w północną wieżę World Trade Center, pracujący w niej Jan Demczur, emigrant z Polski (22 lata pobytu w USA), jechał właśnie ekspresową windą. Wraz z z pięcioma innymi osobami utknęli na wysokości ok. 50. piętra.

Polak jako jedyny nie stracił głowy i za pomocą myjki z trzonkiem – służącej mu do mycia szyb – zaczął przebijać się przez ścianę. Kilkadziesiąt minut wytężonej pracy przyniosło efekt. Wyjście było wolne i wszystkie osoby zamknięte w windzie-pułapce pobiegły w kierunku zapasowych schodów.

– Nagle zaczęliśmy spadać w dół – opowiada Demczur, który trudnił się myciem szyb w wieżowcu. – Na szczęście nie zawiodły hamulce bezpieczeństwa i winda się zatrzymała. Najpierw sądziłem, że to tylko problem techniczny. Dopiero kiedy pojawił się dym, wiedziałem, że to coś poważnego. Bez problemu otworzyliśmy drzwi, ale za nimi była gipsowo-kartonowa ściana. Miałem z sobą szczotkę z myjką i przez 45 minut uderzałem w ścianę trzonkiem, aż w końcu wydrążyliśmy otwór, przez który się wydostaliśmy – relacjonuje Polak.

Kilka minut po tym, jak Demczur i pozostali pasażerowie windy wydostali się z budynku, potężna wieża runęła na ziemię. Jan Demczur z dnia na dzień stał się jednym z idoli Ameryki. Stacje ABC, CNN i NBC zapraszały go do swoich programów.

– To prawdziwy bohater, jak Pułaski lub Kościuszko – mówiła o nim Paula Zahn, gwiazda CNN.

– Śmieszny ze mnie bohater! Nic bym nie zrobił bez pomocy współtowarzyszy, zmywaczki i opatrzności boskiej – mówi Demczur.

Amerykanie są innego zdania. Jego szczotka trafiła do Narodowego Muzeum Amerykańskiej Historii....."

 

Źródło : OCHRONA24.info

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (5 głosów)

Komentarze

znał kulisy wydarzeń i wiedział, że tzw.atak muzułmański, to operacja fałszywej flagi CIA mająca uzasadniać atak na Irak. Czy rozkuwałby dalej ściankę działową?. Czy siedziałby dalej w windzie, pozwalając na działanie czasu!.

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1604364

Podaj żródło swoich sensacji ?

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1604369

To nie są żadne sensacje Tezeuszu. To zwykły chłopski rozum. Miałem w dłoni kawałek metalu, fragment stalowej belki która była szkieletem mostu drogowego nad rzeką, i takie same belki były elementami szkieletu stalowego wież WTC. Stal grubości  2.5 CALA, CZYLI  6,35 CM. Szkielet WTC to takich belek 4. Jedna belka to prostopadłościan czyli cztery ścianki stalowe o tej grubości 6.35 cm. Samolot uderza i ma przed sobą do pokonania pancerz z 4 takich warstw stali, czyli 4 belek szkieletu, ( zewnętrzne ściany szkieletu i rdzeń  - czyli prostopadłościan w prostopadłościanie)

 Każda belka to prostopadłościan, czyli jedna belka, to cztery warstwy stali o grubości 6.35 cm.

Mój chłopski rozum nie experta mówi mi, że to ściema, pic na wodę fotomontaż, TA wersja oficjalna czyli bredzenie G W Busha o Bin Ladenie z pieczary gdzieś w górach Afganistanu. Samolociki uderzają i przelatują jak przez papier, I OGROMNE WIEŻE ZAMIENIAJĄ SIĘ W PROCH I PYŁ.

No a co z tym budynkiem co się sypnął w ten sam sposób, o piątej po południu, gdy nie było żadnych samolotów uderzających w niego ???

        POLECAM UWAŻNĄ LEKTURĘ TRZECIEJ PRAWDY  

: http://www.911thology.pl/nexus1.html

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1604406

Twoje wyobrażenia czy literatura fantasty?

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1604417

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wlodeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dla Kowalskiego, prawda płynąca z ekranu TV, jest połykana jak kawałek mango!. Bez otoczki myśli, zbędnych i natrętnych. Nikt z nich, nic nie chce wiedzieć o światowej supremacji żydostwa i jego wpływie na losy świata. Oni tego nie widzą!. Jest im tak dobrze. Praca, korytko, dupina i spać!. Czasem się uchlać!. Uskładać na ukochany, przepierdziany szwabskim tyłkiem, złom z logiem VW czy Audi!. Ale żeby wysilić mózgownicę, to po co?. Żeby bolała głowa nie przyzwyczajona do intelektualnego wysiłku?. Posłuchałby jeden z drugim posła Majki, Mossakowskiego na "Powiśle" i sam doszedł do prawdy?. Bolesnej, ale prawdy!. USA, Polska i cały obóz dawnej RWPG to dziś żydowski poligon, do treningu wymuszeń rozbójniczych i przejmowania władzy. Żeby tylko władzy?. Doktor Targalski, ikona PiS, powiedział kilka dni temu, ze po wyborach Polska weźmie na utrzymanie Izrael!. Tak, tak panowie gapie!. 500 plus jest wprowadzone pod kątem dzietnych żydowskich "mamełe"!. Tylko czasowo dla polskiej hołoty!. Do wyborów!. A potem Polin i wieczna szczęśliwość aj!, waj!....Pozdrawiam mądrego gościa z dalekiej ziemi!. Pozdrowienie na czasie. Szalom! Poeto!...

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1604420

Towariszcz napisał bzdury !!! cóż jak tak piszesz jak myślisz to jesteś albo chory z nienawiści albo głupi ale chyba jednak AGENT !!! Sowieckij agijent czuje tutaj  smierdzące onuce z NEon24.pl

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1604438

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1604442

Gadzinówkia z Neon24 mnie odwiedziła ale po co materiał na wasz temat już kończę. Wkrótce w Internecie.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1604447

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wlodeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

agenturo wszystkich wrogów!.

Vote up!
0
Vote down!
-5
#1604490

Wszystko przemawia za tym że to operacja fałszywej flagi. Koronny dowód: wtc7. 

Więcej: https://niepoprawni.pl/comment/1602317#comment-1602317

Vote up!
3
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1604471

Materiał nie pokazuje źródeł ani przyczyn tej tragedii. Pokazuje bohaterstwo ofiar i tych co walczyli o zdrowie i życie tych co o nie walczyli.

Pozdrawiam 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1604472

To że stała się tragedia to obiektywny fakt. Niezależnie od przyczyn. Polecam zagłębienie się w temat zawalenia wtc7. Nie ma (wg fizyki i praw newtonowskich żadnej opcji by stalowa konstrukcja zawaliła się tak jak wtc7 - jedynie w wyniku pożaru. Przeciwne twierdzenie urąga podstawowej logice Tezeuszu. A operacje false flag są stosowane: i przez USA, i przez Putina i przez Niemców, i przez innych. Vide operacja Northwoods zablokowana w latach '60 przez Kennedy' ego. Otwórz umysł na argumenty. Wyzwiska i epitety, ośmieszanie - w stosunku do innych, mających inne zdanie, to słabe "argumenty" - tu na Niepoprawnych.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1604474

Miałem Honor poznać i rozmawiać ze strażakiem polskiego pochodzenia uczestnika w walce z pożarem wieży nr 1. Muszę napisać o tym materiał wiele się wyjaśni.

Co do hamstwa to raczej mnie obrażają co można przeczytać w komentarzach choćby admina NEon24.  Każdy ma prawo do obrony. Ja,się skupiam raczej na pisaniu mniej na dyskusji. W zanadrzu kilka fajnych tematów. 

Pozdrawiam 

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1604477

Uwaga dotycząca erystycznej argumentacji dotyczy wszystkich. Póki co brak kultury, agresja na portalu - nie jest złamaniem regulaminu, ale obiektywnie stwierdzam że jest z tym coraz gorzej. Agresywne komentarze, pozbawione merytoryki, pełne osobistych wycieczek, epitetów, tanie manipulacje - nie są fajne. Ja np. od razu zaczynam postrzegać takie osoby jako mało zrównoważone i nie pałam chęcią dyskutowania z nimi - niezależnie od tego czy (skądinąd) reprezentują mi bliskie czy odległe poglądy.

Vote up!
3
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1604483

A może wprowadzić jak w innych portalach np. Salon24 możliwość obrony blogera przed agresją brakiem kultury i brakiem elementarnych zasad zachowania np. możliwością usuwania takich komentarzy i blokady agresywnej osoby.

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1604485

zjawiam się tutaj, raz na miesiąc w najlepszym wypadku. Ludziki pokroju "Tezeusza", potrafią odstraszyć nie tylko insekty. Potrafią nawet ludzi, którzy byli tu już 10 lat temu!. Wtedy, gdy on odbywał praktyki w swojej gminnej zawodówce!. Etykieta sowieckiego agenta i neona24, są dla mnie najśmieszniejszym podsumowaniem małości, przywołanego powyżej "umysłu"!. Pozdrawiam. Adminie, zastanów się, jakość?, czy ilość?. No i wyciągnij odpowiednie wnioski!....

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1604488

Piszesz by pisać nie myśląc. A co Ty za wartość dodaną wnosisz do portalu oprócz jednozdaniowych komentarzy ? Jakoś nie czytałem twoich opracowań tylko same narzekania oraz inwektywy dla innych. Nikt ciebie nie zmusza do czytania innych. I to tyle. Raz na miesiąc to raz za dużo.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1604495

Tymczasem konstrukcja stalowa pod wpływem temperatury rozciąga się, zniszczeniu ulegają spawy, łącza śrubowe itp.  Poza tym niesmiało przypominam, że pokłady lotnicze amerykańskich lotniskowców z II wojny światowej przebijane były przez samoloty japońskie, choć miały grubość dochodzącą nawet do 3 cali, za to samoloty ważyły circa 2 tony i latały ok. 350-400 km/h.Uwaga - nie mam na myśli ataków kamikadze.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1604523

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

   Tak jakby bez ataku na WTC nie możnaby zaatakować Iraku. Wojna z Irakiem była oczywista na długo wcześniej i jakoś nie zdarzyła się 3 sekundy po ataku na WTC.

 

A już gdybanie, czy ktoś chciałby ratować swe życie, znając inną hmm wersję wydarzeń... Pewnie sam byś zadławił się samobójczo myjką albo siedział i płakał?

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1604400