Popierasz LGBT ?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Wczoraj wstawiłem mój rower do serwisu na konserwację  oraz wymianę zużytych już pedałów. Pan mechanik po zakończeniu nad nim pracy stwierdził : " Z dwóch pedałów rowerka nie zbudujesz" a ja dodam  ....NIC NIE ZBUDUJESZ ! Pedał to nie rower. Ba, pedał to po prostu pedał - taka mała część tego pojazdu.

A  LGBT - odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych -  to taka mała część społeczeństwa i co ma zbudować w Polsce ! - NIC !!!

Dzieci to oni na bank nie urodzą  - biologia - rodziny, według Konstytucji RP, nie założą, swoją ideologią mniejszości próbują szantażować i terroryzować społeczeństwo -  ot takie małe co nieco i to jak udziwnione !

Żródła medyczne podają cytat :

"Źródłem pochodzenia homoseksualizmu jest znane już bardzo długo. Otóż mózg osoby homoseksualnej charakteryzuje się niezwykłym przerostem spoidła wielkiego, co powoduje zaburzenie przepływu i prawidłowego odczytu części informacji i bodźców dochodzących do mózgu. Jest to bezpośrednia przyczyna powstawania zachowań homoseksualnych; w taki sposób też WHO argumentowało umieszczenie homoseksualizmu na liście zaburzeń psychicznych. Kto jest spostrzegawczy i do bólu szczery, ten w kwestii pochodzenia choroby homoseksualizmu może porównać ją nawet do zespołu Downa – wszak i w jednej i w drugiej dochodzi w organizmie człowieka do nieodwracalnych zmian natury biologicznej. I o ile nieszczęśników z zespołem Downa nie da się wyleczyć, o tyle dla osób homoseksualnych nadzieja jest w terapiach psychologicznych i stosownych medykamentach, które sprawdziły się już w wielu przypadkach (przynajmniej radykalnie umniejszając “ciągoty” chorego do sodomii, choć nierzadko także całkowicie lecząc chorego z homoseksualizmu)..."

Ciekawe prawda !

Żródło : ]]>https://parezja.pl/klamstwa-ruchu-lgbt-homoseksualizm-okiem-medycznym/]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (7 głosów)

Komentarze

 W piątek 25 października 2019 roku lobby LGBT po raz kolejny organizuje w polskich szkołach propagandową akcję “tęczowy piątek”. Celem przedsięwzięcia jest oswojenie uczniów z homoseksualizmem i otwarcie dzieci na “różnorodność seksualną”.

Po ogromnych naciskach społecznych, które w ubiegłym roku wywołał “tęczowy piątek”, w tym roku lobby LGBT nie zamierza rejestrować szkół, które wezmą udział w akcji.

Wszystko po to aby “tęczowy piątek” został przeprowadzony mniej oficjalnie i aby trudniej to było skontrolować.

Oznacza to, że większość rodziców może dowiedzieć się po fakcie, że ich dzieci były oswajane z perwersjami seksualnymi!

Jeśli macie dzieci w szkole warto skontaktować się z dyrekcją placówki oraz wychowawcą i zapytać, czy na jej terenie odbędzie się akcja “tęczowy piątek”.

Rok temu interwencje przeciwników pedofilii w szkołach doprowadziły do odwołania propagandowych akcji lobby LGBT.

Uwaga! Działania aktywistów homoseksualnych na terenie szkół w okolicach piątku 25.10.2019 mogą odbywać się również pod innymi nazwami.

W tym czasie uczniowie mogą doświadczyć lekcji o “tolerancji”, apeli na temat “dyskryminacji” czy wystaw na tablicach szkolnych o “otwarciu na inność”.

Wszystko to służy przełamaniu barier i uzyskaniu możliwości późniejszego propagowania homoseksualizmu i pedofilii.

Jeśli do takich wydarzeń miałoby dojść w szkole Waszych dzieci, to proszę o kontakt.

 Warto również zapoznać nauczycieli i dyrekcji z  poradnikiem “Jak powstrzymać pedofila?”.

Poparcie Sejmu dla projektu “Stop Pedofilii” to sukces, ale nie euforia.

Czekają nas teraz miesiące kolejnych działań i zaangażowania w ogólnopolskie kampanie społeczne, których celem będzie budzenie świadomości Polaków i wywieranie presji na polityków aby czym prędzej uchwalili zmianę prawa.

Lobby LGBT niemal codziennie podejmuje kolejne akcje, których celem jest seksualizacja dzieci i młodzieży.

Dzięki pracy wolontariuszy i stałemu zaangażowaniu świadomych zagrożeń rodziców, możemy stawiać temu opór.

Wstępne poparcie Sejmu dla projektu “Stop Pedofilii” to pierwszy krok na długiej drodze do zapewnienia bezpieczeństwa przyszłym pokoleniom Polaków.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1607422

Nie wpuszczajmy trędowatych w zdrowe społeczeństwo.

Vote up!
5
Vote down!
0

...

#1607435

Edukacje seksualną należy rozpocząć w sejmie .Tam kilkoro POsłów do tej pory nie wie do czego służy odbyt.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1607449

- jest przyjęcie a nawet zaproszenie uchodźców z Hezbollahu i Hamasu z Palestyny do Polski.

W tęczowych paradach jest dużo Żydów którzy celowo prowokują Polaków i "uchodźcy" będą mieli okazję sobie z nimi o tym i o owym porozmawiać na neutralnym terenie.

W Niemczech w zasadzie Żydzi już nie wychodzą na ulice a będzie dla nich tylko gorzej.

Merkel naściagała różnych uchodźców z całego świata a Niemcy myślą że to wzystko są Żydzi :) i zaczynają lać wszystkich.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1607451

Zaproś ich do swego domu daj przykład ubogacą twoją rodzinkę.Na co czekasz !

Vote up!
3
Vote down!
0
#1607452

raz juz tak jeden chciał "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu" i zaprosił do nas Krzyżaków - jak to się skończyło to chyba nie muszę mówić

Vote up!
1
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1607455

- chyba nie muszę dodawać że za LGBT stoi ktoś inny. To tak jak hitlerowcy w Powstanie Warszawskie przed czołgami prowadzili dużą grupę cywili Polaków jako tarczę - więc "walcz bronią wroga tylko lepiej".

Vote up!
2
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1607456

Jak to MEN bezradne? Czy obcy mogą w dowolnej chwili wejść na dowolne zajęcia do dowolnej szkoły? Czy ci tzw. edukatorzy w ogóle mają jakiekolwiek prawo wejść na zajęcia? Co na to prawo oświatowe? Czy w takim razie mogę przyjść do dowolnej szkoły i przeprowadzić ćwiczenia ze strzelania (na tym się znam), przynosząc ze sobą broń palną i miotającą? Czy tolerancja ma być tylko dla zboczeńcow? Jeśli jakiś zboczeniec wtargnie do szkoły należy natychmiast wezwać ochronę lub policję i go bezzwłocznie usunąć, a następnie zrobić mu sprawę i skazać za naruszenie porządku i obszaru nietykalności. Takie zboczone zajęcia jeśli się gdziekolwiek odbędą to bezwzględnie należy wyciągnąć konsekwencje w stosunku do dyrekcji placówki.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1607498

jakiekolwiek: gotowanie, wycinanki, gimnastyka, szycie, ceramika, granie w szachy, muzyka... jak nie zapłacisz za wynajem sali - nie wejdziesz. A ta zaraza wchodzi!

Vote up!
2
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1607537

http://wdolnymslasku.com/2019/10/25/ideologia-lgbt-nie-istnieje-kim-sa-zatem-tworcy-ruchow-lgbt-ich-prace-to-typowa-ideologia-a-ich-zyciorysy-to-klamstwa-i-seksualne-aberracje-warto-sie-zapoznac-zwlaszcza-w-teczowy-piatek/

Vote up!
0
Vote down!
0
#1607542

http://wdolnymslasku.com/2019/10/25/ideologia-lgbt-nie-istnieje-kim-sa-zatem-tworcy-ruchow-lgbt-ich-prace-to-typowa-ideologia-a-ich-zyciorysy-to-klamstwa-i-seksualne-aberracje-warto-sie-zapoznac-zwlaszcza-w-teczowy-piatek/

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1607543

https://gloria.tv/article/hpM3WN4ZKTRg3EYjbyoGcMngR

Vote up!
0
Vote down!
0
#1607594