Czy wspieranie hejtu stało się sposobem na kampanię wyborczą opozycji ?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

"Niezbyt liczna grupa przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji podczas przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy w Pucku krzyczała w jego kierunku m.in.: "zdrajca", "będziesz siedział" . Zamiast potępić takie zachowanie Małgorzata Kidawa-Błońska postanowiła jednak zadymiarzom... pogratulować! Po nagłośnieniu takiego zachowania głos w sprawie zabrała europoseł Beata Szydło. - Czy wspieranie takich zachowań jak hejt na głowę państwa podczas uroczystości państwowych w Pucku i Wejherowie jest sposobem na jej kampanię wyborczą" - pyta na Twitterze. Jak podaje Niezależna.pl

Oglądałem w internecie wystąpienie Prezydenta RP w Pucku z okazji 100 lecia zaślubin z morzem.Słyszałem krzyki, próbujące zagłuszyć wystąpienie Andrzeja Dudy.

Gdy wieczorem wczoraj zadzwoniłem do mego znajomego pracującego w Pucku z zapytaniem " Co tam się stało " odpowiedział mi tak cytuję " Kilku czerwonych UBeków, bydło komunistyczne z KOD, przywieżli autobusami do Pucka by zrobili zadymę na polecenie kichawy z błota. Narodowcy już im podzękowali gościnnie..."

Wydaje się że przeszkadzanie ( zagłuszanie) wystąpienia Prezydenta na oficjalnej uroczystości państwowej powinno być przez służby porządkowe "zneutralizowane". Nie mówiąc o inwektywach. Chyba ktoś nie dopełnił należnych mu obowiązków.To nie był wiec wyborczy. Mam nadzieje że zostaną wyciągnięte w stosunku do winnych zaniechań właściwe konsekwencje. Kidawa otoczona rozanielonymi UBkami! To obrazek żenujący. Uważam, że jej słupek wyborczy spadnie do jednocyfrówki i za burtę.Tak popapranego kandydata na ważny urząd jeszcze nie było! Ale to poziom PO!

KOD to organizacja i przybudówka PO /wielokrotnie uczestniczyli ręka w rękę na wspólnych marszach/, a więc jest to organizacja z którą PO współpracuje na płaszczyżnie politycznej. A Kidawa, której takie chamskie okrzyki, tej zorganizowanej grupy, się tak podobały, że póżniej obściskiwała się z nimi, sama sobie wystawiła świadectwo i wystawiła świadectwo swojej ewentualnej prezydentury.

Dlaczego członkowie KOD-u i Obywatele RP tak bardzo pokochali Rosję ?

Komitet Obrony Demokracji (KOD) – według Wikipedii to "Inicjatywa społeczna zainspirowana artykułem ogłoszonym 18 listopada 2015 na stronie portalu Studio Opinii przez dawnego działacza opozycji antykomunistycznej w okresie PRL, pisarza i publicystę, Krzysztofa Łozińskiego"

Manifestacje w Warszawie Komitetu Obrony Demokracji i innych miastach Polski, jak widzimy w mediach, gromadzi według szacunków wcale nie tyle osób co pokazywało TVN24 (skoro TVN szacuje, to znaczy że liczba ta jest zawyżona co najmniej dwukrotnie). Także w innych miastach KOD wyprowadza na ulice coraz mniej zwolenników. Mało tego, tym razem w wielu miejscowościach naprzeciw Komitetowi wyszły kontrdemonstracje. Wcześniej też miało to miejsce, jednak nie w takiej liczbie miast i nie w takiej skali. Po prostu ludzie zaczynają dostrzegać, że KOD broni interesów grupy odsuniętej od władzy, a nie zwykłych obywateli, których cała ta powtarzająca się uliczna szopka zaczyna coraz bardziej irytować.

KOD owi szkodzi również… sam KOD. Niedawno do sieci dostały się zwierzenia byłej koordynatorki Komitetu, która w dość długim tekście wyraźnie opisuje całą masę patologii występujących w tej organizacji, która (tu cytat): „od środka przypomina skrzyżowanie bagna z PZPN-em, na dodatek zarządzanego z drugiego fotela”. Tekst ten cały czas jest na profilu Facebook tej osoby. Zainteresowani, jeśli wkleją w wyszukiwarkę cytat, z łatwością znajdą i profil i całość posta. W każdym razie, ostatecznie dowodzi to, jak bardzo „społecznym” i „oddolnym” ruchem jest KOD.

Nie jest też żadnym wzorem do naśladowania pan Kijowski ( obecnie fryzjer), do którego przylgnęła już na dobre łatka Naczelnego Alimenciarza RP. Co ciekawe, były szef Komitetu deklarował, że nie stać go na uregulowanie zaległości. Nie przeszkodziło mu to jednak wybrać się na wycieczki do Strasburga by donosić na Polskę. No, chyba że ktoś ją temu panu zafundował. Być może KOD wcześniej zrobił zrzutę, podobną do tej z soboty, gdzie zbierali pieniądze do puszek. Wypadałoby jednak pamiętać, że zbiórkę publiczną trzeba zgłosić. Czy KOD to zrobił? Czy może, podobnie jak w przypadku bezprawnego wykorzystywania utworów muzycznych kilku artystów (ostro protestowali przeciw temu sami twórcy bądź ich spadkobiercy), ma to w poważaniu?

Jeśli chodzi o KOD to szydło całkiem wyszło już z worka. Cel jest jasny: chodzi o obalenie demokratycznego wyboru Polaków. Kto chce obalić? Też jest jasne. Przede wszystkim, ci którzy w wyniku zmiany władzy ponoszą największe straty. Dowodzi tym wszystkim jakieś szemrane towarzystwo spod znaku WSI, Palikota, b. płk. Mazguły, emerytowani esbecy, nawet krwawy Michnik wspiera tę menażerię. Jeśli w pochodach KODu uczestniczyli licznie różni ludzie, czy to nabici w butelkę czy oszczędni poznawczo, gdzie za 50 zł zostają dowożeni do miejsc  przyszłej zadymy

Jasne też kto kogo w Polsce popiera. Opcja esbecko-postkomunistyczna popiera w oczywisty sposób dzisiejszą opozycję i powrót do III RP. Ludzie Solidarności, przede wszystkim te dziesiątki tysięcy anonimowych bohaterów stanu wojennego popiera w swej zdecydowanej większości obecną władzę.

Oczywiście w obu dzisiejszych obozach politycznych można odnaleźć figury, które pełniły większe lub mniejsze funkcje w PZPR (w końcu członków PZPR było kilka milionów), figury, które w taki czy inni sposób z PZPR zerwały i szukają miejsca dla siebie w nowej rzeczywistości. Ja akurat im tego nie zabraniam, chociaż nie patrzę z zachwytem, gdy wybitny funkcjonariusz PZPR robi obecnie za zaciekłego obrońcę demokracji i wolności. Ale sprawy te należy oceniać indywidualnie, i różnie z tymi figurami jest. Dziwi mnie, że rozsądni ludzi chwytają się takich pojedynczych spraw jak kundel nogawki i roztrząsają je w nieskończoność. Brak innych argumentów? No bo jeśli z tego robić argument, to znów trzeba iść w statystykę: postkomunistów jest zdecydowanie więcej w obozie opozycji.

Sam KOD wykończy ..biologia, cóż jak pokazują media ich średni wiek to grubo ponad 60 - 70 lat życia więc stan emerytalny w zaawansowanym trybie dlatego taka agresja ale Polacy nie są tego winni to natura.Po marszach KOD-u na drugi dzień przychodzie przeżywają oblężenie, wysiada w tej" młodzieżówce" serce i inne organy powstaje kolejkowy sajgon, a pracujący pacjenci nie mają szans dostać się do lekarza. Skoro tym emerytom na pochodach taki okaz zdrowia wychodzi to rozumiem iż młodzież jest zwolniona z ustępowania im miejsca w środkach komunikacji miejskiej.

Młodzi polscy patrioci, a są już ich miliony, tworząc społeczny ruch narodowy bazujący na dziedzictwie bohaterów - Żołnierzy Wyklętych odcinają się wręcz potępiają KOD - owców uważając ich za ruch lewacki szkodliwy Polsce, o czym piszą na internetowych forach.

Patrioci tworząc ruch patriotyczny, który przypomnę początkowo powstawał na piłkarskich stadionach (tak mocno krytykowany przez PO i PSL) wszedł na trwałe do życia społecznego i polityki. " Rok 2020 rokiem patriotów" - pod takimi hasłami stojąc u boku człowieka honoru i patrioty, którego sami wybrali, Prezydenta RP pragną "Wielkiej Polski" z tradycjami i korzeniami jej historii.

To ten ruch społeczny narodowo - patriotyczny jest konkretną i ważną siłą społeczną z którą liczą sie już wszyscy, bo tworzą go młodzi Polacy a więc przyszłość narodu. A KOD, cóż w mojej ocenie ten lewicujący ruch oparty na spuściźnie SBków i PZPR wkrótce zniknie ze sceny politycznej tak szybko i niespodziewanie jak się pojawił. Patrioci przy urnach wyborczych w sposób demokratyczny zmiotą tę postkomunę ze sceny politycznej już na ZAWSZE !

W Polsce nastał czas patriotów i nikt i nic tego nie zmieni nawet skowyt oderwanych od koryt" dawnych UB- ków " -  i bardzo dobrze !

 

Żródło :

]]>https://www.tvp.info/46584126/zaklocali-uroczystosci-krzyczeli-duda-ty-c...]]>

]]>https://niezalezna.pl/forum/310256-szydlo-krytykuje-skandaliczne-zachowa...]]>

]]>https://propolski.pl/gwizdy-krzyki-obelgi-kidawa-blonska/?fbclid=IwAR1C5...]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (11 głosów)

Komentarze

 "Kidawo-Błońskie targowickie badziewie jeździ za pieniądze podatników za Prezydentem Patriotą w tak ważnym dniu i judzi KOD-ziarską hołotę,azjatycką dzicz przeciwko wolnej Polsce...to się nie mieści w żadnych kanonach cywilizacji europejskiej...Powtórzę to jeszcze raz...Każdy kto popiera i głosuje na szmalcowników i kolaborantów agentur ze wschodu i zachodu sam jest szmalcownikiem i kolaborantem...i powinien mieć tego świadomość. Dlatego tych homo-sovieticusów należy nazywać nie inaczej jak szmalcownikami i kolaborantami..."

Ten komentarz wczorajszych zdarzeń przeczytałem w internecie. Osobiście się z tą wypowiedzią identyfikuję.

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1618264

Myślę, że trzeba pokazać MKB, że miecz jest bronią obusieczną.
Trzeba wchodzić na jej spotkania wyborcze i nie gwizdać, wyzywać, ale zadawać konkretne pytania o gospodarkę , finanse.
Zadawać pytania po angielsku i prosić o odpowiedź w tym też języku.
Kompromitacja MKB pewna.

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1618265

Wejherowo ORMO na miejscu.

Warszawscy kaszubi

Ten po prawej to znany zadymiarz,to ten co wszedł na Pomnik Smoleński.Niepracujący.Skąd ma pieniądze na te podróże.

Vote up!
10
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1618269

Jak pokazuje życie taki hejt wzmacnia pozycję Andrzeja Dudę a powoduje utratę popularności Kidawy. Sami sobie strzelili w stopę. 

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1618272

Gdzie była Policja ?

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1618277

A teraz wyobraź sobie interwencję policji.Oni tylko właśnie na to czekają.I zaraz masz w TVN24 temat na kilka tygodni jak to szwadrony PIS-owskiego ZOMO biją niewinnych ludzi.
O to tylko im chodzi.Prowokować,prowokować,prowokować

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1618281

Pobłażliwosc na łamania prawa - nie było to wystąpienie w kampanii wyborczej - a obchody ważne dla Polski z głową państwa, owocuje agresją i pewnością bezkarnosci. A gdzieś Policja i prokuratura. 

Minus nie ode mnie 

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1618278

Wiem że to nie ty, to od fanatyka, który nie chce zrozumieć, że pobłażanie za takie występki, rodzi dalszymi i jeszcze mocniejszymi wylewanie pomyj, a oni czują się bezkarnie.

Za obrażanie  głowy państwa, prokuratura z urzędu nakazuje śledctwo, tak powinno być.

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1618282

Prowokator z Pucka i spod krzyża na Krakowskim Przedmieściu, jeden z „bohaterów” spotu Platformy Obywatelskiej, który w ostatnich wyborach prezydenckich poparł Bronisława Komorowskiego, uczestnik marszów, zadymiarz - KOD – Andrzej Hadacz okazał się tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Matka”. Donosił na swoich kolegów z kopalni.

https://niezalezna.pl/94529-i-wszystko-jasne-prowokator-andrzej-hadacz-tw-matka

https://wpolityce.pl/m/polityka/486456-kto-atakowal-prezydenta-to-stali-zadymiarze-z-warszawy

Vote up!
5
Vote down!
0
#1618302

- ten ubecki złamas jeździ rowerem po Warszawie i tam pewnie mieszka.

Vote up!
1
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1618459

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N jstm zwlnnkm przydnt Ddy, l z tk nwktywy bndyck wbc przydnt Ddy, jż pwnn sdzć.

l t PS jst tg wnn, n krł wczśnj n trz z tk pstępwn ptlg, węc t ptlg czj sę bzkrn crz  brdzj strzj próbj brżć.

Węc ndstwjc drg plczk pzwljc dlj by ws plwn, skr wm t n przszkdz.

Vote up!
2
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1618273

w głowie siano

 

rozum odebrano

w głowie siano

 

PS Cyrk obwoźny, co miał występ w Pucku, na takich czeka z otwartymi rękami!

Vote up!
6
Vote down!
-1

jan patmo

#1618275

Było słychać - niesłychane chamstwo -> elektoratu "elekta tronu" - coś jak z bidetu "kobiecych" obietnic.. 

- POgłos z damskich obiektów publicznych - służących PObudzonym elektronom walencyjnym < gUSTA-wowym > USTAwkom

z megafonami mega fanów - kompanów kąpanych w szambie kampanii -> antypolskich suflerów POwolnych elektronów...

Pozdrawiam. J. K.

 

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1618284

Są już znane nazwiska osób tych KOD ziarzy z Warszawki, co tak sie produkowali w Pucku, numery rejetracyjne ich pojazdów.  Internet huczy. Proponuję wejść na strony MW czy ONR u. Rozumiem, że Policja już działa.

Przegięli tym razem SBcy z KODu - wściekłość ludzi jest ogromna! Kidawa chyba straciła już nie tylko rozsądek ale i wyborców.

No proszę. Zaczyna się wszystko wyjaśniać . Kidawa próbowała z Kaszubów zrobić nie okrzesanych, bezczelnych chamów a tu proszę KODziarstwo z W-wy. Okazuje się że największe chamy to KOD z Warszawy.

https://tysol.pl/a43412-Internauci-publikuja-zdjecia-gwizdzacych-na-prezydenta-mieszkancow-Wejherowa-

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1618286

Ci osobnicy pokazują, że cechuje ich wręcz komunistyczno-bolszewicka i sowiecka mentalność. A tę zbrodniczą mentalność przekazali im ich stalinowscy antenaci mordujący polskich bohaterów.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618294

Znane są ich zdjęcia, nazwiska, adresy to są byli UBecy, członkowie ZOMO i Milicji, którym za antypolską działaność odebrano emerytury. Dane są znane publicznie w internecie.To już resztki tego "bydła czerwonego" ale jak Policja się nimi nie zajmie to poznają wściekłość ludzi szczególnie mieszkańców których obrazili z Pucka.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1618299

Policjant skazany za interwencję podczas manifestacji Obywateli RP. Trwa zbiórka na pomoc prawną: "Zawsze walczę do końca"

Z ofiary stał się napastnikiem? Policjant, który w 2017 roku zatrzymał jednego z działaczy Obywateli RP, sam został skazany za „przekroczenie uprawnień”. Funkcjonariusz złożył apelację, lecz został pozbawiony możliwości awansu i otrzymania nagród czy premii. Grozi mu nawet 5-letni zakaz wykonywania zawodu! Dlatego zorganizowano zbiórkę na pomoc prawną dla policjanta.

Od 2014 roku jestem policjantem. Od dziecka wiedziałem, że chcę wstąpić w szeregi tej formacji. Wychował mnie ojciec policjant który w latach 90-tych zwalczał przestępczość zorganizowaną. Kiedy ludzie pytali mnie po co idę do policji, przecież świata nie zbawię. Odpowiadałem, że świata nie, ale chociaż ten niewielki kawałek

– opowiada policjant, dodając jednocześnie, że nigdy nie miał żadnych postępowań wyjaśniających czy dyscyplinarnych, a wręcz przeciwnie, jest policjantem nagradzanym za służbę.

Interwencja podczas kontrmanifestacji Obywateli RP

Jak podkreśla funkcjonariusz, wszystko zmieniło się 1 sierpnia 2017 roku, gdy policja zabezpieczała marsz ONR w Warszawie.

(...)

_______________________________________

Bolszewickie kanalie udające "sędziów" z jednej strony uniewinniają przestępców z bolszewickich organizacji - takich jak UBywatele PRL czy KOD - którzy atakują polskich patriotów na manifestacjach.

A z drugiej skazują policjantów wykonujących swoje obowiązki i legitymujących przestępców...

Vote up!
7
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618313

Znane są ich zdjęcia, nazwiska, adresy to są byli UBecy, członkowie ZOMO i Milicji, którym za antypolską działaność odebrano emerytury. Dane są znane publicznie w internecie.To już resztki tego "bydła czerwonego" ale jak Policja się nimi nie zajmie to poznają wściekłość ludzi szczególnie mieszkańców których obrazili z Pucka.

Kiedyś w Poznaniu, jak Tęczowy Jacuś zorganizował marsz LGBT, też przyjechali  na zadymę i wyrywali ile wejdzie przezd kibicami KKS Lech i MW, było grożnie, prawie dostali wpier..... gdyby nie Policja !!!

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1618301

Antykaczyzm czyli atrofia rozumu politycznego oraz postępujący triumf chama

“Antykaczyzm jest najbardziej odmóżdżająca postawą polityczną ostatnich dwóch dekad w Polsce. Nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości, w tym do Lecha i Jarosława Kaczyńskich przekroczyła wszystko z czym mieliśmy do czynienia w dziedzinie politycznych zachowań i emocji” — napisał prof. Ryszard Legutko w 2013 roku. (...)

Komuniści mieli komunizm jako swoją religię upraszczającą rozumienie świata i ułatwiającą im życie. Dla odmóżdżonych antykaczystów ich religią jest antykaczym mający przede wszystkim uderzać w polski patriotyzm, a więc określone grupy społeczne, wartości, zachowania i idee. Antykaczyzm niszczy zdolność człowieka do racjonalnego myślenia, czyli jego wolność wyboru. W ten sposób niszczy także tradycje oraz kulturę opartą na relacjach dających społeczeństwu poczucie bezpieczeństwa oraz podmiotowość, a każdemu człowiekowi wolność.

Ks. prof. Michaał Heller3 stwierdza, że myślenie stworzyło człowieka z całą jego kulturą i cywilizacją. A ponieważ do myślenia należy wolność, czyli możliwość kierowania własnymi myślami i działaniami - dlatego myślenie jest ściśle związane z moralnością. Z tego wynika, że antykaczyzm niszczący zdolność człowieka do racjonalnego myślenia, czyli jego wolność wyboru, jest wręcz diabelską siłą niszczącą takżę tradycje i kulturę.

(...)

Vote up!
7
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618288

Zadymiarze w  Pucku zostali upublicznieni :

https://www.facebook.com/glosgminny/photos/pcb.1669581609851789/1669577319852218/?type=3&theater

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1618305

    Witam! UBeckie pokoleniowe szambo wybiło. To ta sama od lat płatna trupa. Będą tak długo chamsko prowokować, aż dostaną w mordę. Nie wszyscy godzą się na nadstawianie drugiego policzka. Zresztą, powinno się upublicznić nagrania osób, które wulgarnie wyzywaly Prezydenta, a resztą niech zajmie się prokuratura.

Vote up!
7
Vote down!
-1

ronin

#1618330

Te zajścia w Pucku, potwierdzają tylko, że M.K.Blonska  w kampanii wyborczej będzie miała twarz Hadacza.

Vote up!
5
Vote down!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1618380

Polskę i Polaków pod rządami PO - potrzebują takich kanalii i prowokatorów jak Hadacz.

To co UBywatele PRL zrobili w Pucku świadczy, że takich bolszewickich prowokacji będzie znacznie więcej.

Zbrodnicza mafia koniecznie potrzebuje antypolskich męczenników.

Załgany lewacki degenerat o mentalności bolszewickiego politruka Biedroń już oświadczył podczas debaty w Parlamencie Europejskim: "W moim kraju żyją ludzie, którzy są gorsi od komunistów. Bo zniszczyli mój kraj gorzej od komunistów".

Biedroń czy inni bolszewiccy i mafijni szubrawcy przebierają się na użytek lewactwa w EU za patriotów...

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618390

antypolski sracz

 

Wilk do Hadacza...

nie damy się usunąć

z antpolskiego sracza!

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1618392