Donald Tusk ostatnia nadzieja Niemców

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Donald Tusk ostatnia nadzieja Niemców

W 18 odcinkowym  serialu „Stawka większa niż życie” porucznik Kloss ( Mikulski) był niemieckim żołnierzem, pracującym dla polsko-radzieckiego wywiadu pod pseudonimem J-23. Nie ukrywam, serial ten cieszył się w Polsce olbrzymim powodzeniem, ale to postać wymyślona.

Ale jesteśmy tu i teraz, wygląda na to, że niby Polak Donald Tusk pracuje dla Niemców, gdy po przegranych wyborach Makrela wysłała swojego protegowanego  w lipcu 2021 r. do Polski, żeby w Polsce przyczynił się do obalenie obecnego rządu, wybranego w demokratycznych wyborach, który wadzi Niemcom niczym kamień w bucie.

Zachodzi pytanie, dlaczego Tusk jest tak spolegliwy w stosunku do Niemców? Może jego protektorka Makrela wychowana w DDR widziała papiery Stasi na Tuska? w Trójmieście mówi się , że Tusk był TW Stasi o pseudonimie „Oskar”.

Jeżeli w domu za młodu śpiewał po niemiecku niemieckie kolędy, to daje to dużo do myślenia, może miłość do Niemców wpoiła mu jego matka, która do 6/7 lat mówiła tylko po niemiecku?

To, że Tusk jest zawodowym kłamcą wiadomo od dawna. Jako przykład można  przywołać rok 2014, kiedy to „wypłynęły” taśmy z podsłuchów z jednej z warszawskich restauracji, Tusk się zarzekał w świetle kamer, że dla niego największym zaszczytem jest być  premierem Polski i nigdzie się nie wybiera, po czym niczym mecenas Qń pogalopował  schować się pod kieckę Makreli gdzie dzięki niej dostał stanowisko „krula  jewropy”.

Zastanawiające jest, że w   latach 80-tych kilka razy dostawał paszport  i mógł wyjechać na Zachód, a wiadomym jest, ze nie każdy w tamtym czasie mógł dostać paszport i wyjechać na Zachód. Co miał w sobie Tusk, że dostawał za każdym razem paszport w tych mrocznych czasach? uważam to za dobre pytanie.

Po powrocie Tuska wzmogły się konfrontacyjne wypowiedzi Tuska, a zacytowanie wiersza Miłosza napisanego na początku lat 50- tych w czasie terroru stalinowskiego zacytował wiersz zacytuje końcowy werset” I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta” .

Nie trzeba być geniuszem, żeby domyślić się pod czyim adresem były one skierowane. Niestety już raz słowa nienawiści PO w 2010 r. doprowadziły do zabójstwa działacza PO, a w czasie kadencji Tuska pod  Smoleńskiem zginęło 96 osób z Prezydentem RP Jego małżonką, całą generalicją posłami i innymi osobami będącymi na pokładzie.

Tusk wspaniałomyślnie oddał śledztwo Rosjanom, czego skutki odczuwamy do dzisiaj.

Tusk to czyste zło, który za poklepanie po plecach jest w stanie sprzedać Polskę i Polaków.

 

]]>https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art16379521-teczka-premiera]]>

]]>https://www.salon24.pl/u/niechcik/579090,o-to-czy-dziadek-z-wermachtu-gral-w-swieta-na-akordeonie]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

- Ursula zrobiła "kocią mordkę" bo wie że jest coś na rzeczy.  Jeśli nie obudzi się sumienie i rozum Narodów  Europy to znowu czekają nas ciężkie czasy. Niemcy  jakimś dziwnym trafem kolejny raz  zapadają na schizofrenię i co innego mówią publicznie a co innego knują za plecami.

Ten kryzys gospodarczy i polityczny na granicy z Białorusią to umówiona ustawka Niemców z Putinem.  A tusk ? - to śmieć - dziś nawet Niemcy tą łachudrą gardzą.

Tu więcej o słowach Papieża Franciszka: https://niezalezna.pl/423542-papiez-porownal-polityke-ue-do-nazizmu-jest-odpowiedz-ursuli-von-der-leyen

- takich głosów potrzeba więcej zanim będzie za późno.

Vote up!
6
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1639047

Z wypowiedziami Papieża często się nie zgadzam, tu według mnie akurat ma rację.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1639048

Vote up!
6
Vote down!
0
#1639114

Kajzer ma tutaj liczną psiarnię... - że sparafrazuję Mickiewicza. Zestrojona orkiestra UE/Niemcy - Białoruś/Rosja + psiarnia jednych i drugich przeciw Polsce. Nawet Czechy przymusili do szczekania przeciw nam.

Nadzieja w Bogu.

Zachód myśli, że tak jak Hitler zajął Austrię, potem Czechosłowację, to mu wystarczy. No, niech jeszcze Polskę poszarpie. Nam da spokój. Dzisiaj jest to samo. No niech sobie Putin tę Ukrainę weźmie. A nawet Pribałtykę. Nie będziemy walczyć za Kłajpedę. Polskę też może potarmosić, Niech tam. Wyrazimy zaniepokojenie. A tu się zanosi na rzecz daleko większą.

Nadzieja w Bogu. Dziś nam Nowonarodzonym Jezusie z Nazaretu.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1639148

Czy w tej obiecanej przez Tuska na przyszły rok lepszej Polsce, kolędy w TVP zaśpiewają nam Basia K-Szatan z Emilem Czeczko?

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1639217

Nie jesteś w błędzie, kolędy będą śpiewane po niemiecku.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1639260

Vote up!
4
Vote down!
0
#1639263