Kochani - ocaliliśmy Polskę! Co teraz? Repolonizacja mediów!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Kochani! Mamy to! Dzięki niezwykłemu wysiłkowi, który było czuć na każdym kroku, ocaliliśmy Polskę! Andrzej Duda nie był idealnym kandydatem dla wszystkich, ale pomimo tego wielu patriotów zadecydowało się dać mu publiczne poparcie. Wielki szacunek dla Witolda Gadowskiego, Wojciecha Sumlińskiego, Roberta Bąkiewicza i innych patriotów. Andrzej Duda nie był z ich bajki, ale troska o losy Ojczyzny wzięła górę. Prawdziwi patrioci!

Dla wielu chwała. Dla wielu hańba.

Wielu jednak Narodowców - czy szerzej, Konfederatów - zhańbiło się. Co tu dużo mówić? Zhańbili się zarówno przywódcy, którzy w tak ważnym momencie i pomimo tak wielkiej przepaści pomiędzy kandydaturami Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego dali wyraz swojej obojętności, nie było ich stać na jasne i oczywiste deklaracje i wskazówki dla swojego elektoratu. W tak ważnym momencie nie byli w stanie opowiedzieć się za dobrem Ojczyzny? To bardzo źle o nich świadczy. Jeszcze bardziej zhańbili się Ci wszyscy, którzy jawnie nawoływali do głosowania na Trzaskowskiego.
 

Pożyteczni idioci. Media.

Wygrał Andrzej duda uzyskując nieco ponad połowę głosów. To cieszy. Jednak medal ma drugą, smutniejszą stronę. Bardzo niepokojące jest poparcie niemalże połowy głosujących Polaków dla Trzaskowskiego. I nie dziwię się mafiom vatowskim, złodziejstwu, przekrętasom i tym wszystkim, którzy doili Polskę przez wiele lat i uzyskiwali różne korzyści i bezkarność. Tylko że ich jest ilu? Kilkanaście procent? A co z pozostałymi kilkudziesięcioma procentami? Reszta niestety to pożyteczni idioci czerpiący swoją "wiedzę" skąd? Ano z mediów.

Repolonizacja mediów!

Dla mnie, tak samo jak dla wielu Polaków, komentatorów czy dziennikarzy jedno jest oczywiste. Jeśli nie zrobimy porządku z antypolską propagandą, sączącą się z antypolskich mediów, to za kolejne pięć lat już nie będzie tak kolorowo. Media są głównym źródłem kłamstwa i dzielenia Polaków. No bo jakże nie mają sobie skakać do gardeł dwie grupy ludzi, skoro jedne media na stojącego przed nimi słonia mówią jednym "słoń", a inne wmawiają drugim, że to przecież "żyrafa"?

Prawda oczywiście jest tylko jedna, ale obie grupy - zarówno Ci co znają prawdę, jak i ci co znają kłamstwo - będą sobie zaciekle skakać do gardeł. Bo przecież nic bardziej nie denerwuje nas, jak nazywanie czarnego białym i robienie z nas idiotów!

Zgodnie z machiavellskimi zasadami porządek z mediami należy zrobić już, zaraz, natychmiast! Do reformy mediów, trzeba dołączyć inne radykalne reformy i zrobić je w jednym czasie. To są podstawy polityki i strategii. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego tak należy uczynić? Porządek prawny powinien być przygotowany jota w jotę na wzór demokracji niemieckiej czy francuskiej, tak aby przewidywana krytyka ze strony Unii Europejskiej, trafiła jak kosa na kamień. Dodatkowo - jeśli można, to rozważyłbym strategiczne przejęcie wrogich Polsce mediów. Czy nie można dogadać się z Amerykanami i Trumpem, aby odkupić TVN nawet za dziesięciokrotność rynkowej wartości? W biznesie pieniądze znaczą wiele i wiele mogą zdziałać.

Jeszcze raz! Repolonizacja mediów!

Także - moi Drodzy - podstawowym naszym (Blogerów, Komentatorów, Dziennikarzy) postulatem powinna być na dziś repolonizacja mediów. Wymagajmy tego od Rządu i Prezydenta. Taki ruch będzie miał zdecydowane poparcie społeczne i zrobiony dziś nie będzie bolał (w kategoriach wizerunkowych - wiecie, dyktatura pisowska) za trzy czy pięć lat. Domagajmy się tego! Jedynie zaistnienie w przekazie publicznym w opinii publicznej jedynej prawdy zakończy wojnę polsko-polską i zatrzyma to bezlitosne ogłupianie, którego efekt widzimy w grupie prawie 50% Polaków popierających oszustów z PO!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:25)

Komentarze

Walczyliśmy  i my skromnie na łamach NP" jak lwy" medialnie o Polskę. Zwyciężyła Polska oparta na dziedzictwie Żołnierzy Wyklętych. Zwyciężyło pokolenie AK. Ale czas walki nie zakończył się. Wygrany został etap tej medialnej walki lecz pamiętajmy " przeciwnik" jest jeszcze silny i pokazuje kim jest ( sam o tym adminie pisałeś). Pokazuje to ten przeciwnik i na tym portalu.

Przytoczę tutaj piękne słowa, które Rotmistrz Pilecki - przyjaciel mego dziadka - powiedział latem 1939 roku oto one :

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których dobro własne jest ważniejsze od ojczyzny "

Pozdrawiam "prawych" na NP.  Bądżmy patriotami- " pióra w dłoń "

JEDZIEMY !

Podoba mi się!
21
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1638564

Tak jest! Również Niepoprawni dołożyli cegłę. W ostatnim dniu przed ciszą rozsyłałem biuletyny z apelem o głosowanie na Dudę. Widziałem bardzo wielkie zaangażowanie ludzi na FB czy TT.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1638780

   Witam! Gorąco zawsze popierałem repolonizację mediów. Widzę, że    i prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, leży to na sercu. Ostatnio, nawet Gowin podjął ten temat. Chyba lepiej jednak, niech On trzyma daleko ręce od naprawy mediów, bo zajmując się szkolnictwem wykazał się zerowym sukcesem. Szkolnictwo również ważne, bo to przyszłość pokoleniowa, bo w tym temacie kompletna nostalgia, a indokrynacja młodych umysłów dalej trwa. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
20
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1638567

Dziś dla onetu już się Gowin wypowiedział: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wybory-prezydenckie-2020-jaroslaw-gowin-o-repolonizacji-mediow/71tm2z0,79cfc278

"Jarosław Gowin w Radiu Zet mówił o repolonizacji mediów. - To wymaga dyskusji wewnątrz Zjednoczonej Prawicy. Dyskusji zarówno co do kierunku działań, jak i co do charakteru tych działań. Co do zasady repolonizacji, to jest dobry kierunek, ale można to przeprowadzać wyłącznie na zasadach rynkowych, jak zrepolonizowaliśmy mniej więcej połowę sektora bankowego i w czasach kryzysu widać wyraźnie, że dobrze to wychodzi dla polskiej gospodarki, dla wszystkich Polaków - powiedział były wicepremier."

Może tu ktoś się wypowie się jak uciszyć panią Mosbacher, bo to ona  broni TVN bardziej niż ktokolwiek i robi na polecenie USA- czyli Trumpa (??). Zdaje się, ze TVN ma większą wartość niż rynkową  i to dla kilku zainteresowanych stron. 

Nic się nie zmieniło od pięciu lat ,a jakoś ta repolonizacja  mediów nie wyszła. Ktoś wie dlaczego teraz miałaby wyjść? I gdzie jest haczyk?

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1638573

Najlepszy czas na załatwienie sprawy TVNu to był okres względnego bezkrólewia w Stanach, czyli od drugiego dnia po wygranej Trumpa. Czas jak wiemy kompletnie przespany. Drugie takie okienko będzie za chwilę, zapewne z podobnym rezultatem. Haczyk, ale ten na naszą niekorzyść, idzie tu niewątpliwie po linii etnicznej.

Jako w miarę skuteczny półśrodek można próbować dobrać się do draństwa od strony kieszeni, czyli fiskalnej, ale też jakoś tego nie widzę. Poza tym takie podejście wymaga czasu i trzeba było zacząć jakieś 3 lata temu żeby był efekt. Patrząc realistycznie to pewnie będzie jak było - ze wszystkimi tego konsekwencjami.

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1638576

...czyli przed wyborami w USA. To teraz Polonia amerykańska jest kartą przetargową. Po wyborach już nią nie będzie. Trzeba nauczyć się, jak robi się politykę, jak wykorzystuje się sprzyjające momenty, żeby przeprowadzić swoje plany przy braku sprzeciwu tego, kto mógłby się sprzeciwić. Polityka to szachy. Kto kiepsko gra, przegrywa. Trzeba to bardzo szybko i dobrze zaplanować, żeby znowu nie było tak jak zwykle.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1638588

Teraz to jest taki problem, że przed wyborami Trump w żadnym wypadku nie narazi się żydowskiemu lobby bo polegnie i głosy Polonii mu nie pomogą. Obiektywnie najlepszy czas to zmiana prezydenta, starą administrację można sobie odpuścić, a zanim nowa się ogarnie to u nas powinno być już pozamiatane - ten moment już minął.
No chyba, że Trump teraz przegra, ale tego mu z kolei nie życzę. Niemniej również na taką ewentualność powinniśmy być przygotowani trzymając "palec na spuście", ale pewnie przygotowani ani nie jesteśmy ani nie będziemy.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1638637

Witam

Pozwolę się nie zgodzić z szanownym Komentatorem. Choć sprawa leży mi na sercu i już ponad dziesięć lat temu walczyłem, by poruszyć sprawę istnienia TVN - jej ścisłe powiązania z aferą FOZZ, wpływy jakie tam mają komunistyczne służby specjalne i prawdziwa tożsamość założycieli - właścicieli, tajnych, czy jawnych agentów.

Czy, jak Kolega sugeruje, moment przed kolejnymi wyborami prezydenta USA jest dobrym czasem, by uderzyć w żydowskie lobby (Przypominam, że David Zaslav. właściciel koncernu Discovery, czyli i TVNu, to brookliński żyd)? Według mnie jest to dobry moment, jeżeli jest duże prawdopodobieństwo, że Donald Trump nie wygra drugiej prezydentury. Jednakże, gdy przyjmiemy, że ma spore szanse na zwycięstwo, to strategicznie najlepszym czasem na tak ostre poczynania jest okres po kolejnych wyborach, kiedy już kurz opadnie. Walka z bądź, co bądź bardzo silną grupą etniczną, która praktycznie rządzi amerykańskim rynkiem medialnym, obniża szansę na ponowny wybór.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638646

Dlaczego to my mamy się martwić za Trumpa, jak ma zdobyć głosy i Polonii, i lobby żydowskiego w Stanach? Niech on się tym martwi. Niech kombinuje. Może obieca coś i mam i im. Czekanie nic tu nie da. Po prostu zmarnujemy kolejną szansę.

Tak czy siak czasu mało i trzeba to dobrze zaplanować. Warto też realizować kilka planów, bo tu frontalny atak raczej nic nie da. Wzbudzi tylko wielki szum. Jeśli ktoś ma w rękach stację, którą nabył nie z uwagi na zyski, ale z uwagi na wpływ, który może wywierać, to niekoniecznie musi chcieć się jej pozbywać.

Ciekawe, czy odejście Pochanke to jakiś ruch mający sprawić wrażenie łagodzenia sytuacji z uwagi na starania o przedłużenie koncesji?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1638789

Jak się dobrać od strony fiskalnej skoro nawet kary nałożonej przez KRRiT nie można  było wyegzekwować, bo się pani ambasador oburzyła....I to z tej niby najbardziej zaprzyjaźnionej ambasady...Pięć lat temu obiecywano ustawę o własności mediów analogicznej jak w Niemczech  i ani drgnęło!!! O co w tym wszystkim chodzi???

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1638589

Chodzi o zachowanie kontroli nad dużym europejskim krajem położonym w kluczowym miejscu na mapie. A dodatkowo jeszcze będącym przedmiotem szczególnego zainteresowania wiadomego "środowiska".

Natomiast z naszej strony sprawa rozbija się o brak woli politycznej, bo techniczne sposoby załatwienia sprawy można znaleźć najróżniejsze. Niestety na brak woli pomysłu nie mam żadnego, może coś by pomógł silny nacisk koalicjanta, ale trudno powiedzieć na ile to może być skuteczne.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1638636

Kluby „GP” w USA piszą do Mosbacher: Wyrażanie takich opinii, jest niegodne ambasadora.

https://niezalezna.pl/340943-kluby-gp-w-usa-pisza-do-mosbacher-wyrazanie-takich-opinii-jest-niegodne-ambasadora

Ps...To nie pierwszy wyskok tej pani. Bronić TVN? Do odwołania natychmiast. Nie potrzebujemy ślepego ambasadora. Mnie nie dziwi opinia pani ambasador, bo to nie jest opinia USA, tylko pewnej grupy mieszkańców USA. Nie będę pisał która to grupa, bo zaraz ktoś walnie we mnie mantrą "antysemityzm"! Ma 72 lata i naciągnięta jest jak bęben Rolling Stonesów. Pewnie jak ziewa, to jej się coś na dole otwiera. Nie jestem pewien, ale ta "pani" coś mi za bardzo "męsko" wygląda... A w połączeniu "jej/jego" zachowania i wścieklej obrony zboczeń i nienormalności to by się zgadzało! W tym konkretnym przypadku Trump nie dokonał dobrego wyboru. Powinien ja wymienić. Ambasador USA nie ma pojęcia o byciu ambasadorem w kraju, który buduje sojusz z USA. Staje przeciw takimi zachowaniami, to nie pierwszy występ tej osoby psujący jednoczenie się w sojuszu Polski z USA. Kto ją podstawił prezydentowi Trumpowi?! Ambasador USA w Polsce mówi jakby była szefem Unii Europejskiej. Kogo ona w końcu reprezentuje? Taka ambasador przynosi tylko szkodę wzajemnym stosunkom. Oj nie mamy szczęścia do ambasadorów kobiet zaprzyjaźnionych państw. Najpierw niezapomniana ambasador Izraela, na szczęście dla obu krajów już poza Warszawą, a teraz pani Mosbacher nie mniej biegła w dyplomacji. Podobno "kobieta zmienną jest", jednak w tym wypadku bardziej "kobieta upartą jest". Upór tej pani w bronieniu przegranej sprawy, bo fakty podane jej na tacy przez Pana Macierewicza są bezsporne, graniczy z autodestrukcja. Myślę że zanim pani ambasador narobi jeszcze większych szkód w stosunkach pomiędzy Polską i USA, czas aby jej szef zaprosił ją na "konsultacje" do Ameryki.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638899

to polski rząd się jej boi jak przysłowiowy diabeł święconej wody, wystarczy , że Pani Mosbacher tupnie nóżką i wszystkie jej życzenia i zachcianki sa natychmiast spełniane.. ustawy wycofywane , kary anulowane,  komentarze na tt usuwane itp. Dużo słów o godności i wstawaniu z kolan, a najwyraźniej  nie przed obliczem Pani Mosbacher...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1638935

Jeśli tego nie zrobią, to za 3 lata mają przegrane wybory. Za pięć lat też nie będzie ciekawie.
A czas leci :(

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1638781

"Repolonizacja mediów!"

Po trupie ambasadoressy Żorżety Mosbacher!

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1638569

No i już - załatwione!

Znaleziono i wskazano wroga, który jest za wszystko winny i teraz na którego można się wydzierać. Wymalowana arogancka kobitka o wiadomych korzeniach jest winna za wszystko, co przez ostatnie 30 lat Polskę spotkało.

Czy wy inaczej nie możecie, zapominacie o otwartym umyśle i kierujecie wzrok na różnych małoważnych leszczy? Czy taki Daniels lub teraz Mosbacher warci są waszej złości. To porównując z krajem osobniki poziomu Nitrasa, czy posła Szczerby. Każe im się krzyczeć, to krzyczą. Żyd zapłacił by bronić TVNu, to bronią, a przykryciem jest bzdura, że to amerykański interes.

Proszę zwracać uwagę na konteksty i ciągle pamiętać, że nadal jeszcze jesteśmy słabiutkim, europejskim państewkiem. I wczoraj ledwo, ledwo wygraliśmy, by państwo się nie rozpadło. I ile ciężkiej roboty nas czeka? I to szybko. A wy - Mosbacher, Mosbacher...

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638647

Nie załapał Szanowny, że ten mój  wpis to reakcja(w formie satyrycznej) na komiczne zachowania Pani ambasador (uzasadnienia) w obronie TVN?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1638674

Trochę za późno załapałem więc się najpierw zdenerwowałem. 8-))))))))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638739

- ona jest po prostu głupia i nie zna polskich realiów. Świadczy o tym ostatnia przepychanka z Macierewiczem. Powinni zmienić ambasadora, a nasza dyplomacja też powinna nad tym popracować.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1638782

Gawrionie wielka radość! Zwycięstwo! Pomimo oszalałej opozycji lewicowo-liberałnej, która wsiadła na tęczowego konia, białego już bowiem nie chcą, nie lubią (pewnie kontrastuje z ich brudem), brunatnego stracili, przepadł na zawsze (zbyt czarny images), czerwony się znudził i sam zbankrutował (za dużo krwi własnej), teraz tylko tęczowy (ten jest przyjemny), ten może jeszcze zaspokoić zmęczone, znudzone życiem, wykolejone, na manowcach życia, towarzystwo elit. Zwyciężyliśmy, pomimo oszalałej Zachodniej Europy, która żyje już tak (w dużej części), jakby Boga nie było. Zwycięśyliśmy nawet w obliczu zdrady niektórych tzw. narodowców, którzy w jakimś swoim odlocie, kompletnie niezrozumiałym, odlocie obcemu nawet czynnikom samozachowawczym, głosowali na Trzaskowskiego. Tak zgadzam się z Tobą Gawrionie niestety, iż to uczynek haniebny. Trzeba koniecznie, by niektórzy Liderzy Konfederatów (Bosak), uderzyli się w piersi, wzięli odpowiedzialność za pokaźną część swojego elektortatu, który mocno pobłądził, który naraził nas wszystkich na żałobę narodową, która była b. blisko. Tak się nie czyni, takich numerów wykrącać nie wolno!

Ale dziś Gawrionie jest ta błogosławiona radość ze zwycięstwa! Dziękuję gorąco Tobie i całej redakcji, za Wasz czas i za Waszą pracę za to wszystko, co robicie dla naszego dynamicznego, b. pożytecznego portalu niepoprawnych blogerów i blogerek. Naprawdę wielkie święto narodwe! Wielka Feta Narodowa! Zdrowia......! Raz jeszcze gorąco pozdrawiam Ciebie Gawrionie, niepoprawnych i wszystkich sympatayków. STRoch

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1638574

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1638578

Dokładnie tak jak piszesz! Również pozdrawiam! :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1638783

Cud! Gawrion tekst napisał :) i od razu bardzo dobry.

 

Gdy zobaczyłem, kto popiera Trzaskowskiego, przeraziłem się - TVN, szambOnet (gie wiu) przy swoim zasięgu to mały problem - w dodatku naiwni ludzie, często bezmyślnie chcą zmian - choćby na gorsze.

Zapamiętajmy tych, co zdradzili, i poparli ZŁO. Jak mówił Grzegorz Braun - My Polacy, za łatwo przebaczamy.

Jedynie Grzegorz Braun oficjalnie poparł Dudę. Ale to za mało na taką organizację, jak Konfederacja. 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Romuald Kałwa

#1638577

   Tak, tak.. dobry Braun i jego krzywe "Szczęść Bożę". Skoczek żydokomuny, który kwiczy, że NATO, wojska USA, to okupanci.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1638580

"Zapamiętajmy tych, co zdradzili..."/ R. Kałwa/

 

Pamięć mamy dobrą, toteż pamiętamy, kto i jak się do obecnej sytuacji przyczynił:

 

"Projekt Ustawy o głosowaniu korespondencyjnym zawiera wiele wad prawnych i zapowiedź rządów absolutnych"

"Zabawne. Dobrą zmianę mogą obalić jej dawni zwolennicy, podobnie, jak komunę zaczęli obalać rozczarowani komunizmem członkowie PZPR. Będzie się działo."

https://niepoprawni.pl/blog/romuald-kalwa/projekt-ustawy-o-glosowaniu-korespondencyjnym-zawiera-wiele-wad-prawnych-i

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1638583

Jednak cieszę się, że czyta Pani moje teksty, i nie może beze mnie żyć.

Poznaliśmy się kiedyś, odrzuciłem Pani miłość, że mnie Pani tak nie lub, że manipuluje i kłamie pisząc półprawdy? Dla Dudy zrobiłem w ostatnich dwóch tygodniach więcej niż Pani. 

Może Pani wysłać mi swoje zdjęcie, czy my się znamy? Proszę wysłać na superklaster@wp.pl 

Szkoda, że nie zacytuje Pani mojego tekstu z 13 czerwca na Niepoprawnych:

Można się unosić honorem, złością, ale nie można pozwolić, aby wygrał Trzaskowski. Na filmie pod tekstem znajomy Andrzeja Dudy opowiada o młodości prezydenta Dudy, Solidarności, Janku Wiśniewskim i kopalni Wujek.

Źródło: https://niepoprawni.pl/blogi/romuald-kalwa

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

To ten człowiek przekonał mnie do głosowania na Dudę:

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1638624

"Jedynie Grzegorz Braun oficjalnie poparł Dudę. "

Czy tak to "poparcie" wyglądało?:

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1638678

Nie mam czasu oglądać całego filmu - proszę podać minuty i sekundy, gdzie mówi o głosowaniu na Trzaskowskiego.

Kilkanaście dni temu Braun mówił, że poprze Dudę. Jeśli zrobił co innego, to Grzegorz, z którym znam się osobiście, zrobił bardzo źle. Przecież pisałem, że "to nie są wybory, to jest plebiscyt".

Z drugiej strony radykalni zwolennicy Dudy nie znoszą jakiejkolwiek krytyki - z takimi ludźmi szkoda powietrza na dyskusję. A jest co krytykować. 

Co do Konfederacji, zrobiła wielki błąd. Wpływ Korwina-Mikke - masońskiego szkodnika nie można kwestionować. Rozumiem młodych ludzi, ale - czy nie widzicie, że Janusz Korwin-Mikke ma dziwnie mocne plecy? 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1638695

"....proszę podać minuty i sekundy, gdzie mówi o głosowaniu na Trzaskowskiego."

 

Na tym filmie mówił, że ani Trzaskowski, ani Duda, więc proszę nie pytać o to "gdzie mówi o głosowaniu na Trzaskowskiego."

Może to taki człowiek, co w różnych miejscach mówi co innego, zależnie z kim rozmawia?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1638711

Czemu ten Korwin-Mikke ma taki wpływ na ludzi... Może dlatego, że podaje łatwe rozwiązania - ale łatwe rozwiązania to utopia... To waśnie marksizm, to właśnie nieliczenie się z naturą ludzką...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1638771

Romualdzie - może i nie piszę regularnie, ale przecież ostatnio pisałem częściej ;) Nie czytałeś?

Co do Brauna - nie uważam aby poparł Dudę. Oglądałem jego film dedykowany tej sprawie i słyszałem tylko słowotok bez żadnych konkretnych deklaracji - takie kluczenie i polityczne pierdu, pierdu. Mam duży żal do Brauna, bo w sumie to go lubię za dawne czasy. Ostatnio jest dla mnie coraz mniej wiarygodny.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1638784

Z tych trzech patriotów, Sulmińskiego, Gadowskiego i Bąkiewicza, najważniejsze było poparcie ludzi Roberta Bąkiewicza, czyli środowiska uczestników Marszu Niepodległości, którzy przeciwstawili się liderom Konfederacji z Bosakiem, Mikke i Braunem na czele, poparli Dudę i uratowali polską prawicę przed kompromitacją. Teraz nadszedł czas najwyższy, żeby Ruch Narodowy poszedł dalej swoją własną drogą. 

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0
#1638579

Wiem, bo byłem w komisji - rodziny z dziećmi także.

Uwaga! Znam Ślązaków, którzy głosowali na Dudę!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1638697

Warto w ramach repolonizacji mediów również na portalu zrobić lustrację.Głęboką lustrację.Nadal jest tu kilka osób piszących w j.polskim.Takie wyroby Polakopodobne.Wielu się pozbyto,kilku odeszło bo ich "nakryto",ale jeszcze wiele antypolskich gnid nadal kala ten portal.Od tego zacznijmy.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1638584

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

W ramach KC PiS stwórzmy I sekretarzowi KC PiS  nową Trybunę Ludu, gdzie tylko jedyna myśl Lenina... wróć Jarosława K. będzie przekazywana piorąc mózgi "Narodowi głupiemu, co wszystko kupi". Niech nam żyje i się rozwija myśl Polskiej Zjednoczonej Partii Kaczyna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1638794

to ty jeszcze nie jestes spakowany

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638797

potomku cenzorów z Mysiej na neonie, wy tam niewygodnych kasujecie, i usuwacie w tym i ty czerwony zwisie masz swój udział. Więc zamknij paszczę bo ci ktoś w nią naszczy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1638901

Na początek, trzeba przyznać, że żadne ugrupowanie polityczne nie było traktowane przez PiS z równie wielką pogardą i nienawiścią, jak Konfederacja.

A mimo to, jeśli pierwsze badania są wiarygodne, to wyborcy Konfederacji dostarczyli PADowi co najmniej 500 tysięcy głosów. To dzięki nim wygrał z Trzaskowskim. Wystarczyłoby, aby nie poszli na wybory lub oddali głosy nieważne, PAD by przegrał.

Kampania oszczerstw i nienawiści trwa jednak nadal. Jeszcze nie widziałam równie absurdalnej, niepoważnej polityki.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-12

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638585

Porównajmy  tylko dwa obrazy. Jeden z Pułtuska z PAD-em, drugi ze stolicy.Na jednym las flag narodowych. Na drugim NIC. Wyparli się nawet jewropejskiej flagi.Wiec jak u tow. Lenina.Kto by się spodziewał,że doczekamy się podobnego/-ch wiecu/-ów w RP po 100 latach. Jednak Najświętsza Maryia Panna Częstochowska znowu nas obroniła.

Zadaję sobie pytanie;' co PIS zrobił, a może czego nie zrobił, że część Polaków poszła po ratunek do szamana.Że wyparła się nawet flagi narodowej.

Oj dużo do zrobienia i to pilnie, bo trzeciego cudu na Wisłą może nie być.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

Kolejorz

#1638590

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638595

co najmniej 500 tysięcy głosów." (?) Osobiście - myślę, że watpię!

"Z tych trzech patriotów, Sulmińskiego, Gadowskiego i Bąkiewicza, najważniejsze było poparcie ludzi Roberta Bąkiewicza, czyli środowiska uczestników Marszu Niepodległości, którzy przeciwstawili się liderom Konfederacji z Bosakiem, Mikke i Braunem na czele, poparli Dudę i uratowali polską prawicę przed kompromitacją."... że zacytuję blogera Jeremiego. 

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/gawrion/kochani-ocalilismy-polske-co-teraz-repolonizacja-mediow

Nie ma co dyskutować na temat wielkiej roli Konfy w tych wyborach. Niestety - spalili się. I oszukali swoich wyborców.

Nic im nie pomogą obecnie żadne prymitywne agitki.

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-4

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1638598

Wyniki badań mówią coś innego, niż się Pani wydaje.

Nb. Skąd Pani wie, że wyborcy Konfy czują się oszukani przez kierownictwo partii?

Czy Pani wypowiedzi, to nie są po prostu zwykłe agitki?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-10

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638599

Po prostu może Pani porozmawiać z szeregowymi przedstawicielami Konfy, zamiast powoływać się na opinie liderów.

A co do przedstawicieli Marszu Niepodległosci i Bąkiewicza - to nie mnie "się wydaje". To środowisko jest teraz najbardziej patriotyczne.

Proste i piękne,

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1638601

nie rozumie Pani jak powstają oceny dotyczące udziału poszczególnych elektoratów w wyborach. Na pewno nie na podstawie rozmów pani doktor z Danii z kilkoma konfederatami ;)

Eot.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638603

   Witam Szanowną Panią! Oj, nieładnie, że Panią Rebeliantkę zostawili na blogu koledzy i koleżanki ze znaczkiem 447, by broniła  przez Konfederację spalonego szańca. Ja osobiście się cieszę, że nadal kraj się będzie rozwijał, a nie zwijał. Kłaniam się!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1638608

Witaj

Nasza zawodowa manipulantka z dumą twierdzi - To Konfederacja uratowała Dudę.

A ja twierdzę, że Konfederacja się potężnie zhańbiła. Jeżeli prawie połowa poparła Trzaskowskiego, to co to za patrioci, co za narodowcy? To kogel-mogel niezbyt mądrych młokosów i cwanych wyjadaczy.

Chętnie się przyłączę do narodowego ugrupowania patriotycznego, jeżeli nie wyczuję tam śladowego zapachu onuc i zobaczę ludzi mądrych, myślących samodzielnie i nieczułych na manipulacje.

Powstanie coś takiego kiedyś? Już fakt, że ta rozkoszna manipulantka i ten zmuszony do pożegnania prymityw, popierali Konfederację, obniżał wartość tego ugrupowania. A tu pozostało jeszcze parę pań i panów, którzy również zdecydowanie obniżają wartość tych młodych patriotów. Konfederacja potrzebuje rewolucji.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638649

że nikt by Ciebie świadomie nie przyjął do żadnego narodowego ugrupowania patriotycznego. Poza pomówieniami nie masz nic do zaproponowania. I jeszcze ten postulat, aby przy pomocy oczernień pozbyć się dyskutantów z którymi nie jesteś w stanie polemizować na argumenty - to Cię w pełni określa. EOT.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638652

Glosowalam na PAD-a i jestem szczesliwa, ze sie udalo, bo bylismy o krok od katastrofy. Nie uwazam, ze to kampania oszczerstw i nienawisci. Tak daleko sie nie posune

. Jestem wdzieczna nie tytylko Panu Gadowaskiemu, Panu Sumlinskiemu czy Panu Bakiewiczowi, jestem wdzieczna kazdemu z Konfederacji, ze poszli na wybory i zaglosowali jak trzeba.

Mam nadzieje, ze krytyczni koledzy chociaz w tym momencie wyciagna do nich reke

Bez nich bysmy dzisiaj plakali..

 

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1638621

Gdyby konfederaci (wszyscy) zbojkotowali wybory to jaki byśmy mieli wynik

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638744

Z badania wynika, że na Trzaskowskiego głosowało w drugiej turze 0,9 proc. tych, którzy 28 czerwca zagłosowali na Dudę, czyli około 85 tysięcy wyborców Dudy dopuściło się ZDRADY!!!!!

https://wgospodarce.pl/informacje/82355-przeplywy-elektoratu-z-i-tury-kogo-poparli-wyborcy-bosaka-a-kogo-holowni

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638751

"... to wyborcy Konfederacji dostarczyli PADowi co najmniej 500 tysięcy głosów. To dzięki nim wygrał z Trzaskowskim. "

 

Stosując taki sam sposób rozumowania, dla mnie, przyznam, idiotyczny, zdecydowanie twierdzę, że to nie Konfederacja, tylko sumaryczne 15% z pierwszej tury elektoratu Hołowni i 16% Biedronia, co stanowi 450 tysięcy głosów, dało zwycięstwo Andrzejowi Dudzie.

I co?! Jajco.

Dlatego pani Rebeliantka powszechnie uważana jest za manipulantkę, bo publicznie sprzedaje czytelnikom kocopały.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638665

Kwestionujesz fakt, że co najmniej 500 tys. wyborców Bosaka z I tury zagłosowało na Dudę w II turze i ze bez tych głosów Duda by przegrał?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638671

Co to znaczy nie rżnij głupa kobieto?

 

Kwestionujesz, że 450 tysięcy głosów Hołowni i Biedronia dało Dudzie zwycięstwo ???

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638740

nie wystarczyłoby.

Poza tym, nie jestem zainteresowana dalszą rozmową, ze względu na twoją agresję i nienawiść.

EOT.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638741

Nie mówię o tobie, bo nad ułomnymi się nie znęcam.

Więc sobie możesz dalej EOTować.

Przedstawiam czytelnikom czystą głupotę i wyszkolone Bóg wie gdzie, metody manipulacji faktami.

EOT, EOT, EOT.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638816

Co Pani myśli, że za znieważanie, plucie w twarz, nazywanie śp. Lecha Kaczyńskiego "zdrajcą" - temu zdradzającemu własne ideały konserwatyście, miałoby ujść na sucho? 

Właśnie przez tego wściekłego tetryka Korwina - Konfederacja nigdy nie urośnie na wielką siłę.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1638699

Słowa o hańbie dotyczą przywódców Konfederacji, których nie było stać na krótkie, żołnierskie określenie się. Dotyczą także elektoratu Konfederacji, który zagłosował na Trzaskowskiego. Jedno wynika z drugiego.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1638785

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"żadne ugrupowanie polityczne nie było traktowane przez PiS z równie wielką pogardą i nienawiścią, jak Konfederacja."

Po wypaleniu do żywego partii prawicowych pro USraelska partia PiS uwłaszczyła się na elektoracie prawicowym jak Tatar na swym jasyrze.  Dziś PiS-owski "jasyr" się odradza, już janczarami być nie chcą, jest osoba (Bosak) co potrafi prawicę zjednoczyć odbierając ją PiS. Stąd pogarda i nienawiść jaką zieje PiS do Konfederacji i Bosak zostawił swym wyborcom wolność głosu sam nie określając swoje prywatne preferencje. Stąd 50% tych co zrozumieli iż przy PiS prawicy nie da się odbudować. PiSowcy utracili to co już uznawali za swoich "chłopów pańszczyźnianych", a to boli i wywołuje jad nienawiści. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1638796

Pytanie do medyków :
w której dobie zacznie "dziennikarzowi z Toy Toy-a"" mijać sraczka po jakimś silnym przeżyciu emocjonalnym czyli łomocie/wpie***ol wyborczym jego kandydata?
Tak dla kolegi pytam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638802

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638604

Ta świadomość narasta nawet wewnątrz samej ZP, tylko akurat nie w ścisłym ośrodku decyzyjnym. Wygląda jakby gdzieś tam był silny hamulec.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1638638

Ta kampania pokazała jak niemieckie media są silne. Takie same zwroty pokazały sie wszędzie w gazetach, telewizjii, w internecie.
Zostało wyłączone w piątek 10.07 TVP info w niektórych częściach Polski w momencie przemówienia A. Dudy.
To pokazuje jak są mocni i do czego zdolni. Władze powinny wyciągnąć wnioski.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1638606

znaleźć logicznego wyjaśnienia na tak wysokie poparcie dla opozycji. Jakie przesłanki spowodowały skok poparcia z zaledwie 2% do 49%. Obecny rząd wpompował w gospodarkę dziesiątki miliardów złotych, dając przeważającą część tej kwoty, bezpośrednio do rąk obywateli. Dzięki tym działaniom, przybyło miejsc pracy a tym samym zmalało bezrobocie (w niektórych rejonach Polski jest więcej pracy niż pracowników), podniesiono płacę minimalną, jest mniej umów śmieciowych, obniżono wiek emerytalny, w obliczu pandemii, pomoc dla przedsiębiorców i wiele innych. To bezpośrednio dla obywateli. Dla kraju, dla Ojczyzny, umocnienie pozycji Polski na arenie międzynarodowej (wreszcie inni zaczynają się z nami liczyć). Wiele inwestycji publicznych, dających pracę i napędzających koniunkturę gospodarczą, i co? I kant d...y to to wszystko.

Czyli :       10 milionów osobników, uważających się za homo sapiens (człowiek rozumny-gatunek ssaka współtworzący z szympansami, gorylami oraz orangutanami rodzinę człowiekowatych. Jedyny występujący współcześnie przedstawiciel Homo. Występuje na wszystkich kontynentach. Nazwa naukowa: Homo sapiens .Długość życia: 79 lat. Szybkość: 45 km/h max w biegu. Kategoria nadrzędna: człowiek. Ranga: gatunek.Wzrost: samiec - 1,7m, samica: 1,6m.).(Źródło wikipedia). Zamieszkujących tereny Europy Środkowej, mniej więcej od Odry do Bugu i od Bałtyku do Tatr, chce 20% bezrobocia, a dla tych szczęśliwie pracujących, zarobków na poziomie 1500,- brutto,(na umowie o dzieło oczywiście) podatków dochodowych na powrót 19%, pracy do 70 i więcej lat, pracy na "leżąco" u niemca przy zbiorze ogórków, szparag, winogron, obmywania dupy niemieckim staruchom, weteranom "rycerskiego" wermachtu albo SS, pedałów, 50 płci, masturbacji w szkole, i dwóch milionów brudnych nierobów z Azji i Afryki. 

Jedyne logiczne wytłumaczenie, jakie znalazłem to Homo erectus. Według paleontologów Homo erectus, to ewolucyjny przodek Homo sapiens. Różnica między nimi to mniejszy mózg tego pierwszego. To by w jakiś sposób tłumaczyło zachowanie i działanie tych 10 milionów. Można sądzić, iż natura skrzywdziła tą grupę, pomijając ich w procesie ewolucji. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1638618

Zgoda, z jedną uwagą:

Według paleontologów Homo erectus, to ewolucyjny przodek Homo sapiens.

Ale jakoś przeskoczył do XXI wieku  i współcześnie nazwa gatunkowa oddaje jedyny problem jaki osobnik tego gatunku  ogarnia swoim  mniejszym mózgiem. A w dawnych czasach był to jednak zwykle hetero erectus ;-)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1638623

Witaj Gawrionie!

Twój apel i zawarta tam teza są jak najbardziej słuszne. Media musimy odzyskać i to jak najszybciej.

Pozwolę sobie jednak zauważyć, że w działaniach naprawczych władza musi działać według dobrze przemyślanej strategii. I tu trzeba wyraźnie stwierdzić - jeńców nie bierzemy. czy wspaniałomyślnie odpuszczamy. Również na niepoprawnych.pl.

Media w polskich rękach - tak. Lecz czy nie będzie to znacznie bardziej efektywne, gdy przedtem naprawimy wymiar sprawiedliwości? Dlaczego anty-pis = anty-Polska, ciągle czuje się tak pewnie, że ciągle twierdzi, że sądy mogą zawsze unieważnić wybory? Dlaczego pani Płażyńska została ukarana za to, że nagrała hitlerowca i wystąpiła na drogę sądową? Zdobyliśmy SN i utrzymaliśmy Izbę Dyscyplinarną, więc na co czekać - do roboty! Szybko sortować kastowe towarzystwo i odrzucać do śmieci wszystkie śliwki - robaczywki. Tak samo i jednocześnie działać w szkolnictwie. Zarówno w powszechnym, jak i wyższym. Niestety wszystko to są sprawy personalne - przegląd kadr, oceny indywidualne i dalsza przydatność do zawodu. Wg. mnie, to musi być zrobione przed porządkiem medialnym, bo pozbawi tych medialnych funkcjonariuszy wsparcia.

Z mediami jest ciągle dziwna sprawa. Wczoraj w TVP Info pokazano, że KPRM Morawieckiego nadal regularnie zamieszcza swoje reklamy i komunikaty w Gazecie Wyborczej, Polityce, czy Newsweeku. Jedna taka reklama to około 100 tyś. zł. Co jest? Wspieramy wrogów legalnej władzy? Trochę tego nie rozumiem. Podobnie robi Orlen, KGHM, czy grupy energetyczne. Dla mnie jest jasne, że trzeba też przetrzepać urzędy centralne, bo są tam starzy pracownicy, nawet od czasów komuny, którzy uprawiają cichą dywersję.

 

Wracając do NP - jestem autentycznie zadowolony, że zdecydowanie określiłeś linię i sympatię portalu. Rozumiem, że trzymanie paru trolli i hejterów jest ożywcze dla każdej witryny. Lecz tylko jeżeli jest to wyłącznie musztarda do kiełbasy. Gdy jednak grupa się rozrasta i zaczyna nadawać ton tytułowi, to jest niedobrze. Grupa 447 usiłowała zdominować nasz portal. Dlaczego? Z czystej głupoty. Nawet Duda przedwczoraj stanowczo wyjaśnił, że gdyby Polska w sprawie 447 zajęła oficjalne stanowisko, czy nawet mimochodem ustosunkowała się do tej bzdury, to mielibyśmy wielki problem. Temat wszedłby do polityki międzynarodowej i by było dużo niepotrzebnego hałasu. Tu zdecydowanie lepiej jest nie reagować. Lecz niezbyt mądrzy Konfederaci dali się podpuścić antypolskim cwaniakom i głupcom z Korwinem, Michalkiewiczem i Braunem na czele i wrzeszczeli za tym, by wpuścić Polskę w niepotrzebny i bardzo szkodliwy międzynarodowy konflikt.

 

Co do wyborów - w USA Andrzej Duda zdecydowanie wygrał w Chicago i Nowym Jorku. To już historyczne skupiska przyzwoitych Polaków. Chwała im za to. Natomiast Trzaskowski wygrał w Waszyngtonie i Los Angeles, oraz na prowincji. Gdy się temu przyjrzeć, to tereny pod kuratelą żydowskich lobby. Może nasi "korespondenci" z USA - Agnieszka z LA i dzielny wojownik z amerykańskiej prowincji powiedzą nam, co o tym sądzą. Bo widać, że Polonia Amerykańska to nie monolit i nie wszyscy tam Polsce dobrze życzą.

 

 

Więc Gawrionie - przyłączam się - zabierzmy się wszyscy do roboty, by w mediach pozbyć się antypolskich funkcjonariuszy i szubrawców, mających wpływ na to, że spora część z 9 milionów Polaków, którzy zagłosowali na nieudacznika Trzaskowskiego, jest zakręcona i otumaniona działaniami wrogów naszego kraju.

Na ich niebieskie osiem gwiazdek odpowiedzmy burzą biało-czerwonych meteorytów.

Serdeczności

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638644

   Witam! Zdecydowanie, media i dodałbym szkolnictwo równolegle repolonizować. Co do wyborów, to zaskakuje mnie fakt, bo gdy spływały w końcowym etapie głosy Polonii, to dziwnym trafem poparcie A.Dudy się kurczyło. Czyżby PKW dążyło do minimalizacji strat Trzaski? Coś tu było, nie hallo. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1638648

Moze to byla Polonia z Niemiec? W I turze tylko 20%  bylo za A: Duda.

Jednak chyba  byl to Londyn i okolice.

A propos, prosze nie sugerujcie sie wojewodztwem warminsko-mazurskim, ze bylo za Trzaskowskim. Nie jest stracone !!!

W naszej malej wioseczce bylo troche ponad 100 swojakow, natomiast okolo 400 przyjezdnych, najczesciej Warszawiakow.

Dlatego wyszlo, jak wyszlo na mapie Polski.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1638770

Ps. Omalże zapomniałem o najpilniejszym. Natychmiast trzeba rozwiązać problem z Senatem. Polska nie może pozwolić, by podejrzany o poważne przestępstwa osobnik był marszałkiem Senatu i pseudo-legalnie uprawiał anty-polską dywersję.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638651

  Tak Janusz, to paląca pośpiechem sprawa. Tych dwóch przestępców, czas najwyższy wyplenić. Gawła i Kopertę.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1638658

Dobrze powiedziane: Z mediami jest ciągle dziwna sprawa. Wczoraj w TVP Info pokazano, że KPRM Morawieckiego nadal regularnie zamieszcza swoje reklamy i komunikaty w Gazecie Wyborczej, Polityce, czy Newsweeku. Jedna taka reklama to około 100 tyś. zł. Co jest? Wspieramy wrogów legalnej władzy? Trochę tego nie rozumiem. Podobnie robi Orlen, KGHM, czy grupy energetyczne. Dla mnie jest jasne, że trzeba też przetrzepać urzędy centralne, bo są tam starzy pracownicy, nawet od czasów komuny, którzy uprawiają cichą dywersję.

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/gawrion/kochani-ocalilismy-polske-co-teraz-repolonizacja-mediow#comment-1638699

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Dodam od siebie: Na Opolszczyźnie dziwi mnie zerowe poparcie od Ziobro i Patryka Jakiego. Pewnie są wściekli za veto - to takie małostkowe. A kolega Jakiego, nie przybył na spotkanie z Andrzejem Dudą, którego wcześniej publicznie, jako prezydent miasta, obraził. 

Proszę przeczytać: Zdrada (szantaż) Jolanty Turczynowicz-Kieryłło. O czym rozmawia się w domu Gowina i MorawieckiegoStowarzyszenie RKW, które przedrukowało tekst z Niepoprawnych:

https://niepoprawni.pl/blog/romuald-kalwa/zdrada-szantaz-jolanty-turczynowicz-kieryllo-o-czym-rozmawia-sie-w-domu-gowina-i 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1638700

Cieszę się że się zgadzamy. Oczywiście strategia dotycząca mediów musi być mądra, ale też czas nagli - to musi być przeprowadzone bardzo szybko i sprawnie. Zgoda z sądami i ze szkolnictwem - można działać równolegle. Ja to wogóle podchodziłbym wielokrotnie bardziej radykalnie niż PiS. Kaczyński za bardzo wierzy w demokrację i ma za dobre serce. Linia portalu - pisałem już wcześniej, że nadarzyła się świetna okazja aby oddzielić ziarno od plew. Włądza na portalu pozostaje zdecydowanie w rękach rozsądnych patriotów, którzy rozumieją rację stanu (i Polską i Portalu). W sprawie 447 jest dokładnie tak jak piszesz - niektórzy nie rozumieją, że są właśnie prowokowanie (w tym możliwe że przez samych Żydów), aby temat wypłynął. PiS bardzo rozsądnie tego nie rozdmuchuje. To jest dość oczywisty wniosek w tej rozgrywce - ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego niektórzy tego nie rozumieją!

A może jakiś list otwarty naszej społeczności do Kaczyńskiego, Dudy, PiS w sprawie repolonizacji mediów i innych radykalnych działań, których oczekujemy? Co wy na to? W końcu nasz wspólny głos liczy się w necie?
 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1638786

Witaj

 

To prawda, że PiS i głównie żoliborski inteligent z silną kindersztubą, prezes Kaczyński, są za miękcy i ulegli. Tu nie ma zmiłuj - muszą być asertywni i stanowczy, bo inaczej tracą szacunek. Wielokrotnie się o to dopominałem. W zamian za to odstawiono na bok takich świetnych jastrzębi, jak Waszczykowski, czy Tarczyński.

Przyznam, że ja tego nie rozumiem do końca.

Świetny pomysł z tym listem otwartym. Chętnie napiszę, jeśli chciałbyś, tylko ktoś by musiał zorganizować taką akcję, jak Lasy.

Pozdrowienia

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638807

Wystarczy aby przyjąć identyczne rozwiązania jak w Niemczech. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638662

Krzysiek,

nie wystarczy. Kiedy zrozumiecie, że Niemcy to Niemcy, a Polska to Polska. Wg staropolskiej zasady - Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie.

[ smród, czyli RP, to po niemeicky der Gestank].

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638668

To w jaki sposób koalicja rządząca to przeprowadzi? A może znowu "nie da się", a pytających najlepiej będzie wykluczyć z debaty w patriotycznych mediach?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638675

Jak najbardziej, tyle ze koncesje dostaje sie na okreslony czas. Gdybysmy zaczeli umowy  wypowiadac wczesniej, przyniosloby to za soba z pewnoscia wysokie  finansowe kary

pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1638773

słowo w słowo. I mowa o rozwiązaniach niemieckich powinna znaleźć się w uzasadnieniu do projektu takiej ustawy. Ba! Można projekt poprzedzić konsultacjami z Niemcami w sprawie chęci zastosowania ich rozwiązań :D To można bardzo sprytnie zrobić - jest potencjał!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1638787

JAKIE ICH MŁODZIEŻY CHOWANIE,

Powiedział Kanclerz Koronny Jan Zamojski

:

https://trybun.org.pl/2016/03/17/takie-beda-rzeczypospolite-jakie-ich-mlodziezy-chowanie/

Wygraliśmy Bitwę ale wojna nie jest skończona!

Jak przeciwnik silny jest mówią te cyferki, te procenty. I to co się wyrabia w Naszej Polsce, to nie jest walka Polaków z Polakami. To widać,  Powiedział o tym Wielki Polski Patriota Pan Jan Pietrzak.

To jest walka z polactwem, z abcymi agenturami, które obsiadły jak szarańcza Nasz Kraj, Naszą Ojczyznę Polskę, i żrą, i niszczą, i opluwają z ogromną nienawiścią.

Dla tego diabelskiego POmiotu Polskość to nienormalność!!! o czym raczył poinformować kiedyś wstrętny osobnik, sługus makreli zza Odry, i cara zza Buga. agent niemieckiej STASI TW "Oskar" zwany matołem.

Ilu takich matołów na dziś jest POkazały wczorajsze wybory.

TAK - odebranie zawłaszczonych mediów TO rzecz NAJWAŻNIEJSZA!

i TO Naszej młodzieży chowanie......

TEN przekaz podprogowy sączący się z zawłaszczonych przez obce, złe siły przekaziorów to jest samo zło!

I ono, to zło, nie może być dłużej w NASZEJ Polsce tolerowane.

WON!

z Polski germańska swołocz! - jakieś axle springery!

W głowie się nie mieści ile tego badziewia jest.

RAUS!!!

 

MUSIMY PRZYWRÓCIĆ W NASZYM DOMU NORMALNOŚĆ!

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1638687

UPC przed wyborami odblokował TVN24 dla abonentów nie mających tej stacji w pakiecie?
Po wyborach wrócili do zablokowania.
Jak to nazwać?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638799

Uprzejmie prosze o zlikwidowanie mojego konta na Niepoprawnych i usuniecie wszystkich moich wpisow z tego blogu.
Pozdrawiam.
Leszek1

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1639148