Debilna opozycja, przykładów kilka.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Opozycja  chwyta się wszystkich sposobów aby zohydzić  i przedstawić w jak najgorszym świetle PiS . Do opozycji należą również sędziowie a raczej część sędziów, których apolityczność jest teoretyczna jak to zrobił np. sędzia Tuleya, Czołowy członek kasty,  występując w TV Al Jazeera w "demokratycznym" kraju Katar, gdzie nie ma parlamentu ani żadnych partii , mówi o dyktaturze w Polsce, występując w todze z orzełkiem na piersi. Z kolei inny sędzia Ochocki z SO w Poznaniu w niewybredny sposób atakuje PAD, tak całkiem przypadkiem jest on synem TW.

Poseł Nitras zwany Kreska, chyba domyślacie się dlaczego taka ksywka , o PAD powiedział ‘Brunatny Andrzej” czyli wg. Kreski PAD jest faszystą. Retrospekcje z ostatnich 2-3 dni w sprawie wypowiedzi debilnej opozycji, poseł Nitras zwany "kreską" o PAD, "Brunatny Andrzej", pani Żukowska rzeczniczka SLD o zmarłym sędzi TK, mówi o "klątwie dublera":, Frasyniuk, któremu z nieba spadło 50 TIR-ów, o śp. Kornelu Morawieckim, że uciekł z Polski.

Frasyniuk i Wałęsa nie mogą znieść, że Kornel Morawiecki do końca nie zdradził ani idei "S", ani ludzi, którzy za nią stali.

Przytoczone powyżej przykłady, są tylko z ostatniego tygodnia, a takich przykładów są dziesiątki.

Żadna opozycja nie występuje przeciwko swojemu krajowi z jednym wyjątkiem, polskiej opozycji. Mimo tego, że we Francji ludzie są bici przez policje łącznie z prawnikami, nikt z partii pani Le Pen nie występuje na forum PE przeciwko swojemu krajowi.

To samo w Hiszpanii, gdzie w Katalonii policja pałowała niemiłosiernie demonstrantów, a politycy katalońscy siedzą w więzieniu, nikt z europosłów prawicowych z PP czy VOX nie donoszą na swój kraj.

Widać jak w wielu polskich posłach i w kraju i PE siedzi gen Targowicy.

 

https://wpolityce.pl/polityka/483065-frasyniuk-nie-moze-zniesc-ze-k-morawiecki-nie-zdradzil-s

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:9)

Komentarze

ze to nie sa Polacy. Dlatego slusznie zauwazyl pan Antoni:

– Proszę bardzo, jeśli chcą się zapisać do pana Władimira Putina, do pani Angeli Merkel, każdy ma prawo zmienić narodowość, przynależność państwową, nic mi do tego. Ale niech nie udają, że są Polakami. Bo obywatel Polski, który atakuje własną ojczyznę, rezygnuje z polskiego obywatelstwa i ze wszystkich przywilejów i obowiązków, które są z tym związane – dodał Antoni Macierewicz.

A ja dodam, omijany bardzo szerokim lukiem, a dosyc istotny, Artykul Kodeksu Karnego.

Art. 129. Zdrada dyplomatyczna

Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

I teskniac sobie zadaje pytanie, czy to jest przyjazn, czy to jest kochanie, i dlaczego dotad - nikt nie siedzi?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1615802