Czy Schetyna pojechał do Merkel czy został wezwany?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wygląda na to, że prawdziwym /ą przewodniczącym/ą  PO nie jest Schetyna, nie Tusk, a Angela Merkel.

Po raz kolejny proniemieckie pieski z PO muszą udać się na konsultacje do swoich protektorów. Widać, że wizyta w ambasadzie niemieckiej nic nie dała , to przewodniczący partii proniemieckiej musiał udać się do Berlina po wytyczne.

Moim zdaniem z punktu widzenia politologicznego udanie się Schetyny do Berlina jest dla niego i jego partii strzałem w kolano przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że donoszenie na Polskę do PE a właściwie do Niemiec, bo oni są siłą wiodącą w UE ma przeciw skuteczny wpływ na Polaków i ich preferencje wyborcze.

Właściwie to polityk , który traci swoje wpływy nie tylko w kraju ale i w swojej partii  i spotkanie z drugim, którego status jest podobny,  nie jest dla żadnego z nich dobry.

PO a kiedyś KLD tak właściwie są wasalami Niemców, co rozpoczęło się na początku lat 90-tych, kiedy 

to jak ujawnił kiedyś prominentny polityk KLD  Piskorski, Niemcy zasilali markami tą partię. Tak pozostało. Rząd PO i PSL wszystko robił pod Niemców, sprzedając im „srebra rodowe” za śmieszne pieniądze, dbając o zaplecze medialne, sprzedając 80% koncernom niemieckim 80% tytułów prasy lokalnej i ogólnopolskiej.

Premier rządu Tusk w nagrodę dostał od frau  Angeli stanowisko „ króla Europy”, może Schetyna też liczy na jakieś frukty od Merkel?

W ubiegłym wieku wszystko co złe wychodziło od Niemców. Dwie wojny światowe, które Niemcy z sojusznikami przegrali, zwłaszcza druga mimo , że przegrana, dzięki pomocy Amerykanów przyczyniła się do tego, że Niemcy stali się pierwszą potęgą gospodarczą w Europie.

W XXI wieku pozostając w tradycji tego co złe jest od Niemców, zaprosiła muzułmanów do siebie, zanim ktoś jej powiedział , że to jest błąd, już ich było 2 mln w Europie.

Dziesiątki zgwałconych kobiet, setki  pomordowanych przez islamskich terrorystów  w atakach  terrorystycznych nie tylko w Niemczech ale i całej Europie , to owoc polityki liberalnej .

I do takiej osoby , która ma na rękach krew niewinnych osób a przez której politykę setki kobiet zostało zgwałconych, jedzie Schetyna na dywanik.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

jednego z najbardziej istotnych graczy w rozgrywkach biznesowo-społeczno-politycznych w Europie.

Otóż pozwól sobie przypomnieć, że gdyby nie żydo-amerykańskie pieniądze, gdyby nie ich cwani i pazerni bankierzy, to nie byłoby rewolucji rosyjskiej, bo sam żyd Lenin i jego komunistyczni kolesie nie wystarczyliby, potrzeba było wielkiego i kosztownego zaplecza, które jak wskazują dokumenty historyczne było finansowane przez żydo-amerykanów, oczywiście nie byłoby też tragicznych konsekwencji tej rewolucji dla wielu narodów, w tym Polaków!

Poza tym nie byłoby też II wojny światowej, bo Hitler (jak pewnie pamiętasz Drogi Andy, to był austriacki żyd), a finansowali go także bankierzy żydo-amerykańscy, a bez ich pieniędzy nie miałaby przemysłu zbrojeniowego i żadnej broni, aby wywołać wojnę, zatem nie byłoby zniszczenia Polski przez niemieckich nazistów, kradzieży 500 tysięcy polskich dzieł sztuki, jak również kradzieży dzieci polskich, a następnie żydo-komunistycznej niewoli przez prawie 50 lat!

Ponadto bez żydo-komuny, bez zbrodniarzy żydowsko-rusko-stalinowskich nie byłoby zbrodni stalinowskich na polskich bohaterach, nie byłoby tyle cierpienia, biedy i prześladowania Polaków!

Zatem prawdziwe jest stwierdzenie, że na cierpienia Polski i Polaków w XX wieku, narazili nas - Niemcy, Ruscy,  Żydzi oraz  Amerykanie w mniejszym stopniu (pamiętamy także o zdradach teherańskiej - 43 r. i jałtańskiej - 45 r.) i oni powinni nam wypłacić wysokie odszkodowania!

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Serce słowianki nie zna łez ...

#1572732

Nie ze wszystkim się zgadzam, ale generalnie masz rację. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1572816

Gregor jak każdy najemnik co jakiś czas musi zawieźć meldunki do centrali i odebrać żołd dla swoich "totalnych"...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1572751

A duży ten żołd?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1572817