Kampania na grobie Blidy

Obrazek użytkownika kataryna
Kraj

Donald Tusk: On tak bardzo pragnie odzyskać władzę, że być może jest gotów pojechać na grób Barbary Blidy.

Kaczyński na grób Blidy się nie wybiera, a jedynym politykiem prowadzącym tam kampanię jest Komorowski, którego ekipa coraz energiczniej wywija trupem samobójczyni. Wczoraj dołączył sam premier, żeby się publice wdrukowało, że Kaczyński jest odpowiedzialny za śmierć Blidy. Ale jak przychodzi do konkretów, czyli pieniędzy, to ekipa Tuska odrzuca ugodę z mężem Blidy i zamierza mu udowodnić w sądzie, że niesłusznie obciąża odpowiedzialnością za śmierć żony Ziobrę i Święczkowskiego. 

Traf bowiem chciał, że w tym samym czasie kiedy nazwisko Blidy jest powtarzane do znudzenia w kampanii Komorowskiego, ABW - już pod słusznym kierownictwem Krzysztofa Bondaryka i nadzorowane przez Donalda Tuska - odrzuciło propozycję ugody w procesie jaki Henryk Blida wytoczył ABW za śmierć żony. Najwyraźniej Bondaryk i jego szef Tusk odrzucają zarzut, że to ABW było za tę śmierć odpowiedzialne, bo tylko tak można tłumaczyć opór przed finansowym zadośćuczynieniem mężowi "ofiary".

Dlaczego rząd Tuska nie chce zapłacić odszkodowania za śmierć Blidy, skoro odpowiedzialnością za nią tak jednoznacznie obciąża państwo? Śmierdzi hipokryzją, gdy w mediach oskarża się poprzedników o śmierć Blidy, a w sądzie walczy o uznanie, że byli w tej sprawie czyści.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Doskonale wiedziała, że jak nie ona, to ktoś inny pociągnie za spust, albo wypadek samochodowy? Niezbyt szczęśliwy wątek na kampanię, bo sprawa bez poklasku społeczeństwa. Pisać trzeba.

 

Podpisujemy petycję o ustanowienie niezależnych obserwatorów OBWE podczas II tury wyborów prezydenckich. ZAPRASZAMY !!! http://pis-sympatycy.pl Prosimy o inicjatywy, które pomogą zrealizować projekt. kontakt@pissympatycy.pl DZIEKUJEM !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#68335

Skoro Tusk gra trumną Blidy to warto przypomnieć mu, że jego rządy zaowocowały dość obszernym katalogiem funeralnym chociażby: dwóch świadków ws Olewnika, 20 ofiar pod Mierosławcem, 96 ofiar pod Smoleńskiem, śmierć dyrektora generalnego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Grzegorza Michniewicza, tajemniczą śmierć szyfranta chorążego Stefana Zielonki, 3 żołnierzy, którzy zginęli w ostatnich tygodniach w Afganistanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#68337

módl się za nami, Bronkowcami! Módl się za nami, dręczonymi przez CBA i NIK. Abyśmy mogli dalej korzystać bez przeszkód z naszego niezbywalnego prawa do szabrownictwa. Żebyśmy nadal byli bezkarni.

444Polska.bloog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#68344

w diecezjalnym Radiu eM w Katowicach chętnie by tak się modlili. Pamiętam, że taki był wydźwięk ich materiałów o Blidzie kilka lat temu. Jak to Blida była wspaniała, jak sąsiadom dzień dobry mówiła itp. bzdety. Ciekawe czy teraz też podejmują wątek mainstreamowych mediów - ostatnio nie słuchałem.

oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#68472

I to działanie ryżej sekty rozumiem najbardziej. Jeśli choćby na chwilę przerwą atak medialny, to naturalnym objawem będzie powstanie BILANSU w głowach Polaków.

Za rządów PISu - nieszczęśliwie zakończona próba samookaleczenia malwersantki.

Pod panowaniem peło - długa lista zaskakująco "przypadkowych" zgonów ludzi NIEWYGODNYCH sekcie. No i HURT pod Smoleńskiem.

A takiego bilansu BOJĄ SIĘ JAK OGNIA.

Mogłoby się okazać, że nie kaczyzm, a kaczoryzm - DONALDYZM.

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#68357

Z całym szacunkiem do nieżyjącej już B.Blidy, ale pani Blida nie była samobójczynią, była cwaną lisicą??? Wiedziała bowiem, że broń którą posiada, zaopatrzyła w pociski, które w jej przekonaniu(bo ktoś ją o tym musiał przekonać!)mogły jedynie obezwładnić przeciwnika nie zabijając. Więc jej próba wywołania skandalu w związku z przyjściem do niej ABW, że w zamieszaniu udało jej się zmylić funkcjonariuszy i użyć ową broń. Niestyety dla niej samej brak szczegółowej wiedzy o możliwoścach tego pocisku w złym i pechowym przyłożeniu bezpośrednio w miękkie części ciała, siła rażenia jest zabójcza!!! A to, że ktoś pozwala sobie grać śmiercią przestępcy, bo taką była w świetle obowiązującego prawa pani Blida tzn., że społeczeństwo zatraciło poczucie sprawiedliwości społecznej. Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#68364

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów
http://triarius.com/blog - mój nowy angielskojęzyczny blogasek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#68401

MYSLALEM ZE TA SPRAWA TO PRZESZLOSC I ZE NIKT NIE ODWAZY SIE GRAC SMIERCIA JEDNEJ OSOBY W TEJ KAMPANI...GDYBY P.KACZYNSKI PRZYJA PODOBNA TAKTYKE JAK TUSK TO ZE TAK BRZYDKO POWIEM MA ,,WIEKSZEGO ASA,, W REKU BO ZA RZADOW P.TUSKA ZGINELO DUZO WIECEJ OSOB OD SMOLENSKA ZACZYNAJAC NA MIEROSLAWCU KONCZAC....... I CO NA TO ODPOWIE DONEK??? NIC POP.....DOLI COS O WINIE JAROSLAWA ODWRUCI KOTA OGONEM WYJDZIE PALIKOT ALBO RACZEJ PALIGLUP NAKLAMIE...A TZW.,,NIEZALEZNE,,MEDIA MU PRZYKLASNA I PO SPRTAWIE.
ZYGAC SIE CHCE JAK SLUCHAM WYPOWIEDZI TEJ TAK ZWANEJ ELITY RZADZACEJ PLUJA JADEM,KLAMIACEJ,WYSZYDZAJACEJ I BEDACEJ NAD WYRAZ BEZCZELNA I CHAMSKA!!! DONEK JAK TO OBIECAL ROBI WSZYSTKO ZEBY BRONEK ZOSTAL PREZYDENTEM...CIEKAWE DO CZEGO JESZCZE SIE POSUNIE??? WOLE NIE MYSLEC..

POZDRAWIAM

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#68387

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#68409

 Mirosławiec 2008 ,- 20 osób poległo .Smoleńsk 2010 -96 osób poległo i zastanawia fakt 5 tys samobójstw rocznie w Polsce ?.. za rządów PO ? ,giną szyfranci NATO ,pracownicy rządu i administracji terenowej -urzędnik wyrzuca przez okno psa ,następnie córkę 3 letnia i sam skacze - koszmar 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#68428

... i to jak !!!! Boi się o wyniki wyborów, pewnie o mało Tusk-ćwok nie zemdlał jak zobaczył, że przewaga między Sz.Panem Kaczyńskim a głupolem Komorowskim jest minimalna. I teraz wszedł ostro do kampanii i pluje jadem na Kaczyńskiego nie mogąc zdzierżyć jego przemiany. Przemiana Pana Jarosława popsuła mu bowiem szyki i od wielu dni ciągle tylko słyszę o śmierci Blidy ( a wszak wiadomo kto ją sprzątnął i ten ćwok Tusk też to wie ) i tylko czekam kiedy ten idiota Tusk powie, że w pobliżu widziano kogoś z PiS-u, a może i samego Kaczyńskiego, no przecież ja już nie mogę patrzeć na niego i słuchać go. Dobrze Kataryno, że policzyłaś trupy za kadencji idioty-Tuska, tylko DLACZEGO nikt ze sztabu Kaczyńskiego tego nie powie głośno ??? Tusk mówi że Kaczyński niedługo przebierze się za Che Guevarę, no przecież być takim chamem i porównać go do jakiegoś komunisty, Tusk nie musi się przebierać za nikogo bo jest z natury chamem, zdrajcą, miłośnikiem KGB i Putina i mam nadzieję , że kiedyś będę mogła mu to osobiście powiedzieć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#68449

ma dzisiaj Hrabia Error pochowane w rekawach?
i sypnie nimi podczas debaty; jakos nie chce mi sie wierzyc ze nie splunie jadem-wszak tylko w ten sposob moze zablysnac na ekranie-bo merytoryki wlasnego autorstwa nie spodziewam sie...mam nadzieje ze Kaczynski nie omieszka cietej riposty...i ze takze na taki wypadek ma przygotowane odpowiednie pytania do szanownego konkurenta;
oby tylko szpile kommorrrusssa nie wyprowadzily JK z rownowagi-niewykluczone ze bedzie wbijal szpile i to w najczulsze miejsca
3mam kciuki za JK! niech pokaze czeresniakowi gdzie jego miejsce!

gaja

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gaja

#68459

nie uda się wygrać wyborów? verzehen GrossVater Bitte, robiek co moglek ale ludzia sie nie narbrali ! nawet na smierc Blidy sie powolywalem ! und alles schlaken traffen!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#68463

Gdy Antoni Macierewicz jasno i rzeczowo tłumaczył, iż to Tusk jest głównym odpowiedzialnym za katastrofę w Smoleńsku, uznano to za „mowę nienawiści”

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71643