1% dla podopiecznych księdza Zaleskiego

Obrazek użytkownika kataryna
Blog

Dzisiejsza Rzepa pisze o problemach finansowych prowadzonej przez księdza Isakowicza-Zaleskiego Fundacji im. Brata Alberta

, która przez decyzję urzędników PFRON-u prawdopodobnie nie będzie miała pieniędzy na kontynuowanie terapii dzieci niepełnosprawnych. Jeśli ktoś jeszcze nie zdecydował na co przekaże swój 1% podatku, może rozważy wsparcie fundacji prowadzonej przez księdza Isakowicza-Zaleskiego. Obawiam się, że politycznie niepoprawny ksiądz Zaleski może mieć duże kłopoty ze znalezieniem pomocy finansowej gdzie indziej, ani od państwa, ani od biznesu, ani od Kościoła jej raczej nie dostanie, media też mu  raczej nie pomogą, chyba tylko my mu zostaliśmy. Ci którzy szanują to co robi dla swoich podopiecznych, i którym w docenieniu tego nie przeszkadzają jego nieprawomyślne poglądy.

Jeśli jeszcze nie wpłaciliście swojego 1% i chcecie to zrobić, oto dane fundacji.

Fundacja im. Brata Alberta

KRS 0000028246

Więcej na stronie fundacji.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ciekawym bardzo, czy który z purpuratów walnie pięścią w stół...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

hak

#16671

Wszystko jasne. Ks. Isakowicz - Zaleski jest bojkotowany przez purpuratów. Jeśli jakieś środowisko zaprasza tego kapłana, to z góry wiadomo, że biskupa tam nie będzie. Warto pomyśleć o stałej akcji pomocy Księdzu, by dzieci nie były na łasce polityków.

Na tym przykładzie dopiero widać jak bardzo wszystko jest uzależnione od poprawności politycznej ;(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#16743

Ks. Isakowicz - Zaleski to jeden z nielicznych kapłanów, który nie boi się przeszłości, bo on jest faktycznym autorytetem. nie ma nic do ukrycia.

Czegoż boją się najwięksi przeciwnicy lustracji? Odkrycia prawdy!

Przykład prof. Iwanka czy TW Filozofa, pokazuje jacy są to zakłamani ludzie.

Nie można pozwolić, aby to dzieło upadło.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16761

To są ciężko doświadczone w swym kalectwie dzieci, warto zrobić dobry uczynek i regularnie jakąś kwotę przelewać na jego podopiecznych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

hak

#16814

PFRON się skompromitował. Nie można było bardziej boleśnie uderzyć w ks. Tadeusza. Zabronić mu wglądu do archiwów IPN, publikacji prawdy, dokumentów, atakowanie jako oszołoma - to wszystko potrafił znieść, bo uderzało w niego - tak samo uderzało kiedyś SB. Dlatego postanowiono uderzyć tam, gdzie zaboli, w dzieci, w dzieło, z którym ks. Tadeusz się identyfikuje. Postawiono go przed wyborem: albo koniec lustracji, albo koniec Twojego dzieła. Jak bardzo musi być niewygodny, skoro tak mocno uderzono?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16783

Niestety nawet chcąc przekazać 1% swojego dochodu w tym państwie nie mogę tego dokonać ponieważ prowadzę własną firmę, jestem na podatku 19% i nie mogę z mojego dochodu nigdzie odprowadzić 1%, nie mogę rozliczyć sie wspólnie z żoną, nie mogę nawet odliczyć wydatków na dzieci. Nic. Jedyne co mogę to płacić coraz większy ZUS za pracowników i przygotowywać się do wyjazdu z rodziną poza Europę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#16840

zawsze można te kilka złotych kopsnąć z własnych zasobów. Ja ze swojej renty jakąś skromną sumkę wyskrobię, oprócz tego 1%.
Kataryno - bardzo słuszny apel, trzeba Księdzu pomóc, a tym samym jego podopiecznym.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16880

Już to zrobiłem i robię od kilku lat.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#17265