Scenariusz "chłopców"...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Nie wiem, co zamierza obecna totalitarna władza PRL-bis. Nie wiem, czy chce nam zafundować drugi stan wojenny. Wydaje mi się natomiast, że wiem jaki jest ich przypuszczalny scenariusz, który i tak "chłopcy" starają się realizować... mimo śmieszności, kuriozalności i odniesionych porażek.

Środowiska "michnikowszczyzny" i  syjo-unio-globalistów zrobią wszystko, aby "okrągłostołowa zdrada" trwała i realizowała się przez następne dziesięciolecia. Będą też starały się, aby prawda o zamachu smoleńskim nigdy nie "ujrzała światła dziennego". Ich podstawowym celem jest zniszczenie w zarodku odradzającego się polskiego patriotyzmu.

I. Tło scenariusza

1. Ubiegłoroczny Marsz Niepodległości był wstrząsem dla ekipy "trzymającej władzę". Tylu ludzi się nie spodziewali i nie udała się niestety prowokacja mająca na celu wybuch zamieszek niemal w całej Warszawie.

2. Środowiska patriotyczne zyskują coraz większe poparcie społeczne a  w wolnym, internetowym przekazie jest coraz więcej prawdy i coraz więcej ludzi tą prawdę czyta i komentuje. Blogerzy i patriotyczne, prawicowe fora internetowe stają się "drugim" obiegiem informacji, niezależnym od władzy.

3. Kłamstwo smoleńskie jest coraz bardziej widoczne. Polscy specjaliści odkryli ślady materiałów wybuchowych  na wraku rządowego, wojskowego samolotu, który rozbił się pod Smoleńskiem. Ponadto kolejne ekshumacje potwierdzają zamianę ciał pomordowanych. Obok A. Walentynowicz zamieniono też ciało prezydenta R. Kaczorowskiego i ciała księży lecących do Smoleńska. J. Kaczyński zastanawia się nad ekshumacją M. Kaczyńskiej. W "Rzeczpospolitej" opublikowano artykuł o śladach trotylu i nitrogliceryny, które eksperci znaleźli we wraku tupolewa.

4. Stan finansów publicznych jest fatalny. Zbliżają się rozmowy o budżecie unijnym na kolejną perspektywę unijną lat 2014-2020, gdzie zapewne - ze względu na kryzys w UE - Polska nie uzyska zamierzonych wstępnie środków pomocowych. Wskaźniki gospodarcze i sytuacja wewnętrzna też potwierdzają zbliżanie się recesji i wzrost bezrobocia. Polacy są coraz bardziej zmęczeni i dostrzegają słabość rządów PO-PSL.

II. Scenariusz

1. B. Komorowski - pomimo niewystarczających przesłanek- ma dalej starać się o ustawowe ograniczenie wolności zgromadzeń. Jednocześnie ma przejąć inicjatywę i zorganizować swój marsz niepodległości wytrącając opozycji i inicjatorom Marszu Niepodległości oręż krytyki wobec niego o brak poszanowania tej rocznicy. My zaś postaramy się o to, żeby skłonić PiS do wzięcia udziału w organizowanycm przez środowiska patriotyczne marszu,

2. Kolejnym działaniem, jakie podejmiemy będzie przygotowanie prowokacji policyjnej w dniu 11 listopada 2012. W tym celu skorzystamy z rozwiązań, zaprzyjaźnionych z nami służ sowieckich. Postaramy się sprowokować tłum poprzez wprowadzenie w jego szeregi naszych prowokatorów w kominiarkach. Oni zaczną atakować policję. W wyniku powstałych zamieszek użyjemy kobiet-policjantek do strzelania w tłum. Tak sprowokowani uczestnicy marszu zaatakują kobiety-policjantki i będziemy musieli użyć - w obronie kobiet, które zostały zaatakowane przez hordy chuliganów i kibiców - sił policyjnych z bronią ostrą. Zamieszki obejmą całą Warszawę. Poleje się krew a może i będą ofiary śmiertelne.

2. D. Tusk 11 listopada ma  wyjechać za granicę. Obojętnie gdzie. Ważne, żeby był daleko i jak zwykle z opóźnieniem zareagował - jako mąż stanu - na zamieszki i zapowiedział ustawowe zmiany prawa ograniczającego wolność obywateli. Ponadto ma wystąpić o delegalizację organizatorów marszu.

3. Na "fali oburzenia społecznego" ujawnimy przygotowanie do zamachu na najważniejsze osoby w państwie. Od roku przeprowadzamy grę operacyjna mająca wykreować polskiego zamachowca. Celem jest przestraszenie opinii publicznej i wywołanie u niej zachowań nienawistnych wobec polskich środowisk patriotycznych, w tym ONR, MW i PiS.

4. Ma nastąpić porozumienie środowisk nam najbliższych, czyli RPP i SLD. Winny one napiętnować zachowania polskich "antydemokratycznych, ksenofobicznych, nacjonalistycznych i antysemickich" środowisk patriotycznych.

5. W odpowiednim momencie PO ma złożyć wniosek o postawienie przed Trybunałem Stanu J. Kaczyńskiego i Z. Ziobry a następnie żądać kolejnej delegalizacji organizacji patriotycznych, w tym też PiS.

6. W dalszej kolejności należy prowadzić działania zmierzające do ocenzurowania internetu. W tym celu należy systematycznie "wyłapywać" poszczególnych internautów, którzy są przeciwni obecnej władzy i ich ośmieszać, dezawuować, atakować a w konsekwencji uniemożliwić im - poprzez blokowanie ich stron - działalność. Pierwszego można zaatakować niejakiego Nicponia. Przy braku odpowiedniej reakcji zastraszonych mediów i forumowiczów (tak jak w przypadku np. twórcy strony "Anykomor")  należy kontynuować takie działania wobec niezależnych i patriotycznych forów internetowych.

III. Skutek

1. Wszystkie te działania mają prowadzić do zachowania obecnego post - okrągłostołowego status quo i wyeliminowania w Polsce jakiejkolwiek opozycji politycznej.

2. Ostatecznym celem zaś jest wprowadzenie władzy prezydenckiej i miłościwie panowanie naszego "chłopca", czyli Bronka Komorowskiego!!!

Mam nadzieję, że ten hipotetyczny scenariusz jest tylko moja konfabulacją...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Brak głosów

Komentarze

Niestety nie zauważyłem oznak konfabulacji.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#309219

Niestety ja też raczej odbieram te wszystkie działania jako przeymyslane i przygotowane... Szkoda naszej Polski. Musimy to powstrzymać!

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#309231

"Środowiska "michnikowszczyzny" i syjo-unio-globalistów zrobią wszystko, aby "okrągłostołowa zdrada" trwała i realizowała się przez następne dziesięciolecia".

U Rosjan na mapach już nie ma Polski, a Niemiec mówi, że ich sąsiadem jest Rosja. 10 lat...
Jest jeszcze plan globalistów, którzy przewidzieli przejęcie rządu w 2015 roku.
Ja nie widzę szans przejęcia władzy w wyborach. Mam jedynie nadzieję, że w styczniu Jarosław Kaczyński dobrze rozegra Wotum Nieufności. Tylko tutaj jest szansa.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#309220

Też mam taka nadzieję, choć PiS jest jakiś inercyjny...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#309233

Kiedyś przed wyborami rozmawiałam z PiSówką na wysokim stanowisku. Moja znajoma z Parafii. Coś mi się nie podobało i napadłam Ją.
A Ona mi spokojnie powiedziała, że Jarek ma plan oparty na ciszy. Cichutko ma robić swoje ten PiS.
Myślę, że nie wszystko ujawnia ze zrozumiałych względów.
Może dlatego nie opuściła mnie Nadzieja.
Pozdrawiam, róbmy swoje.
Ja jeszcze pokładam Nadzieję w Bogu i Matce Przenajświętszej.
***************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#309235

Może i tak jest. Choć wydaje mi się, ze milczenie dziś przestaje być efektywną strategią. Ale pożyjemy, zobaczymy...

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#309246

 opowiadał, że w 1939r też były takie rozmowy: "Spokojnie, alianci mają swój plan, ale po cichu, bez paniki, jeszcze tydzień, dwa, a rozpoczną działania, przecież wojnę już wypowiedzieli, teraz szykują błyskawiczną ofensywę." Jak to się skończyło, wiemy wszyscy, nawet moje dzieci, bo dalej żyjemy w tej samej okupacji, tyle, że Niemcy oddali pole siłowej okupacji bezpiece Rosji, za to mają gospodarczo kolosalny wpływ na POlskę. Tu nie ma szans na ciszę - ta kojarzy się mi ze śmiercią. Albo - albo, nie ma innej drogi. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#309259

Dzisiejsze czasy mocno przypominają końcówkę stanu wojennego.

Korupcja, upokorzenie biurokratyczne, zapaść gospodarcza, strach, itd

Ponownie nastąpi "wrogie przejęcie" na fali niezadowolenia społecznego i kolejne pokolenie kryptokomunistów będzie uprawiać swoje czary-mary.

Na razie nie mam innego pomysłu poza budową i propagowaniem "ruchu odwróconych".

Świadomy bojkot wszystkiego co powiązane z komuną.Należy w sposób ciągły ujawniać prawdziwe intencje i powiązania.
Nie możemy zachłystywać się możliwością pisania co się chce w internecie; to nas odciąga od realnych działań.

Mieliśmy w tym roku dwie manifestacje po 100 tyś ludzi i efektów na razie nie widać.
Komorowski z Tuskiem też zgromadzili na swoim marszu 500 osób.Szalona dysproporcja.

Vote up!
0
Vote down!
0
#309239

Te setki tysięcy ludzi są naszą nadzieją i winniśmy to wykorzystać. Może jakiś ruch społeczny byłby antidotum na obecna władzę. Trzeba czekać, ale nikt tego za nas nie zrobi...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#309248