Okrągły Stół - zdradą wobec Polski!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Dzisiaj - w rocznicę rozpoczęcia rozmów włodarzy PRL i koncesjonowanej, "różowej" opozycji - niemal we wszystkich mediach słychać tylko jednoznacznie przychylną ocenę obrad Okrągłego Stołu. Wygląda to niemal tak jakby odgórnie wydano jakąś odpowiednią instrukcję i nakaz mówienia o tym wydarzeniu tylko pozytywnie...

 

Dla mnie osobiście Okrągły Stół był zdradą narodową wobec Polski i ukształtował dominację komunistów oraz quasi komunistów w całej III RP. Uniemożliwił też osądzenie komunistów, czyli przeprowadzenia pełnej lustracji i dekomunizacji. Umożliwił natomiast zawłaszczenie polskiej własności przez nomenklaturę komunistyczną i zezwolił de facto na rządzenie Polską w dalszym ciągu przez specsłużby, w tym WSI, która nigdy do czasów rządu J. Kaczyńskiego nie była zweryfikowana. Okrągły Stół był też okresem ostatnich zbrodni na księżach: Suchowolcu, Niedzielaku  i Zychu zamordowanych prawdopodobnie również przez komunistyczne specsłużby. 

 

Czym był Okrągły Stół można zobaczyć m.in. na poniższych filmach.

 

Przy Okrągłym Stole i w Magdalence dokonano podziału przyszłych łupów i ustalono warunki utrzymania się przy władzy zbrodniczych komunistów i ich pseudodemokratycznych, różowych agentów lub quasi agentów.

Okrągły Stół doprowadził do wyborów 4 czerwca 1989 roku. Były to wybory parlamentarne w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, czyli PRL.  Wybory przeprowadzone konstytucyjnie w państwie ustanowionym przez Sowietów a nie w Wolnej Polsce. Wybory nie mające nic wspólnego z demokracją ani wolnością bowiem komuniści mieli zagwarantowane a'priori aż 65% miejsc w sejmie. Wybory antydemokratyczne, które stworzyły na następne już 25 lata przepoczwarzoną z PRL tzw. III RP i były wynikiem właśnie okrągłostołowej zdrady narodowej. Przy Okrągłym Stole dokonano haniebnych ustaleń, których konsekwencją były m.in.:  "gruba kreska" oraz powołanie na stanowisko Prezydenta Wolskiego vel. Jaruzelskiego. Ten funkcjonariusz obcych i wrogich Polsce służb wprowadził nielegalnie Stan Wojenny, który miał na celu m.in. oczyszczenie Solidarności z elementów antykomunistycznych, pozostawienie w jej strukturach jedynie "usadowionych wcześniej własnych  ludzi" i tych, którzy będą wobec tej władzy konstruktywną, różową opozycją oraz utrzymanie dotychczasowej władzy połączone ze zniewoleniem społeczeństwa i  zmuszeniem do emigracji ponad miliona już "rozpoznanych i aktywnych w związku" autentycznych polskich, antykomunistycznych patriotów?

 

Wiem, że w swojej opinii jestem dość radykalny, ale mam do tego prawo i sądzę, że jest wielu Polaków, którzy zgadzają się z moim zdaniem na temat tego haniebnego wydarzenia w najnowszych dziejach naszej Ojczyzny...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Okragly zydoski stol , zdrajcy przechrzty masoni I judasze swojego howu zmontowali zdrade okraglostolowa.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#402059

Tylko około 20-25% uczestników OS było etnicznymi Polakami, reszta to nam etnicznie i kulturowo obcy wrogowie Polski.

Pzdr

krzysztofjaw

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#402062

w sprawie glosowania w sejmie na rocznica targowicy -okraglostolowej. A ja glupi myslalem ze to patrioci, tfu mialem nadzieje bo czasami tak to wygladalo. A tak naprawde nigdy im nie ufalem do konca. Zawsze pozostawala ta niepewnosc ze znowu dadza dupy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#402068

Niestety... ja od zawsze mam ograniczone zaufanie do PiS, ale cóż robić? W Polsce nie ma dziś bardziej liczącej się siły mogącej zagrozić rządom PO, SLD, TR, PSL. Mam nadzieję, że kiedyś taki ruch narodowy powstanie jako naprawdę silne ugrupowanie. Na razie są zalążki i wielu młodych ludzi. To cieszy...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#402094

Wyłącznie w przypadku, gdy mówienie prawdy jest radykalne. :)

Bardzo dobra, całościowa analiza wydarzeń związanych z Okrągłym Stołem w wykonaniu Krzysztofa Wyszkowskiego - dziękuję za link. Jak widać, jest to hańba nie tylko dla narodu polskiego, ale wydarzenie rozgrzeszające komunizm w skali światowej. Niestety.
Spotkałam się w sieci z opiniami zaciekle broniącymi tej tezy, że komunizmu nie można porównywać do faszyzmu, bo faszyzm był nieporównywalnie większym złem. Co oczywiście jest bardzo na rękę zatrudnionym w przedsiębiorstwie Holokaustu.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#402090

Faktycznie... OS rozgrzeszył komunizm na całym świecie. Stąd do dzisiaj bardzo rzadko mówi się o równorzędnych totalitaryzmach: nazistowskim i komunistycznym... Niezbitą prawdą jest natomiast fakt, iż to komunizm pochłonął kilkakrotnie więcej ofiar niż nazizm...

Pozdrawiam
krzysztofjaw

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#402093

W momencie gdy pis bedzie glosowal za uchwala o Okraglym Stole, traci moj glos w wyborach. Zawiodlem sie na tej partii.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#402091

od przegranych wyborow na rzecz PO. To bylo z gory ukartowane, PiS nie byl i nie jest zainteresowany rzadzeniem Polska. Przed tamtymi wyborami ponad siedem lat temu oni robili wszystko zeby je przegrac,to bylo widac golym okiem jak oddaja pole Tuskowi i jego watasze. Teraz kiedy slyszalem jak wypowiada sie Mariusz Blaszczak -Bezjajetz, (czlowiek mdly jak flaki), na temat dobrodziejstw jakie mamy dzieki okraglemu stolowi to mozna miec odruchy wymiotne. Nie zmienie zdania na temat PiS bo to jest pseudo opozycja. To "partyja" ktorej zadaniem jest odciaganie narodu od prawdy, kierowanie uwagi narodu w inna strone, "prowadzenie symulowanej walki z PO", dla zmylki, szkoda bo oglupiany z kazdej strony narod w PiS uwierzyl. A nam Polakom jest potrzebny autentyczny patriota,Polak kochajacy ojczyzne i narod.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#402140

Okrągły stół "zrobił" Polaków na okrągło. Tego faktu nie ma potrzeby udowadniać. Bronią go tylko jego beneficjenci. Wyselekcjonowana opozycja i sami organizatorzy.
Ale ja nie o tym.
Pragnę przypomnieć, że POLITYKA panowie to nie rozmowy u cioci na imieninach. Piszecie dużo o tym jak to PiS was zawiodło. Wasza sprawa. Ja wiem jedno. Gdyby generał Sikorski obraził się na Stalina - a miał za co - to nie wyprowadziłby armii skazańców z Rosji. Polityka jest grą dla mało wrażliwych facetów. Niektórzy nazywają ją używając "brzydkich wyrazów". I mają rację. Im bliżej wyborów i gorsze przewidywania dla licencjonowanej partii rządzącej, tym więcej paprykarzy. Ta droga prowadzi na manowce.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#402139

aby droga polegająca na niegłosowaniu na PiS prowadziła na manowce. Głosowanie na PiS i tak nie zmieni obecnego układu sił bo gdyby nawet na PiS głosowało 40% elektoratu, to partia ta i tak nie utworzy rządu. Jest zbyt wielka koalicja antypisowska, która razem się połączy aby dalej spijać swoje pookrągłostołowe beneficja. Sądzę, że gdyby PiS wyraźnie się opowiedział przeciw proponowanej uchwale sejmowej, zyskałby na tym elektoracie, który nie chodzi na wybory.
Myślę więc, że w końcu należy dać do zrozumienia PiSowi, że najwyższy czas aby stał się partią wyrazistą ideowo i naprawdę broniącą interesu Polaków. Widocznie jednak PiS nie chce się odciąć z jakichś powodów od stołu bez kantów a najwyższy czas to zrobić.
Skoro w tylu kolejnych wyborach PiS przegrywa, to co należy sądzić? Że nie zawiodło?
Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#402159

Zakładamy, że PiS dostaje te 40% głosów, PO- 22% a SLD 12%. Reszta nie przekracza progu wyborczego. Jak to wygląda teraz?
____________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#402182

"...Głosowanie na PiS i tak nie zmieni obecnego układu sił bo gdyby nawet na PiS głosowało 40% elektoratu, to partia ta i tak nie utworzy rządu..."
---------------------------------------------------
Czyli, że co? Głosujemy na PO - rym przypadkowy.
Defetyzm w czystej postaci. Zmieniać istniejący układ sił postanowiły takie kanapy jak SP, TR(palikociarnia wraz z Europa+), czy Gowin - nazwy partii nie pamiętam, zaś popierający program PiS powinni zrezygnować? Uważam, że PiS sprytnie się przyczaił ze swoimi deklaracjami. Widzę i słyszę co się wyprawia ze SŁUSZNYMI MOIM ZDANIEM głosami posłów SP krytykującymi OS. Teraz jest czas by nie dawać pretekstu do medialnej awantury. A przecież to dopiero przygrywka przed kampanią wyborczą. Jeszcze wiele razy PiS będzie "testowane". Wchodzić w awanturę to byłoby jakieś rozwiązanie? Walterowcy tylko czekają na taką okazję.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#402183

Moim skromnym zdaniem "okrągły stół" został medialnie stworzony dla oszukania Narodu przy udziale telewizji, co zresztą kontynuowane jest do dzisiaj tym skuteczniej, że właściciele łże mediów mogą już bez żadnych podchodów i skrupułów głosić "swoją prawdę."
Po zapoznaniu się z dostępnymi wszystkim w internecie dokumentami w tym z filmem o negocjacjach w Zawracie (film St. Michalkiewicza "Z bolszewicką szczerością...") jakie odbyły się w dniu 15.08.1988 roku pomiędzy Kiszczakiem i Cioskiem z jednej strony a L. Wałęsą i prof. A. Stelmachowskim z drugiej strony, jasnym jak słońce jest fakt, że do ustaleń powielanych przy "okrągłym stole" doszło znacznie wcześniej i że ówczesny "lider Solidarności" dogadał się z towarzyszami a nam zwyczajnie wciskano kit, że dogadali się dopiero przy obradach "okrągłego stołu".
niezależny Poznań

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#402158