Opozycjo! - opatentujcie swoje projekty ustaw i uchwał!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam

Takie oto cuda cuduje Cudak, a ściślej... bawi się w kopiowanie cudzych pomysłów przedstawiając jako swoje...

A to Małostkowy Plagiatorek... niczym Koziołek-Matołek (ulubieniec Pana Bartoszewskiego) szukający swego Pacanowa (vide: pomysłu na cuda)... z tym, że Koziołek był przesympatyczny...

"Premier Donald Tusk poinformował, że zostało przygotowane rozporządzenie, dzięki któremu osoby wysyłające dobroczynne SMS-y nie będą musiały płacić od nich VAT-u. Szef rządu spotkał się dziś z około 30 przedstawicielami organizacji charytatywnych, które apelowały do niego o zniesienie opodatkowania VAT-em charytatywnych SMS-ów. (...) Lewica natychmiast po wystąpieniu premiera przypomniała, że projekt rozwiązujący identyczny problem od dwóch lat leży w sejmowej zamrażarce. Takich przypadków - jak sprawdził nasz reporter Mariusz Piekarski - jest więcej. Tylko SLD wylicza 38 zamrożonych projektów. PiS dodaje, że ze 150 złożonych pod obrady trafiło kilkanaście. Dlatego PiS już ogłasza bojkot: więcej projektów nie ma zamiaru zgłaszać. SLD zarzuca z kolei marszałkowi Sejmu Bronisławowi Komorowskiemu, że blokuje projekty opozycji niewygodne w kampanii wyborczej dla siebie i dla Platformy. Zamrażarka u marszałka to jedno. Później są chłodziarki u przewodniczących komisji sejmowych i później są jeszcze spiżarki w podkomisjach, gdzie projekt nieraz jest dołowany, żeby nie ujrzał światła dziennego - mówi naszemu reporterowi Marek Wikiński z SLD".

Źródło

W trosce o zachowanie resztek praworządności w Polsce proponuję opozycji zwrócenie się do istoty i treści prawa o nienaruszalności własności prywatnej. Ta sfera bowiem, w której króluje pieniądz i własność jest najbardziej zrozumiała dla PO... o czym świadczy pełnienie przez nią roli gońców na usługach Onych posiadających właśnie tę własność i pieniądze.

W czym rzecz? Ano Kochana Opozycjo: PiS-e i SLD!

OPATENTUJCIE swoje projekty ustaw i uchwał! Patenty to rewelacyjna forma własności, dzięki którym pozbędziecie się wstrętnych PLAGIATORÓW: zanim sięgną po opatentowane pomysły "zastanowią się dwa razy"... bo ewentualne kary i odszkodowania uszczupliłyby przez nich tak kochane ZASOBY PIENIĘŻNE.

A ponadto w przyszłości będziecie mogli udzielać licencji!

Pozdrawiam

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

stwierdził, że poszedł do zamrażarki i znalazł tam jedną kartkę, na której był napis: Zaczyna się kampania wyborcza. Po prostu bezczelny cham, ale dziennikarska swołocz na to nie zareagowała.

A nic dziwnego, że platformersi kradną cudze pomysły. Bo jak mówi przysłowie: Przeoralibyśmy Polskę ustawami, ale nie mamy szuflad.

oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#48017