Ile jest wart Neon24 ?

Obrazek użytkownika Mind Service
Ogłoszenie

Jarek Ruszkiewicz czyli Prezes Fundacji Neonu24 pochwalił się właśnie, że jego portal osiągnął 1 000 000 wejść miesięcznie.

 

]]>]]>


Tak, tak, to ten sam "Prezes Fundacji", który kilka godzin wcześniej był tak wściekły, że chciał mnie wysłać na cmentarz - Srebrzysko - to taki duży cmentarz w Gdańsku. Wcześniej wysyłał do mnie swoich zadaniowców aby mnie gnoili. Miałem niezłą przeprawę z nimi: 

.

]]>http://1do10.blogspot.com/2014/08/wypraszam-sobie.html]]>

.

Te zadaniowe trolle nie dość, że pomagają Oparze i Ruszkiewiczowi osiągać coraz to lepszy wynik w odsłonach to jeszcze robią desant na porządne portale, jak NP aby je zniszczyć lub zawłaszczyć i zrobić z nich też ruską tubę propagandową. 

Jednak ten wynik, którym się Ruszkiewicz chwali 1 000 000 odsłon miesięcznie jest wysoce nieprawdopodobny.


No i jak zauważyłem za konia pociągowego robi tam AdNowum linkując dziesiątki ruskich stron pod swoim wpisem, co mnoży ranking właśnie te kilkadziesiąt razy. A naiwni cieszą się, że mają taką oglądalność. No i ponoć na tego AdNowum pracuje cały sztab ludzi, opracowując materiały i mu podsyłając. AdNowum wykonuje 1/3 odsłon dla całego portalu. Tam są wogóle takie kwiatki jak pl.neon24,pl. Może mają jakiegoś bota odpalonego, który podbija im ranking?

Po opublikowaniu tych spiritusowych rewelacji odezwały się zaraz głosy sceptyków, ale może to co wypisują niektórzy złośliwcy to zwykłe bzdury bez pokrycia?

źródło: ]]>http://Provoc.neon24.pl/post/111833,znowu-1-000-000-wejsc-miesiecznie#comment_998212]]>


Marek Lipski pisze:


Znowu 1 000 000 wejść miesięcznie?
Jak wystartował Nowy Ekran w 2011 roku, to Łażący Łazarz, wówczas redaktor naczelny z dumą oznajmił, że po 33 dniach od startu portalu liczba wejść przekroczyła 1 milion.Drugi milion wejść portal według Pana Łazarza przekroczył po 67 dniach od startu. Teraz SpiritoLibero dumnie oznajmia że portal powrócił do czasów tamtej świetności, gdyż według jego informacji znowu ma milion wejść w miesiąc.
Wiarygodnośc danych SpiritoLibero wydaje sie być co najmniej wątpliwa. Obecnie Neon24.pl jest według alexa.com na ok. 2500 miejscu. Gdy według Pana Łazarza portal osiągał ok. miliona wejść w miesiąc według alexa plasował się na pozycji ok. 500-600, czyli ok. 2000 pozycji powyżej obecnego rankingu. Zupełnie przypadkiem znam dane portalu który był na 2300 pozycji w rankingu alexa.Portal ten którego nazwy niestety podać nie mogę miał ok. 60 000 unikalnych wejść miesięcznie. Według SpiritoLibero mówimy o milionie.

Jednak Ruszkiewicz zarzeka się, ze wszystko jest OK:

Jedyne wiarygodne dane dostarcza Google Analytics, który śledzi dokładnie ruch na stronie - ilość odsłon, unikalnych użytkowników i sesji. Codziennie. Poza tym dostarcza dokładne dane ilu i skąd (kraj) wchodzi na portal. W pokazanym wyżej okresie było ok 600 000 unikalnych sesji i 279 000 użytkowników. Nawet gdyby jakaś banda siedziała i tylko odświeżała stronę to statystyki by to pokazały natychmiast.

A tu jeszcze takie kwiatki:

 • SpiritoLibero

  Gratulacje! Mieliśmy rację, że Neon nie opiera się na tej grupie blogerów która na nas pisała donosy :)

  ]]>mnich zarazy]]> 09.08.2014 17:17:54


@mnich zarazy 17:17:54

A co do neonu to racja, myśmy szybko się zorientowali. Szkoda, ze byliśmy w tym osamotnieni...

]]>Jarek Ruszkiewicz SL]]> 09.08.2014 17:25:34

@Jarek

Nie wiem jak to nazwać, ale jak do tej pory polecieli z NE ci, których niepoważałem (delikatnie mówiąc) Chyba jakieś medium jestem czy inny kat. Twoja decyzja, czy Lord Von Troll niemiecki (a może to dwie osoby?) poleci w kosmos. Ja rozumiem, że to są dylematy, menda usługowa też odsłon dostarczała, a gdyńskidebil to nawet klub założył.. prawda czy klikalność? oto jest pytanie :) Pytanie za 100 browarów, gdzie jest Żorż?? ;) Gdzie? raczej kim jest teraz..

]]>wk..ny]]> 09.08.2014 23:17:28

Przejdźmy zatem do statystyk:

]]>]]>

Alexa nie podaje liczby wyświetleń strony tylko stosunek wejść na ową stronę w stosunku do wszystkich wejść.Na wykresie jest napisane: "Percent of global Internet users who visit neon24.pl"

Co możemy wyczytać z rankingu Alexa?

 

]]>]]>

 

Czyli tak: Im ranking niższy tym lepiej. Neon24 zajmuje obecnie 2,518 miejsce, ale 3Obieg jest wyżej: 2,363. Niepoprawni zajmują 4,712 miejsce a Salon24 508 - w Polsce.

W rankingu globalnym Neon24 jest 1,5 raza niżej w porównaniu do 3Obieg.

Jakie strony są najczęściej odwiedzane na Neonie24?

]]>]]>

 

Ciekawe jak AdNowum to robi? - Jak się okazuje na taki wynik pracuje cały sztab ludzi z wydziału CBP Rosji:

]]>]]>

 

AdNowum zapewnia 1/3 odsłon. Ale zagadką jest pl.neon24.pl , który przyjmuje aż 1/5 czytających. Cóż to takiego? - Zobaczmy:

]]>]]>

Proszę zajrzeć i samemu się przekonać co ten bloger pisze:

]]>]]>

 

Bloger Heretic Horn / Cape Heretic nie zamiecił jeszcze żadnej notki a ostatni komentarz w kwietniu 2014. Wcześniejszy w listopadzie 2013. Jednak przy takiej aktywności zapewnia aż 20% wejść. Ciekawe jak? 

 

]]>]]>

 
Zawsze można też sprawdzić jak te statystyki wyglądają gdzie indziej. No to kto zgadnie ile jest wart Neon24 ? - wg niezależnych (od Spiritusa) źródeł:

]]>]]>

ciąg dalszy tutaj: ]]>http://1do10.blogspot.cm/2014/08/how-worth-does-neon24pl.html]]>

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (17 głosów)

Komentarze

z tym : cytuję z twojego bloga:

 

Mind Service10 sierpnia 2014 01:54

Spiritus i Trybeus? - Zgadlem? Podpisujcie się swoimi nickami, to przynajmniej będzie wiadomo kto z kim rozmawia.

 

...nie rozumiem tej frazy ...

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1434703

Tak durna manipulacja, że było na to stać tylko głupka Ruszkiewicza. Pewnie liczył na lenistwo czytelników i "zaufanie" do swojej osoby. Że niby ludzie nie sprawdzą.

Też od razu sprawdziłem i statystyki internetowe podają, że ten moloch neon24, z wielką redakcją na Alejach Jerozolimskich, fundacjami i całą tą ruską i wsiową forsą, jest tylko dwa razy więcej wart, niż prowadzony, redagowany i administrowany przez JEDNĄ osobę - Gawriona, niepoprawni.pl (wartości odpowiednio neon/niepoprawni 35000$/17500$).

 

Ad Novum to ruski, antyukraiński zespół troli.

Heretic Horn to internetowa kreacja.

 

A pozostali? Proszę bardzo:

 

nathanel      http://joechal.salon24.pl/446188,joe-chal-nathanel-vs-sp-ks-popieluszko-i-posel-mezydlo

 

jeznach     http://lustracja.net/index.php/narodowa-esbecja/124-boguslaw-jeznach-cz-1

 

Mam dalej wymieniać???

 

W internecie nic nie ginie, panowie agenci.

 

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1434704

Więc zamieszczę agencików w całości.

...........................................

Joe Chal – „Nathanel vs sp ks Popiełuszko i poseł Mężydło!”

Joe Chal

                      

Rok temu razem z Panem Mrozewskim zapytaliśmy Nathanela o wyjaśnienie „Kim on jest i jaka funkcje pełnił w PRL-u”?
Niestety pytanie pozostało bez odpowiedzi.
Na początku 2011 roku Pan Mrozewski wciągnął mnie jako blogera do Nowego Ekranu i tam trochę pisałem a tematyka było dociekanie „Kto to jest Ryszard Opara i dlaczego z biednego lekarza do 1988 r, który nie potrafił zdać egzaminu w Australii aby zakwalifikować się do oficjalnej praktyki lekarskiej na antypodach stal się nagle najbogatszym milionerem w Polsce?”
Wtedy to właśnie Nathanel wszedł do akcji i bezpodstawnie zaczął zmyślać i wypisywać na NE, ze ja jestem jakąś wtyczka UB.
To spowodowało, ze wspólnie postanowiliśmy sprawdzić kim on jest.
Zabrało to nam kilka miesięcy i doszliśmy do wniosku, ze Nathanel to najprawdopodobniej: były milicjant, mieszkający obecnie w USA, pracownik KWMO w Toruniu zamieszany w porwanie ks J Popiełuszkę i słynne toruńskie porwania / m in posła Mężydło/.
/słowo najprawdopodobniej użyłem ze względów prawnych/.
Jak do tego doszliśmy?
Kiedy Pan Mrozewski opisał postać Nathanela ja skojarzyłem sobie opowiadanie mojej znajomej Pani Aleksandry P, która dość drobiazgowo opisała postać tego milicjanta.
Był on dwa razy już po 1990 roku w Polsce aby odwiedzić swoja matkę w Toruniu, która właśnie opiekowała się Pani Aleksandra.
Kiedy po raz pierwszy opisaliśmy na Nowym Ekranie nasza podejrzenia / Nathanel był jednym z redaktorów dziś w niełasce LL/ i podałem tylko imię mojej znajomej , ktoś spowodował, ze pani Aleksandra szybko skontaktowała się ze mną i słowami „Ja nie chce nawet myślami wracać o tym Panu i proszę mi dać spokój!”. Przypominam, ze mój kontakt z panią A. P zerwał się kilka lat temu nagle i myślałem, ze na zawsze?
Jeśli kogoś interesuje ten temat podaje linki;
http://pl.wikipedia.org/wiki/Porwania_toru%C5%84...
http://www.encyklopedia-solidarnosci.pl/wiki/ind...
Dziś po roku zadam to samo pytanie:
„Panie Nathanel!
Czy może Pan zeskanować swój paszport w którym jest pana nazwisko i zdjęcie?
Jeśli zobaczę ten scan to jestem w stanie pana nawet przeprosić. Jeśli chce pan mój skan paszportu polskiego czy australijskiego to ja chętnie to zrobię.”

Joe Chal

 

PS;/ Jeśli komuś się wydaje, że skazany Piotrowski i jego dwóch kolesiow milicjantó w procesie o zabójstwo to jest ta cała banda morderców sp ks J Popieluszki to się bardzo myli. Wszystkich operacyjnych milicjantów zaangażowanych w ten proceder to grupa grubo przekraczająca 100 osób z Kiszczakiem włącznie. Natomiast grupa antysolidarnościowa powołana w KWMO Toruń, Włocławek, Bydgoszcz, Gdańsk to już setki ludzi.

 

 

..................................................

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1434706

Powiem Ci na ucho, aby nikt nie slyszał

Nathanel - 28 Lipiec, 2014 - 17:06

 

Być doradca u lewaka i libertyna Obamy to taki sam zaszczyt jak być doradcą Putina. Na to samo zreszta wychodzi- mówiąc między nami.

Nie podoba mi się!

-8

Nathanel Nie da się iść dwiema drogami na raz.

#1433230

Podobnie jak ty

Roman z USA - 28 Lipiec, 2014 - 19:59

 mysla Tusk i Lasek , a gdyby byl doradca Netanyahu to wg. ciebie bylby zaszczyt ? Co za bezczelnosc tak deprecjonowac tego naukowca , byc doradca Obamy to to samo co byc doradca Putina , kim ty jestes ?

#1433243

Miarkuj kolego Nathanel, miarkuj…

Kapitan Nemo - 28 Lipiec, 2014 - 20:52

Z reguły nie wtrącam się w polemikę na temat mojego bloga. Ale teraz zmuszony zostałem zabrać głos, gdy zapędy polemiczne prowadzą co najmniej do śmieszności.

Porównanie doradcy Obamy z doradcą Putina świadczy bowiem o kompletnej indolencji i nieznajomości Stanów Zjednoczonych, gdzie do Prezydenckiej Rady Ekspertów ds. Nauki i Techniki nie trafia typek typu generałowa Anodina. Tego rodzaju porównanie przypomina porównanie demokracji rosyjskiej do amerykańskiej. W Rosji przecież – podobnie jak w USA - można także bezkarnie drwić sobie z prezydenta Obamy...

Z kolei - poziom technologiczny Rosji jest nawet wyższy niż w USA, gdyż jest faktem, że podręczny komputer wynalazł Rosjanin…na śmietniku amerykańskiej ambasady. Jest bowiem faktem, że większość rosyjskich osiągnięć w dziedzinie wysokich technologii pochodzi z kradzieży lub pracy wywiadu…

Zatem przynależność prof. Biniendy do Rady, której celem jest opracowanie strategii rozwoju wysokich technologii w amerykańskim przemyśle – jest zaszczytem, o jakim się nie śni naszym a zwłaszcza już ruskim „ekspertom”. Oni przeprowadzili badania wytrzymałości samolotu TU-154M przy pomocy łomów, o czym w zapale polemicznym Nathanel zapomniał….Nie wspomnę o „badaniach” zwłok ofiar zamachu…

Czyżby porównanie „lewaka” Obamy do Putina było zatem tylko przypadkiem w pracy polemisty ?

Podoba mi się!

9

#1433245

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1434780

Jakoś tak wczesną wiosną zainteresował mnie @Heretic Horn jako źródło wejść. Jest możliwość na Alex'ie sprawdzenia SKĄD heretyk nadaje.

Co znalazłem, a czego nie napisałem bo temat zaczął mi wisieć : heretyk umieścił cwany wpis na portalu o lekach (jakiś pigularz ?) , automatyczny link/przycisk : "czy chcesz wiedzieć jak rząd robi cię w konia ?". Umieścił go tuż przy odpłatnościach za specyfik. Tylko idiota nie chciałby zapłacić mniej, lub dostać zamiennik, lub dowiedzieć który specjalista może wypisać ze zniżką ! Naciskasz i "zonk !!!" , mylicie się ! Nie notka horna, nie ! Strona główna neonu, może frajer zacznie szukać notki, otwierać podstrony. To napędza Alexę ! Nie tylko wejście na główną i ucieczka z wrzaskiem. Dopiero szukanie czytanie, przeglądanie. Minuty spędzone na portalu.

Dziwi mnie nagły skok na 2500 pozycję. Przez długi czas plasowali się 3500 - 3800 z tendencją do przekroczenia 4000.

Vote up!
3
Vote down!
0

#1434712

Durne ciule...

Manipulowanie statystykami i sztuczne wytwarzanie tłoku nie przekłada się na faktyczną poczytność.

Tak oto, kłamca kagiepista kolejnym kłamstwem humor sobie poprawia.

Kij mu w oko.

 

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1434715

Tajemnica skoku o TYSIĄC miejsc może być bardzo prosta : na początku  "Deklaracja Sumienia Nauczycieli" była osiągalna tylko na neonie, była linkowana przez Rebeliantkę na S24. Dopiero po pewnym czasie treść została udostępniona tym dla których neon był toksyczny. Na "W polityce" było podobnie.

Vote up!
2
Vote down!
0

#1434716

 • @tadman 02:38:10
  .
  Ja uwazam ciebie za cwanego debila , göwnojada w Akwarium udajacego zlota rybke w otoczce patriotyzmu .Za notke o Powstaniu Warszawskim , w tamtych czasach strzelibym ci w leb .
  A przed smiercia zezarl bys czerwona ksiazeczke , ktöra tak skrzetnie ukrywasz .Jestes nieutylizowanym smieciem ,prawdopodobnie kapusiem mocno osadzonym na dnie wsröd wodorostöw .
  Pozytecznym idiota , i co jest w tym wszystkim zabawne masz pelna tego swiadomosc .
  A teraz spierdalaj czerwony frajerze .
  Max von Stirlitz 11.08.2014 08:58:03
 
 
 • Proszę Państwa,
  Tak jak słusznie przewidziałem, nasz sukces nie daje spać wielu złym ludziom.
  http://1do10.blogspot.com/2014/08/how-worth-does-neon24pl.html?showComment=1407651691171#c3286905321333544606

  To akurat są wypociny pewnego "Mind Service", którego jak pamiętacie, usunęliśmy za wielokrotne plagiaty i zwykłe chamstwo.

  Ta banda internetowych obszczymurków- różne mendy usługowe, dupki z Gdyni, koguciki, Lipskie i paru innych (wszyscy kiedyś stąd wykopani za zachowania nie licujące z pozycją polskiego blogera) robią nam doskonałą reklamę. Jestem przekonany, że jakiś procent odsłon zawdzięczamy ich wytrwałej pracy reklamowej.
  Trolle kochane! Tak trzymać :))))))))))))))))))))

  Jarek Ruszkiewicz SL 10.08.2014 08:28:35
 
 
 • @wk..ny 23:17:28
  .
  Yeahhhhhhh 
  i widzisz cieciu jak peka dualizm personifkacji tozsamosci .Ilu takich leszczy puscilem wolno by mogli marzyc o nieskonczonosci .
  Ooooohhhhhhh.
  Teraz jest imprezka wiec byle jak ale zachowuj sie .
  Sytuacja Polski jest naprawde troszke skomplikowana i jak bedziemy prywatne animozje mieszac ze Swietami Bozego Narodzenia to bedzie polska chujnia.
  I rozbiora najstarsza kurwe Europy zwana , jeszcze Polska .
  A wtedy 
  Ja cie znajde i przedziurawie twoja pusta czaszke .
  Max von Stirlitz 09.08.2014 23:42:15
 • Mr.Vinto 22:25:10
  .
  Nie zapominasz sie lekko kolezko sympatyczny ? Lord swietnie mysli i dla buraköw z cukrowni jest melasa nie do strawienia .Pakt Trüpin - Makrel ma miejsce a judepolonia jest w trakcie budowy . Imprezka imprezka , kurwy kurwami ale forme trzeba zachowac ,
  Pytalem Cie o cos a ty przyjebales sie do Lorda....
  Yeahhhhhhh 
  Glöwnodowodzacy Kaiser powinien pomyslec o per pay view by motloch nabral dystansu...
  Okey 
  Na pohybel czarnym , czerwonym , brunatnym i zydowskiej holocie !
  Za zycie !!
  8-)))))))))))))))))
  Max von Stirlitz 09.08.2014 22:38:52
 • Miss Eva z Jukej 20:04:48
  .
  Ewcia,
  nie bedziesz mi tutaj w kasynie_Leon23 obciagala pod stolikiem ...
  Ale Ty zboczona suczka jestes ,wyjmiesz przedtem zeby i wlozysz do szklanki whisky czy tak na zywiol , pytam bo nie wiem klamczucho..
  Porucznik Riczard sprzedaje falszywa nadzieje nie podajac NIC wartosciowego tylko pulp fiction .
  Chcesz to kupuj , i dlatego nie mieszkasz w UK bo wiedzialabys co gosc za bzdury pröbuje w tych pseudo-haslach przemycic.
  A w annuska tez lubisz piekna bura ?
  Max von Stirlitz 10.08.2014 20:37:46
 
 
 • Co za wspaniale i merytoryczne komentarze
Vote up!
0
Vote down!
0
#1434806

...miałem to też wkleić dla rozrywki :))...to tylko oznacza ile Opara jeszcze znaczy...wątek ojczyźniany, a pod wątkiem szaleją trolle  tematyką "robienia laski" przez @pannę ewę z UK he he he...dziwne, że spiryto nie robi prewencji...aaa wiem, przecież to portal "bez cenzury" he he he...pozdrawiam niepoprawnie

...a ta @pana ewa, to pewnie jaka Grocka...i ma niezły ubaw jak się chłopaki ślinią...pewnie z tego ten milion odsłon... :))))

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1434809

Ponad 1800 odslon i 11 osob w dyskusji z czego 4 po jednym komentarzu

tak sie nabija odslon w wlasnym czosnkowym towarzychu

Vote up!
0
Vote down!
0
#1434811

.... Józio , to jest sam "mniut", to są standardy wprowadzone przez tego Spirytusowego Żydłaka, właściciela Pomidorowego biznesu w Italii.

Tam jest więcej "perełek"....a to znasz ? :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

@tadman 22:36:13
.
juz chyba cos tobie möwilem moronie ,nawet tym glupim komentarzem potwierdzasz jaki debil jestes .
fuck off hillbilly
Max von Stirlitz 10.08.2014 23:07:23
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kiedyś, jak redaktorem był  ŁŁ, to było niedopomyślenia. :-)))
Ciekaw jestem co o tym myśli ta zacna :-(((  ,  emerytka.... z Fabryki pianin, fortepianów i mandolin - CALISIA - to jest taka -  Mateczka /bis :-)))
pozdr.
.... a teraz poważnie , temu * tadzinkowi*, to się należało.... jak buda Burkowi... to wyjątkowa ŁAJZA !
ps.
.... to trza skopiować, bo ten wszarz to zaraz skasuje .
Vote up!
0
Vote down!
0
#1434812

Co tu jeszcze dodac -scierwojady i tyle

Vote up!
0
Vote down!
0
#1434813

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie zmyśliłeś tego przypadkiem?!

 

Jeżeli nie to oni tam są zachlani, naćpani i zarajani, jak buldożery. Nowa elyta w oparach spirytusu. Co za gówno...

 

A ten Tadzinek takiego skromnisia grał, paczpan...

Vote up!
4
Vote down!
-9

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1434818

.... Pomidorowy, już zareagował.

Zwołuje zepranie Egzekutywy.

Z tymi gnojkami trza rozmawiać po ichniemu.

ps.

.... mam nadzieję, że tym razem, te TRZY ŚWINKI, zostaną w domku :-))) ?

Pytasz kim są TRZY ŚWINKI ...? to balecik Spitytka .

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1434819

 • @Max von Stirlitz & tadman
  Panowie, jeśli chcecie dogonić mendy usługowe, kogucików, głupkowatych józków i marusiów czy samego dupka z Gdyni to obawiam się, że wam sie nie uda. Tamci są klasą sami dla siebie. Takiego zbioru dupowłazów (wzajemnych) i prostaków nie widziano jeszcze jak internet istnieje. Tak, ze szkoda waszego trudu :)))

  Ostatnio odświeżyłem sobie "Dzieci Arbatu" Rybakowa, polecam bo znajdziecie tam wypisz wymaluj w/w bandę trolli. Kiedyś nie zwróciłem uwagi na pewne rzeczy ale teraz widać doskonale, że mają oni wszystkie cechy rasowego bolszewika - służalczość, dupowłaztwo, potrzebę "działania w kolektywie", donosicielstwo, lizusostwo, bezczelne kłamstwa, wiarę w jakiegoś swojego "wodza". Jednym słowem reinkarnacja bolszewika z lat 30'. Albo, co bardziej prawdopodobne, kontynuacja wzorców i zachowań wyniesionych z domu.

  Życzę dalszej, owocnej dyskusji :)

  Jarek Ruszkiewicz SL 11.08.2014 15:31:27
Vote up!
0
Vote down!
0
#1434821

Italieński Pomidor nawet dzisiaj w oparach spirytusu.

Może oni naftę chleją?! Słyszałem o takich tradycjach wśród kałmuków.

Tylko popatrzcie:

Dziennikarz obywatelski ze spalonym nickiem (jak mówi)

Zauważcie, że ma przekłute uszy i chyba drewniane zęby (pancerna brzoza).

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1434823

Wyborcza ma Maleszke

NeOn 24 ma Ruszkiewicza

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1434825

.... jaki piękny profil... prawie nordycki, gdyby nie ta "gaśnica". !?

To przedstawiciel górali z Synaj ?

To on jest tym sławnym Łowcą Żydów ??

Vote up!
0
Vote down!
0
#1434828

he he he...gaśnica al'a jastrząb z góry Synaj :)))))))))))))...mój kolega to określał taki profil jako "klamka od zachrysti" :)))...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
5
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1434832

"Witaj garbaty nosie" -  eksmitowala mnie ta wsza lonowa z NeOn-u po raz drugi

Vote up!
0
Vote down!
0
#1434836

To klasyczne wzgórza Golan.

Vote up!
4
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1434835

....jasne,  że się mylę.... dzięki !

A teraz z innej beczki :

Proszę abyś zechciał napisać do mnie na priva OK ?

.... jeśli chodzi o meritum, to jedna miła pani - nasza "dobra"  znajoma - uważa,  że wspomniany "góralal", ma klasyczny profil Janosika :-))) ?

ps.

Masz jakiś pomysł, aby ta  [Pomidorowa Łajza  odwaliła się od NP.... wszak jesteś ponoć w Redakcji  ?!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#1434838

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1434839

... ŚWIŃSKI BALECIK im. Pawki Morozowa,  już się pojawił.

Pały poszły w ruch. :-)))

ps.

A,  Timur Ruszczkiewicz,  jednak wykasował niewygodne komentarze Maxa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1434826

Alternatywy,    które za 1 milion   gości na stronie w EU zachodniej

płacisz 45 Euro,za 2 miliony 85 Euro.Oficjalnie.Alexa zmienia algorytmy

ale twórca jednej  z wielu    wirtualnych firm jest bardzo dobrym informatykiem z Rosji w EU zachodniej

jak i jego grupa....Ryzyko dla portali?Nie ma.Jedynie wzrastają dochody

z reklam ,które trzeba rejestrować w Urzędach Skarbowych..Sam informowałem

o takich produktach na moich blogach.Nawet jak masz Bloga i internet to możesz

mieć 360 gości w ciągu...godziny.To jest wirtualny świat  dlatego ważna

jest    wycena    portalu a nie tylko statystyki.Oczywiście wycena za portal to nie tylko SEO

ale wiele innych faktorów....

 

Dobrze że autor tej Notki  opisał ten temat i reakcje Pana R.do Lipskiego.

Dla mnie to jest żart ze strony R.Nie ma znaczenia.On mnie zna z Bydgoszczy tak

jak ja tego Pana.To jest wolność słowa?Nie komentuję....

 

Masz Bloga to proszę automatycznie założyć  dodatkową stronę..opierającą się na RSS.

Przykład?

http://www.tintup.com/NowyEkran-1375823391

Tam na dole jest link do tej firmy.

https://www.tintup.com/

 

P.S.Powtarzam przy okazji  dla właściciela niepoprawni.pl

Nie mam czasu na portal i jego obsługę i nie jestem

konkurencją pomimo mojej wiedzy

Mam chore 3 letnie dziecko,które ma już za sobą 10 operację od urodzenia.

Mam czas  tylko dla niego aby żył i był szczęśliwy.Pomagam i opiekuję sie.W wolnym czasie piszę hobby Blogi.

Powtarzam.Ten skrypt na tym portalu jest dobrze opracowany.

Nie interesuje mnie polityka pomimo że komentuję.Dobrego Dnia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1434842

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To tuba antypolska Putina wystarczy przeczytać co produkuje tam Niezależny Dziennik Polityczny i inni antypolscy blogerzy.Ten portal powinien być zamknięty za wroga działalność

Antyszczepionkowcy, antypolscy pseudo blogerzy mają tam raj w opluwaniu Polski.

 

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1635684

Kulisy nowej odsłony neon24

https://swiatowid.video.blog/2021/11/14/neonowy-dzon-czyli-w-jakiego-profesjonaliste-wdepneli-po-uszy-lipski-z-opara-neon24-pl/

Może kogoś zainteresuje, a może i nie.

Smacznego.
____

O, już pierwsze "minusiki" - ale jak to?!? Przecież na niepoprawni.pl to ten komentarz powinien mieć z milion plusików :)

Ciekawe KOMU się tu nie spodobało NICOWANIE "profesjonalizmu" wykonawcy nowej wersji neon24.pl ... Przedstawcie się może?

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1635683

https://naszeblogi.pl/60048-chamstwo-w-sieci-oto-przyklad

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1635685

Odezwał się pogromca chamstwa, który CHAMSKO zakłamywał biografię TEGO Skalskiego: https://swiatowid.video.blog/2019/08/26/stanislaw-skalski-zakatowany-przez-pisowskich-trolli/

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1635707

Antypolski  Scierwoneon i tyle dyskusji z trollami Putina.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1635708

To jakieś zdrobnienie wyrazu standartenfuhrer? Bo w nim rzeczywiście występują dwie literki "t". Może jednak skorzystasz ze słownika?

Vote up!
1
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1636238

- odnoszą się swoimi komentarzami do tematu z 2014 roku ;)

Vote up!
3
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635734

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Światowid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Co się zdezaktualizowało?

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1635735

- dalej powinno być wszystko aktualne :)

Vote up!
4
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635736