Sensacja: Rosjanie nie chcą już Mistrali. Może my weźmiemy?

Obrazek użytkownika Mind Service
Artykuł

Na sprzedaż! Tanio! Dwa zbudowane helikopterowce. Już przetestowane przez Rosjan. Teraz kupisz je tylko za marne 1,2 mld €. Wysyłka extra. To poważna oferta. A jeszcze jeden w budowie.

Utrzymuje się napięcie miedzy Paryżem a Moskwą po tym jak Krym został zaanektowany przez Rosyjskie Imperium a Francuzi zablokowali transakcję dostarczenia zamówionych okrętów Federacji Rosyjskiej. W rezultacie trwają negocjacje które pozwoliłyby zachować Francji twarz i trochę grosza ale rezultatów brak.

Może kupiłyby by to Chiny ale Francja straciłaby jako sojusznika Japonię, która trwa z Chinami w niewypowiedzianej wojnie o Południowe Morze Chińskie. Francja podpisała niedawno z Japonią umowę o współpracy obronnej przy czym dodatkowo naraziłaby się Waszyngtonowi.

Jak twierdzą dobrze zorientowani "istnieją tylko trzy możliwości: dostarczyć okręty do Rosji, sprzedać je komuś innemu lub je zniszczyć".

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A jak nie, to co powinna z nimi zrobić?

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482772