Ciszej nad tą trumną, czyli Ścierwomedium 2.0

Obrazek użytkownika Mind Service
Blog

NeOn24.ru - bo o nim mowa powrócił do formy cuchnącego ścieku, jaki zaprowadził tam już prawie dwa lata temu niejaki Jarek Ruszkiewicz, występujący głównie pod nickiem Spirito Libero. Znany też powszechnie jako „sekretarz filozofa Wojtasa”.

 

Próba wydobycia portalu z szamba w jakie wpędził je Ruszkiewicz poprzez swoje zamordystyczne rządy i ruską linię programową, a następnie niemrawe reformy jego następcy - Reinerta zakończyły się fiaskiem. Z powodu oporu materii. Opara sobie wykombinował, że jak pozbędzie się Spiritusa i najmie normalnego dziennikarza z doświadczeniem i sukcesami na RedNacza to dojdzie do wydobycia neonu z zapaści. I prawie to się udało, ale potrzeba było na to czasu i konsekwencji. Niestety tych Reinert nie dostał

 

Stara gwardia podniosła takie larum, że ktoś im chce zabrać k..wi dołek, że Opara zablokował reformy. Reinert miał właściwie związane ręce, bo Opara chciał z jednej strony zmian na lepsze a z drugiej chciał zachować agenturalną i pro-ruską linię programową; co było sprzecznością samą w sobie. Ostatecznie powrócił Ruszkiewicz - ten, który doprowadził portal do ruiny i zaczął robić znowu swoje "porządki", czyli banowanie, cenzurowanie tych, którzy nie podzielają sympatii dla Putlera i są głosem rozsądku i przyzwoitości. 

 

Parę osób, które narzuciły swoją wykoślawioną wizję nędznej egzystencji i kolaboracji z naszym największym wrogiem - Rosją - przeforsowało wizję portalu jako kółka wzajemnej adoracji. Dla myślących w kategoriach Polskiej Racji Stanu i Cywilizacji Łacińskiej nie ma więc miejsca. W takim kształcie Neon24.ru czeka dalszy regres i powolny upadek. Przywrócono nawet stary układ strony: poplątanie z pomieszaniem.

 

Jak napisał jeden z blogerów portal ciągle się stacza w dół: zajrzałem sobie do statystyk Google Analytics i porównałem parametry aktywności portalu tylko za ostatni miesiąc rządów Ruszkiewicza z miesiącem po jego odejściu, czyli okres od 2015-02-16 do 2015-03-18 z okresem od 2015-03-19 do  2015-04-18. Wyniki są druzgocące. Liczba sesji zmalała z 794.077 do 602.842, czyli o 24,08%. Liczba użytkowników spadła z 385.557 do 301.321, co oznacza spadek o 21,85%. Liczba odsłon spadła z 1.403.914 do 1.088.747, czylispadek o 22,45%. I jest to spadek tylko w ciągu miesiąca! W każdym normalnym biznesie jest to zapowiedź katastrofy. /]]>http://jeznach.neon24.pl/post/12155,ostatni-gasi-neon]]>

 

Jeznach napisał dalej: Z notki Marxa 8888 (NEON24.pl) wnoszę, że i on rezygnuje z funkcji admina, a na zapleczu trwają jakieś przepychanki. Nie wróży to dobrze portalowi, który już trzeci raz za mojej tu obecności przechodzi poważny kryzys. Niestety, to muszą być jakieś wciąż powtarzane błędy i Ryszard, z którym jestem zaprzyjaźniony, musi jednak przyjąć takie uwagi z większą pokorą, jeśli Neon ma przetrwać. Bo to, co się dzieje budzi duże obawy. Nie kładę kreski na Neonie i pewnie będę ostatnim, który zgasi tu światło, alezaczynam się rozglądać za miejscem, do którego mógłbym się wtedy ewakuować. O czym uczciwie już teraz zawiadamiam… BJ

 

Inny bloger o nicku Zawisza Niebieski napisał: Dziś naprawdę ciężko znaleźć coś wartego przeczytania. Albo mamy przedstawiciela PR PiS, a tam ludzie niskich lotów, stąd zarzuca portal ciągle i do znudzenia tymi samymi treściami. Jak coś ciekawego, to się nie przebije. Portal staje się nudny, stąd czytelników i autorów znacznie mniej. Ogólnie rzecz biorąc portal jest nijaki, nieciekawy i idzie po linii pochyłej. Rozwijamy się, gdy dyskutujemy z ludźmi o innych poglądach, którzy potrafią logicznymi argumentami przekonywać do swoich racji. Na towarzystwo wzajemnej adoracji szkoda naszego czasu i życia.
(...) Dziś na górze ledwie się raz dziennie się coś zmieni. Jest nudno, jest nieciekawie, jest monotonnie i jest źle. Ot tyle.
 /]]>http://jeznach.neon24.pl/post/121555,ostatni-gasi-neon#comment_115712]]>

 

Oficjalnie Opara zrzekł się praw do portalu, które to ma przejąć bliżej nieokreślona "spółdzielnia blogerska". Nie jest to właściwie wielka nowość, bo już rok temu Ruszkiewicz został "prezesem fundacji" NE. Wiem, że to zawiłe, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Opara po prostu nie miał już z czego płacić zarządcom, adminom i pro-ruskim "dziennikarzom", przepisującym i omawiającym jak Zygmunt Białas i Bogusław Jeznach tłumaczone z niemieckiego i rosyjskiego ruskie teksty propagandowe. Jednym słowem Oparze coraz częściej zaczęła bieda spoglądać w oczy; coraz częściej widywano go robiącego zakupy w sklepie dla plebsu - Biedronce. 

 

]]>]]>

 


W taką to lukę wszedł teraz Ruszkiewicz, który ponownie wyczuł szansę na kasiorę z Kremla. Ale żeby coś poważnego z tego kierunku uzyskać (poza kopiejkami za trollowanie w komentarzach) trzeba się wykazać osiągnięciami. Aby rozkręcić taką działalność potrzebna jest kasa. Stąd pomysł na wyciągnięcie jej od łatwowiernych, którzy mieli by płacić (sic!) za możliwość prowadzenia bloga na neonowym ścierwomedium. Cóż, naiwnych nie brakuje, więc może uda się paru głupków kolejny już raz naciągnąć. 

 

Należy przestrzec ludzi dobrej woli aby trzymali się od tego pro-ruskiego i anty-polskiego medium z daleka, jak nie chcą być poddawani praniu mózgu na soviecką nutę. I broń Boże aby nie dali się naciągnąć na jakieś datki, cegiełki czy "udziały" w tej "blogerskiej spółdzielni" dla miłośników Putlera. Bo pieniądze pójdą co najwyżej na opłacenie mieszkania dla Ruszkiewicza - głównego cenzora i płatnego ruskiego trolla, oraz dla takich wirtualnych "dajek" jak niejaka "Astra", robiąca tam za admina. 
 
 
Jedyny sensowny scenariusz reorganizacji portalu przedstawił bloger o nicku Adevo:
 
 
Podstawą działalności w Internecie nie jest nawet wspólny cel, tylko wspólny adres, zwany domeną.
Trzeba więc się zastanowić jak chronić domenę NEON przed niełaską Pana Opary i przed "zamachem stanu" w spółdzielni. Rozwiązanie DECENTRALNE zdaje się być wskazane.
 
 
To znaczy praca na tym samym oprogramowaniu, tym samym adresie-aliasie, ale przy własnych domenach, jak kto woli mogą to być też poddomeny. Jestem za własnymi domenami, gdyż wtedy właścicielem domeny jest piszący bloger. Zróbmy Panie Opara nie spółdzielnię, a wspólną sieć.
 
 
Kooperacja sieciowa powoduje, że adresy nowych artykułów stanowią zbiór automatycznie aktualizowanych linków. Pod jednym sztandarem znaczy strona główna (SG) pozostaje, wraz z tym samym wyglądem graficznym, zapewniając reklamę i dochody. Natomiast domeny, czy poddomeny ze stronami artykułów generują dochody dla autorów. Sytuacja jak na neonie, przed miesiącem, że cały artykuł zostaje usunięty przez złośliwego admina nie jest możliwa. 
 
 
Blogerów łączą wspólne cele i wspólna własność strony głównej. Zarządzanie sprowadza się do kształtowania miejsc blogerów na SG i wyklucza ingerencję w treści portalu. Jest wspólny sztandar, ale bez nominalnego przywódcy.
 
 
 
 
 
- I dlatego odgłos był taki jak grochem o ścianę. - Bo przecież nie chodzi wcale o to aby blogerzy mieli swój portal, swoje miejsce, gdzie mogli by bez skrępowania i cenzury publikować swoje poglądy, tylko o to aby nadal było to miejsce do urabiania poglądów i prania mózgu na soviecką nutę
 
 
]]>]]>
 
 
4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (14 głosów)

Komentarze

HADACZ UJAWNIA SABOTAŻ W SZTABIE KOMOROWSKIEGO
autor:
Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

W ręce redaktorów TELEWIZJI NARODOWEJ wpada materiał wyborczy Prezydenta sygnowany odwróconym Krzyżem - tak podpisuje się niejaki Robert T, prominentna postać w sztabie wyborczym Prezydenta RP w Warszawie. Podejrzewamy, że wrogowie Krzyża w otoczeniu Bronisława Komorowskiego są bardzo silni, że są inspirowani przez Gazetę Wyborczą i nerwowo reagują na nasze domaganie się restytucji Krzyża do Korony w godle państwowym. Andrzej Hadacz przekazał nam ulotkę Bronisława Komorowskiego sygnowaną przez Roberta T. piszącego swoje nazwisko w sposób charakterystyczny - pierwszą literę swojego nazwiska stawia jak wyobrażenie odwróconego Krzyża. Ulotkę wyborczą z taką satanistyczną inskrypcją publikujemy na www.NEon24.pl.

- Nie będziemy tego akceptowali. Przez takich sztabowców spadają notowania Pana Prezydenta! Przypuszczam, że to są jakieś Służby, które chcą żeby Pan Prezydent Komorowski nie wygrał. - Tak Hadacz komentuje obecność satanisty w sztabie Komorowskiego.

Sprawa jest bardzo poważna, podajemy telefon do Andrzeja Hadacza z prośbą o wsparcie naszego działania na rzecz restytucji Krzyża w Koronie i obywatelskiego śledztwa w sprawie satanistów wśród elit Władzy. Hadacz wciąż wierzy, że Komorowski usłucha dobrych rad i nie podda się wpływom Wrogów Krzyża. Pan Andrzej marzy o powrocie Krzyża do Korony - że przywróci Krzyż właśnie Bronisław Komorowski.

Ktokolwiek by wiedział jak pomóc Prezydentowi Komorowskiemu podjąć tę decyzję - proszony o pilny kontakt z Panem Andrzejem.

tel. do Pana Andrzeja: +48726805611

Tutaj: film z wypowiedzią Adama Hadacza i świadectwem walki duchowej o nawrócenie Prezydenta RP:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KBFxSxmOblM
http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/

Vote up!
6
Vote down!
0
#1477452

Ryszard Opara - Polak. Patriota. Humanista.(sic)
http://ryszard.opara.neon24.pl/

Dla mnie Polska, Ojczyzna – to najwyższa możliwa wartość.
To świętość.
To matka, żona, kochanka i przyjaciel.
To dzieci i dom.
To Wszystko. To moje (nasze) życie.

A kiedy obecnie patrzę w telewizję, czytam prasę i słucham kłótni, nieporozumień i narzekań próbuję zrozumieć, czego chcą Polacy i jaką widzą, jak rozumieją przyszłość własnego kraju - nie mam kompletnie pojęcia - o co w tym wszystkim chodzi. To jakiś koszmar, marazm.

(Nawet na naszym skromnym podwórku – na Neon24.pl – jest taka mała prawdziwa Polska. A ludzie, użytkownicy – potrafią się tylko kłócić, narzekać, kłamać i niszczyć nawzajem).
Tymczasem...Zbliża się koniec Polski.

Polska znajduje się na kompletnym rozdrożu – na równi pochyłej w niebyt.
Tak samo będzie z życiem i przyszłością Polaków. Zbliża się ich koniec. Koniec Polski.
Oczywiście i najprawdopodobniej – NIKOGO to nie obchodzi. NIKT nie zdaje sobie sprawy.

Wiem, że na moje gorzkie słowa prawdy - Wasza rada będzie jedna:
Panie Opara – wracaj Pan do Australii.

Posłucham Waszej rady – i tak zapewne zrobię. Przegrałem swój kolejny powrót do Kraju.
I nawet już nie chcę mieć grobu w Polsce. Utraciłem bowiem wszystko.

Ryszard Opara.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1477453

Witaj

Szloch i lament nad utraconą czapką z piór.

Eksperyment hajdarowicz II nie wypalił.

A co do komentów, to nie dotrwałem do końca.

Kiedy inteligencja obrzuca się mięsem, to choć czasami

zdarzy się perełka.

Ale kiedy to samo robią prymitywy, to nawet

dowcipnie nie jest.

Speluna, w której menele taczają się między kuflami.

Gazprom powinien skrócić im abonament na wyszynk.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477481

Witaj

To śmierdziało ustawką już wtedy, kiedy ŁŁ usiłował w to wkręcać

porządnych ludzi.

Schemat powtórzony wielokrotnie - hajdarowicze, opary i kapuścińskie.

Cudownie zarobione na "dzikim zachodzie", po powrocie zapragnęły

koron i "majestatów", i tylko pośród rodzinnych pamiątek

zobowiązanie do ochrony sowieckiej agentury.

Taki mały gifcik za "kapitał założycielski".

Pozdrówka

Vote up!
6
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477479

Skoro ma być ciszej (z czym się zgadzam), to po co linki  do neonu ?! Po co nabijanie  lecącej na pysk popularności ?

Vote up!
6
Vote down!
0

#1477540

w zasadzie masz racje i ja zaprzestane podawać linków do tej strony

 

ps.

skończ to orbitowanie i wez sie za pisanie

zrozumiano :-)))))

Vote up!
7
Vote down!
0
#1477547

Od bardzo dawna nie odwiedzałem neonu. Postanowiłem sprawdzić regulamin, od dawien dawna nie aktualizowany, ze starym adresem. Został poprawiony ! Dopiero w tym roku. Pewnie stara redakcja.

W trakcie odwiedzin włączył się alarm zapory. Próba zapisu czegoś wiecej niż tylko "ciasteczka". Zalecono natychmiastową aktualizację. Wykonałem. Właśnie wracam po restarcie. 

Muszę wyjasnić, że te smętne resztki odwiedzin, neon zawdzięczał linkom "adnovum" umieszczanym gdzie popadnie, z Wikipedią włącznie. W miarę usuwania przez administracje portali, nadęta klikalność padnie.

Mimo wszystko użyteczność takiego miejsca do którego wpadają wszyscy menele z okolicy by się napić, nabić i odlać - jest nie do przecenienia. KIEDY SĄ TAM - NIE MA ICH TU !

Vote up!
6
Vote down!
0

#1477557

Oni przecież tylko chcieli "dla zwiększenia funkcjonalności serwisu"

podarować Ci keyloggera...

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477560

:-)))) Coś nowego, z ostatnich 14 dni (lub dedykowane). Na razie bez nazwy.

Ostatni miesiąc miałem pasjonujący. Najpierw włamanie, niestety skuteczne (prawie! zewnętrzny dysk był odłączony), potem już stalking żywymi ludźmi.

Vote up!
5
Vote down!
0

#1477578

Witaj w klubie.

Zwykle są dedykowane, albo z zewnątrz emulują aktywność - pamiętaj o wylogowaniach.

A i nie zapomnij pozdrowić Panów, kiedy z telefonu korzystasz...

Też przecież ludzie:)))

Vote up!
5
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477585

a to ciekawe - MOSAD, MI6,ABWEHRA czy też ..........................teściowa ,

naszego Cyborga atakowują :-)))))))))

Vote up!
6
Vote down!
0
#1477588

Zabrzmi strasznie, ale mam teorię mocno spiskową.

To pewnie nocnikowe wołki putasa na swoich hulajnogach.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477591

"Kommiersant" zamieścił w środę na swej stronie internetowej wypowiedź przywódcy wyprawy "Nocnych Wilków" do Berlina Andrieja Bobrowskiego, który oświadczył, że klub planuje pozwy przeciwko "władzom Unii Europejskiej, Niemiec i Polski" i że będzie się domagał odszkodowania za straty poniesione z powodu zatrzymania na granicach UE w sumie co najmniej 20 uczestników rajdu. Wycenił te straty na ok. 3 mln rubli (ponad 50 tys. euro). 

wp.pl

Vote up!
6
Vote down!
0
#1477593

Niech mu sponsor wypłaci.

To przecież przez putasa nie zostali wpuszczeni.

Tylko sponsor płaci w 7.62 odcinkach... z dużym halasem:)

Vote up!
6
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477596

szkoda że nie mamy tu dziś "ekspertów" od hulajnog, oni nam by tu wiele niuasnsów wyjasnili,  jako i zawodowcy i amatorzy

poczekamy może jednak dadzą  głos

Vote up!
6
Vote down!
0
#1477597

Głos pewnie dadzą, bo niejaki iljuszyn tu na przeszpiegach wisiał.

Motór mu się zepsuł 3co?

Vote up!
5
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477598

....radzisz aby poczekać ? No dobra czekamy.

Póki co głos daje ten "wiejski głupek" z Rabki Zdroju.

On tu ciągle miesza.

Korzysta, że naczielstwo jaczejki-  Franz i Franaca- już wyjechali na plantacje pomidorów do słonecznego

Agrigento

pozdr.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1477654

pisząc o kotku to dośc ciekawie rozwija się przyjazn pomiedzy nim a Lotną tu kilka wybranych komentów

 • @Lotna 08:12:26
  O tym pisać nie muszę, bowiem ta głupota jest dostrzegalna wszędzie. Jest wszechobecna. Ty to widzisz, tyle, że udajesz, iż wszystko jest w porządku i że wspaniały naród dba ze wszech miar o swoją ojczyznę, o swój przemysł, o swoje banki, o swoje biedronki i lidle, o swoją służbę zdrowia, o swoje emerytury, o swoją armię, o swojego prezydenta, o swoje obozy śmierci, o swoich przyjaciół na Ukrainie i nade wszystko o swoją wiarę.
  Zbyt długo przebywasz na NP, a głupota jest zaraźliwa, jak widać. Może więc daruj sobie Neon i tokuj tylko z kumplami z red boxa, co?
  Jinks 07.05.2015 08:51:32
  • @Jinks 08:51:32
   No proszę: klasyczny przykład:

   "Zbyt długo przebywasz na NP, a głupota jest zaraźliwa, jak widać. Może więc daruj sobie Neon i tokuj tylko z kumplami z red boxa, co?"

   Inwektywy, kiedy brakuje argumentów. Widać też czymś się zaraziłeś na NP.

   Lotna 07.05.2015 09:19:13
   • Kotek mlotek Jinks 10:48:14
    .
    Uklad ? 
    Tez tak myslalem w naiwnosci , ze przedstawiasz jakas wartosc w slowie ZGODA .
    Widocznie jestes genetyczna ofiara przemarszu Wehrmachtu badz Red Army wte i nazad po Polsce wiec nie umiesz dotrzymac tego co powiedziales . Ja mysle , ze nawet nie wiesz co to znaczy .
    Okey-donkey .
    Pelne rozczarowanie .....puhhhhhh...
    Napadles bezzasadnie na Lotne stad nozyce ( sic!) ale to dobrze .
    bo nic wiecej juz nie musisz ukrywac .
    PAS
    .
    Elia Kazan 07.05.2015 11:00:32
   • @Lotna 09:19:13
    Ty widzisz tylko czubek swoje nosa, a argumenty do Ciebie nie trafiają. Przecież przedstawiłem Tobie argumenty, a Ty dalej swoje. 
    Destrukcja - oto czym parasz się na tym portalu.
    Jinks 07.05.2015 09:33:34
    • Serce świeczki Elia
     Myślałem, że mamy układ pajacu, ale tak mogłoby być, gdybyś grał choć w C-klasie umysłu.
     Dupę podcieram twoimi komentarzami i Lotnej także.
     Nasmaruj wrotki i jazda brandzlować się z dala od kotka.
     Fersztejn?
     Jinks 07.05.2015 10:48:14
    

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1477664

Urodziłem się w  "rodzinie katyńskiej" , naumiałem się przyszywać głowę misiowi, po uzupełnieniu trocinek gazetą. Gazeta w misiu stasznie wk$%&ła smutnego pana, doskonaliłem  więc moją chirurgię puchatkową.

Potem był odbiornik radiowy detektorowy, zrobiony z dodatkowych części znalezionych w czarnym telefonie. Telefon bez tych części działał nawet lepiej. Ojciec był zadowolony bo mógł postawić radio w wygodniejszym miejscu, a nie przy telefonie.

Tak sobie myślę że moja rodzina już trzeciemu pokoleniu smutnych pozwala zarabiać na masełko do chlebka.

Vote up!
4
Vote down!
0

#1477609

Nie wystarcza wylogowanie ! ' NSIS : Browse Fox-D ' potrafi sam uzyskać połączenie. Robi to pod osłoną wygaszacza ekranu. Miałem to wiem.

A telefon trzymam koło radia. Obecnie, już nie po to by radio zagłuszało, ale po to by usłyszeć "dziwną aktywność i wymianę informacji".

Acha ! Mam internet mobilny, limit 4 GB danych. Aby "wyssać" dodatkowe 2 GB potrzebna jest współpraca operatora.

Vote up!
2
Vote down!
0

#1477611

- czy ustaliłeś skąd były te ataki? Obstawiam kierunek wschodni. Mam rację?

___________________
//Ostatni miesiąc miałem pasjonujący. Najpierw włamanie, niestety skuteczne (prawie! zewnętrzny dysk był odłączony), potem już stalking żywymi ludźmi.//

Vote up!
4
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1477615

Jakie niby mam możliwości ustalenia kierunku ?! Dwaj stalkerzy są ze Szczecina. Jeden ewidentnie poprzez Unizeto może być "stereo". Tyle danych wystarczy ;-))

Nie mieli prawa wiedzieć że przecięłem pępowinę, od nikogo ze znajomych nie mogli dostać adresu @ cyborg...

Pamiętasz jak pomidorowy na salonie nazwał mnie "maciusiem" ? Zamieniłem się na paluchy internetu mobilnego z adwokatem Maciejem xxx ( wtedy!). Oznacza to że neonowe ludziki mają pewne nielegalne kontakty, nielegalny dostęp do danych. W swoim czasie powinno to zaowocować wyrokami.

Vote up!
2
Vote down!
0

#1477649

No i widzisz... to również Twoja wina, że tolerujesz zło. A parch się rozprzestrzenia, a nawet przerzucca na innych. Wystarczyło przecież pomyśleć - jak już się bałeś zawiadamiać organa ścigania - to chociaż trzeba było zawiadomić zakład dezynsekcji i deratyzacji. A słyszałem, że są specjaliści zdolni rozprawić się z plagą szczurów. Polecam film "Szczurołap".

Vote up!
0
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1477783

// KIEDY SĄ TAM - NIE MA ICH TU !//

ależ są,są ,są tylko zmieniają nick-i i od czasu do czasu taki SL się pojawia, ale ostatnio znów "ma loty"

bo nawet u siebie nie pisze.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1477563

tylko wpadają tu bardzo rzadko aby poczytać. Opadli z sił, bo się skończyłą kasa. Czytaliście jak Opara wyje? I żali się, że jest przegrany i spłukany?

Ta ruska swołocz też jest spłukana bo djengów niet. 

A Spiritus jakby zniknięty. Pewnie pojechał do Moskwy na szkolenie...

Wg mnie wyjścia są dwa: albo jest to cisza przed burzą - jak ruszy ruska ofensywa na Ukrainie to uaktywnią się propagandziści zasileni rubelkami; albo chłopaki zwijają interes i przenoszą się na Sputnik.

Widać tam tarcia w tym ich szambie. Opara pogniewał się na nich a oni na niego. Mają pretensje do siebie wzajemne. 

Oparowy problem jest taki, że jest jedynie otwarcie na pożytecznych idiotów o zsovietyzowanej mentalności, ale takich nie ma.zbyt wielu. Przychodzą więc przygłupy i prymitywy, co w oczywisty sposób odstrasza normalnych ludzi na poziomie potrafiących samodzielnie myśleć. Tym sposobem portal się zwija.

Głupi ten Opara; siedzi na beczce ze złotem i umiera z głodu. Tak to jest jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu najpierw rozum odbierze. Miał profesjonalistę Reinerta, który zaczął tam robić porządki i wystarczyło dać mu całkowicie wolną rękę i czas. No ale pamiętajmy, że Opara ma też zwierzchników nad sobą więc musi tańczyć jak mu zagrają. Stąd te ruskie nuty.

Spiritus wszystkich ich wykończy. Apelowałem, żeby go aresztować i postawić przed sądem, dla dobra ludzkości, to chętnych nie było.Usłyszałem, że chronią go służby więc musi być bezkarny. Nawet takie przestępstwo jak handel żywym towarem musi mu ujść na sucho. 

Z tego wszystkiego najbardziej śmieszny jest Wojtas - widać, że mu odbiło. Czytaliście jego notkę o kobietach i że chce się zaopiekować cudzą żoną?; i że lepiej chodzić do prostytutki bo mniej kosztuje? A wcześniejszą, że go mają wyrzucić, bo jest skonfliktowany ze wszystkimi? Zbzikował kompletnie. 

Może to i dobrze, że jest takie miejsce w blogosferze jak neonowe ścierwomedium, które przyciąga różne męty, prymitywy, przygłupów, psychopatów i "poljeznych" idiotów. Tylko - jak już pisałem - żeby swych brudnych pysków nie wystawiali stamtąd. - Bo wtedy gdzie indziej jest normalnie.

Vote up!
5
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1477599

Zarówno Reinert jak i Marx8888 pisali o problemie z S.L a tym " problemem "  jest ..............wóda i wszystko to co ma jakiekolwiek procenty.

mam te wpisy

 

 

                                                          

 

ps.

zobacz na te 'przebarwienia" w kolorze "violet" na twarzy i na "aryjskim" nochalu

to od picia wynalazków

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1477600

 • @Eugeniusz Sendecki 17:00:12
  Panie Eugeniuszu,
  o Jarku niech Pan zapomni. 

  Ten człowiek jest intrygantem i do póki tu jestem nie pozwolę by w zespole pojawił się znowu ktoś, kto notorycznie będzie wszystkich przeciw sobie nastawiać. 

  Państwu jako blogerom może postać SL odpowiadała. Mnie jako pracownikowi portalu nie, ponieważ nie da się pracować w atmosferze ciągłych oskarżeń, donosów, kłamstw i pomówień, zarówno wobec mnie jak i innych członków redakcji. 

  Nie wdając się w szczegóły człowiek ten miał jeszcze jedną przypadłość, która dyskwalifikuje go na każdym stanowisku pracy.

   

  Mam trochę dosć

  Reinert 29.03.2015 17:17:17
Vote up!
3
Vote down!
0
#1477628

Nie tylko tolerancji dla zachowań takiego człowieka, ale zgody na katastrofę do jakiej niechybnie dojdzie gdy będzie prowadził pojazd. Dlatego bezwzględnie należy zabierać kluczyki od auta i zawiadamiać policję. I teraz pytanie: kto z nich zawiadomił organa ścigania? Tu nie chodzi o donosicielstwo, ale o wyobraźnię, że taki delikwent może zabić kogoś prowadząc po pijanemu.

No ale w rosyjskiej mentalności jest, że wszyscy chleją i robią co chcą. Dlatego człowiek soviecki nie nadaje się do życia w cywilizowanym świecie.

Vote up!
1
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1477785

Każdy by zbzikował, jakby mu kazali być jednocześnie:

faszystą, komunistą i monarchistą, a do tego żydem, rudym i cyklistą

z umocowaniem w NWO i GRU.

I nie cza się śmiać, tylko ściepe na kamizelke robić, taką z przedłużonym rękawem,

żeby mu rączki nie marzły.

Edit

Nadleciał iljuszyn i po czerwonym wali

Vote up!
5
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1477602

a tam Ruszkiewicz nie ma gdzie mieszkać, bo "spółdzielnia blogerów" jeszcze ściepy na niego nie zrobiła, o co apelował Opara :)

Vote up!
5
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1477613

// Może to i dobrze, że jest takie miejsce w blogosferze jak neonowe ścierwomedium, które przyciąga różne męty, prymitywy, przygłupów, psychopatów i "poljeznych" idiotów. //

 

Zobacz wpisy Sendeckiego o Hadaczu, tylko uważaj byś "padaczki żołądkowej' nie dostał :-)))))))))))))

Vote up!
6
Vote down!
0
#1477604

Siem ześmiałem ze śmiechu :)

Jeszcze trochę a zaczną ludzie odwiedzać ten NeOn24.ru dla śmiechu i by ogłądać popisy głupoty tych cudaków :)

Vote up!
4
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1477612

Dokładnie taki los, portalu "dla beki", prorokował @Andarian. "Prosektorium" lub "beka" , nie są przydatne do "wpływu". Jeznach świetnie rozumie że bycie na SG razem z Białasem to wyrok. 

Vote up!
3
Vote down!
0

#1477651