Kupa w listach do prof.Nowaka z UJ - czyli miłość wg.Tuska

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W ostatnim okresie prof. Andrzej Nowak otrzymuje koperty z kałem i listy z wyzwiskami. Korespondencja przychodzi na adres Instytutu Historii UJ. Wysyłane są również kartki pocztowe, w których profesor obrzucany jest niewybrednymi obelgami.

Jakiś czas temu Instytut Historii odwiedziła grupa osób podających się za dziennikarzy. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia zarówno studentów, jak i pracowników uczelni. „Dziennikarze” wypytywali, czy profesor przychodzi na zajęcia pijany i czy prowadzi na Uniwersytecie agitację polityczną. Sprawdzali także, jakie książki wypożycza w bibliotece.

Prześladowanie profesora rozpoczęło się od czasu, gdy nagłośniono wydanie książki Pawła Zyzaka „Lech Wałęsa. Idea i historia”. Publikacja powstała na podstawie pracy magisterskiej, której promotorem był prof. Andrzej Nowak.

Informacje te potwierdza profesor Andrzej Nowak.

Marszałek Niesiołowski nawoływał w mediach do wyrzucenia profesora z Uniwerytetu Jagiellońskiego na zbity pysk.
Póki co pomysłów Niesiołowskiego nie zrealizowano ale za to ktoś wpadł na pomysł inny - KUPA to jest to czym powinno się obrzucać naukowaca za niepoprawność polityczną i z którym tzw.salonowi III RP nie po drodze.

http://fakty.interia.pl/raport/przeszlosc_walesy/news/promotor-zyzaka-przesladowany,1296831

A ja pytam miłościwie nam panującego Donalda - czy to jest miłość czy to jest kochanie ?

- "Solidarność rozumiana w kontekście nauk Jana Pawła II to zwycięstwo dobra nad złem i tylko wiara, że się wypełnia misję dla społeczeństwa jest wyznacznikiem dobrego polityka" - powiedział Donald Tusk i zaznaczył, że tylko "ludzie kochający mają prawo rządzić".

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Czyli kupa śmiechu (dawniej nazywana miłością analną)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#18815

Kochać - jak to łatwo powiedzieć ,gorzej z realizacja ,pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18821

po tym co od miesięcy widzimy w wykonaniu liderów PO. Bogatą paletę wyrażania swoich poglądów, sympatycy euromędrca /pokojowego Noblisty/ i aktualnego premiera RP wzbogacili o nową formę ekspresji. Podoba mi się ich odwaga, nie boją się otwarcie powiedzieć: jesteśmy gówniarzami i o to dowody..
Gratulacje dla wykształconych europejczyków! Ciekawe czy napiszą o tym El Pais, Corierre...,Le Soir,FAZ, WP, NYT itp.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

basket

#18817

ciekawe co na Jamajce o tym piszą,pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18822

Nie ma co potwierdzać, Panie Profesorze, tylko włóczyć po sądach.
Póki co wybrali najsłabsze - ich zdaniem - ogniwo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18823

Dużo zdrowia i wytrwałości życzę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18835

Po przeczytaniu Twojej informacji wszedłem na Interię, przeczytałem ich informację i trafiłem na link, prowadzący do bardzo celnego felietonu Rafała Ziemkiewicza (nie pamiętam, czy z Interii, czy z NetBird.pl). I wróciłem tu na Niepoprawnych jeszcze bardziej przerażony. To niewiarygodne, że oprócz akcji kał-bomberów, doczekałem do powrotu niesławnych "nieznanych sprawców" na scenę polityczną. Ukrywający się za dziennikarską misją prowokatorzy wyraziście przypomnieli mi o dawno minionych czasach. Ktoś musi się śmiertelnie bać, skoro posuwa się do takich akcji. Powtarzam, ktoś musi być śmiertelnie przerażony. I nie sądzę, aby to była ekipa Tuska. To raczej jaczejka dawnych służb i ich mocodawców. Dla nich kompania Tuska jest nie do przyjęcia jako partnerzy. Najwyżej niektórzy z Tuskowych mogą służyć jako pożyteczni idioci. Zgroza.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18841

jutro na portalu netbird.pl ma byc wiecej o tej sprawie,pozdrawiam

http://polska.netbird.pl/?app_id=1&app_type=article&article_id=9237&article_page=1&no_original_params=true&widget_id=161

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18844

Szkoda, że rejestracja na Netbird.pl nie jest dostępna - mam nadzieję, ze czasowo. Nie znałem przedtem tej witryny i jeszcze nie wiem, jaki ma profil i charakter.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18848

Odkryłam ten portal niedawno i z tego co obserwuje,to portal prawicowy i konserwatywny

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18851